Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Uj, to szkoda że już do szkoły, ale ja jestem w domu więc możesz ją podesłać do mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. U mnie pochmurno,deszcz pada i też mam doła ale jak tu się radować jak wiecznie idzie coś nie tak, jak człowiek nie może być pewien najbliższych osób, ciągle piach w oczy i pod górkę. Masakra. Jedyna pociech to dzieci:) chociaż czasami chciałabym wyjść i przestać myśleć co w domu, co jutro na obiad itd. Muszę się porządnie odstresować w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala nie martw się, często tak jest w życiu że na tych najbliższych się zawodzimy ale cóż możemy eh :|na rozluźnienie wypij lampkę wina albo drineczka może ciepła kąpiel :) i głowa do góry nie martw się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fabia za słowa pocieszenia. Tylko u mnie nawet kąpiel niekoniecznie musi być odprężająca bo najczęściej albo mała się budzi albo synek co parę minut woła. Ta lampka wina hmmm, pewnie doda mi więcej myśli, nie dogodzi mi już chyba dzisiaj nic:( ale wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Adasiulki!!! Jakby co to ja calutki czas jestem tylko czasu nie mam bo na głowie mam tyle, ze lepiej nie gadac. Ale to tylko do soboty, potem juz z gorki ;) No i zmieniam stopkę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, widzę, że widok strony się zmienił. Ciekawe czy stopka mi się pojawi. Ja wczoraj wyżyłam się na oknach. Wszystkie pomyłam, poodkurzałam itd, aż wreszcie padłam. Dzisiaj u mnie pochmurno i szaro, do du.y.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) No pozmieniało się... U mnie też paskudnie. Ja też czasami mam ochotę uciec, najchętniej na bezludną wyspę gdyby takowa była :) Miłego dnia i duuużo uśmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka zmieniona szata :/ nie podoba mi się o!! Mam pytanie czy może wiecie jakie badanie robi się na obecność gronkowca u dziecka?? Dzwonię wszędzie i nie mogę się dowiedzieć buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness nie wiem jak to się nazywa ale to robią wymaz z gardła i nosa na obecność gronkowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejne to zrobili, nawet hasło do konta się zapisało i każdy z tego komputera może wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna kurna mac bo widzisz mnie chyba zarazili przy cesarce bo mialam straszne klopoty z rana a zamiast okresu mialam rope z macicy i teraz dziecko ma klopoty z krtania czesto choruje zapalenia ucha itp a okazalo sie ze moja lekarka byla nosicielem i duzo osob zarazila i ja zwolnili buuu martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń do laryngologa. Siostra robiła dziecku i laryngolog zrobiła wymazy i jej to do szpitala zawiozła. Antybiotyk dostało dziecko bo długo mu bakterie narastały i prywatnie była. Też miałam cesarke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) gdzie tam nie odsypiam juz dzisiaj pobudke miałam o 6 :O robię ciacho na imieniny i ogarniam trochę chalupe :) ale teraz do dupy zrobili to forum buuuu :( Swetness ja tez myśle ze musisz iść z małym do laryngologa może coś ci na to poradzi :) nawet stopek naszych nie ma i widzę ze wszyscy sie burza na ta zmianę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zrobiłam ciasto ;) Ty masz imieniny? Jak tak to wszystkiego co najlepsze! ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje ślicznie :) upieklam przedwczoraj takie dobre ciacho ktore jest lepsze jak postoi ale niestety nie doczekało hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,faktycznie do d**y z tymi zmianami,i jak teraz "chwalić"się swoimi osiągnięciami ;). U mnie też szaro i zimno. Pozdrawiam>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się co na obiad? Macie jakiś dietetyczny przepis na naleśniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho!!! Co tutaj się dzieje? wchodzę i stronki nie poznaję!!! Stopki nie ma, dopiero jak się zaloguję to widze wasze stopki. Masakra, bez sensu :( Stopki nieczytelne są teraz jak dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam i zrobiłam wymazy :) czekamy na wyniki mam nadzieje ze nie pomylilam syna z moimi heh bo beda smiechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopki się znalazły ;) Sweetness, gdzie w końcu zrobiliscie wymazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu w laboratorium Mikrobiologii ... 180zł zapłaciłam ale na szczęście w końcu będę wiedzieć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zapłacić i się nie denerwować :) ja zamówiłam masazer do ciała z 6 pasami, nawet jest specjalny gdy zatrzymuje się woda w tkankach, może będzie w poniedziałek ;) mam orbitreka i cwicze codziennie ale boczki muszę zlikwidować. Sama sobie prezent na dzień matki zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orbiterek fajna sprawa,moja siostra też ma i wymodelowała po ciąży pięknie ciało ćwiczy codziennie po 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki nie bylo mnie tu od soboty i co? NIE PODOBA MI SIE TO!!!!! Aj zapomnialam hasla i chyba je jakos znalazlam.he he zaraz zobacze czy to wejdzie ;) Od poniedzialku jestem bez adasia bo mnie cos zoladek bolal, ale jest ok glodu nie czuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×