Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszelek u dziecka

Mokry kaszel od miesiąca

Polecane posty

Gość kaszelek u dziecka

witajcie, moja córka (3 l) około miesiąca temu miała lekkie przeziębienie, kaszel, katar, bez temp. Do dnia dzisiejszego kaszle, ciągle jest to kaszel mokry odrywający się, występuje najczęściej rano.Syropy wyksztuśne przepisane przez lekarza chyba nie działają (skoro ten kaszel ciągle jest), spotkałyście się z czymś podobnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, spotkałam się u mojej
córki, uczulonej na roztocza kurzu. Cały sezon zimowy miałam takie przeboje. Skończyły sie wraz z zakupem inhalatora. Dziwię się, że nikt jeszcze Ci nie podsunął tego pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszelek u dziecka
No niestety nie podsunął nikt, przeszła mi myśl,że to może alergia,ale nie przypuszczałam,że przy alergii kaszel może być mokry. Ze 2 tygodnie temu jeszcze skarżyła się na ból podczas tego kaszlu (odrywania się wydzieliny), teraz jakby spokojniej i nie boli,ale wciąż kaszle, ona noby zdrowa a mnie coś trafi , jak mam sama diagnoze postawić.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeden z niewielu inhalatorów Novama Familino by Flaem, które możesz używać nawet w ciąży, chociażby z solą fizjologiczną. Kobiety w ciąży nie mogą stosować zbyt wielu metod terapeutycznych, jak coś boli, więc uważam, ze sięgnięcie po inhalacje to jedna z najlepszych opcji profilaktycznych w takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat

Jakoś regularnie nie korzystam z inhalatora, ale przy dziecku na pewno będzie to dobra opcja więc można zwrócić uwagę. Taką dobrą propozycją w tym przypadku będzie model Baby przygotowany przez Sanity właśnie specjalnie z myślą o najmłodszych więc myślę, że to może być taka właśnie dobra propozycja, którą ewentualnie warto będzie brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×