Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delikatna kobietka

Byłam dzisiaj w mopsie i urzędzie pracy... marnie widze to swoje życie

Polecane posty

Gość delikatna kobietka

Mam 22 lata Ukończyłam liceum ogólno-kształcące bez matury Szukam pracy Interesuje mnie praca W eleganckim butiku salonie telefonów komórkowych lub cyfra +. coś w tym stylu oraz w jakimś biurze A co dostałam???? Otóż mówie dostałam skierowanie na pomoc przedszkolną(woźna oddziałowa w ramach robót publiczny które organizuje urząd gminy. Oprócz tego zaproponowali mi też pracę przy kasie w biedronce Dostałam jeszcze oferte pracy sprzątaczki No i staż na stanowisku pomocy kuchennej w restauracji. Opieprzyłam je Że takie coś mi oferują ale chyba coś z tych ofert będę musiała przyjąć. W mopsie byłam, liczyłam że dostanę jakieś pieniądze jak tam pójdę i nic nie dostanę bo muszę im przynieść zaświadczenie o dochodach swoich i rodziców. Oprócz tego staram się o mieszkanie socjalne. Rodzice są w kiepskiej sytuacji finansowo, mieszkamy 4 osób, ja, rodzice i brat w jednym pokoju w dodatku połączonym z kuchnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd102
A czego oczekiwałaś? Nie ma pracy dla wykształconych, ewentualnie proponują takie oferty, gdzie jest ponad 20 os. na jedno miejsce. Liceum Ogólnokształcące - nie tak jak Ty napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to dopiero przegrałem..
dziewczyno nawet nie masz matury a się burzysz że na sprzątaczkę cię chcą :D to się nazywa postawa roszczeniowa młodego pokolenia :D tfu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mochittoo
bierz co dają i szukaj, by zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mam matury
Ojciec załatwił mi prace w służbie zdrowia. Pracuję jako rejestratorka. Mojej drugiej siostrze też bez matury, załatwił prace sekretarki w kancelarii prawnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola-nie-rutowicz
fajny tata, też tak chciałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×