Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

No i z tego co czytałam to ducan trochę odbija sie na zdrowiu no i w połączeniu z adasiem to za duże obciążenie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wczoraj odebrałam i przesyłkę i dziś planuję wziąć pierwszą atbletkę. Kiedyś brałam Meridie i ładnie schudałam choc przyznam, że miałam jedną noc straszną. Obudziłam się zlana potem, miałam mroczki przed oczami, nic nie widzialam, po omacku doszłam do łazienki pod zimny prysznic i jakos powoli przeszło. Nie wiem czy dokładnie to było spowodowane Meridia. Wyczytalam przed chwilą, że Adipex jest silniejszy od Meridii, czy to prawda? Teraz już zwątpiła, czy wziąć dziś pierwszą tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieromantyczna wiele zależy od twojego organizmu, u mnie np. nie ma żadnych niepokojących objawów, tylko te standardowe tj. brak apetytu czy suchość w ustach. Myślę że powinnaś spróbować ale obserwować organizm i jak tylko źle się poczujesz to odstawić, inaczej będzie ciężko się przekonać . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co tu raczej jest przeszkoda bo w ulotce jako przeciwskazanie jest wymieniona nadczynność tarczycy, więc w tym przypadku powinnaś być pod kontrolą lekarską i brać tylko jeśli lekarz pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O teraz spojrzałam masz niedoczynność a nie nadczynność, no ale mimo wszystko ja bym była ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze już nie wiem co robić, kupiła, mam przy sobie w pracy i o 12 chciałam wziąć. Mam tylko 1 listek czyli 20 tablete. Czy taka ilość może zaszkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieromantyczna tak naprawdę zaszkodzić to może Adaś każdemu ale zarówno tabletka na ból głowy może zaszkodzić, bo to zależy indywidualnie od organizmu więc bardzo ciężko odpowiedzieć na Twoje pytania i coś doradzić. Ja bym polecała rozmowę z lekarzem bo tak naprawdę tylko on i badania lekarskie mogą być wyznacznikiem czy możesz brać Adasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam, mam nadzieję, że mi nie zaszkodzi na tarczycę. Ja mam niedoczynność, a wszędzie piszą, żeby nie brać przy nadczynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieromantyczna, ja biore eutyrox 50 i Adasia ;) Przepisala mi go właśnie endokrynolog. Nie mam żadnych skutków ubocznych, a badania mi dobrze wyszły ostatnio. Jak masz wątpliwości to może zapytaj swojego lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna ja biorę eutyrox 75, przy okazji zapytam się lekarza, choć nie wiem czy wypada tak otwarcie mówić lekarzowi, że bierze się Adipex ;) W zasadzie zastanawiam się czy w ogóle w moim przypadku jest sens brania Adipexu. Jak brałam 3 lata temu meridie to rzeczywiście chudałam bardzo szybko i nie przypomina mi się, żebym jakoś szczególnie dbała o dietę, ale to chyba dlatego, że meridia podnosi ciepłotę ciała i tym samym pzyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. A z tego co czytam Adipex tylko hamuje łaknienie. Ja od zeszłego poniedziałku wzięłam sie za siebie i w 10dni waga zjechala mi o 1,5kg. Jem 5 małych posiłków dziennie i zaczęłam pić mnóstwo wody. W samej pracy do godz. 16 wypijam 3 litry. Nie jem nic po godz. 18, piję tylko zielona herbatę. No i wczoraj zakupilam Adipex, przed chwilą wzięłam pierwszą tabletkę, ale właśnie naszły mnie wątpliwości czy jest sens je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też brałam meridie ale na mnie nie zadziałała, a miałam z apteki (recepte też dostałam od mojej lekarki). Ja mam jeszcze hashimoto i w ogóle na mnie nie działały diety. Teraz się zawzięłam i z pomocą adasia waga pomału spada, a jem tylko warzywa i owoce ;) Mimo wszystko porozmawiaj z lekarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam hashimoto. No włąsnie tylko wg mnie bez Adasia jedząc same warzywa i owoce schudałbyś tak samo. ja chyba nie do końca rozumiem działanie tego leku. Możecie mi to tak łopatologicznie wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, może bym i schudła tylko bym była głodna... Właśnie dlatego go biorę żeby nie czuć głodu ;) i mam nadzieję, że przy okazji zmienię na stałe nawyki żywieniowe... Mi po adim w ogóle nie chce się jeść. Zrobisz jak uważasz, to musi być Twoja decyzja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny czy mogę się przyłączyć do rozmowy? Dodałam wcześniej nowy temat odnośnie specyfików na odchudzanie ale nie było wielkiego zainteresowania a jestem w kropce i szukam porad odnośnie tabletek na odchudzanie. 3 lata temu brałam meridie i byłam bardzo zadowolona. Ostatnio przeszukiwałam internet bo myślałam, że znajdę ją jeszcze w sprzedaży ale niestety nie. Dodzwoniłam się do jakiegoś pana który handluje Sibutrilem ale nie jestem pewna czy to nie oszust bo przesyłka co prawda jest za pobraniem ale bez możliwości sprawdzenia zawartości. Ale zaręczał, że jak coś będzie nie tak można zwracać. Czy mogłybyście mi doradzić? Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieromantyczna powszechnie wiadomo, ze jedzac same warzywa i owoce i małe ilosci się schudnie, tyle, że brakuje silnej woli i chodzi się głodnym. Ja tak wytrzymawałam kilka dni a potem rzucałam się na jedzenie jak głupia. A z Adaisem jest tak, że go biorę i nie czuję głodu co pozwala mi jesc mało i racjonalnie, czyli 4 małe niskokaloryczne posiłki. Rano np. chleb razowy z chudą wedliną i warzywkiem jakims, 2 sniadanie jakiś owoc zawsze, przed wyjsciem z pracy koło 14.00 jakiś jogurcik, po powrocie do domu obiadek zupka jakas np. jarzynowa, gotowane miesko albo jakas fasolka szparagowa albo kalafior, a na kolacje jedna kanapka albo jakas sałatka warzywna i daję radę. Bez Adasia było to bardzo trudne bo chodziłam głodna, oszukiwałam samą siebie i skutki były marne a teraz jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibab, ja niestety nie wiem co to sibutril :( Doświadczenie mam tylko z meridią i adasiem więc nie pomogę niestety. Miłego popołudnia wszystkim, lecę po syna do szkoły i jedziemy nad jezioro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna501 a czy adaś daje rezultaty. Musze kupić coś co daje efekty chociaż minimalne na zachętę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Nieromantyczna witaj :) sluchaj tyjesz przez swoja chorobe.... Masz niedoczynnosc tarczycy stwierdzona.... Idz do lekarza i go się zapytaj ja bralam euthyrox z jodid bo tez mialam niedoczynnosc przytylam "acznie 35 kg. Wcale nie z obzarstwa... Dopiero pozniej zaczelam jesc ale tarczyca zaczela u mnie już normalnie funkcjonowac a zostal zly nawyk podzerania slodkosci i frytek....... Mi lekarz kiedys zakazal.... Teraz jak robilam badania to TSH oraz USG tarczycy wyszly mi ok i po konsultacji przepisal mi adipex... Co do stosowania diet typu dukan czyli mocno obciazajace nerki.... Odradzam dziewczyny i tak chudniecie :) nie zrzucimy 10 kg. W tydzien.... Moze to i lepiej dla nas bo jak by wygladala skora ;) adas i tak obciaza nasze organy.... Nie dokladajmy do pieca bo moze kiepsko się skonczyc.... :) milego dnia dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibab Adaś daje rezultaty, kiedyś się na nim odchudzałam i waga mi spadał dość szybko, ale to były młodzieńcze lata miałam załamanie miłosne więc prawie przestałam jeść. Teraz waga mi również spada ale dość wolno ale to zapewne za sprawą tego, że jem posiłki tylko z ograniczoną ilością no i lżejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zmieniłam sobie stopkę, co prawda waga się na razie zatrzymała no ale jednak te 3 kilo spadło, więc chyba warto je zaznaczyć dla dalszej motywacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziwczyn, ktore nie wiedza co to adads :) i jak dziala.... Adas nie jest magicznym lekiem dzięki ktoremu się chudnie.... Adas WSPOMAGA odchudzanie. Pociesze Was... Nie wynaleziono leku ktory odchudza...tak mi przekazal moj lekarz. Adipex dziala jednak na osrodek w mozgu odpowiedzialny za... Laknienie. Zarzywajac go nie czujemy tak glodu... Jemy bo wiemy, ze nalezy jesc... W taki sposob mozna wypracowac nawyk zdrowego zywienia się na cale zycie. Oduczyc się slodkiego np. Ja bylam uzalezniona od slodyczy i frytek... Do tego jadlam nie regularnie. Teraz jem tak 4 do 5 posdilkow malych i nisko kalorycznych.... Jestem pod opieka lekarza na razie adas dal tylko dobre skutki... Mam -7,5 kg. W niecaly miesiac. Do tego wyniki badan sa wzorcowe :) ahhh no i zapomnialam dodac... Oczuwa się dyskomfort w postaci pragnienia.... Wode zawsze trzeba miec przy sobie ;) Ja zachecam do adasia... Ale i polecam isc do lekarza... Tak tez radzilam na poprzdnim forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) ja wróciłam właśnie z trzygodzinnego spaceru :) macie racje waga nie może szybko spadać bo zostanie nam skóra wiszaca bleeeee a powiem wam nie wiem jak u was ale u mnie w biedronce jest bardzo fajna promocja na te balsamy ewelayna na rozstepy i ujedrniajacy za 9,50 szt a tak są po 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porażka jaki mam senny dzień dzisiaj :(( szkod a,że mój maluch nie hehe :) wietrznie ale słonecznie chyba wybiore się na spacer :) mój 16 dzień z Adasiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was.Czy ja również mogę do Was dołączyć?Co prawda jestem trochę starsza odWas :) ( przekroczyłam 40 )ale również chcę zrzucic parę kg dokładnie 10-12 kg.U mnie to już 20 dzień zeszło 5kg.Wczoraj kupiłam książkę DIETA 5:2 ,myśle zeby włączyc ja do tej kuracji.Będzie to tym bardziej łatwe ze właściwie nie chce sie jesc po A...Jeśli będziecie zainteresowane to napiszę coś o tej diecie więcej,zresztą można poczytać o tym i internecie.Chyba sie zdecyduję,wygląda bardzo sensownie ,moze ktos sie pprzyłaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×