Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Saba77 tyle, ze problem w tym, ze on ma obawy, ze zmarnuje mi zycie itp. i sie boi, mimo, że ciągnie nas do sibie bardzo, czasami wolimy sie nie zobaczyc i robimy takie uniki i ucieczki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z dworku aniołek śpi wyśpi się i znowu pędzimy:)) pięknie słonecznie oby tak jak najdłużej i waga się ruszyła oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela ja też w domku siedzę ale już dawno o tej porze nie siedziałam na necie:) Dziewczyny nie wydają Wam się dziwne te nowe wpisy i jakieś dziwne pseuda w tym samym kolorze. Jakieś to troszku podejrzane. a poczytajcie skargi na tę oszustkę- może jestem wredna babą ale mi się wydają bardzo podobne do siebie pod względem sposobu ich pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znac to ja sie nie znam ale ta picie93 mam juz gdzies!! Nie wiem kto to ? mam nadzieje ze ktos jej dowali za ze oszukala tyle osob....bo na pewno oszukala! Ludzie na prawde sumienia nie maja, ale taki jest teraz swiat i kazdy woli ukrasc niz zapracowac, uczciwosc sie nie oplaca przeciez !................ A moja malutka tak smiga na dwoch kolkach ze biegac za nia musze :D ide kupic rower zeby nadazyc :D:D:D nie wiem jak wy, ale ja nie potrafie sobie wyobrazic siebie jako szczuplej dziewczynie..tyle lat bylam przy kosci ze sie przyzwyczailam..chociaz tak bardzo marzy mi sie byc o 15 kg lzejsza o ile bym lepeij sie czula....uda sie tym razem spelnic marzenie? Zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibolka1987
Witam,mogę do Was dołączyć? Wzięłam dziś drugą tabletkę, kupiłam je sama w Cieszynie czeskim za 147 zł na nasze:) Tak więc od razu mówię że nie podaję żadnych namiarów bo ich po prostu nie znam. Startuję z wagą 80,8 kg przy wzroście 167 cm. Chciałabym ważyć 68 kg, taki mam cel i mam nadzieję że uda mi się go osiągnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.... Widze, ze moj wpis odnosnie zalozenia forum dla oszukanych i zbiorowego pozwu zostal usuniety.... Komus tu zalezy na tym abyscie byly kantowane :/..... Co do mnie to mam pierwszy dzien mies. Nic nie przytylam dwa dni znowu mi stanela waga... Po 26 dniach melduje -7,5 kg. Mniej na wadze.... Adsia na pocztku bralam o 7 rano po sniadanku pozniej już o 11 bo glodnialam wieczorem.... Teraz biore o 13 bo znowu zaczelam podjadac wieczorem.... Oczyuwiscie zadnych slodyczy ani nic niezdrowego na to nie mialam ochoty... A tak skubnelam kawalek kanapki od corci jak ja karmilam.... A dla mnie to już sygnal... I biore ciut pozniej... Rano i tak nie odczuwam glodu... Jem sniadanie i zaraz musze wsiadac na rower i do pracy :) porzucilam calkiem autko :) PS moniczkadoniczka zarezerwuj sobie nick zeby ktos się pod Ciebie nie podszywal... Byly tu już takie akcje... Na forum jestem od marca poczatku... Czytalam wczesniejsze forum zanim dziewczyny zalozyly to a udzielam się od konca marca i wiele tu już dziwnych akcji widzialam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibolka pewnie ze możesz dołączyć :) ja kochane jak wyszłam o 12 to dopiero niedawno wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już wszystkich nakarmilam hihi i luzik.Jak ci może życie zmarnować nie rozumiem ? A mogę wiedzieć jeżeli to nie tajemnica ile ma lat :) Ja dzisiaj tak wyskoczylam szybko z domu ze zapomniałam o adasiu a jak wróciłam to było już za późno ale powiem wam ze jesc sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba77 no wlasnie, mlody, do tego swietnie wyglada i dobrze sie trzyma, kazdy mu daje max 35 lat, a on taki dziki jakis, boi sie, robi 3 kroki w przod np. jakimis wyznaniami, sugestiami itp, a zaraz pozniej 5 w tyl i milczy przez tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Hej girls bo wiecie co facetów to się nie rozpracuje nigdy! Ja też mam kofaneg męża od kilku lat i on jest suuuuper ale u nas jest tak że on nasklada nasklada sobie taka górę miłość czyli coś robi fajnego pomaga komplementy kolacja itp i po jakiś czasie coś takiego odwali że mi ręce opadaja i cycki i wszystko burzy jak klocki i tak w koło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba, czytałaś "daczego fececi kochają zołzy"??? Poczytaj :) Spokojnej nocy Dziewczyny Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie czytałam ale z chęcią przeczytam :) Dobrej nocki adaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) ja już kawke pije i słoneczko ładnie świeci :) zapowiada sie ładny dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Sweetness ale pięknie Ci waga spada - gratulacje! U mnie zapowiada się piękny dzień i jak odprawie syna do szkoły to jadę z siostrą na zakupy, a później może nad jezioro posiedzieć ;) miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Adasiulki!!! od rana w pracy siedze i juz od rana mnie zdenerwowali przy sniadaniu swoimi docinkami ale mam ich w dupie głeboko na samyyyyym dnie, także spoko dam radę. Tak jak MoniaKat polecam ksiązkę "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" fajna lekka lekturka z przymróżeniem oka :) Dzisiaj zmieniam sygnaturkę, trochę się martwię, że tak mało przez te 7 dni schudłam mimo Adasia, diety i ćwiczeń, ale licze na to, że moj organizm w koncu ruszy z kopyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja chlipe kawkę w pracy. Wczoraj pojechaliśmy na wycieczkę rowerową, było super, ale się usapałam. Dzisiaj może powtórka, a co :)Życzę miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :D u mnie pochmurno , ale rozpoczelam dzisiaj moja przygode z Adasiem :D wiec dla mnie swieci sloneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja narazie nie waze sie, stwierdzilam ze co 2 tygodnie ale ubrania coraz luzniejsze ;) Dzisiaj synus nareszcie poszedl do przedszkola po 2 tygodniach ospy :( Wczoraj bylismy na wycieczce rowerowej, a od dzisiaj codziennie do przedszkola na rowerze w jedna strone mamy 2km. Wiec tak 4 razy dziennie jak pojade to moze zanim mezus wroci bede troszke chudsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche humoru : Żona do męża : - Ach, jaki piękny dzień, aż się chce odetchnąć pełną piersią! - Trudno, oddychaj tym, co masz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie dziś też ładna pogoda się zapowiada. Ale waga niestety stoi w miejscu mimo tego iż czuję luzy ;(. A muszę wam powiedzieć że brałam te tabletki ochronne na wątrobę i po kilku dniach miałam straszne sensacje żołądkowe po nich, odstawiłam i jest znów dobrze a było na prawdę kiepściutko. No cóż ale liczę że Adaś ruszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro zmienię stopke ciekawe ile bedzie :) ja już obiadek szykuje i ruszam na spacerek koło 11 :) dla siebie mam zupę jarzynowa nie zabielona a dla chłopaków miecho z pyrami :) tak sobie pomyślałam gdyby do adika pare dni zastosować dietę kapusciana jak myślicie? Kiedyś dużo osob na niej schudlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta kapuściana - to chyba chodzi o tą zupę, jeżeli tak to ja próbowałam i zupa stawała mi w gardle, to nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że można by zastosować dietę kapuścianką jako wspomagacz do Adasia;) ja myślałam o dukanie bo kiedyś na niej sporo straciłam, tylko zastanawiam się nad jednym jak dieta konkretna to po co nam Adaś? ?? hmmm sama niewiem . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×