Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunetka osiemtrzy

Firany Makarony kto ma ?

Polecane posty

Gość Brunetka osiemtrzy

Jesteście z nich zadowolone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam i jestem z nich b.zadowolona, głównie ze względu na łatwy dostep do kwiatków na parapecie i łatwą "przenikalność" dla kotów 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka osiemtrzy
Ewa jaki kolor masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiema.......
i sie nie brudza i nie gniota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam białe, chociaż podobaja mi się też inne kolory ale akurat takie mi pasują do żółtych ścian i fioletowych zasłon 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkal....
ja mam, takie w połączeniu z woalem. Makarony bordo,a woal bialy. Bardzo jestem zadowolona, ladnie sie prezentują w oknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys mialam (jak mieszkalam z rodzicami)- pasowaly mi bo moglam w kazdej chwili otwierac drzwi balkonowe - bez odsuwania firanek. po praniu troche roboty z roplatywaniem, ale bez prasowania. teraz mi sie takie nie podobaja - chyba juz sie na nie zbyt dlugo napatrzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w sypialni, jasno zielone, też jestem zadowolona, a co do prania, ja kupowałam na allegro i były w komplecie z woreczkami do prania, także po upraniu ich w woreczkach nie ma praktycznie żadnego problemu z rozplątywaniem. Poza tym moje były trochę za długie, powiesiłam je i obcięłam nożyczkami, jest ok, nic się nie "siepie" nawet po praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem fanką firanek "makaronowych". Wole zwykłe, tradycyjne i klasyczne - ale co kto lubi ;) swoje salonowe kupowałam w http://www.salonyfiran.pl/ i są świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam, biale w salonie. swietne rozwiazanie, przenika duzo swiatla-slonca przez nie, latwo wyjsc na ogrodek. jak chce wiecej slonca zeby wpadlo do salonu lub chce odmiany po prostu splatam je w jakis fikusny supel czy cos kombinuje. fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×