Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

0martuska87

któa suknia zniewala ?? :)

Polecane posty

Witam chciałabym poznać wasze zdanie na temat poniższych sukni, mam wesele we wrześniu, trochę sukien już przymierzałam i mniej więcej takie modele mi się podobają jednak trzeba wybrać tę jedną jedyną - pomóżcie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to moze ja się wypowiem:)
pierwsza - chyba najładniejsza moim zdaniem:) bardzo efektowne sa tego typu połączenia góry ozdobnej, a dołu skromniejszego:) druga - byłąby fajna gdyny nie to co jest w pasie:O i te naciepane na dole sukni kwiatki czy cholera wie co to jest:) trzecia - najbrzydsza:O góra całkiem całkiem, ale dół to wieś:O czwarta - jak poprzednio, góra spoko, tylko bez tego czegoś w pasie:O dół za poskakany i ta koronka na samym dole:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancia
wszystkie suknie sa podobne do siebie i zadna nie powala na kolana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrałabym ostatnią 4
nie ma większej klasy niż piękna koronka. miałam suknię z płaszczem z koronki, ze spływającymi rękawami (jak średniowieczne trochę), dość nietypową, opinie i szepty: "wygląda jak królowa" :) radze choc przymierzyć koronkową, jesli jeszcze tego nie robiłaś, możesz byc pod wrażeniem. Odpada suknia druga, bo jest cała z tej błyszczącej tafty (czy jak tam się ten materiał zwie), to wygląda kiczowato, błyszczący materiał moze być dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrałabym ostatnią 4
No i pamiętaj, ze na Tobie te suknie nie będą tak leżały :) To modelki, poza tym ich talie są na przykład obrobione, żeby były węższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfmhfghhg
mnie sie 4 najbardziej podoba, 2 i 3 okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej to się zastanawiam nad 1 i 4 włąsnie i tutaj dylemat czy coś rozłożystego czy bardziej przy ciele jak w przypadku koronki, ze skrajności w skrajność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczkourlopowiczka
Ja bym wybrała 1 . 2 nie bierz bo ma tego wszystkiego za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze sprawa tak czy np nr 4 przy 120 osobach na weselu nie zginie w tłumie?? kobieta w salonie mi mowi ze duzo tez zalezy od ilosci osob im wiecej tym suknia powinna się bardziej rzucac w oczy, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiikaa
Mnie nie powala zadna, ale najladniejsza jest pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzę i piszę
też uważam że żadna nie powala ale najlepsza 1 lub 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burman
Najbardziej podoba mi sie 4. 1 tez jest ladna. 2 i 3 jak dla mnie sa za bardzo blyszczace i zdobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniewala pewnie ta posmarowana od wewnątrz substancją uczulającą, albo jakimś kwasem - dosłownie wtopi się w ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara:)
zdecydowanie 1 i 4 choc 4 bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole100
zdecydowanie 1 wspaniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przymierzalas juz je? Ja przymierzalam 1 i czulam sie w niej super,ale jednak byla za ciezka a wolalam lzejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
najbardziej zniewala sukienka kotki ;-) zjawiskowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwscwscwc
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie najładniejsza jest 1. Suknie nr 2 i 3 odpadają, za dużo się tam dzieje. 4 jest niezła, ale nie podoba mi się to coś w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przymierzałam przymierzałam, moje typy to 1 i 4, przy czym ta 1 właśnie trochę jakby za szeroka w dole mi sie wydaje :P a chciałam jeszcze poznać opinie innych, więc wiem mniej więcej jak to w oczach obcych wygląda :) A te "zniewala" w temacie miało zasugerować tę najładniejszą - wyjaśnienie dla niektórych tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz w morde 700000
uważajcie na tiul-bardzo łatwo sie rwie i niestety ktoś zaczepi pociągnie i sie pruje normalnie jak skarpetka! Odradzam sukienke z tiulu(oczywiscie taki tiul na dole sukni jak na zdjeciu nr 1np.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda z tym tiulem,u mnie wystarczyl niefortunny obrot w tancu i partner zahaczyl butem dół sukni i dziura była gotowa:(,ale jakoś sie tym nie przejelam,na cale szczescie mialam zestaw do szycia pod reka heh i po klopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brystol techniczny
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×