Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ccccc:)

Poradzcie jakis dobry filmik na dzis wieczor ??? :)

Polecane posty

Tak jak w temacie. Mam ochote obejrzec cos dobrego z mezem tylko pomyslow brak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdff44
fajny film "niemozliwe" i "bez litosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaysia
"Nietykalni" - POLECAM, swietny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaPazdziernikowa 2011...
nocny pociąg z mięsem < na oglądanie z męzem w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuyf
Poszukiwana Sarah Pender Profil mordercy Morderstwo pierwszego stopnia--- po prostu rewelacja ryczałam jak bóbr Rzeka tajemnic Pożegnanie z niewinnością The Divide----- mega mocny Zły dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemozliwe - The Impossible niedawno byl w kinach i mielismy isc ale nie poszlismy. Dzieki za podpowiedz zaraz go sciagniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzowana mamuska
a jaki gatunek filmu cie interesuje? Jak komedia to polecam "Zona na niby". Ostatnio ogladalam i mimo, ze nie jestem fanka komedii to ta mi jakos podeszla. Jak cos to moge polecic cos z innego gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murder in the first- Morderstwo pierwszego stopnia NIESAMOWITY FILM! Zostaje w pamieci na dlugo, myslalam, ze sobie oczy wyplacze. The Impossible rowniez bardzo dobry. Od siebie polecam tez- Chained.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzowana mamuska - dzieki ja juz wlasnie sciagam The impossible zupelnie o nim zapomnialam ale dziewczyna z gory mi przypomniala ogulnie to lubie ruzne gatunki filmowe byle nie polskie bo moj nic nie pojmie z tego ;) ale wpisz jakie polecasz to dodam strone do ulubionych i na nastepny raz bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrewrwerewr
z tych zo wymieniacie to Trust mi sie nie podobał... za to polecam np. Starsza pani musi zniknąc Deja Vu Prawo zemsty Eden Lake sztorm stulecia Martwa cisza Plac zbawiciela Zatrute pióro a z seriali to Miasteczko Twin Peaks i nowy- Bates motel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo bardzo tez lubie filmy psychologiczne jak macie jakies trzymajace w napieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuyf
Get-Ur-freak-on tak właśnie o ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaPazdziernikowa 2011...
eden lake odradzam,dla mnie chory film... ps kocham cie uwielbiam,wczoraj w tv leciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Opinie sa oczywiscie podzielone, ale nauczylam sie nie sugerowac za bardzo filmwebem :) Dodam do ulubionych i obejrze jutro, bo na dzisiaj juz znalazlam snowtown:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaPazdziernikowa 2011...
na zalukaj.tv można ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eden Lake bardzo dobry dla mnie, ale to jest kwestia gustu. Ja lubie filmy, ktore wywoluja u mnie emocje, nie lubie czegos ogladac tak o. Jednak trzeba uwazac, bo ja poszukiwaczka mocnych wrazen, natknelam sie na serbski film i myslalam , ze umre :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaPazdziernikowa 2011...
pewnie,każdy ma inny gust :) eden lake oglądałam na dwa razy,poryty film dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzowana mamuska
to ci wypisze co pamietam obecnie:) pewnie wiekszosc i tak ogladalas. Tytuly pisze jak ogladalam, bo ogladam filmy przewaznie w oryginale. Kolejnosc bez znaczenia:P - Hide and seek - opowiesc o dwoch siostrach- to horror japonski wiec w oryginale nie ogladalam:D - La cara oculta - Frailty - Girl next door (nie komedia, bo sa 2 filmy o takim tytule) - Srpski film (nie polecam jak masz slabe nerwy) - I spit on your grave (podobno mocny dla kobiet) - Irreversible - Nasza klasa (ma napisy angielskie, film estonski) - Trylogia Millenium (szwedzka produkcja) - Kiel (grecki, mocny film, ale bez drastycznych scen) - Sinister - Shutter Widmo (wersja japonska, napisy angielskie sa) - babycall -last house on the left (lepsza wersja nowsza czyli remake) - kod niesmiertelnosci ( a to ogladalam ostatnio w tv) Ok, na razie to tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuyf
Może jeszcze; Druga Ziemia Złodziej życia Słodkich snów Martha Marcy May Kobieta w czerni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja wielu zeczy z polskich stron ogladac nie moge bo sie wyswietla ze strona przeznaczona tylko dla mieszkancow polski a o 'zalukaj' nie slyszalm nigdy i sprawdze. na Vuze pokazuje ze jeszcze tylko 45 ... albo az tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzowana mamuska
Eden lake dobry film:P dzieki za przypomnienie. Lubie jak mam zly humor wracac do tego filmu. Troche mocne tez jest "funny games" (ale oryginal) chociaz w porownaniu do eden lake nudne bardziej i ciagnace sie. Ale efekt podobny no i zakonczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×