Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Aga spróbuj założyć nową pocztę i podaj mail nowy , może tak się uda a nie jest czasami tak,że konto męża było zakładana na ten sam adres mailowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zrób tak jak mówi lala załóż nowa poczte i musi ci zarejestrować nowe konto nie ma bata :) a jak nie dasz rady to pisz na forum coś wymyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zakładam na mojego maila, także nie mam mowy o powtarzaniu się adresu. Założę nowe konto na skrzynce i może wtedy się uda. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saba77 napisalam do ciebie na @ ze swego "roboczego" maila ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vilemo juz jesteś z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta :) co tam u Was??? :) ja mam ostatnio duzo spraw do zalatwiania :( co do wagi to nie wiem bo nawet baterii nie kupilam zeby wymienic :( dziś to chyba zrobie :( nie mialam tez czasu zeby wyslac foto dla Agi :( i w ogole na nic :( szalenstwo u mnie i sporo stresu :( mam nadziej, ze u Was lepiej... I ze znowu będę miala czas na codzienne zagladanie tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam mozektos od niej kupuje ale raczej nikt tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujemy od tej pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelia1234
Cześć "Ewy" ;) widziałam, że pytałyście tutaj o ćwiczenia w kontekście adasia. Otóż po sobie wiem, że niestety tętno skacze "jakby bardziej", zwłaszcza przy intensywnych treningach (ja robię krótkie i szybkie interwały) i może to być niebezpieczne jeśli ktoś nie ma wprawy. Polecam po prostu kontrolować tętno podczas treningu, żeby serducho się nie przepracowało. Jak wiadomo, tętno maksymalne to 220-wiek, czyli dla osoby 30-letniej to 190. Po prostu załóżcie sobie do ćwiczeń pulsometr (taki jakiego używa się do biegania) i będziecie wiedziały, czy serduszko się męczy za bardzo, czy tylko optymalnie :) Polecam zachować bezpieczną granicę 20 (czyli dla osoby 30-letniej nie przekraczać tętna 170, co i tak byłoby nie lada wyczynem ;) ) Pozdrawiam Was bardzo Ofelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaa70
hej, dziewczyny :) jestem tu nowa i z zainteresowaniem czytam Wasz topik .( tzn.calego jeszcze nie przeczytalam ale to zrobie ). Miałam przygode z Adikiem w zeszłym roku , brałam przez 3 miesiace i schudłam prawie 10kgi . Teraz niestety , troszke mi sie znow przybrało tzn . 4 kg i musze to zrzucic przed wakacjami . ...wczoraj wziełam pierwsza tabletke . Zaczynam z waga 74kg. przytyłam bo odpusciłam sobie troche cwiczenia i zbyt duzo imprez bylo na ktorych piłma alkohol . mam nadzieje ,ze bedzie ok . trzymam kciuki i za was i za siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem nowa na tym forum. Muszę schudnąć ok. 15kg. Jest trudno. Słodycze i podjadanie to moja zmora. Proszę o sprawdzony kontakt. Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby ktoś tu jeszcze zajrzał a miał to sprawdzone źródło to bardzo prosze o kontakt : elakuligowska65@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy są na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny z Czech, kupiony w aptece. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny :) chciałabym do was dołączyć ... pisałam już maila do saba77. Nie chce korzystać z tego forum :/ bo tu coraz więcej jest tych których temat nie dotyczy . Pozdro. E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny z Czech. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc tak ....tyczy sie to xxxxona25 czy elena czy D u p e n a a tak naprawdę Aneta SAHIN KONTO MIAŁA NIBY JASTRZEBIE ZDROJ ,czekalam az jednak ruszysz d u p e i oddasz kase ale wolalas na siebie ukrecic bata :) wyslalam już odpowiednie pisemka do banku,urzędu skarbowego a mąż w końcu ruszył sprawę u siebie na policji....MYSLALAS ZE TO CI TAK BEZKARNIE UJDZIE ??? Niestety trafilas na zla osobe!!! także zycze miłej lektury czytając zawiadomienia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooki
Witajcie dziewczyny, na ten wątek i na drugi też bardzo podobny natrafiłam przypadkiem czytajac tony forum o Adipexie, od kilku miesiecy meczę się z myslami czy go zakupic bo tak naprawde to sie bardzo boję. Jesli ktoras z Was napisałą by mi konkretnie co i jak i gdzie go mogę bezpiecznie kupic to byłabym ogromnie wdzięczna bo nie chcę /Wam tutaj głów zawracać. pozdrawiam teraz waże 81kg przy wzroście 155 sookie85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamkaa
hej, mam Adasia drugi dzień i zarówno wczoraj, jak i dziś ok. g. 15 nie dość że zrobiłam się na maxa głodna (jadłam śniadanie wcześniej i małą zupkę), to energii zero i mega senność. Dlatego wzięłam po południu drugą (wczoraj i dziś). Miała któraś takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie tabletki wzielas? Ile masz do zgubienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez brałam dwie miałam 40 kg do zrzucenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny z Czech, wysyłka z opcja sprawdzenia zawartości. kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny z Czech, wysyłka z opcją sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×