Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty bears

dlaczego panowie typu bears mają powodzenie a wysportowani nie

Polecane posty

Bearsy mają dużo kasy i to jest cała tajemnica ich powodzenia. Jak jesteś jakikolwiek, a nie masz kasy to powodzenia nie masz, no chyba że super przystojniak, ale normlanie to każdy ma powodzenie kto ma kasę. Przykład Loooosera, nie ma pracy, groszem nie śmierdzi i laski go na pierwszych randkach olewają, bo nie chce ich sponsorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfdsgfd
ja znam takiego grubasa chama i prostaka a ma dziewczynę i nawet ojcem został :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys_Śląsk
No dobra.Morda i kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze czesciowo wyjasnie.otoz bearsy sa spokojni , opanowani , lubia dobrze zjesc i wypic oraz dobra zabawe, maja poczucie humoru i potrafia rozweselic, sa tez bardziej przyjazni i tolerancyjni natomist wysportowani sa krytyczni wobec kobiet, kazdemu licza kalorie w jedzeniu i porownuja z innymi, sa bardziej nerwowi i agresywni oraz pozbawieni poczucia humoru znam i jednych i drugich pare, zgadza sie niemal w 100%, chociaz nie zawsze tak musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zielona- Ja nie lubię chudych kobiet, lubię jak mają trochę tłuszczyku bo mnie to jara, wiec nie każdy facet wysportowany poniża kobiety przy kości, znam grubasów co chcą mieć chude laski i te grubasy wyśmiewają się z dziewczyn przy kości, a sami są spaśieni jak świnie, do tego ciotowaci, bo nawet bić się nie umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bears z siłowni piwnicznej
Szczuplaki to najczęściej goście którzy ćwiczą bieganie lub sztuki walki natomiast bearsi to bywalcy siłowni lub fastfoodów i smakosze chmielowego napoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_modna
Otyli mężczyźni są kiepscy w łóżku,szybko się męczą i mają śmierdzący pot taka jest prawda a wysportowani szczupli faceci to najlepsi kochankowie taka jest prawda panie i panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z bearsami
bears to facet z brzuszkiem , kobiety za takimi szaleją bo wielu takich facetów ma panny i to szczupłe więc nie wiem na czym polega ich fenomen , a co do siłowni to na siłce bardzo rzadko spotkac mozna bearsa bo tam chodza zazwyczaj szczupli faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty bears
dzisiaj widziałem dwie pary czyli pan typu bears ze szczupłą panną i sie załamałem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Koszalina
Bearsi są często "nalani" mają 2 lub nawet 3 podbródki kilka fałd brzusznych i zero w nich atrakcyjności nigdy bym na takiego nie poleciała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle stereotypy
Moj chlopak ma brzuch, ale ani nie poci sie ani nie ma podbrodka. Jest mega przystojny i meski. Nie przepadam za chudzielcami, nie czuje sie przy nich bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przy takim beardie czuć sie bezpiecznie jak nawet 100metrow nie przebiegnie w pogoni za złodziejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×