Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mikaraguala

catering warszawa

Polecane posty

Gość AniaMonika
Ja polecam catering z Restauracji Akademia. Wyśmienita kuchnia,miła i profesjonalna obsługa. Goście na przyjęcia najedzeni i zachwyceni. Pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję za organizacje cateringu na moich urodzinach ,które zapamiętamy na długo. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaRez
ja mam sprawdzony catering z Aperitif Serwis, zamawiałam od nich już i prywatnie i do firmy i zawsze zamawiam coś innego i zawsze wszystko pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limme34
Polecam tę firmę: http://pikniki-imprezy.pl Jakis czas temu organizowaliśmy mały piknik firmowy Oczywiście wszystko firma zrzuciła na mnie. Nigdy jeszcze czegoś takiego nie planowałam, ale znajoma doradziła mi ich i powiem Wam,ze jestem bardzo zadowolona. Praktycznie o nic nie musiałam sie martwić. Firma wszystko ładnie zorganizowała Jedzenie smaczne, każdy był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też z Aperitif Serwis zamawiałam i mogę śmiało polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już 3ci miesiąc testuje catering od www.salmix.pl. Wybrałam 1500 kcal i 5 posiłków dziennie. Biegam co drugi dzień po 5km. I muszę powiedzieć, że takie wyliczone posiłki z regularną aktywnością poskutkowały u mnie zgubieniem 5/6 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie na ul. Parowcowej swoją siedzibę ma firma cateringowa Gastro-Team. Firma z dużym doświadczeniem, ciesząca się dobrą sławą, wszechstronna - organizacja imprez urodzinowych, rodzinnych, komunii, wesel na eventach czy imprezach masowych skończywszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maklowiczanna
Jak dostawa owoców do firm warszawa to polecam http://takeafruit.pl/ szybko dowożą i zawsze świeże. sama często od nich zamawiam,więc wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merissska
http://www.happyfood.com.pl/ Jak szukacie diety zbilansowanej. Dobrze dobrana jest właśnie w Happy Food. Jedzenie smaczne, kolorowe, różnorodne, nie można moim zdaniem się znudzić po miesiącu czy dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cateringiem i organizacją imprez zajmuje się stołeczny www.gastroteam.pl Firma zaprawiona w bojach potrafi dostosować się do najbardziej wygórowanych wymagań klientów. Portfolio ma potężne i zbiera same dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.speedpack.pl maja świetne opakowania, które w tym wypadku bardzo powinny się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam już od ponad 2 miesięcy catering ze strony https://dieta-na-zamowienie.pl/ i naprawdę polecam! Zależy oczywiście jaki masz cel, ja chciałam chudnąć i już z 6 kg zleciało. Mam 1500kcal rozłożone na 5 posiłków, wszystko smacznie i co najważniejsze ZDROWO! Korzystalam tez na początku z konsultacji dietetycznej, pani wyjaśniła mi co i jak, także naprawdę wszystko sprawnie dzaiała. CO prawda czekalam kilka dni i pani pojawila sie w domu kolo 19 ale i tal super!! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Bocian-catering. Pysznie i pięknie podany. Ilości dużeeeeeee :) Organizowali nam Chrzciny i przyznam, że jeszcze 3 dni po jadłam pozostałe jedzenie. Co najważniejsze wszystko przyjechało świeżutkie dlatego mogło poleżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym roku zamawialiśmy lokal wraz z cateringiem na komunię syna w Gastro-Team (ul. Parowcowa, Wawa). Jedzenie bardzo dobre i estetycznie podane. Jako, że na komunii było sporo dzieciaków z rodziny, miały one zupełnie inne menu podane w zabawnej formie (pewnie dzięki temu wszystko znikło ze stołów). www.gastrotream.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z przedmówcą. Najlepszy catering w Warszawie ma do zaoferowania Gastro Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baflo
Bardzo dobra restauracja z dobrym jedzeniem i cateringiem to Akdemia :) Bardzo często tam bywam i zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z całego serca www.bocian-catering.pl , mają bardzo atrakcyjne oferty cateringowe, ogólnie obsługa bardzo przyjemna, potrawy smaczne i na czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gastro - Team - Doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów. Jeżeli szukasz firmy, która ma wyrobioną markę, to tylko GastroTeam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci catering od restauracji http://vivandier.pl/. Niebo w gębie :) Nieprzeciętnie dobre jedzenie w atrakcyjnej cenie. Zamawiałam na chrzciny syna i wszyscy byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą i na pewno doświadczoną firmą cateringową jest http://jbcatering.pl/. Mają przede wszystkim doświadczenie w dostarczaniu różnego rodzaju jedzenia na różne imprezy. Jedzenie kolorowe, świeże, smaczne, dobrze doprawione, ogólnie można się zajadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.gastroteam.pl - Warszawa ul. Parowcowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina1609
Korzystałam z usług cateringowych w Restauracji Akademia i byłam bardzo bardzo zadowolona. Dania przepyszne, wszystko cieplutkie i ładnie podane. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na chrzciny i święta sprawdził się rewelacyjnie catering od www.bocian-catering.pl. Świeże, ciepłe posiłki a do tego naprawdę smaczne! Dobra cena jeszcze bardziej zachęca z korzystania z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry catering oferuje Gastroteam (ul. Parowcowa). Jeżeli zależy ci na dobrym jakościowo jedzeniu, smacznym i ładnie się prezentującym, to w/w firma to zapewnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catering w Warszawie
Dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu bądź siły, aby spędzić długie godziny na przygotowywaniu wielkanocnych dań, lecz chcą spędzić Wielkanoc w gronie najbliższych i cieszyć się smakiem wyśmienitych potraw świątecznych przygotowaliśmy specjalną WIELKANOCNĄ OFERTĘ NA WYNOS. Znajdziecie w niej zarówno tradycyjne wielkanocne dania kuchni polskiej, jak i bardziej nowoczesne propozycje. W ofercie znajdują się zarówno przystawki, jak i zupy, dania główne, desery, a nawet pieczywo. Nasza wielkanocna oferta na wynos została stworzona z myślą o wszystkich, którzy potrzebują pomocy w świątecznych przygotowaniach. Zapraszamy! https://restauracjaakademia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Słomka
Usługi cateringowe w Restauracji Akademia są na naprawdę wysokim poziomie. Na święta mam zamiar znów złożyć u nich zamówienie, bo jedzenie jest obłędne i przede wszystkim smakuje dzieciom. Polecam, bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na święta zamawiam catering z Gastro Team na ulicy Parowcowej. To już nie pierwszy raz jak korzystam z ich usług. Jedzenie dobre, świeże, odpowiednio doprawione. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×