Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprane spodnie

jaka farba do farbowania ubran?

Polecane posty

Gość sprane spodnie

mialam plamke na spodniach szarych dzinsach, zapralam ja i sprala sie taka duza plama , chce je zafarbowac na czarno, jaka farbe polecacie? taka zeby nie barwila skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
kup sobie lepiej czarne dżinsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprane spodnie
szkoda mi kasy na nowe, bo tamte byly calkiem nowe, tylko za mocno szorowalam te plame:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaania
nie wiem czy jest to gdziekolwiek dostepne w Polsce ale goraco polecam barwniki firmy Dylon. Wrzuca sie barwnik do pralki do bebna do tego pol kilograma zwyczajnej kuchennej soli i pierze w pelnym cyklu 40C Potem trzeba puscic drugi pelen cykl w ten samej temperaturze ze srodkiem pioracym. Ma to na celu wyplukanie resztek barwnika i wyczszczenie pralki Kolory sa bardzo intensywne, czern gleboka. Uzywam tego barwnika dosyc czesto bo czesto piore spodnie wiec naturalna sila rzeczy kolory sie spieraja... a uwielbiam dawac druga mlodosc swoim czarnym spodniom/jeansom bo naprawde ciezko jest znalesc idealnie dopasowana pare... Poszukaj na Allegro, Ebayu itp moze masz w okolicy jakis sklep sprowadzajacy chemie z Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak farby dylon, ale ja uzywalam simplicolu. Sprawdził się bardzo i z tego co widzę to samo farbowanie chyba prostsze niz z tym pierwszym srodkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaK

Najlepiej używaj Simplicol, to Niemieckie barwniki wysokiej jakości dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Można farbować bez problemu w pralce bez obawy. Efekt jest równomierny i trwały, nawet białe ubrania potrafi intensywnie pofarbować.
Najważniejsze aby kupić oryginalny produkt, najlepiej z Niemiec. Polecam ten sklep, kiedyś kupowałam tam.
euroshop24h.pl/pl/searchquery/simplicol/1/phot/5?url=simplicol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×