Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antoninaa36

36lat to juz śmierc

Polecane posty

Gość antoninaa36
Witam.Czyli nie jest tak źle jakby się mogło wydawać? Jakaś tam szansa jest, co widzę po Waszych wypowiedziach. Chociaż na pewno jest ciężej niż np 10 lat temu. Los jest przewrotny, jak byłam jeszcze ho ho nastolatką, czy nawet 20 latką, to myślalam, ze jakoś ułożę sobie życie do 25-27 roku życia.Że poznam fajną bratnią duszę, pewnie się pobierzemy.a za parę lat może będą dzieci. Ale cóż , w życiu bym nie powiedziała, że tak się wszystko potoczy. Jestem w zawieszeniu i nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic gorszego od...
Pchełko, imponujesz wiedzą na temat robótek ręcznych. Mogłabyś jakiś poradnik napisać dla "gorących" 40-stek :D "Bo ja akurat jestem kobietą, niestety, nie dziewicą" ------ zdajesz sobie sprawę, że wszelkie wspomagacze wibrujące się nie liczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka 77
Uwazam ze facet religijny to cecha pozytywna.Ja mam męża właśnie religijnego i musze przyznac,ze przy nim ''sporządniałam'',zaczęłam chodzic co niedziele na msze,olałam złe towarzystwo,jestem przykładną żoną i matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^-^
Do nie ma nic gorszego od... Wspomagaczy to chyba ty potrzebujesz. A wiesz? Lalki teraz robia na zamówwienie (wzrost, kolor oczu i włosów, rozmiar biustu - w USA). Z tym, że to dość droga impreza, reka cię taniej wyjdzie (i wychodzi). Poza tym - ze względu na to, że kobiety o siebie dbają, uzywają kremów z filtrem, mawia się, że "30 to nowa 20tka". Cyferki na plastiku (PESEL) nic nie znaczą. Co z tego, że zbliżasz się do pełnoletności, skoro myslisz, jak 4latek? Rozwój fizyczny to nie wszystko. P.S. Może weź sobie jakąś Tajkę albo Wietnamkę, one nie mają ani wymagań, co do mężczyzny, ani zahamowań. Skośne oczy ewentualnego potomstwa wytłumaczysz chorobą Downa. Wszak już wykazujesz jej objawy (ograniczenie umysłowe), potomstwo po prostu będzie tego niezbitym dowodem. Bez odbioru, cyniczny nieudaczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic gorszego od...
"Lalki teraz robia na zamówwienie (wzrost, kolor oczu i włosów, rozmiar biustu - w USA). Z tym, że to dość droga impreza" ------ ile cię kosztowała? :-) "mawia się, że "30 to nowa 20tka"." ------- zauważyłem, że się cofnęłaś mentalnie o jakieś 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i tak nic
Raczej kiełkująca dojrzałość, jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^-^
nie ma nic gorszego od... Pasuje do ciebie: "nie wdawaj się z idiotą w dyskusję. Sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" c.b.d.u. Dej nam tu zdjęcie swojej laski, najlepiej, jak lezycie razem nago w łóżku. Z zaznaczoną datą zrobienia fotki :) P.S. Zdjęcia rentgenowskie się nie liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^-^
Dodaję z innego tematu (może ten gówniarz cośkolwiek zrozumie; w innym wypadku w wieku 29 lat powinien popełnić samobójstwo, że taki stary i do niczego się nienadający). Ale pewnie nie wie, co to honor i "verbum nobile" >afronele miedzy 30 i 40 to najpiekniejszy czas dla kobiety, nawet moze do 45...potem sie powoli zaczyna to i owo...i z gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdxcscc
moja siostra zmienia facetów jak rękawiczki teraz ma 40 letniego kawalera, on jako jedyny z jej nielicznych bardzo fajny facet aha ona jest pod 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninaa36
Gdzie taki fajnych szukać?Pouciekali czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic gorszego od...
Pchełko, miało być bez odbioru. Coś ty żyć beze mnie możesz. Nie dziwię się, pewnie jestem jedynym facetem w twoim życiu, który ma ochotę z tobą rozmawiać :-) Dawno już bateryjek nie ładowałaś, bo poziom testosteronu na wysokim poziomie :-) "miedzy 30 i 40 to najpiekniejszy czas dla kobiety" ------- "dla kobiety" to istotna część tego zdania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z logicznego punktu widzenia
powinnaś założyć, że skoro Ty nie będąc lovelasem-mężatką, wdówką, rozwódką, dewiantką, egoistką etc. uchowałaś się solo, jest spora szansa, że są podobne Tobie osobniki płci przeciwnej. Czy się spotkacie to inna kwestia, ale że są niemal nie ulega wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninaa36
No tak, logicznie biorąc, powinno się udać. Chyba, że też jestem zwichrowana, ale tego nie wiem. W każdym razie dzni mijają i miają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×