Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niee wiem jak zyc

czy rozwiodlybyscie sie, jakby was maz zdradzil z facetem

Polecane posty

Gość niee wiem jak zyc

Dziewczyny, ok pol roku temu dowiedzialam sie, ze maz zdradzal mnie ze swoim przyjacielem kilka razy, jestesmy razem 8 lat, 3 lata po slubie a zdradzal mnie juz z nim po roku bycia razem. Kilka razy to mialo miejsce a pozniej ten chlopak wyjechal z naszego miasta. Potem zdradzil mnie jeszcze z 5 razy z facetami umowionymi z netu, na jednorazowy seks, wiec srednio zdrada raz na rok. Dla mnie to byl szok jak sie dowiedzialam, zawsze nasmiewal sie z gejow, mowil ze te ciuchy to takie pedalskie i ich nie zalozy itd a nagle wyszlo to, ze mowil tak zzebym nigdy sie o tym nie dowiedziala. Teraz juz troche ochlonelam bo juz minelo z pol roku od tego czasu jak sie dowiedzialam, przezylam depresje itd. Mamy 4 letniego syna, kocham meza, wiem ze on mnie nigdy nie zdradzi z zadna kobieta. Dopiero po tym, jak mi powiedzial, ze go kobiety nie interesuja to zdalam sobie sprawe, ze tego nie zauwazylam przez tyle lat, nie mial nigdy zadnych kolezanek tylko ciagle sami koledzy, jak ogladamy np. wybory miss to zawsze mowil ze zadna mu sie nie podoba, nigdy sie nie oglada za babkami itd. Nie wiem czy ten zwiazek ma sens bo po pierwsze boje sie, ze zakocha sie w jakims chlopaku i ode mnie odejdzie, chociaz on mowi, ze to tylko seks jak sie upije to mial takie ciagoty raz na rok. Po drugie czesto placze, nie moge sobie poradzic, ze przez tyle lat, prawie 8 lat, zylam pod dachem z osoba, ktora mnie klamala w oczy, prowadzila podwojne zycie i mnie to bardzo boli. Jakby mi powiedzial, ze chialby sprobowac z facetem to bym sie zgodzila, a on to ukrywal tyle lat bo sie przerazliwie bal, ze od niego odejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjjhjhjhjh
ja bym za zboczeńca nie wyszła za mąż, ale jak spieszylo ci sie do slubu i wyszlas za bele goowno to teraz sie męcz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej_ja
kto kasuje komentarze???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze wolontariat
jak macie ślub w kościele to możesz unieważnić, ale jak kochasz...nie wiem co ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej...
zastanow sie...najbardziej rani cie to ze cie oszukal?...bo gdybys znala prawde to bys sie zgodzila? Zdrada to zdrada...czy dla ciebe zdrada z facetem nie jest zdradą? A gdyby mial kochanke i ci powiedzial ze musi miec bo jest seksoholikiem tez bys wybaczyla? Zastanow sie nad soba a nie nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
8 lat zyc z kims pod jednym dachem i nie zauwazyc takiego czegos? dziwne :-) chyba normalne, ze musicie sie rozstac bo jak widzisz swoja przyszlosc z nim? tego nie da sie utrzymac im szybciej od niego odejdziesz tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Twój mąż jest gejem. Nie interesują go kobiety. Chyba jasna sytuacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwast

Jest bejem który wykorzystał cięcie jako przykrywkę, nie ma przyszłości z takim facetem bo to tylko kwestia czasu i odejdzie od ciebie. Poza tym wiesz...geje chodzą na szybki sex w takie paskudne miejsca ze szok. Na spokojnie omów z nim warunki rozstania i kończ to. Nie wiesz czy lubi ssać ...e i łykać spermę czy wystawiać dupę brudnym oblechom. To nie twoja bajka, szkoda życia. Poza tym powiedz jak się o tym dowiedziałaś ? Czy jego rodzina wiedziała wcześniej czy wszyscy cię oszukiwali ? Mogłaś nie wiedzieć bo pełno jest takich akcji ale jak już wiesz to nie ma co przedłużać tej agonii. Z jednym dzieckiem jeszcze masz szanse na udane życie, z kasa tez sobie poradzisz bo alimenty i 500+ oraz inna pomoc. Nie chodź z nim do łóżka bo go nie „ naprawisz” , oszukał ciebie i za każdym razem kiedy wróci do domu będziesz myślała skąd i co robił. Beznadziejna przyszłość i bez szans na zmianę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbadaj sie

zbadaj sie 

bestes na pewno chora

wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka

Ja bym się odrazu rozwiadola i jeszcze dostała unieważnienie ślubu przez Kościół z tego tytułu że jest gejem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość zbadaj sie napisał:

zbadaj sie 

bestes na pewno chora

wspolczuje

Piękna odpowiedź ,no na pewno jest chora ,ja pindole ten topik ma sześć lat a wy się jaracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esssss

Gdyby był Bi to jeszcze ok a nawet lepiej dla ciebie bo byście razem korzystali a tak jesteś sama i raczej nie widzę sensu kontynuowania związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×