Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baboo ooo ooo

Cena za śmieci od lipca-pisać i porównywać w całej polsce

Polecane posty

Gość baboo ooo ooo

Piszcie ile będziecie płacić za śmieci w waszych miastach, miasteczkach i wioskach od lipca. Zobaczymy gdzie są najwięksi złodzieje!!! miejscowość od osoby, czy od zużycia wody segregowane niesegregowane żywiec od osoby 12zł. 19zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baboo ooo ooo
piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfzrue kg
Kamienna Gora, dolnoslaskie od osoby segregowane - 12,5 zl niesegregowane - 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baboo ooo ooo
to jeszcze lepiej niż u nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejscowość 30 km od Warszawy Od osoby: segregowane-6 zł niesegregowane-12 zł Miejscowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy narzekacie? Nie rozśmieszaj mnie... WARSZAWA moja droga: Zgodnie z decyzją radnych, jeżeli lokal zamieszkuje jedna osoba, zapłaci ona od lipca za śmieci 19,5 zł miesięcznie; dla dwóch osób opłata wyniesie 37 zł, trzech - 48 zł, a w cztero- i więcej osobowych gospodarstwach - 56 zł. Właściciele domów jednorodzinnych zapłacą miesięcznie 89 zł, niezależnie od liczby zamieszkujących osób. Co powiesz na ten kwiat? aha należy dodać też: Przyjęte stawki opłat za odbiór odpadów komunalnych odnoszą się do segregowanych śmieci. Jeżeli będą zmieszane, cena wzrośnie o 40 proc. No i tyle, generalnie super. Ciekawa jestem jak okoliczne emerytki sie wypłacą. 90 zł od 1 osoby w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgstr54t5
No to u mnie ładnie pojechali :o pomoskie wiocha Segregowane 21,5 singiel, 44 zł rodzina Niesegregowane 32 zł singiel, 66 zł rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie, że miesz...
Płock w bloku segregowane 11zł/osoba niesegregowane 16zł/osoba domki nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×