Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wakacjyjnaklklfkglfgfgfgfgfgfg

gdzie jedziecie na wakacje?? i za ile??

Polecane posty

Gość wakacjyjnaklklfkglfgfgfgfgfgfg

cześć. postanowiałm poleciec w tym roku na wakacje tylko nie wiem gdzie... chciałabym tanio, all inc i powyżej 7 dni :) a wy?? macie już cos zaplanowane?? jeśli tak to na kiedy termin, jakie miejsce i za ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwerewr
ja zwykle jezdzę do Kapracza w 2 osoby za łacznie 500-600 zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawwwwska
a ja rok rocznie od nastu lat wyjeżdżałam na południe teraz myślę jechać nad polskie morze polecam Ci teneryfę bądź gran canarię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwerewr
na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 22lata...
Ja Do hiszpanii 2300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacjyjnaklklfkglfgfgfgfgfgfg
no myślałam o tej gran kanari :P ale pewnie będzie drogo no i słysząłam że tam lubi padac deszcz... ale nieważne ... myslę o kanarach, Grecji, Turcji, Tunezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacjyjnaklklfkglfgfgfgfgfgfg
no ok, ale ważne jest na ide dni jedziecie i czy macie tam pełne wyżywienie i takie tam... :) jak możecie ot piszcie..i miesiąc w którym lecicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecimy w połowie września na jedną z greckich wysp. Za dwa tygodnie wypoczynku all inclusive zapłaciliśmy 5 tys. od osoby. Jeszcze zamierzamy dokupić kilka wycieczek fakultatywnych więc zamierzamy wydać ok 15-20 tys. Jestem zdania, że na wakacjach zagranicznych nie warto oszczędzać. Za mniej niż 3-4 tys. raczej nie znajdziesz nic w dobrym standardzie i pełnym wyżywieniem za więcej niż 7 dni. Jeżeli chcesz wydać mniej polecam wczasy w jednym ze spa w PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Cristiano Ronaldo
Ja na jakieś egzotyczne wyspy, jak co roku:)All inclusive:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
na tydzień do Karpacza za 500zł? My też często jeździmy i paliwo drożej nam wychodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawwwwska
jeśli już to teneryfa tam życie kwitnie 24/24 Turcja jest połowę tańsza od Teneryfy a pogoda nawet końcem września - bajeczna odradzam lipiec i początek sierpnia - nie do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawwwwska
5 tys za OSOBĘ????? w Europie??? płaciłam 6500 za Dominikę z 4 gwiazdowym hotelem w Turcji czy Hiszpani a nawet w Grecji polecam wynająć samochód i zwiedzać ja tak zwiedziłam Turcję, Gruzję, Kretę, Rodos, i dużo innych miejsc a 5 tys płacimy przy większych szaleństwach za 2 osoby, gdy jesteśmy 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawwwwska
słowem jeśli budżet Cię ciśnie wybierz Turcję z przelotem bądź Chorwację, czy Czarnogórę samochodem Albania jest nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwerewr
jak zwykle same snoby pisza o tych och wycieczkach zagranicznych, buachacha... zenada ja jadę z poznania pociagiem osobowym, bilet rodzinny kosztuje ok. 35 zł na 2 os, powró podobnie, noclegi ok. 50 zł doba za pokój 2 os. , ni epotrzebuje wysokiego standardu, i jedzenie - to jem tak samo jak w domu, zreszta w górach nei ma na co wydawac, cały czas sie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanary all inclusive 14 dni
około 4500zł/osoba + kieszonkowe na wycieczki itp :D :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawwwwska
jakie snoby????? byłabym snobem gdybym pisała że rok roczni bawię w Tajlandii ja mieszkam w okolicach Zakopanego - więc góry mi nie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale my lecimy na 14 dni do 5* hotelu. 8 jest tam chyba za ok 3500. Nie oszczędzaliśmy bo to nasza podróż poślubna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozi_pazur
niestety za wakacje trzeba zaplacic w tym roku ponad 2 tys za osobe, jęsli chce się jechac na południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mezem, nie jezdzimy na zorganizowane wyjazdy. wsiadamy w samochod i jedziemy w wybrany kraj w europie. wczesniej zaznaczamy sobie miejsca, ktore chcemy zobaczyc, ale noclegow szukamy na miejscu, w kazdym miejscu po 1 nocy. no chyba, ze dotrzemy nad morze to wtedy max 3 w 1 miejscu. nie ustalamy sztywnego planu (na konkretne dni konkretne rzeczy bo w trasie ciagle sie cos zmienia). nie jestesmy uzaleznieni od organizatorow wycieczki, od nikogo, robimy co chcemy i kiedy chcemy. takie wyjazdy sa duzo ciekawsze, mozna wiecej zobaczyc i dokladnie co sie chce no i tez tansze. i chcialam z gory zaznaczyc, ze nie spedzamy polowy wyjazdu w samochodzie, ale tam jest dobry czas na regenaracje (gdy jedna osoba prowadzi, druga osoba moze sie przespac, poczytac informacje o kooejnych atrakcjach w przewodniku albo te wydrukowane wczesniej itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwerewr
po prostu czytam tu często tematy o wyjazdach wakacyjnych i kazdy jeden pisze o jakichś wycieczkach typu Turcja, teneryfa,chiny, Grecja- cuda niewidy, nie mówię, że ludzie nie jezdzą tam, bo tez jezdzą ale praktycznie nikt nie jezdzi do Polski? Znam statystyki, i 70% osób spędza wakacje w kraju, najczesciej na działce :p , czasem nad jeziorem, Bałtykiem, albo w górach... Tak samo jak spytac tu o dochody, to kazdy zarabia te 5 - 10 tys, mimo że normalnie takie osoby zdarzaja sie b rzadko. A jak spytac tu o wzrost i wage, to większosc ma 170 i 55 kg... :p Naprawdę nasz naród jest mega- pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawwwwska
moja siostra z mężem - wsiadają w samochód i jadą na cały miesiąc zabierają namiot i śpią pod gołym niebiem europa w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, razem z narzeczonym mamy mieszkanie, żadnych długów. Dzieci nie planujemy. Raczej nie mamy już na co odkładać. Więc raz do roku możemy sobie pojechać,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawwwwska
jeśli podróż poślubna to można szaleć ale wycieczki fakultatywne są bardzo drogie więc ja z nich nie korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
ciekawssska jeśli siostra zabiera namiot i samochód to dlaczego śpi pod gołym niebem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawwwwska
śpią pod namiotem lub w śpiworach pod gołym niebiem ja bym tak nie mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwerewr
pod gołym niebem to raz spałam na obozie, w lesie, ognisko, a my wokół. Do dzis to wspominam. Beznadziejni jestescie, nawet nie piszecie gdzie jedziecie do tej Turcji, Grecji, czy gdzieś tam, grunt zeby rzucic nazwe egzotycznego kraju, i ilogwiazdkowy hotel i zeby to wiele kosztowało :p LOL Grunt zeby sie popisac, jakby jeszcze było czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona i smutna
również spałam pod gołym niebem - na obozach harcerskich bo musiałam swoją drogą, nikt cie nie zmusza abyś czytał nie twoje pytanie więc niech zazdość cie nie zalewa odkłaj 300 zł z pensji i szalej na urlopie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietonie
Wszyscy tylko te Kanary a tam nic ciekawego nie ma.Wole Majorke i tam tez jade na tydzień w maju za 500 GBP - all inclusive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhbhgbf
ja nigdy niebylem na wakacjach jestem biedny i h*j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwerwerewr
mnie stac na drogie wycieczki, własnie to ci tlumaczę, tu kazdy jest fantastą, albo jakimś zakomleksionym gimbusem i wypisuje pierdoły.. to własnie ci najbiedniejsi marzą o wyjazach zagraniczncyh, które dla mnie są strata kasy... Gosc pod nikiem Facet 22 lata, to ten przemek bezrobotny co jest po podstawce i na tym forum wypisuje pierdoły, dzis pisał tez że ni ama kasy i chce wziac pozyczę z Providenta... nie rozumiem dlaczego kazdy tak sie wstydzi, ze nie moze napisac, ze jedzie np. nad bałtyk? i co dorosłym ludziom daje wymyslanie że gdzies jadą jak nie jadą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×