Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Gość moniczkadoniczka
Dobra daje se spokoj bo mnie huj strzelil !dobrze ze nie pale!oszustko wiesz co jesli ciebie ktos krzywdzil w dziecinstwie nie odgrywaj sie na nas! Nie mam zamaru klocic się z toba na forum bo nie dorownujesz nam poziomem do pięt!A za tę moja kase kup sobie wibrator i wsadz se go wiesz gdzie! No comments! Sorry dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Jak zaczernic? Tlumaczcie mi kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Wyskakuje mi blad ale zrobię to! A ty tam wyżej no to kup i zobaczysz ja właśnie kupilam że się tak wyraze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Własnie czytam i jestem w szoku. Moniczkadoniczka nie załamuj się,zawsze trzeba próbować. Też się boję zamawiać i zostać oszukana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak czytałam fora o adasiu to już dawno domyslilam się u kogo można spokojnie zamówić... Jak pytacie to pewnie odzywa się większość oszustów. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Nie zalamuje się kupie nowe! Ale wiesz co szkoda dziewczyn! Ja nie przekladam tej kasy tak na polskie pieniądze więc to nie jest dużą wartosc jakas ale w polsce ktos musi na to zapierdalac caly tydzień wstawac harowac a ktos ci to zabierze! Wiecie co ja to bym was wszystkie oszukane przez nią tu zabrała żebyście se te kasę szybko odrobily ale tak się nie stety nie da...mowie ci ją musiała matka po głowie gumowcem bić jak była mała i dlatego tak robi! Nie po kolei ma w bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Ide na browar do pubu opowiem moim angielskim kolezankom jak mnie w huja zrobila!Wasze zdrowie kochane!Do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-alfa chyba lale pytalas ;) ja zważę się jak mi się @ skończy bo teraz się boję ;) myślę, że w poniedziałek lub wtorek wpisze stopke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga niestety tylko 1kg w dół w przeciągu tygodnia bo wcześniej waga stanęła w miejscu. Mam taką cichą nadzieję,że w końcu się coś ruszyło. Zaczęłam stosować te na siku i faktycznie częściej biegam do wc i więcej piję wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxona25xxx
Nie wiem jak się zaczernia i w sumie mnie to nie obchodzi, ale tamte wpisy co były pisane są nie moje!! Każdy wpis który będzie podpisany xxxona25xxx nie jest mój bo się nie udzielam! Nie miałam żadnych innych maili i nie będę miała ... Tyle mam do powiedzenia i żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewwczynki aga-alfa dziekuje ze napisalas na forum ADIPEX o oszustwie ze stony picia93 ( gdyby nie ty pewnie bym sie nie dowiedziala o tym) a moniczkadoniczka dziekuje ze mie o nim nie powiadomilas jak pisalysmy jeszcze o tej kobcie wczoraj.........ale nie ma co sie dziwic tobie .........a przeczuwalam ze kaske stacimy :(:(:( dobrze ze dalam sie nabrac tylko na zaplate za przesylke :( i jak tu komus zaufac teraz :( dziewczyny podajcie uczciwy namiar prosze was : gazela1275@gazeta.pl prosze o pare maili pewnie namiary sie potwierdza wtedy skozystam bo inaczej pewnie bedzie kicha znowu :(:( precz z oszustami !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxona25xxx
I dla ciekawskich. Byłam na policji, dostałam grzywnę bo tu w czechach za ten lek nic innego mi nie grozi. Niemałą. Dla wszystkich którzy tak bardzo chcieli to mają. Dostałam za swoje, maila skasowałam, nie mam już z Adipexem nic wspólnego i nie chcę mieć. I powtarzam, nie udzielam się na forum więc każdy post podpisany moim nickiem jest nie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Gazela o matko na śmierc zapomnialam! Wybacz kochana ale to się tak szybko rozegralo ze sama się jeszcse nie moge zebrac...kasę stracimy ale kurwa kto to jest skoro nie xxxona to kto? Bo mam numer konta jej niby dane i adres moze jakoś razem dojdziemy? Może to kolejny oszust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo ty chyba bardziej zla ....... nie wiem co za babsko ale ja sie juz nie dam dopoki nie bede miala przynajmniej 3 maili z dobra opinia nie daje sie wiecej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxona25xxx
moniczkadoniczka na pewno ja Cię nie oszukałam... Tam na którejs stronie zresztą podały mój nr konta to sobie porównaj. Szczerze może i jestem suką, mam swoje za uszami ale gdybyś mi napisała że masz chore dziecko to sorry, ale mam sumienie bo przeżywam to samo.. Ja już nauczkę dostałam i jak będę miała za co, oddam te pieniądze, którym nie wysłałam. Głupio sie potoczyło. Najpierw spredawałam normalnie, potem zabrakło mi towaru i przestałam wysyłać. Teraz zbieram na grzywnę, potem oddam dziewczyną. Ale Ciebie nie oszukałam na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxona25xxx
Spoko, nie mam już się czego bać. Tymbardziej że to nie ja. Sprawdź numer konta a potem pisz co chcesz. Wiem lepiej chyba co zrobiłam a czego nie. Tyle na temat i więcej już nic nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Więc ty picia93 jak czytasz to o tobie pisze kochana łykne cie szybciej niż ci się zdaje to nie polska żeby ludzi olewali bebe pozalujesz kazdej zlotowki i osobiscie zobacze jak za moja kasę kupujesz mojemu dziecku zabawkę! Ja nie żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
No i jestem w temacie!Twoje dane z dowodu poda mi western union bo odbieralas kasę i mam prawo je znac a oni je spisali adres nr dowodu pesel twój także koniec z tobą picu!Wpadlas sama! Jak dostane twoje dane potem poleci...myslalas że nie ma na takich jak ty rady....sana sie wjebalas z western union także życzę spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) moniczkodoniczka jesteś w komfortowej sytuacji bo będziesz miała dane podane na tacy :) U mnie słoneczko świeci od rana także zapowiada sie piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne xxxOna25xxx oszustką jest!!!!!! Jakby zabrakło jej towaru to by nie wyzywała.... a odpowiesz w Pl za te oszustwa przekonasz się bo ja tego tak nie zostawię ... byłam gdzie powinnam i Twoje IP jest spr i wiesz co Ci powiem nie jesteś z żadnych Czech :))) Więc trzymaj się dziewucho bo będziesz miała pozamiatane ..... zarobiłaś sporo ale już niedługo bekniesz A WY NIE KUPUJCIE OD OSOB KTORE CHCA WPLATE NA KONTO BO NIC NIE DOSTANIECIE!!!! A POTEM PLACZCIE TYM BARDZIEJ ZE WAS OSRZEGAMY Z SABA CALY CZAS!!!!!!! SA UCZCIWI NAPRAWDE ALE TO OSOBY KTORE WYSYLAJA PRZESYLKA PLATNA PRZY ODBIORZE Z MOZLIWOSCIA SPRAWDZENIA!! A i jeszcze jedno rudaagatka haha przekonacie sie kto bedzie sie smial ostatni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×