Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teofilia 1001

Zapisaliśmy dziecko do przedszkola i mam ogromne wątpliwości

Polecane posty

Gość Teofilia 1001

Zapisaliśmy w zeszlym roku, do proywatnego, ma isc na 2.5 roku do przedszkola. I ciągle było, że przecież jeszcze tyle czasu jsszcze tak się zmeini, tyle nauczy. Ale jest polowa kwietnia a mam jeszcze więsze wątpliwości, owszem, z pieluchami już nie chodzi, ładnie mówi, ale tak gdzieś w środku myślę, że to moze nie ten czas, nie tek wiek na przedszkole jeszcze....miał ktoś podobnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefwref
Na rany! Musisz, to oddaj skoro cię stać na prywatne, nie musisz, to nie oddawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foolsoffool
nie przesadzasz? spróbuj chociaz, jesli dla dziecko nie bedzie to stres to nie widze nic zlego w tym zeby dziecko w tym wielku poszlo do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech te odwieczne dylematy macierzynstwa :P musisz to daj nie musisz i nie chcesz to nie daj, dziecko samo za siebie nie zdecyduje, Ty jestes matka i musisz cos wybrac Ja jeslibym musiala oddac dziecko bo taka bylaby sytuacja to bym dala i juz, dzieci w przedszkolu zla wiedzma nie zjada Ale jesli moglabym zostac w domu, zajmowac sie maluchem i nie mylsec o tym ze trzeba kase zarobic to bym nie oddala, dopiero za jakies dwa lata powiedzmy jakby dziecko weszlo w wiek w ktorym zaczyna sie tak naprawde interesowac innymi dziecmi i konkretnymi propozycjami zajec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech te odwieczne dylematy macierzynstwa :P musisz to daj nie musisz i nie chcesz to nie daj, dziecko samo za siebie nie zdecyduje, Ty jestes matka i musisz cos wybrac Ja jeslibym musiala oddac dziecko bo taka bylaby sytuacja to bym dala i juz, dzieci w przedszkolu zla wiedzma nie zjada Ale jesli moglabym zostac w domu, zajmowac sie maluchem i nie mylsec o tym ze trzeba kase zarobic to bym nie oddala, dopiero za jakies dwa lata powiedzmy jakby dziecko weszlo w wiek w ktorym zaczyna sie tak naprawde interesowac innymi dziecmi i konkretnymi propozycjami zajec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×