Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatka90

Jak obniżyć alimenty ?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś fa placi cos pod 600 xxx wg ciebie 600 zł to astronomiczna kwota za którą w luksusie mogą spokojnie żyć dwie osoby, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ale jak dołożysz drugie 600 od siebie to dziecko będzie żyło w luksusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty twierdzisz że z tego 600 żyją dwie osoby - i matka i dziecko więc zapewniam cię , że ona dokłada drugie 600 a nawet i trzecie jej opieki i dbania o dziecko nawet nie liczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co to dziecko je i pije? Małpie mózgi i tokaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dziecko tylko je i pije? nie ubiera się? książki i zeszyty dostaje ze sklepu za darmo? prądu, gazu, wody nie zużywa? za bilety nie płaci? chemii nie i kosmetyków nie używa? jak zachoruje to apteka przysyła leki za darmo? do czynszu i wywozu śmieci nie jest doliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrzebuje zabawek? a kino, wycieczka, teatr, basen czy inne przyjemności - to wszystko jest w Polsce dla dzieci za free???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tego wszystkiego uzbierało ci sie za pensje robotnego robotnika? To ci to dziecko z głodu zdechnie jak robotnikiem niezbyt robotnym zostanie. Pomyśl no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak tatuś co drugi dzień prowadzał dzieci do szkoły,odbierał,robił co drugie pranie,gotował co drugi obiad. A ja wtedy wezmę sobie nadgodziny i zarobię więcej niż tatuś i będzie równiutko po 600..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie by odbierał i prowadzał. I gotował i prał. Gdyby mógł na ciebie patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak nie może patrzeć i nie potrafi życia rozgraniczyć niech nie stęka....A poza tym ja mu bardzo chętnie co drugi dzień pod drzwi dziecko odstawię i nawet tych jego kilku stów nie chcę widzieć.Albo lepiej co pół roku na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wtedy go dziunia pogoni i już taki cwaniak nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wtedy go dziunia pogoni i już taki cwaniak nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś fa placi cos pod 600 xxx wg ciebie 600 zł to astronomiczna kwota za którą w luksusie mogą spokojnie żyć dwie osoby, tak? xxxxx nie ale z bieda przezyje DZIECKO matka ma dwie rece i glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i właśnie dlatego ona i dziecko dobrze sobie radzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś fa placi cos pod 600 xxx wg ciebie 600 zł to astronomiczna kwota za którą w luksusie mogą spokojnie żyć dwie osoby, tak? xxxxx nie ale z bieda przezyje DZIECKO matka ma dwie rece i glowe xxxxxxxxxxx dziecko samo nie przeżyje - musi mieć dach nad głową i 24godzinną opiekę - parę groszy sprawy nie załatwi jak będziesz kiedyś mieć dziecko to zrozumiesz o czym piszę - a na razie nie zabieraj głosu bo nie masz zielonego pojęcia o wydatkach na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty chcesz zarobić na dachu nad głową i 24 godzinnej opiece. A łupież ze swoich tłustych włosów też sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty masz dzieci, żeby w takich sprawach głos zabierać? czy jesteś jak ksiądz, który nie ma dzieci i rodziny ale wszystko wie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty chcesz zarobić na dachu nad głową i 24 godzinnej opiece. A łupież ze swoich tłustych włosów też sprzedajesz? Kurwa a babie która siedzi w twoim domu z twoim dzieckiem też o tłustych włosach mówisz,czy może dupę każesz jej sprzedawać??? Pieprzone chuje na dzieci które mają w domu nawet nie liczą ile wydają,ale gdy dochodzi do alimentów to nawet o 5 zł by się kłócili.Patrz ile na dziunię co miesiąc wydajesz,na dziunie i wasze wspólne dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jedna masz dzieci i jesteś jedynym autorytetem w dziedzinie wydatków na dziecko. Wysokich wydatków. I koniecznie nie z twojej pustej kieszeni. zal@qrwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja akurat kieszeń nie jest pusta ale jak się barani łeb nie chce dzieckiem zajmować to niech mi w kieszeń nie zagląda. Ja tam nawet do barana odzywać się nie muszę,a chcę mieć wolnyczas od dziecka by pracować i mieć swoje życie.Czasy matek cierpiętnic się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było sobie zaszyć. A i teraz lepiej siedź w chałupie, bo ci barany kolejnych bachorów natrzepią. I już całkiem zbankrutujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo za komentarz powyzej :) Prosta rada: 'zaszyj sobie' zebys potem nie musiala byc taka matka cierpiaca. Wolnosci sie zachialo? To nietrzebabylo nog rozkladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha! czyli wolność, nowe laski i zabawa jest tylko dla tatusiów a mamusia po urodzeniu dziecka ma nie wychodzić z domu, zarabiać na dzieciaka, mordę trzymać krótko i nie przeszkadzać tatusiowi w korzystaniu z wolności, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a! i jeszcze ma sobie zaszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz? Wreszcie załapałaś. Bo świat tak już jest poukładany, że baran z dyski z brzuchem nie wróci. A ty, jak sie dobrze ułożysz, to wrócisz... Takie to trudne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie baran z ciebie - bo na pewno nie mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barany to ci dzieci narobiły, jak sama przyznałaś. A ja sobie nie przypominam tej "przyjemności" z tobą ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nawet baran ma chyba podkreślam chyba odrobinę rozumu??? Poza tym to chyba twoja dupa się na dyskotekach puszcza pod twoją nieobecność uważaj bo jak ci coś przyniesie to będziesz kukułcze jajo bez wiedzy wychowywał. A tak nawiasem takie kurwy dające na dyskach z reguły dupą zatrzymają takiego jebniętego barana,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Barany to ci dzieci narobiły, jak sama przyznałaś. A ja sobie nie przypominam tej "przyjemności" z tobą xxx mnie dzieci nikt nie narobił - chyba mnie z kimś mylisz a po drugie ode mnie nic byś nie dostał - może ewentualnie w mordę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko samo nie przeżyje - musi mieć dach nad głową i 24godzinną opiekę - parę groszy sprawy nie załatwi jak będziesz kiedyś mieć dziecko to zrozumiesz o czym piszę - a na razie nie zabieraj głosu bo nie masz zielonego pojęcia o wydatkach na dziecko xxxx prawda, mam piatke dzieci i 3000 pln maz do domu przynosi :D nie mam zielonego pojecia o tym ze na obiad moga byc szare kluski z kiszona kapusta zamiast kawioru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×