Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mikaraguala

catering warszawa

Polecane posty

Gość Agnieszka

Ja zawsze na święta szukam cateringu bo wiecznie jestem zapracowana a jeszcze dochodzi praca w domu i porządki świąteczne to o gotowaniu nie ma mowy (tym bardziej, że nie zawsze wychodzi mi to tak jak oczekuje). Już dwa razy, na zeszłe święta wielkanocne i na bożonarodzeniowe korzystałam z oferty na wynos w Restauracji Akademia. Ależ tam mają przepyszne jedzenie... Cała rodzina wychwalała, gdzie ja taki dobry catering znalazłam 🙂 W tym roku na święta też składam zamówienie, bo wiem że będzie pysznie, każdy będzie zajadał ze smakiem no i ceny też są super. Naprawdę polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta

Jeżeli catering to tylko z  J.B. Catering, który działa w Otwocku pod Warszawą. Firma zajmie się profesjonalnie przygotowaniem i dostarczeniem posiłków na różne okoliczności oraz dostarczy wszystko to co jest związane z uroczystościami, przyjęciami, bankietami oraz eventami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Dobry catering musi mieć również dobrego dostawcę  owoców i warzyw, sałat, kiełków oraz ziół.  Ja polecam kontakt  do firmy goldenfruits.pl z Gdańska.  Forma oferuję zawsze świeże  warzywa i owoce z najlepszych upraw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Polecam catering w Babicach Starych "Smakuś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina

najlepszy catering to według mnie Figaro Ząbki pod Warszawą. Mają super referencje i to nie bez powodu. U mnie zajmowali się cateringiem na wesele i nie było osoby, której by nie smakowało ich jedzenie. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Wiśniewicki

Byłem na imprezie okolicznościowej z okazji 60-tych urodzin w "Osadzie chlebacz" na Budach grabskich koło Skierniewic, która jest częścią firmy "W pół drogi" i byłem bardzo zadowolony z obsługi, jak i serwowanego jedzenia. Firma działa w całej Polsce. Obsługiwała również Runmagedon, Woodstock, Warsaw Comic Con, Multimedialny Park Fontann i wiele innych dużych imprez. Warto zapoznać się z ich ofertą cateringową wpoldrogi.pl.

Pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirusia

Ja bardzo często zamawiam od https://wysmakowani.waw.pl/ mają zdrowe i smaczne jedzenie w dobrych cenach. Co ważniejsze, są to fajne, zbilansowane dania, które na pewno nie przyczynią się do wzrostu waszej wagi, a wręcz przeciwnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenny

Polecam usługi cateringowe firmy Salmix. Oferują posiłki zbilansowane, świeże, wysokiej jakości usługi. Wszystko na wysokim poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

2 razy zamawiałam jedzenie na firmową konferencję w Cateringu Blue w Mokobodach, to kawałek od Warszawy, ale dowożą. Wszystko było świeże, apetyczne, pięknie podane, wszyscy uczestnicy chwalili zróżnicowanie potraw i porcje odpowiedniej wielkości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Polecam catering od wysmakowani.waw.pl bardzo smaczne, dietetyczne jedzonko, kreatywnie łączone smaki i fajny wygląd dań. Wszystko świeże i bardzo aromatyczne, a dostawa zawsze na czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez

Wreszcie do Warszawy wszedł najlepszy Krakowski catering - Dietific !!! Rok się z nim żywiłem przed przeprowadzką do Warszawy! Jeśli ktoś oczekuje czegoś premium, wysokiej jakości i różnorodnie, to naprawdę tylko to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka

W stolicy jest mnóstwo cateringów, a mimo to musiałam długo szukać zanim znalazłam najlepszy. Cud i Miód nie ma sobie równych. Wszystko smaczne i ładnie podane. Jeszcze się nie zdarzyło aby coś mi nie podpasowało na diecie standard 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Chef Boxa 😄 Smacznie i terminowo, a o to chodzi w cateringach. Początkowo dieta miała być tylko na tydzień, ale byłam na tyle zadowolona, że zamawiam ją do dziś. Żałuję tylko, że wcześniej na nich nie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spółka D&Z GROUP Sp. z o.o. prowadząca m.in. działalność cateringową pod nazwą dietabanana.pl
ma zdecydowanie do poprawy obsługę Klienta!!!! Firma działa w sposób nieprofesjonalny i po macoszemu podchodzi do Klienta. Mam nadzieję, że moim wpisem zainteresują się przede wszystkim Właściciele,
nie ukrywam jednak że motywacja do napisania wynika z potrzeby ostrzeżenia innych przed podobnym rozczarowaniem.

Historia przedstawia się następująco: zamówiona dieta do mnie nie dotarła, ponieważ kierowca przyjechał
z przesyłką dzień przed po godzinie 20, zadzwonił raz i natychmiast odjechał – nie wiem jak Państwo,
ale mi się niestety zdarza o tej godzinie być poza domem, najczęściej w pracy stąd uzasadniona potrzeba korzystania z usług o podobnym profilu… Po przekierowaniu Kierowcy na Biurowiec, w którym pracuję
(kilka godzin później) dostawa również była nieskuteczna, bo Kierowca oczekiwał, że ochrona o godzinie
2 rano będzie go witać „z kwiatami”. Po wykonanym telefonie dnia następnego dostałam informację,
że mojego cateringu już nie ma, a następny dotrze (albo i nie) kolejnego dnia.

Podsumowując po kilkunastu latach korzystania z usług cateringu po raz pierwszy czuję się mocno zlekceważona, rozczarowana i głodna! Jak dla mnie słaba laurka dla firmy, której głównym produktem jest karmienie innych.

Zdecydowanie nie polecam, a wręcz przestrzegam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na święta bez gotowania i korzystam z cateringu. Mam sprawdzoną firmę która świetnie przygotowuje potrawy świąteczne - Sala Raj z Wiązownej. Zawsze dostarczają na czas. Potrawy są smaczne i apetycznie zrobione. Wszystko świeże i dobrej jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z cateringiem dietetycznym to z czystym sumieniem mogę polecić Tanie Szamanie. Dowożą w różnych miastach w Polsce, mają fajne ceny i super opcje np. dla osób bardziej aktywnych (dieta active) czy bez mięsa lub bez ryb (no meat, no fish), dietę domową oraz wypróbowaną przeze mnie dietę slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przetestowałam już kilka cateringów i znów wróciłam do Caterino.pl na dietę standard 2000. Czułam się na niej najlepiej, najadam się do syta i przy tym trzymam linię. Bardzo smaczne jedzenie, zawsze urozmaicone, świeżutkie i w dobrej cenie także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×