Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakupiona

chamskie zachowanie w Stardivariusie.

Polecane posty

Gość zakupiona

Hej! Chcę opisać Wam sytuację, która spotkała mnie w galerii Poznań Malta, w sklepie Stradivarius. Otóż, zakupiłam w galerii Stary Browar, w Stradivariusie torebkę. Dopiero po powrocie do domu zauważyłam, że w środkowej kieszonce tuż przy suwaku, nie zostało usunięte zabezpieczenie Sam fakt, że nie mogłam swobodnie dosunąć kieszonki, nie mówiąc już o tym że nie zamierzałam użytkować torebki z blokada w środku, przyczynił się do tego że musiałam pojechać przy okazji najbliższych zakupów do Stradivariusa i poprosić o jej usunięcie. Udałam się więc do Stradivariusa znajdującego się w galerii Malta. Poinformowałam ekspedientkę o zaistniałej sytuacji..ta stwierdziła, że musi powiadomić kierowniczkę. Po drodze informując koleżankę z pracy, że oto do sklepu z taka prośba przyszła jakaś kobieta. Po chwili zjawiła się kierowniczka, zażądała paragonu, tak się złożyło że miałam go przy sobie więc podałam jej. Pani patrząc na mnie stwierdziła, że usunięcie zabezpieczenia cytuje: ' jest niezgodne z polityką bezpieczeństwa firmy' to jak to ? kupiłam torebkę, nieudolny sprzedawca nie odczepił blokady, ja muszę ponownie fatygować się do sklepu, a pani traktuje mnie jak złodziejkę, która bezczelnie przyszła prosić o odczepienie czegoś czego nie powinno być? oczywiście po krótkiej wymianie zdań kierowniczka przyglądając się bacznie paragonowi i mnie..usunęła zabezpieczenie, mówiąc przy tym że jest to cytuję : oznaka jedynie jej dobrej woli. Sądziła chyba, że paragon sama wydrukowałam.. Żadnego przepraszam oczywiście nie usłyszałam.. Poczułam się bardzo nieprzyjemnie, tak bardzo że sklepu Stradivarius, więcej nie odwiedzę. Dodam, że był to mój ulubiony sklep, natomiast jego pracownicy, powinni panować nad swoim złym humorem i nie przenosić tego na klientów... Co Wy sądzicie o tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik str
to fakt powinni Ci tego klipsa zdjąc skoro mialas paragon- takie rzeczy sie zdarzaja niestety ale to nie powod, zeby nie chodzic do swojego ulubionego sklepu;) po prostu jestesmy wyczuleni na zlodzieji bo takich coraz wiecej mimo to zapraszmy ponownie do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupiona
Twoja wypowiedź to chyba jakaś kpina.. jeśli uważasz, że to zachowanie niczym nie odbiega od normalnego..wyczuleni na złodziei ? widziałeś/aś by ktoś kto kradnie wracał do sklepu, prosząc o zdjęcie blokady? To nie pierwsze tego typu zachowanie pan sprzedających w tym sklepie. Absolutnie nigdy więcej tam nie zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×