Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slub w las vegas

czy brala ktoras z was slub w las vegas?

Polecane posty

Gość slub w las vegas

jesli tak jak wygladala organizacja wyjazdu, ceny itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecnitadlugo
Bilet okolo 4-5 tysiecy lot w obie strony.hotel na miejscu jakies 200 $ za pokoj za noc. Papierek ponad 1 tys $. W sumie to zabawa za jakies.15tys zlotych za pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele 23
Bylam w Las Vegas, slubu akurat tam nie bralam, ale spedzilam tam kilka dni turystycznie ;) I jedno moge powiedziec - nigdy nie widziałam bardziej przereklamowanego miasta! Nic tam nie ma procz kasyn i hoteli, w dodatku koszmarnie goraco... Serio nic ciekawego A i jeszcze jedno - do tej osoby co napisala wyzej ze hotele kosztuja 200$ za noc - to bzdura! Las Vegas jest bardzo tanim miastem, Nevada ogolnie ma niskie podatki i w miescie sa niskie ceny... Za dobry hotel przy The Strip mozna zaplacic nawet i do 50$ za dobe... a 200$ to kosztuje ale chyba apartament w Bellagio.. rada dla autorki - jeśli masz kase na slub zagranica i taki ci sie marzy, to wybierz inne miejsce, sa tysiące piękniejszych miejsc na wziecie slubu np. Wlochy, a jak chcesz bardziej ezgotycznie to np w Tajlandii na plazy ;) szkoda pieniedzy na Vegas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
organizację można zlecić profesjonalnej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub w las vegas
loj przyszly maz jest Francuzem i on chce rodzinny slub a ja nigdy takiego nie chcialam. zawsze zamiast imprezy weselnej wolalam jakis taki super wyjazd, dlatego mysle jak najlepiej to zrobic. np w Polsce ostatnio moja kolezanka ktorej sie nie przelewa zadluzyli sie zeby bylo wesele, kuzynka tak samo w trakcie wesela przychodila po kase z kopert bo im braklo na oplacenie rachunkow. Zamiast wesela wole wyjazd tym bardziej ze z pl rodzina mam zle stosunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic tam nie ma?!? Bylas na jakims przedstawieniu tearalnym w Las Vegas? Plywalas z delfinami? Skakalas na bangee z wiezy hotelu? Bylas w oceanarium? Bylas w jakiejkolwiek z lepszych restauracji? Nawet kluby nocne sa ciekawym miejscem w Las Vegas jezeli stac cie zeby zaplacic $500 za butelke wodki... Jak sie nie zna jezyka i nie ma pieniedzy no to rzeczywiscie nie ma co robic w Las Vegas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pytamia autorki: nie polecam Las Vegas na slub. Owszem, kazdy hotel organizuje sluby, ale jest to raczej malo intymne i bardzo komercyjne. Jak cale Las Vegas z reszta. Taka jest moja opinia, ale kto co lubi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele 23
akurat jezyk znam i kase tez mialam, tym bardziej ze w Polsce nie mieszkam :D zabawne wsrod Polakow jest to, ze nie potrafia zrozumiec ze ktos moze miec inne zdanie na dany temat.. moze dla Ciebie Vegas bylo super, ale dla mnie nuda i co? Nie musze miec takiej samej opinii jak Ty ;) I tak, skakałam ze Stratosphery, byłam w kilku kasynach, bylam w klubie na imprezie, i innych atrakcjach i NIE PODOBALO MI SIE Nie musi mi się podobać to samo co tobie, dla mnie akurat Vegas jest przereklamowane 100000x bardziej podobalo mi sie na wakacjach, ktore spedzilam na wloskiej wsi niz w Las Vegas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub w las vegas
a Ty baranku gdzie mialas slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze takie atrakcje to nie dla kazdego. Ja osobiscie tez nie przepadam za kasynami i klubami nocnymi. Ale oprocz tego jest tam duzo innych atrakcji, wiec wydaje mi sie ze Vegas wcale nie jest nudnym miastem i warto tam pojechac przynajmnie raz zeby sie przekonac na wlasne oczy. Polecam zwlaszcze przedstawienia cirque du soleil, blue man group i wystawe Bodies The Exhibition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze zadnego slubu nie mialam ;-) Ale co dzien w Vegas mozna zobaczyc przynajmniej 5 slubow nie wysilajac sie za bardzo. Nie podobalo mi sie to, bo raczej zero prywatnosci. Nie chcialabym tak brac slubu. Ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub w las vegas
ja znalazlam firme, ktora organizuje takie wyjazdy ale np 15tys od osoby to sporo i samamu mozna taniej to zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli znasz jezyk to zdecydowanie zalatwiaj sama. Z tego co wiem praktycznie kazdy hotel ma specjalna sale oraz osoby odpowiedzialne za organizowanie slubow. Wybiez hotele, ktore cie interesuja i napisz emaile. Pewnie maja juz przygotowane oferty, bo sluby w Vegas sa na porzadku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie zapomnij, ze wszyscy uczestnicy slubu musza miec wazna wize! Zeby sie nie okaza, ze np. pan mlody nie zostanie wpuszczony na teren USA! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doVegas
Jeśli ktoś jest zainteresowany ślubem w Las Vegas to zapraszamy na www.dovegas.pl , zachęcamy do obejrzenia filmu przykładowych ceremonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doVegas
Jeśli ktoś jest zainteresowany ślubem w Las Vegas to zapraszamy na www.dovegas.pl , zachęcamy do obejrzenia filmu przykładowych ceremonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Dnia 12.04.2013 o 12:35, Gość wiecnitadlugo napisał:

Bilet okolo 4-5 tysiecy lot w obie strony.hotel na miejscu jakies 200 $ za pokoj za noc. Papierek ponad 1 tys $. W sumie to zabawa za jakies.15tys zlotych za pare

Wydaje mi się, że te wyliczenia są trochę przesadzone.

Lot do Las Vegas z Warszawy - można dostać nawet za mniej niż 3 tys. zł. Standardowa cena to około 3 tys. zł

Pobyt w Vegas przez cały tydzień jest na prawdę tani (noc w hotelu). W weekend ceny rosną - niemniej cena za noc za pokój to mniej niż 200$ (hotel na Strip).

"Papierek" również nie jest aż tak kosztowny.

Oczywiście dochodzą jeszcze koszty wynajmu samochodu i wyżywienia - niemniej 15 tys. zł to jest zabawa za parę na kilkanaście dni przy objeździe Zachodniego Wybrzeża czyli niesamowitą przygodę i intensywne zwiedzanie.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to dodatkowe informacje: https://wordpress.com/view/naszepodrozowanie.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×