Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakra od rana

ile macie opłat na miesiąc-wszystkich,łącznie z kredytami abonamentami- wszystko

Polecane posty

Gość masakra od rana

ja aż 2300:( w tym czynsz, kredyt...no wszystkie opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie wyglada to tak
Kredyt- 2400 Inne raty- 370 + maz dodatkowo placi 117 na 'jego' rate Abonament ( tv,internet,telefony) - ok 400 Paliwo- ok 800_900 zl Do tego dochodzi zus itp w granicach 1700 zl Prad,woda ( co 2 miesiace ok 600 zl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszeczkaaaa mała
kredyt mieszkanie 2200 zł czynsz 400 zł prąd 150 zł telefon 100 zł, drugi służbowy internet 100 zł bilet miejski x2 300 zł i to chyba tyle z opłat suma 3250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra od rana
kurde, sam kredyt ponad 2 koła?:( wspólczuje...ciężko jest zarobić na same opłaty a gdzie życie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkal....
wszytskich opłat mamy około 1100 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqaaaaaaaaaaasssssssss
czynsz 280zł woda-50zł gaz-250zł prad na 2 miesiace 220zł. net i tv- 100zł karta kredytowai karty do telefonu-200zł przedszkole 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
168zl czynsz,72zl abonament za internet,60prad =300zl.plus benzyna i karty do tel.kredytow nie posiadam- mieszkanie spoldzielcze,samochod za gotowke,rat nie place bo sprzet AGD RTV kupuje za gotowke.a wlasnie jak to u Was die rozklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz, ze az sobie policze :
Na miesiac kredyt mieszkaniowey 150 raty na sprzet: 70 czynsz: 550 prad: 150 gaz: 35 internet: 55 kablowka: 60 przedszkole: 300 benzyna: nie mam pojecia - ale chyba zaczne liczyc:) Dodam, ze pracuje jako nauczyciel(zarabiam 1300)- w sierpniu konczy mi sie umowa- i jestem przerazona c dalej. Z meza pensji wyzyjemy, ale latwo nie bedzie (2 dzieci mamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz, ze az sobie policze :
zapomnialam o telefonach 140 zł za 2 tel na miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszeczkaaaa mała
My tez oprocz kredytu na mieszkanie nie mamy zadnych innych, sprzety, meble itp kupujemy za gotowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra od rana
czyli u Ciebie ok.1500- pociesz się ze w stosunku do nas to dużo mniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfvngh
Rata-110 TV, internet-80 Telefony-120 Ubezpieczenia na życie-80 Prąd+woda-ok 250 (Średnio tyle wychodzi miesięcznie) Gaz -60zł (raz na ok 6 tygodni) Paliwo między 600-800 Co miesiąc odkładamy też po 250 zł na opał na zimę Oraz po 200 zł na przeglądy i ubezpieczenie dwóch aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vv44
kredyt na 35lat[1700 czynsz 300 prac 200 telefony 100 woda okl 600 na pol roku benzyna ok 80przedszkole dziecka -700prywatne tak czy siak ok 4 oplat mam zarabiam ok 5000, rodzina mysli ze opiewam w luksusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu.Jeszcze moj konkubent placi alimenty1300zl i ma drugi samochod.razem1600 plus paliwo do dwoch aut.dwoje pracujemy zarabiamy ok.4000(razem)w gorszych miesiacach.dzieci swoich nie mamy.napiszcie tez zarobek.bo2tys kredytu na mieszkanie to sporo ale skoro zarabiacie np8tys to jest spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedsiebiorcza dziewczynka...
Czynsz koło 500 Woda i ogrzewanie okolo 100 Prad raz na dwa miesiace 150 wiec miesiecznie z 75 Telefon 50 zl raz na trzy msc Tv i internet 90zl W sumie 780 jeszcze szkola i dojazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wydaje
zus ok 1200 zł czynsz ok 500 zł gaz na butleok. 50 zł na polroku prad jakies 500 zł na pol roku internrt z playa na firme bo nie ma innej alternatywy ok 200-300 zł miesiecznie kredyt na mieszkanie 1400 zł miesiecznie z grubsza tyle ok 4 tysiecy miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mongołłłł
Stałych zobowiązań , czyli rata za mieszkanie, czynsz i media, studia itd mamy z mężem 4500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra od rana
o kurde, 4500 to rzeź:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszeczkaaaa mała
Studia tez oplacam, ale to 3000 zł jednorazowo raz na 5 m-cy. Ja nie pracuje obecnie, wczeniej pracowalam i zarabialam 1600 zl ale firma padla, maz zarabia podstawy 6000 zł na reke + duzury za miesiac okolo 500 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mongołłłł
poduszeczkaaaa mała- ale 3tys co 5miesiecy daje 600zł miesięcznie, wiec tez pewnie jakos to odkładasz by mieć później taka znacząca kwotę, bo ja wlaśnie tak robię. Na szczęście jeszcze rok i odejdzie, choć to zobowiązanie. masakra od rana- niestety lekko nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt 1300 zł (troszke mniej)
a dokładnie 288 euro, plus czynsz+ fundusz remontowy 538 (czynsz zimowy), net telefon i telewizja 150 zł plus prąd 110 zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustynaa
580 czynsz 120 internet i tv 30 gaz 60 prąd Razem 790zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt 1300 zł (troszke mniej)
a paliwo to nie wiem ale narazie dużo nie jeździłam ale myślę że wyjdzie sporo (auto dużo pali) a i karty do telefonów dwóch razem 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuśśśśśśśśś
Czynsz 350 zł Garaż 80zł Internet + tv 80zł Woda 30zł telefon 60zł Śwaitło 40zł Gaz 20zł Paliwo 250zł Razem 910 zł jak jest dobry miesiąc a jak nie to ponad 1000. Dodam, ze nasze dochody wynoszą razem 2700. Masakra! Jak tu żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
kurde jak wy to robicie że tak mało za wodę płacicie ??? Ja mam 250 zł na 2 mc ,czyli 125/mc /dwie osoby . A wy konkretnie ile max płacicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa mama
Czynsz 300 2 telefony ok. 90 Internet + tv 102 Przedszkole ok.100 (zalezy od miesiaca) Gaz na 2 m-ce ok. 37 Prad na 2 m-ce ok. 250 Czyli ok. 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
u mnie wszystkie opłaty/rachunki/abonamenty wynoszą 900-1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
ja paliwa nie wliczałam, średnio tankuję 200zł/m-c, mąż podobnie. Nie liczę też opiekunki do małej, chociaż to spory koszt i innych stałych wydatków, np. leki moje i małej. Same rachunki podałam - 900-1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdfiififif
jak to mozliwe ze ktos placi 200 zl czynszu ja mam mieszkanie 560 zl placa a wlasnosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- woda ok. 300,00 zł na 2 m-ce prąd- 400 zł na 2 m-ce - ubezpieczenie OC za dom i auto 1000 zł na rok - podatek od nieruchomości 1000 zł na rok - śmieci 40 zł m-c internet 60 zł m-c - 2 telefony ok 200 zł m-c i teraz się zaczyna: - ZUS 1200 zł m-c - czynsz za lokal 500 zł m-c -paliwo ok 700 zł m-c - no i oczywiście sezonowo opał ok. 4000 zł na rok Na szczęście mamy dom bez kredytu, zero oszczędności, ja pracuje w budżetówce mąż ma firmę dochody na miesiąc moje około 2 000,zł a męża nawet nie wiem ile bo to pieniądze które są w obrocie... Jak żyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×