Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda7846

Samotna w małżeństwie

Polecane posty

Witam, mam 34l. mężatką od 12 z dwójką dzieci. I mimo to jestem sama , mąż jest tylko ciałem z którym tak napawdę łączą dzieci i wspólne mieszkanie. On nie chce odejść-ale nie dlatego że kocha , ja nie mam siły zdecydować się na ostateczny krok. Po ciąży nie mogę schudnąć , jestem wysoką ,dużą kobitką :/ co wcale nie ułatwia życia. Właściwie nie wiem kogo szukam , na pewno nie chodzi mi o sex , może znajdę tu kogoś kto mnie podtrzyma na duchu , powie ze dam radę. Nie raz już nie mam siły na nic , chciałabym uciec od wszystkiego zaszyć się gdzieś..... ale mam dzieci które bardzo kocham. Jeśli ktoś ma ochotę pogadać , ale proszę o poważne odpowiedzi. magda7846@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boisz się odejść,może sobie nie poradzisz,bo dzieci itd-normalne.Ale może masz mozliwość zrobić coś dla siebie?Jakiś fitness itd?między ludzi,poznasz kogoś-nie mówię,że faceta na życie,ale kogoś przyjacielskiego.Zyj z mężem,ale bądź panią samej sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to zrobić?
żyć i być pania siebie jak obok jest ktos kto nam w tym przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszkadza?nic o tym nie pisała autorka postu. Robić swoje,a być w domu tylko ciałem./Masz ochotę na fitness?idziesz,na spacer?idziesz-dla zasady możesz zapytać czy idzie z tobą,pewnie odp. że nie-drogę masz wolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×