Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zaciekawiona mycha

Olejek do ciała BUSAJNA

Polecane posty

Gość gość
Kupiłam ten olejek jakoś przed wakacjami. Od razu byłam nastawiona na NIE - że mi nie pomoże, że nie będzie działał, że to tylko jakaś kolejna reklama. Po 3 tygodniach juz okazało się, że ta busajna działa. Zupełnie inna skóra. Lekko się ujędrniła ale przede wszystkim w dotyku aksamitna, żadnych krostek, rozjaśniły się czerwone rozstępy. Uważam, że to bardzo dobry olejek do masażu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczny olejek na trudną skórę. U mnie były blizny po porodowe + wisząca skóra. Po 3 miesiącach skóra nie wisiała po 5 poznikały blizny. Czego chcieć więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćala
Ale bzdety dalej to samo .kogo tu chce sie oszukac.olejek nie spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIAŁA ! Stosowałam podczas ciąży. Urodziłam śliczną córeczkę 20 października. Skóra nie wisi a rozstępy bardzo małe, prawie żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka002
Fajny olejek. Przede wszystkim przyjemny zapach, po drugie skóra z czasem nabiera ładnego kolorytu, a po trzecie faktycznie skórę ściąga. Stosowałam codziennie tylko wieczorem przez ok 2 miesiace a efekty widziałam już w pierwszym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa. Stosuje od 2 miesięcy i są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duśka29
Dobry kosmetyk który nie pogorszył mi stanu skóry. Alergię mam na wszystko i to nie spowodowało u mnie żadnej choroby skóry, żadnej krostki. Osobiście nawet specjalnie nie przyglądałam się sobie czy pomogło czy nie. Sądzę, że tak ale ja busajnę pokochałam za zapach i za to że nie uczula a skóra jest po tym nieziemska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziala tem olejek ,nie badzmy naiwne, nie ujedrni skory,totalna sciema,zuzylam trzy opakowania i ujedrnil mi jedynie PORTFEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloomkosmetyki
www.bloomkosmetyki.pl Sprzedajemy Olejek Busajna, zapraszam. Odpowiemy również na wszystkie pytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś prawdziwy
Rzeczywiście, cholera, czytając powyższe wypowiedzi, zwłaszcza kilkanaście pierwszych, miałam nieodparte wrażenie, że ktoś mnie (i nie tylko) robi w "balona"... Jakąś taką nieszczerość czuć, ewidentnie. No i po kiego jest taki wątek na forum, skoro i tak nie wiadomo, czy KTOKOLWIEK wypowiedział się tu autentycznie (oprócz tych głosów, że to ściema :D) ??? Mierzi to bardzo (żeby nie używać słowa "wk...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie majątku nie kosztuje także mozna sprawdzić z ciekawości . Ja sie przymierzam do kupna ale zachęcona opiniami koleżanek , a na internecie wlasnie chciałam doczytać czy faktycznie to takie cudo. Zobaczymy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja miałam wrażenie że z olejkiem tym to ściema. Po ciąży brzuch mój zwisał jak torba nie wspominając o rozstępach więc mimo pewnych głosów na NIE postanowiłam kupić i spróbować. A teraz jestem w gronie tych NIE PRAWDZIWYCH które zachwalają olejek busajna, bo nic mi tak szybko nie pomogło jak właśnie to. Ale rozumiem te głosy na NIE wszak konkurencja być to może albo ktoś komu akurat ten olejek nie pomógł. Bo nie ma czegoś takiego co by pomogło w 100 % wszystkim a przykładem najlepszym może być muzyka - innego dany utwór zdenerwuje a dla drugiego będzie to balsam dla duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorkaDorka
Działa działa, zaczełam stosowac w styczniu i już w czerwcu kupowałam strój kąpielowy dwu częściowy. Nie ma strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane dla jeszcze lepszych rezultatów po posmarowaniu owijajcie ciało folią spożywczą, ubierajcie sie lub pod kocyk... robiąc tak codziennie mega efekty miałam już po tygodniu. I nie wierzcie w negatywne komentarze, bo ta która tego nie próbowała na pewno ich nie dodała;) Zdecydowanie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję regularnie od stycznia i jestem zadowolona.Boski zapach. Mieszkam w RPA ale nie mam najmniejszego problemu ponieważ olejek kupuję w sklepie internetowym www.spa.anled.pl Mają dużo fajnych kosmetyków w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaJaworzno
Stosuje go od marca tego roku. Przeczytałam o Busajna w jakimś komentarzu bodajże na Interii. Zaczęłam stosować podczas odchudzania. Wczoraj się ważyłam i mam 28 kg mniej, skóra nie wisi i nie mam rozstępów ! Po odchudzaniu moja skóra jest napięta więc ten olejek polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam dwa miesiace i właśnie dzisiaj mijają dwa miesiące. Skóra jest w bardzo dobrej kondycji, jak się uszczypnę to skóra wraca a wcześniej się marszczyła. Przyczyna tego nie jest taka, że przytyłam tylko, że busajna działa bo ja jeszcze schudłam 6kg. Mimo tego widać, że skóra jest jędrna, a o to mi własnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, ze olejek działa! Mam prawie 60 lat i wiecie, jaka jest skóra w tym wieku. Po miesiącu stosowania na twarz wyraźnie widzę, że zmarszczki - zwłaszcza na czole i wokół oczu - mi się spłyciły, a "chomiki" są trochę mniejsze. Nawet mój mąż to zauważył, a już od wielu lat nie przygląda mi z zachwytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynKA93
Ja używam całe ciało oleju kokosowego. Dodatkowo tez stosuję go na końcówki włosów . Jest też polecany do smażenia. Jeden olej a tyle zastosowań ;p Warto zawsze czytać etykiety bo olej olejowi nierówny, ja mam ten https://olejarnia-gaja.pl/pl/p/Olej-kokosowy/43 . Stosuję go tez zamiast balsamu na ciało bo natłuszcza skórę, szczególnie warto go stosować w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Wierzbno
Busajna działa. A na początku też w to nie wierzyłam i kupiłam dopiero po namowach przyjaciółki. I nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qarinka32
Czyli mowicie, ze olej taki jak https://www.ichemia.pl/575,olej-z-zielonej-kawy-100ml-cellulit-odchudzanie-rozstepy.html pomaga na cellulit? To moj odwieczny problem i w koncu chcialabym sie go pozbyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka T
Te olejki z ichemia.pl generalnie są dobre i mi pomogły, także spróboj :) nie kosztują wiele a działają rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek witaminowy HB - jest po prostu genialny, robi sporą różnicę, cera wygląda przy nim zdecydowanie lepiej, ale oczywiście wszystko wymaga odpowiedniego stosowania. Z tego olejku korzystam zazwyczaj po kąpieli. Jak dla mnie ma to zbawienny wpływ na skórę, ale być może to zależy od cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje ten olejek naprzemiennie z olejem z zielonej kawy I oba sa super. A regularnie je kupuje w sklepie www.spa.anled.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia36
Busajna idealna na rozstępy, działa cuda. bardzo polecam wszystkim, którzy mają problemy ze skórą i rozstępami. Busajna jest niewiarygodnie dobra. Olejek świetnie się rozsmarowuje i jest bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy olejek busajna stosujecie na suchą czy na mokrą skórę zaraz po kąpieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy działa, czy nie, ale to wygląda na ściemę, przynajmniej jeżeli chodzi o jego arabskie pochodzenie i firmę, która go rzekomo produkuje. Nie wspominając o tym, że nigdzie indziej go nie ma, tylko w Polsce, a część komentarzy jest po prostu kopiowana w kilku miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chciałam kupić jak byłam w ciąży, ale jednak zdecydowałam się na bio oil , któy też się sprawdził bardzo dobrze, bo zapobiegł rozstępom, ujędrnił skórę i również ją dobrze nawilżał. można stosowa go na twarz jak i całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chciałam podzielić sie  z Wami swoimi odczuciami dotyczącymi busajny. U mnie był problem z rozstępami i rozciągniętą skóra na brzuchu (po ciąży). Stosowałam uczciwie codziennie wieczorem po kąpieli. Bardzo przyjemny zapach cytrusów. Po ok 2 tygodniach już widziałam pozytywny efekt. Po 2 miesiącach moja znajoma nie uwierzyła w to co zobaczyła : płaski brzuch bez rozstępów. Nadmienię że ćwiczyłam 2 x w tygodniu po 30 minut na siłowni. Uważam że ten olejek jest genialny i polecam go wszystkim kobietom szczególnie po ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×