Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

O kajamanka super :) gratulacje !!! No niestety malutek wstał i nie było wyjścia :) mój budzik jest bezlitosny hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Miłego dnia Wam życzę ;) gratuluję spadku wagi. Ja dopiero za 7 dni się zważę ale czuję po ubraniach, że są luzniejsze ;) Wczoraj nie skusilam się na pizzę, a dziś na obiad robię rolady z boczkiem, ogorkiem i cebulą, moje ulubione... Ale dam radę i nie zjem ;) Mam nadzieję, że u Was też piękny dzień się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna to zamiast boczusia to schabik zawin :) u mnie tez pięknie słoneczko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku dziewczynki, jakiś czas temu któraś z was pisała, ze bierze tabletki na ochronę wątroby, czy mogłaby napisać jakie, bo tak sobie pomyślałam że chyba i ja asekuracyjnie bym zakupiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzś też sobie słodko pospałam,malutki po różyczce nie ma śladu i wogóle tak jakoś optymistycznie nastawona jestem.teraz dopiero zważe się za tydzień.dzisiaj,to się przyznam bez bicia skusze się na kawałek ciasta do kawki,ale tlko taki tyci-a co tam-przy niedzieli się należy!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam wszystkie przyjaciółki Adasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba dla siebie zrobię salatke z pekińskiej, pomidora, ogórka, rzodkiewki i papryki. Z łyżką jogurtu naturalnego z czosnkiem ;) W ogóle nie mam apetytu i nic bym nie jadła ale tak nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia w aptece jest tego mnóstwo ja kiedyś brałam sylimarol a teraz jest tego dużo :) chyba tez sie jutro zaopatrze lepiej dmuchać na zimne :) Kajamanka to super ze to cholerstwo już przeszło bo ładna pogoda sie robi :) kajamanka ja mam dzisiaj schabowego z kością hihihi ale czy go zjem wątpię bo tez nie mam apetytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba zjesz,no co Ty!!!!!!!!!!!! dziś niedziela,możesz,a przy mężu dodatkowo apetyt powinien dopisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam przy niedzieli mozna poszalec :) a sloneczko tak pieknie swieci ze az chce sie zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba77 dziękuję za odpowiedź, zazdroszczę słoneczka, u mnie dziś pochmurno pogoda senna. A na ciasteczko i ja mam ochotę ale cóż muszę się powstrzymać bo ja jak ciasteczkowy potwór raz poczuję to nie mogę przestać, ale na razie dzięki Adasiowi nie mam ochoty;) Dziś mi nocka zesżła dobrze, spałam jak kamień więc mam nadzieję że już tak zostanie;) Miłego Dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilke mam wolna męża do miasta wysłałam :) miejmy nadzieje kochane ze niedługo nadejdzie ta prawdziwa wiosna :) no wlasnie jak tam aga nasza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zaginęła,miejmy nadzieje,że wkrótce odezwie się do nas.a jak się robi takie fajne minki?nie wiem jak mam u mnie to uruchomic,już jestem stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jak miło, że pytałyście o mnie.:) Rzeczywiście wczoraj nie było mnie, bo trochę sprzątałam, byłam na zakupach i wieczorkiem zajrzeli znajomi. Córcia już trochę lepiej, chociaż teraz mierzyłam jej gorączkę i niestety wysoka. Ale będę zaglądała do Was. Życzę miłego dnia. Jutro ważenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kajamanka widze ze idziemy łeb w łeb ;) z gubionmi kilogramami.Ja tez po 10 tabl miałam 3.200w dół :) wczoraj zazalałam z tym piwem ale jakos dzis nie odczuwam wiekszej ilosci kg. Za to dostałam @ i troszke mnie brzucho boli :( u mnie dzis pochmurno z lekkimi przejasnieniami ale w sumie z lekka zimno. na obiad mam schabowe :) takie tradycyjne.I zamierzam jednego malutkiego zjesc. Z racji odchudzania nie ma ciasta i moi panowie sa niepocieszeni,na osłode maja wafelki ze sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minki robimy tak jak na gg czy fb :) a u mnie kochane 18 stopni na skoneczku :) właśnie gotuje obiadek i po obiadku na spacerek ruszamy :) Sweetnes a ty co porabiasz? Na pewno na spaceru jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj łapa-ciesze się bardzo,że tak nam poszło,tylko nie wiem dlaczego ,ale wyskoczył mi większy brzuchol?a przecież jem tak samo,nie podjadam.Chyba zrezygnuje z dzisiejszego kawałeczka ciasta-a tak się cieszyłam.ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja mam z wczorajszego piwka wandziołek ale jutro juz go nie bedze bo zamierzam nic nie jesc.Moze masz jakies wzdecie? jak ja po piwie :) wiecie co? nie smakuja mi ziemniaki.zjadłam kotlecika z surówką bo jakos sie nie mogłam do ziemniaczkow przemóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,raczej nie jestem wzdęta,może teraz już nie będzie tak na mnie działał?aż się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a minki...no nie mam takiej funkcji jak na gg i f,nie widze nic,żebym w coś takiego mogła kliknąć,na dole mam podgląd tylko poprzednich stron forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa - mam pytanko, czy piłaś piwo przy Adasiu, tak pytam z ciekawości, bo znajomi wczoraj mi proponowali, ale odmówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ,piłam,nic mi nie bylo i nie jest.Mysle ze3 piwa to az nie tyle alkoholu,takie słabe piwka pilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ogolnie niedzielne nudy :( gdyby byla ladna pogoda to bylby spacerek a tak to siedzimy w domu.MNie pobolewa brzusio wiec dzis duzo leze. Maz zajmuje sie małym,a teraz to juz niunio ;) spi a ja dyskutuje z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczkiii :))) Jezeli ktoras z was ma xboxa polecam zumbe fitness :) ja biore adasia i co wieczorrr sobie tancze :D rewelacjaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×