Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinicia

prezent dla 37letniej kobiety

Polecane posty

Gość karolinicia

jak w temacie. szukam pomyslu na prezent na imieniny. kobieta ma wszystko, bo zarabia duzo i stac ja na wszystko co chce. jest w ciazy i ma juz jedno dziecko. nie mam zupelnie pomyslu. chce cos co jej sie przyda, spodoba. prosze o pomoc i z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grypomlek
jeśli stać ją na wiele,to nie kupuj nic drogiego,wręcz przeciwnie,jakis drobiazg budźetowy,ale nie z plastyku czy coś,drobne,ale z klasą-cena do 200 zł,wiem ,że dużo,ale za tanio też nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serena222
Może zestaw luksusowych kosmetyków ?? Lub dobre perfumy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
dzieki wielkie za odzew. boje sie ze nie trafie jej w gust. ona mi strasznie pomaga a ja jestem tylko biednym studentem dziennym wiec nie stac mnie na wiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serena222
możesz też pomysles o jakimś super kwiatku w doniczce takim "lepszym" wiesz co mam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
cos ze szkła , z porcelany , gadżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc ciezko
Jakis fajny dlugopis - ich nigdy za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc ciezko
albo elegancki lub oryginalny brelok do kluczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc ciezko
Moze tez byc mini kosmetyczka- taka do torebki, mieszcaca tylko szminke i puder Albo zamykane lusterko (takie kieszonkowe,tez do torebki) Albo jakis bon, np na zabieg kosmetyczny, makijaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ja
kremy do ciała, masła itd. znajdziesz coś w seforze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
znam sie na rzeczy---umiesz Ty idioto czytac? chociazby moj nick? jestem dziewczyna!!!! dzieki za pomoc-wielkie dzieki! musze cos wymyslic, ale watpie czy kosmetyczka czy lusterko jej sie spodobaja. no kurcze-ciezko cos wymyslic. rok temu dostala storczyka ode mnie i chlopaka-taki tam drobiazg. ale teraz mam lepszy z nia kontakt wiec chcialabym cos wymyslec fajnego... hmmm, a moze szktulka recznie malowana? taka wieksza (ze 20x20cm) teraz mi tak wpadlo na mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
w duuupie cie mam. nie robie bledow bo zawsze bylam swietna z ortografii a to ze styl pisania mam taki nie inny to juz moj problem. ale jak chcesz to prosze, wyszczegolnij te bledy-co? mam problem z wyslawianiem sie i pisaniem bo mam UMYSL SCISŁY!!!! i studiuje kierunek techniczny. wiec zamknij dziob, bo jesli sugerujesz sie tym ze napisalam 'biednym studentem' a nie nickiem to gratuluje inteligencji. i nie zasmiecaj mi mojego watku bo nic ci do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
a odmieniasz zawody na damskie? typu pilot, ginekolog itp? tak samo mozna powiedziec ze bylam uczniem-nie trzeba mowic uczennica. wiec daruj juz sobie wysilanie swojego mozgu tepoto glupia i wiecej tu nie wchodz. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma222
Mam 39 lat i też stac mnie na wiele.Jeśli chodzi o prezenty to kosmetyki ,perfumy,i inne osobiste drobiazgi odpadają . każdy używa spradzone ulubione marki.W moim przypadku takie prezenty zawsze lądują w koszu.Moim zdaniem najlepsze wyjście to kwiaty i to nie koniecznie bukiet.Może być jakiś super okaz w doniczce ,w formie drzewka ,a nnawet coś super do ogrodu czy na balkon.Mnie taki prezent zawsze cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
dzieki wielkie! ten typ kobiety jest dziwny strasznie :) kupilam dzisiaj szkatulke recznie malowana (na bizuterie czy inne szpargaly-jak bedzie sie nie podobac to niech skarpetki dziecka trzyma :P) i do tego myslalam dokupic szescienna kostke mydla naturalnego (nie szare-bron Boze) widzialam w mydlarnii i jakas roze :) do imienin jeszcze troche czasu jest ale wole byc na zas przygotowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
wez pojeeebie spadaj stad. pierwszy mnie zaczeles obrazac, mowiac ze jestem 'meska dzi*ka' cytujac ciebie. wiec mam prawo traktowac cie jak idote i kretyna ktory nie umie czytac. analfabeta nie jestem-mature zdalam bardzo dobrze kilka lat temu wiec spadaj stad juz. a ciebie widac patologia wychowala skoro piszesz na watku, ktory gow*o cie powinien obchodzic. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jaką płytę z muzyką powiedzmy klasyczną i do tego jakis kwiatek do domu - np storczyk, który pasuje do każdego wnętrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
karolincia...a te mature to zdawalas w poprawczaku? bo takie chamstwo z ciebie wychodzi i uzywasz tak wulgarnego jezyka, ze kojarzy mi sie tylka z tymi wykolejonymi dziewczynami z poprawczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
sam zaczales mnie obrazac wiec ci oddalam z nawiazka. z toba juz skonczylam jak widac ale nie mozesz sobie tego darowac, co? nawet proszenie o nie wypowiadanie sie w tym temacie do ciebie nie dociera. musze cie o myslenie prosic? sam do teraz masz tyle jadu w swoich wypowiedziach, ze chyba musisz miec naprawde nudne zycie skoro dalej sie w to bawisz :) wspolczuje bardzo poza tym prosilam cie zebys przytoczyl tutaj gdzie ja pisalam z bledami zebys mnie od analfabetek wyzywal-widac nie potrafisz. ale coz-juz nie musisz sie wysilac :) xxxxxxx x xxxxxxx dzieki za odzew na tym watku. juz cos tam wymyslilam, mam nadzieje ze przypadnie do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
Nazwalem cie "meska dziwka" bo napisalas, ze jestes biednym, powtarzam BIEDNYM STUDENTEM, ktorej pomaga jakas bogata damulka. Meska dziwka to facet, ktory sprzedaje sie za pieniadze, wiec ciebie to nie dotyczy bo jestes pyskatym, glupim babsztylem-rusz swoim malym mozdzkiem i zacznij myslec. Jezeli nie widzisz bykow ortograficznych w swoich bazgrolach to przykro mi tepa idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
przytocz prosze (juz chyba 3raz o to samo ale kij-zrobie to czwarty) wrecz blagam-gdzie ja zrobilam te bledy ortograficzne!? wtedy wrecz cie przeprosze za zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×