Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komunia komunia ...

Czy taki kostium przystoi mamie na komunię syna

Polecane posty

Gość vvnnvnvnvnvnvnvnv
No jak takie drogie sklepy odwiedziłaś firmowe to co się dziwisz? Wyjdź na miasto, poszukaj po sklepach po zwykłych sklepach z odzieżą, bardzo często można fajna niedrogie rzeczy znaleźć. A w szafie nie masz niczego, co byś mogła założyć? Jakoś przerobić, dodatki jakieś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska k.
Ja też mam komunię syna i jestem starsza od Ciebie, ale nie założyłabym czegoś takiego :O Może jakaś prosta sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy przenigdy
A nie możesz kupić marynarki osobno a do tego spódnica??? Tyle jest tych rzeczy na allegro modnych i na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
ja wczoraj kupiłam sukienkę w Mango za 119 zł i marynarkę w H&M za 139 zł. Ale ta Twoja propozycja kurczę masakraaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunia komunia ...
No to ja już nie wiem. Lubie takie kwiatowe klimaty, i nie miałam wrażenia,że to styl a 'la stara baba. Poza tym, nie ma co ukrywać dodatkowe kilogramy wcale nie ułatwiają wyboru. W sukienkach czuje się jak bombka i te odpadają, przymierzyłam ich już całą mase. Żeście mi ćwieka zabiły ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielizna wyszczuplającą już mamy na rynku, najpierw zakup bielizny , ubranie i wtedy szuru szuru na zakupy, każdą kobiete można ubrać tak by nie zwracano uwagi na kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunia komunia ...
balonik-Twoją propozycję już widziałam. Bardzo ładne to, ale niestety nie z moją figurą. jestem typowym jabłkiem, wyglądałabym w tym conajmniej śmiesznie i z pewnością dobrze bym się nie czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvfvfggfvg
makabra moja tesciowa sie takm ubiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
bez obrazy-ale to jak na stara babę,załóż coś jednolitego ,to zawsze jest z klasą i na czasie i będziesz miała póżniej na długi czas.a tak z ciekawości -ile masz lat?jesli mogę coś doradzić to poszukaj może w lumpach .ja kupiłam ostatnio marynarkę gładką GAP za całe 6 zł i uwaga ! z metką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunia komunia ...
Bieliznę wyszczulającą mam, ale ona niestety nie zrobi ze mnie laski w rozmiarze 36. Sklepy już przeszłam, i niestety zazwyczaj to co mi się podoba jest na mnie za małe albo źle leży. No albo jest dla starej baby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
a masz 36 lat.doczytałam.jesteś młodą laską.ołówkowa spódnica-bardzo dobry pomysł ktos ci podsunął,gładki top ,do tego marynarka.albo gładka prosta kieecka-do tego sznur srebrnych korali(drobnych ,a nie ciocinych).te twoje kiecki to takie troche weselno-ciocine.moje wiekowe ciocie matrony na imprezy tak się ubierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi również sie nie podoba. Mówić krótko ktoś wyprzedaje ciuch który ma minimum 10-15 lat. W życiu bym tego ubrała a tym bardziej na komunię syna. W necie mam mnostwo stsownych ciuchów. Ja sobie uszyłam na chrzciny chrześniaka coś na wzór sukienki wyszczuplającej projektu Stelli McCartney, ulepszyłam górę i kiecka wyszła pierwsza klasa, koszt materiału 90 zł, koszt uszycia 100 zł - a sukienka super, nie kobiety która by się tą kiecką nie zachwyciła. Tutaj są coś w tym stylu. http://www.google.pl/search?q=sukienka+wyszczuplaj%C4%85ca&hl=pl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=L69rUcmeEPGd7gaPxYHoAw&sqi=2&ved=0CCoQsAQ&biw=1366&bih=649#imgrc=v0MweoAOwifMEM%3A%3BdAkvPE4KlpKCrM%3Bhttp%253A%252F%252F5top.pl%252Fwp-content%252Fuploads%252F2012%252F05%252Fsukienka-wyszcuplajaca.jpg%3Bhttp%253A%252F%252F5top.pl%252Fubrania-wyszczuplajace%252F%3B322%3B400 w necie jest duzo podobnych : http://allegro.pl/klasyczna-sukienka-wyszczuplajaca-dwukolorowa-s-i3120619847.html do tego czarna marynarka i już wyglądasz stosownie do swojego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilogramy marzen
Mam 50 i w podobnym stroju widze jedynie swoja tesciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
Ja Ci linków nie dawałam, bo do każdej figury co innego pasuje, ale ja kupuję sukienki masowo, chociaż też nie mam idealnej figury. Mam szerokie biodra, wąską talię i mały biust... dlatego wybieram dzianiny, materiał się naciąga i można łatwiej dopasować do potrzeb. Ja wybrałabym jednolitą sukienkę i ewentualnie jak lubisz kwiaty to jakiś żakiecik, albo szal kwiatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunia komunia ...
No dobra dziewczyny, dzięki za wszystkie krytyczne głosy :) Po pracy wybiorę się znowu na rekonesans i będę szukała czegos innego. Trzymajcie kcuki,żebym znalazła bo inaczej kupie te babciną garsonkę ;):) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaklotkadwa
Kostium jest ok, ale widze w nim swoja 83 letnią babcie, a nie 36 letnia dziewczyne:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaklotkadwa
aaa i niech nikt nie pisze, ze to kostium dla 50 letniej starej baby bo 50-latki w obecnych czasach w wiekszości są szczupłe, zgrabne i wygladaja młodo. Dla mnie starą babą jest 80-latka. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieJapka
dziewczyno,gdzie ty mieszkasz,ze ty takie stroje wyszukujesz?albo to jakieś prowo bo nie wierzę,że można się tak ubierać...serio.Porażka te ubrania,ten drugi strój za 300 coś...łooo matko..to chyba żart,ja bym nie dała za to 20 zł!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainglory
ale sie usmiałam :D Kobieto, moja mama miala dokladnie taki sam kostium, jest rzeczywiscie ładny jak jest ubrany, w zyciu do ciemnej bluzki (OMG!),ale ale HAAALO nie dla babki po 30!! Moja mamuska wygladala w nim super ale majac 56 lat :D Wejdz sobie poszukaj w sieci jest pelno sklepow internetowych z sukienkami, ceny rózne ale tez sa np działy dla puszystych. Wejdz sobie na bon prix, ja tam kupuje ciuszki, sa fajne i ceny nie wygorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edvcdegergf
Kup sobie elegancką spódnicę na wiele okazji w jednolitym kolorze do tego zmieniaj bluzki ja mam kilka spódnic a jak jest okazja to dokupuję efektowne bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edvcdegergf
ale nie bon prox przychodzą szmaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainglory
tzn szmaty sa i owszem ale nie wszystko! Co nie pasuje, odsylam i po problemie :) a czasem ekstra rzeczy mozna znaleźc. Ta zalinkowana sukienke sama chce sobie kupic, dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Mnie ten pierwszy bardzo się podoba. I nie jest wcale aż tak pstrokaty, bo choć wzór konkretny, to jednak dość pastelowy. Nie widzę problemu a nawet podoba mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K jak Klotka
Sukienka dość ładna ta z Bon Prix ale nie na komunię, litości !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainglory
laski, wszystko jest kwestią gustu,byle by nie przesadzic z niczym. Ja tez ide na komunie chociaz nie syna ale wiadoo ze kazdy powienine byc ubrany odpowiednio do okazji. i tak wlasnie szukam sukienki ktora wykorzystam jeszcze, moj typ to ta zalinkowana z bon prixa i ta: http://www.zalando.pl/anna-field-sukienka-z-dzerseju-czarny-an621c095-917.html?size=36 plus oczywiscie jakis zakiecik czarny, co wy na to?? ewentualnie cus takiego,ale szare to mi sie tak srednio podoba http://www.zalando.pl/anna-field-sukienka-z-dzerseju-szary-an621c06n-811.html?size=36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×