Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Ale dzisiaj był dzien uffff jazda na forum,robota w domu i w końcu można iść wziąć kąpiel i sie trochę zrelaksować :) ja smaze normalnie rybne dla panów a sobie robię w takim garnku z Taperwera :) zreszta wszystko tam robię dla siebie od niedawna bo jest bez tłuszczu tylko na parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma mi odsprzedała 25 sztuk i na nich pozbyłam się 7kg ale jej sie też kończą. Mam pewien kontakt ale nie wiem czy to nie lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, od 4.30 nie śpię. Córa ponad 38 stopni gorączki, no to nieźle się weekend zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, miłego dnia Wam życzę ;) Ja już po kawce, zaraz będę dziecko budzić do szkoły. lala6920 ja piję ocet jabłkowy ale musi być z naturalnej fermentacji nie jakiś spirytusowy. Piję na czczo i przed pójściem spać, na szklankę letniej wody 2 łyżki octu. Saba77 dziś masz wielki dzień z tego co zrozumiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-alfa współczuję... Mój niedawno antybiotyk skończył. Zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) No ja już tez kawusie wypilam i nie mogę sie doczekać na przyjazd mezusia :) Aga współczuje bo wiem jak to jest mieć dzieci chore ale jak weźmie już dzisiaj leki to jutro powinno byc lepiej, Luna a jak sie robi taki ocet jablkowy? Jak bys mogła to napisz pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Agus :) no na pewno będę tu zaglądać od czasu do czasu :) ale w srode już będę z wami cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dużego sloika wlewam 1,5 l letniej przygotowanej wody, rozpuszczam w niej 3/4 szklanki cukru, dodaję ok 1 kg pokrojonych że skorkami i ogryzkami jabłka i przykrywam sloik gaza. Odstawic w ciepłe miejsce na 2 tygodnie, później przecedzic i przelać do butelek. Trzymać w lodówce, można kilka tygodni. Jak zalejemy jabłka to muszą być przykryte wodą inaczej splesnieja. To tyle ;) sorki za błędy ale pisze z tel bo syn zasiadł do kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kupiłam w sklepie bo mi się skończył. Są z naturalnej fermentacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! nikt mi nie napisał czy wie cos na temat, czy na recepcie z polski musi byc pesel jak chce sie wykupic lek w czechach,mam własnie od wczoraj recepte na adasia ale lekarz nie napisal nr pesel a dzis ma urlop:/wrr...powiedzial ze recepta przejdzie ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałam to pesel nie jest potrzebny ponieważ polski pesel i tak tam nie chodzi w systemie,ale tak dla pewności to może zadzwoń do którejś z aptek w Czechach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :):) Powiem Wam,że zauważyłam to iż na adasiu chudnę tak samo jak na diecie 1000kcl po ciąży ją stosowałam i schudłam 24 kg tak samo szybko szło w dół jestem dzisiaj wezmę 4 tabletkę i mam 2 kg mniej. Jem z reguły 3 posiłki wczoraj na śniadanie jadłam pomidora z ogórkiem pokrojonym i polanym jogurtem naturalnym :) na obiad pół piersi z kurczaka gotowanej a potem pokrojonej i smażonej w oliwie z oliwek z połową kostki rosołowej do tego pomidor i rzodkiewka :) a na kolacje wypiłam mleko z 2łyżami otrąb owsianych i wystarczyło mi to zupełnie.... dzień wcześniej 2 grahamki z wędliną i pomidorem.... i 2 jabłka... w ogóle nie odczuwam głodu są momenty w których zaczynam się kiepsko czuć ale to z tego ,że nie jem nie czuje głodu ale organizm to czuje dlatego sobie jem żeby nic mi złego nie wyszło :))) buziaki złamałam kluczyk w aucie ładnie teraz szukam zapasowego hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocet jabłkowy piję od 7 lat, moja mam go pije całe zycie, bo dobrze wpływa na skórę, włosy i paznokcie. Można go stosować jako tonik do twarzy, np. na pryszcze labo na przetłuszczające się włosy jako płukankę. Przeczytałam, że ktoś trafił po occie do szpitala - ale raczej to nie był jabłkowy, no chyba że zmieszany z spirytusowym, bowiem NATURALNY ocet jabłkowy nie jest absolutnie szkodliwy a wręcz bardzo pomocny i majacy zbawienny wplyw na nasz organizm, rowniez przy odchudzaniu bo świetnie oczyszcza i w moim przypadku hamuje apetyt na słodkie. Ostatnio zaczęłam kupowac Ocet Jabłkowy, taki niemiecki z rosmanna, i jest swietny!!! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Nie widac mnie tu prawie ale codziennie czytam to nasze forum.Niestety dzieci i wieczne choroby.Ja wlasnie dzisiaj biore trzecią tabletke.Ogolnie ok ale gorzej ze spaniem.Pomozcie o ktorej najlepiej wziasc adiego zeby spac ale o 20-tej nie czuc glodu.bralam o 10 i 12 ale albo wieczorem mam ochote cos przegryzc albo nie moge potem spac.RATUNKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilemo85 dokładnie tak. Bardzo poprawiła mi się cera, a zawsze miałam z nią problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetnes to super ci leci w dół :) jednak to prawda dziewczyny ze adik jest dla osob ktore maja wiecej do zrzucenia bo i'm waga leci jednak szybciej :) no alevnm tez w końcu zacznie spadać :) no to fajne ci sie zaczoł tez poranek naposzukiwaniu kluczyka hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczek trudno powiedzieć o której bo ja tez biorę tak koło 11-12 i bardzo późno chodzę spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj zapomniałam o adasiu ni wziełam dopiero po 14 :) ale ogólnie spac chodze troszke pozniej niz zwykle ale wyspana wstaje a zawsze mialam z tym klopot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) miłego dnia w ten pochmurny ranek. Ja sama jeżdżę do Czech do Adasia pesel nie musi być napisany bo to jest lek 100% a tylko na zniżkowe jest ważny pesel. Praktyka czynie mistrza. Mam prośbę napiszcie jeszcze raz o co chodzi z tym octem jabłkowym, gdzie można kupić i jaki powinien być no i jak go stosować. Niestety nie mogę doczytać wszystkich wcześniejszych odp bo jestem na tel i nie wszystko się dobrze wyświetla. Ja dziś miałam przespane ledwo 1,5 h w nocy więc padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja też kiedyś piłam ocet jabłkowy ale bardzo krótko nie mogłam z tym posmakiem wytrzymać nawet jak od razu myłam zęby :(chociaż wiem ,że wpływa jak najbardziej pozytywnie na Nasz organizm ... ogólnie jestem zadowolona ,że nie czuje głodu ..bo naprawdę wytrzymywałam kilkanaście dni na diecie i znowu jak coś się działo w moim życiu to zajadałam słodycze o i tak w koło Macieju :) jakoś przed ciążą miałam samo zaparcie i ochotę na diety teraz to w ogóle się nie mogę zmotywować dlatego Adaś to mój wybawiciel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×