Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Aga, dobrze, że córcia już lepiej ;) Saba, a jak tam nerki, przestało Cię boleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) jak u was pogoda? u mnie narazie słoneczko a tak ciągle zapowiadają burze itp... tak czytałam ostatnio ze cwiczycie z chodakowską... ja osobiście polecam (a przynajmiej lepiej mi jest ćwiczyc) z mel b, a chodakowską uzupelniam ćwiczenia na nogi:) dzisiaj bybić badanka krew mocz itd... bo nie wiem co jest jem jak "królik" płatki wszystko gotowane , do tego herbatki i waga stoi no i oczywiscie pełny wysiłek ze poce sie jak ś....:P ie mam pojęcia co jest tego powodem a najbardziej chodzi mi o moje uda i biodra , bo szczerze mówiąc ledwo sie mieszcze do jakich kolwiek spodni heh mam nadzieje ze wkoncu coś sie ruszy... pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie odpukac w niemalowane ale przestaly :) moze gdzies kamien sie ruszyl i dlatego daly znac o sobie :O Ja juz rano upieklam biszkopta i zrobilam mase do niego ;D U mnie tez ladnie sloneczko swieci takze pozniej ruszamy na spacerek :) Aga to dobrze ze corcia lepiej sie juz czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej niuni wychodza zeby i jest masakra dzisiaj pol nocy byla walka z wiatrakami i z boku na bok :( oby juz powychodzily bo normalnie swira dostaniemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy my tu mamy jakąś cenzurę? Dwa razy napisałam i nie ma, na dodatek wyrzuciło mnie z kafeterii. Nie pisałam nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna to tak jak mi wczoraj raz było to co napisałam a później już nie i znowu sie pojawiło. Saba u mojej małej sprawdził się żel na ząbki i gumowe zabawki,które łatwo może sobie gryźć a typowych gryzaków nie chciała nawet oglądać bo w zasadzie trudno je wsadzić do takiego małego buziaka.Pierwszy ząbek bez gorączki a już drugi i z gorączką i infekcją do tego, wszystko się nałożyło a teraz ma 13 miesięcy i sześć ząbków. Trzymam kciuki bo sama wiem jakie noce są uciążliwe zwłaszcza,że nie ma się wsparcia drugiej połówki. "Pracować musi ktoś by drugi wydawać mógł" czy jakoś tak to szło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do "roztargnienia" to mam nadzieje,że minie bo małżonek już raz chciał mi tik taki wyrzucić:)Stwierdził, że mi po nich odbija;) he he U mnie całą noc deszcz a teraz już wychodzi piękne słonko: Życzę kochane miłego dnia:) Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie byłam w aptece kupiłam jeszcze melisal syrop dla dzieci oby coś pomógł :) moja niania ma juz 12 zębów a teraz idą trójki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też pisałam o żelu na ząbki :) mój syn nie chciał w ogóle smoczka ani gryzakow, jedynie co gryzl to mój palec :) u mnie właśnie przeszła mega burza z gradem, akurat po syna do szkoły bieglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tak rozmawialysmy a wczoraj moj wojek odszel na raka :( ah nikt sie nie spodziewal ze tak szybko to pojdzie Przepraszam ze sie zale, ale ciezko czlowiekowi ...... Samo zycie Milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i widze ze ktos tu posty szatkuje bo sie nie wklejaja :( ktos nas szpieguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela nie masz za co przepraszać po to tu jesteśmy współczuje ci bardzo :( moja ciocia rok temu w dwa tygodnie od wykrycia raka zmarła koszmar :( no a ten syrop to tez gowno wart bo spania było raptem pol godziny :O a wracając do tematu to tez nie wiem co tu sie dzieje ze albo nie wkleja postów albo są dopiero po godzinie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela, współczuję Ci kochana :( trzymaj się ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej córce dawałam pół czopka Viburcol ( nie wiem czy dobrze napisałam nazwę). Jest to lek homeopatyczny. Działa na bóle, stany rozdrażnienia u malutkich dzieci, itp.. Bardzo byłam zadowolona, najpierw dawałam na kolkę, a potem przy ząbkowaniu. Polecam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie dziś pogoda mieszana słońce i troszkę deszczu. Co do roztargnienia ja nie mam, ale mialam tak bardzo jak zaszłam w ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dałam cały godzinę temu i juz po spaniu masakra gdzie to drugi dzien bez spania i w nocy tez nie śpi... Inne zeby szły bezproblemowo a te kly to jakaś masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Saba, mam nadzieję, że się wyspalas :) Spokojnego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Luna jako tako ale dzisiaj juz było trochę lepiej w nocy :) u mnie ładnie słoneczko świeci zapowiada sie piękny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie też pogoda zapowiada się piękna chociaż wczoraj był deszcz ze słońcem...buziaaaaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że było lepiej :) u mnie ładnie ale już zbierają się czarne chmury, ma być burzowo znowu... Wczoraj wytrwalam i wypilam 600ml kefiru i 4l wody, ciekawe jak dziś mi pójdzie. Może coś się ruszy waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz sobie włosy zafarbowalam i pije kawke :) za godzinie rusze do miasta kupić coś na obiadek :) wczoraj juz widziałam botwinke ale bardzo małe peczki i za drogo,cóż trzeba jeszcze poczekać :) nie mogę sie juz doczekać Fasolki Jeju mogę jesc ja cały dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefir to trochę mało lepiej nauczyć się zdrowego jedzenia bo po adaśku wszystko wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Saba, ja wczoraj gotowałam botwinkę, zaprawiłam jogurtem naturalnym i rodzinka się zajadała. A za fasolkę też bym dużo oddała, jeszcze trochę i będziemy się zajadać. A odnośnie pogody, to szaro, ciemne chmury i zimno, będzie chyba zaraz padać. Aż się nie chce nic robić, w ogóle ogarnęła mnie od wczoraj niechęć do wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness, ja wiem, że mało i tylko 3 dni tak chcę, nie dłużej. Pózniej wracam do rozsądnego odżywiania. Też czekam na fasolkę mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam jakiegoś dola od paru dni ale dupa trzeba zacisnac zeby kochane głowa do gory i do przodu :) za krótkie to nasze życie zeby sie zamartwiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam jakiegoś dola od paru dni ale dupa trzeba zacisnac zeby kochane głowa do gory i do przodu :) za krótkie to nasze życie zeby sie zamartwiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) u mnie na razie za oknem słonko zobaczymy jak będzie dalej. A na fasolkę ja też mam chęć ale smaczku narobiłyście :) ja wczoraj zrobiłam sałatkę jarzynową pycha mogłabym się nią zajadać cały czas. Aga a jak ręka córci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ani botwinki ani fasolki nie lubię :)) nie wiem ,czemu wielu rzeczy nie lubię a mam taką wagę haha ;) chyba przez uwielbienie przeze mnie słodyczy :( idę na spacer tylko znowu praży słonko i znowu się opale i będzie złazić mi skóra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że macie słoneczko, u mnie już leje i jest 13 stopni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia, córcia jak najbardziej lepiej, najgorsze tylko to, że musiałam ją posłać do szkoły, a nie powinnam jeszcze. Mąż musiał wyjechać, moja mam pracuje, teściowa w swoim sklepie sprzedaje, a ja jak to u prywaciarza, nie mogę za dużo wolnego wziąć i tak mi też smutno z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×