Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kami KAMI

Jak pozbyc siee GRUBYCH RAMION ????????????

Polecane posty

Gość kami KAMI

hej!! wiec genetycznie pokaralo mnie dosc otluszczonymi ramionami ktore daja wrazenie ze jestem masywniejsza niz to jest w rzeczywistosci .... chce z nimi walczyc, od 3 tyg robie daskie pompki i cwicze z hantlami (najpierw 0.5kg teraz 1kg) myslicie ze cos sie zbije?? jak na razie miesien mi tylko wyszedl a wisi reszta jak wisiala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Przede wszystkim musisz zrozumieć że nie da się miejscowo odtłuszczać. Nie ma tak że z ramion schudniesz a na nogach i brzuchu zostanie. Organizm jest tak zaprogramowany że spala tłuszcz z całego ciała równomiernie i tego się nie da zmienić. To że zaczniesz ćwiczyć ramiona to nie znaczy że od razu spalisz tłuszcz z ramion. Musisz zadbać o całość a na ramionach też zobaczysz efekty ;) Wiem po sobie jak to działa, już schudłam 13 kilogramów po 5 tygodniach. Mi pomogły w tym tabletki odchudzające Forever Slim, można je kupić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
myślę że jeśli będziesz stosować takie ćwiczenia to tylko rozbudujesz mięśnie i obwód będzie jeszcze większy. Wybierz ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej, biegganie czy coś. Dopiero później możesz wykonywać ćwiczenia silowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×