Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mikaraguala

catering warszawa

Polecane posty

Gość gość
Wiesz co Zjesz to Restauracja i Katering. Zamawiamy zarówno obiady do firmy jak i poczęstunki na różne okazje. Rzeczywiście bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie jak na jakość potraw, które nam dostarczają. Polecamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argetka
Okej, myslałem że może drożej ale to w takim razie poszperam i zobaczę co mają może się skuszę :) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, czy ktoś z was zamiawiał może catering z www.teleobiad.pl ? zastanawiam się nad zamówieniem cateringu na urodziny, zeby nie stać godzinami nad garnkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karluszka
Dziewczyny szukam cateringu na imprezę rodzinną, co polecicie w Warszawie ? zależy mi na jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malrogcia
Posprawdzaj najpierw to co inne dziewczyny na forum polecają, ja korzystałam z tego cateringu z nowego światu i jeśli chodzi o jakość jedzenia to akurat polecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karluszka
A jak cenowo cię wyszło u nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malrogcia
Ja miałam ustalone 60zł od osoby i tego się trzymałam i tak też ostatecznie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karluszka
I co w tej cenie miałaś wliczone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malrogcia
Były dania na ciepło - fileciki z kurczaka, do tego bufet z zimnymi przekąskami, na deser mus czekoladowy, do tego oczywiście napoje ciepłe i ziemne (woda, soki) i parę dodatków, także ogólnie jedzenia było sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malrogcia
U nas było nieco ponad dwa tygodnie ale im wcześniej tym lepiej wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwietniu robiłam impreze urodzinowa na tarasie u mnie w domu. bylo ze 40 osób. zamowilam catering prze stronke catering1.pl - fabryka smakq. wypozyczylam z tej firmy namiot, stoly, obsluge, zamowilam tez zimne i cieple przekąski, slodkie babeczki, lod, coolery do wina, popielnice takie stojące - jednym slowem wszysko co mi bylo potrzebne. oprocz tego alkohol ialam swoj, ale dostalam cała potrzebną zastawe stołową. dodatkowym fajnym efektem(zwlaszcza wierzorem) byly podswietlane ledami stoły. okolo 23 puscilam kelnerów do domu i do rana bawilismy sie juz sami (bylo cieplo, bo zamowilam tez od nich parasole gazowe :). na drugi dzien umowilam sie na sprzatnięcie wszystkiego. wszystko poszlo szybko i sprawnie, jedzenie bardzo ładnie wygladalo i tak samo smakowało. goście zadowoleni, bo pierwszy raz robiłam taka imprezę z pomocą cateringu. wiecej nie bede stac przy garach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attikora
Czy któraś z dziewczyn która zamawiała w imperii catering może podpowiedzieć jak cenowo, jak z terminami, z jakim wyprzedzeniem itp ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffelka
Przeważnie nie ma problemu z jakimś niewielkim wyprzedzeniem, kwestia jak kuchnia ogarnia, a ile czasu mam na przód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attikora
Zostały mi nieco ponad 3 tygodnie a już chce coś wybrać w tym tygodniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffelka
No to bez problemu, przedzwoń do nich najlepiej - na miejsce na nowy świat jak masz możliwość podjechać to możesz przetestować co nieco z menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attikora
Hmm nad taką opcją nie myślałam... w jakieś konkretne dni i godziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaasiaS87
Polecam Centrum Konferencyjne & Catering Blue Tower. Organizują od małego przyjęcia po wielkie gale. W swojej ofercie posiadają również posiłki regeneracyjne dla pracowników, dania fit i vege - zamawiałam kilka razy dania fit dla siebie i posiłki regeneracyjne do firmy i śmiało mogę polecić ponieważ dania były bardzo smaczne. Wszystko jest przygotowywane ze świeżych produktów i nie dodają ulepszaczy smakowych. Bardzo wysoka jakość w przystępnej cenie. www.konferencje.bluetower.com.pl mail: restauracja@bluetower.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffelka
W tygodniu codziennie było wtedy, w ich godzinach pracy ale lepiej sprawdź na ich stronie czy to aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attikora
Ok a masz do nich jakis kontakt ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attikora
Dzięki! napisałam zobaczymy co zaoferują mam nadzieję że szybko uda mi się ustalic i zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio zamawiałam catering z www.teleobiad.pl i było smaczne, także jakby ktoś potrzebował to warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffelka
Ok nie ma problemu, jakbyś coś to pisz :) będę zaglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muffelka wzięłaś ta Imperię? Jak z terminami, bo ja potzrebuje czegoś na weekend 14-16.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcecie, aby Wasi goście przebyli kulinarną ucztę smaków to zgłoście się do http://ecateringwarszawa.pl/ Nie mają sobie równych. Wyróżnia ich wielka pasja i staranność. Wszystkie potrawy są przemyślane, tak, aby wpasować się w gust każdego gościa. Efektowne podanie i profesjonalna obsługa kelnerska dodaje imprezie wyjątkowego klimatu. Sprawdźcie sami, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możecie polecic jakiś katering na Bemowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamerka3
Na Bemowie polecam Furę Smaku. Tutaj jest ich strona : http://fura-smaku.com.pl/catering-na-bemowie/ - możesz tam znaleźć numer telefonu.Działają na terenie Warszawy ale z tego co wiem to mają jeszcze mobilną kuchnie tak więc mogą realizować zlecenia na terenie całej Polski. Wybór potraw jest bardzo duży , powinni przyrządzić potrawy z praktycznie każdej kuchni jaka jest. Czy to wegetariańska czy też staropolska. Trzeba z nimi po prostu uzgodnić.Ceny są jak najbardziej w porządku. Powiedziałabym,że jak na Warszawę to wręcz tanie, Swoją drogą taki katering to świetna sprawa. Sama jakiś czas się do tego przekonałam.Nie musisz dzięki temu marnować czasu na gotowanie bo przywozą Ci wszystko gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×