Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rekrutacja TC

Przedstawiciel handlowy, Konkretny produkt, proste zasady!

Polecane posty

Gość Rekrutacja TC

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Taste Club w województwie łódzkim poszukujemy 10 osób na stanowisko przedstawiciel handlowy. Firma poszukuje osób: -z wykształcenie minimum średnie, -z wysoko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi -z silną motywacja do osiągania stawianych celów -z umiejętnościami samodzielnej pracy, a także pracy w zespole -mile widziane doświadczenie zawodowe ale nie wymagane -gotowość do pracy w terenie oraz częstych wyjazdów służbowych Obowiązkami Przedstawiciela Handlowego będzie: -pozyskiwanie nowych uczestników programu rabatowego, -sprzedaż karty rabatowej do klientów indywidualnych i firmowych -utrzymywanie i rozwój relacji z klientami, -raportowanie wyników pracy, -dbanie o dobre imię i wizerunek firmy, -stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji. Oferujemy: -atrakcyjny system wynagrodzeń -możliwość rzeczywistego wpływu na wyniki sprzedaży oraz wysokość swojego wynagrodzenia -pracę w branży, której jeszcze nie ma na Polskim rynku -wyjątkowy system szkoleń produktowych, sprzedażowych i interpersonalnych, -wsparcie Call Center i dostęp do wyjątkowych narzędzi internetowych wspierających sprzedaż -pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego Informacje dodatkowe: Ogólne informacje nt. naszego produktu znajdziesz tutaj: https://lubieto.tasteclub.pl/home.html Atrakcyjny system wynagrodzeń+ premie. Masz pewność, że oddzwonimy! CV Proszę przesyłać na adres: rekrutacjatasteclub@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekrutacja w całej Polsce
a teraz też Warszawa osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gminny głupek
W zwiazku z dynamicznie rozwijajacą się we mnie niechęcią do zalegalizowanego procederu robienia ludzi w chuja oraz eufeministycznego zwyczaju nazywania gówna zlotem poszukuje firmy (a najlepiej kilku), które będę mógł ojszczac cienkim moczem i wychlasać chujem po mordzie ich managerów, prezesów, chujów wacianych i innych popierdolonych pradem o wysokim napieciu naskakiwaczy Pozdrawiam Było to ogłoszenie społeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekrutacja TC
Nie oceniamy ludzi po wysłanym CV, każda chętna osoba odbywa z Nami rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gminny głupek
Jak kurwa milo:) To jakie ś nowatorskie podejście do tematu. A czym handlujecie jesli łaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gminny głupek
"nie oceniamy ludzi po CV" ufff...A ta ocena idzie gdzies dalej?? Np do św. Piotra u bramy tudzież czy z waszych "ocen" korzystają instytucje zblizone do wiecznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gminny głupek
Nie wiem stary kto Cie zatrudnił w HRze ale powinienes wiedziec, że w kontekscie pracy nie ocenia sie ludzi a co najwyżej ich kompetyencje tudzież przydatnosc dla firmy...Juz wiem, ze do was nie pojade. Żaden imbecyl z jakiejś zafajdanej firmy nie bedzie mnie oceniał bo to moze mnie zdenerwowac a ja nie chce iść siedzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekrutacja TC
Dokładnie. Ta praca jest nie dla każdego, naturalna selekcja. Kto chce ten skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gminny głupek
Tam w warunkach było coś o minimum średnim wyksztalceniu... hmmm ­ Czy aby to obwarowanie nie jest jakos niedawno dodane?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×