Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatka90

Jak obniżyć alimenty ?

Polecane posty

Gość gość
Znam osobiście rodzine gdzie jest opieka na przemienna , oboje załozyli osobne rodziny ustawili sobie opieke aby jedno z drugim sie zgrywało i żyją normalnie bez żadnych wojen o alimenty, a najlepsze jest to że dziecko nie robi za karte przetargową. Jeśli się chce to wszystko można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ilu jeszcze takich znajdziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele. Bo kobieta musi na dawaniu dopy zarobić. W żywej gotówce - czyli w pieniądzu. Musi też dokuczyć. Taka ich qrwia natura jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty nie mogą być kartą przetargową - to najgorsza z opcji. Do tego tematu należy podejść na spokojnie nie zawsze z adwokatami. JEst wiele miejsc w internecie gdzie można znalezc wiedzę za darmo np: http://sprawy-rozwodowe.info/alimenty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ustalaniu alimentów sąd często bierze pod uwagę, że to osoba , która zostaje przy dziecku ponosi większe zobowiązania. To trzeba wykazać przy wnoszeniu o alimenty. To ja wstaję w nocy do dzieciaka, to ja opiekuję się gdy jest chore , to ja...jestem 24 godziny na dobę. Druga osoba tylko płaci. W moim wypadku płaci była żona. Nie ma szans na obniżenie alimentów, a płaci 700 zł. Dodatkowo jak zapiszę dzieciaka na balet , to druga osoba ponosi połowę kosztów. Zrobiłeś dziecko, urodziłaś , to teraz trzeba go utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje sie że zaplute matki-polki, to nie zawsze są kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zarabia 1500 zł i sa krzyki ,ze jak żyć ,facet zarabia 1500 ma płacić 800 i tez żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet jest "żyć" - to zarabia 1500 zł. A jak dodatkowo jest "dopa-życiowa" - to płaci 800 zł alimentów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* facet jest "rzyć" - oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za PiSu łatwiej naszczescie obniżyć alimenty, wystarczy do sądu napisać wniosek i uzasadnić swoimi wydatkami i tym że się nie uchyla od kontaktu z dzieckiem. Mi obniżono z 600 na 400 naa 12 letnia core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szcescie? cieszysz sie z tej obnizki? pewnie napi*eprz*yles kolejnych dzieci i na zadne moze juz nie starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ciebie to obchodzi, kwota z czapki to została sprowadzona do rozsądnej kwoty. Dzięki zwolnieniom lewych prezesów sądu coś się jednak zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki lewym prezesom,a co to za okreslenie Januszu pisowski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ile w was zawiści i złości... "napie.przyles dzieci ", "dzieciorób" "bachory"... A co z kobietami które narobią sobie dzieci, każde z innym facetem, po to by miały alimenty i nie musiały pracować? Uniemożliwiają ojcu kontak z dzieckiem do tego stopnia że nigdy go na oczy nie widział? Mimo że próbował na wiele sposobów brać udział w wychowaniu dziecka? To czy ten ojciec nie ma prawa założyć później rodziny? Starać się o zmniejszenie alimentów?Wg was nie. Wg was ten facet powinien do końca być sam. Facet który chciał założyć normalną rodzinę a trafil na tak podłą kobietę. Szukacie winy w innych nie widząc własnej. Jesteście nienormalni. Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty to nie pieniądze na utrzymanie dziecka tylko instrument by dowalić byłemu, czy jest to 400 czy 800 zł każda mamuśka i tak mówi że za pół roku złoży papiery o podwyżkę bo jej wolno, by ten d**ek ze swoją suką mieli mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako jeden z nielicznych samotnych ojców napisze że złośliwości to tylko domena kobiet, ex zostawiła rodzinę i poszła się kùrwiç, syn został ze mną miałem ją gdzieś i jej alimenty, stać mnie. Myślałem że będzie zachowywać się normalnie jako matka, niby bierze syna do siebie co dwa tyg ale najchętniej oddaje do babki, przez 5 lat nie kupiła dziecku NIC, ( na gwiazdkę bryloczek), żadnego ubrania, kurtki czy wycieczki. Mało tego rząda czasem odemnie połowy socjalu z pracy (dofinansowanie obozów)) na dziecko bo ja na nim zarabiam a jest wspólne. Obiecuje dziecku ferie i wakacje, syn się cieszy a ona nagle odwołuje bo nie ma pieniędzy, musiała zmienić samochód/ mieszkanie/ meble. Wmawia dziecku że to ja powinienem płacić za ich wycieczki bo ojciec ma taki obowiązek. Baby to jednak są egoistki, nie wyobrażam nawet sobie co by było gdyby dzieciak był z nią! Teraz już poszlem po rozum do głowy, wniosek do sądu o 700zl alimentów wiozę w poniedziałek, stać mnie ale dlaczego mam sam ponosić koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Teraz już poszlem po rozum do głowy, " Poszłeś bo miałeś blisko. Gdybyś miał daleko to MUSIAŁ byś napisać : POSZEDŁEM! "ale dlaczego mam sam ponosić koszty?" Może dlatego że jesteś niski, i masz głowę blisko dopy ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'24 i 15'30, oj się produkujesz na roznych tematach nowa żonko aż żal cie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'35,poprawiasz kogos a tez z bykiem "musiałbyś" pisze się łącznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś I coś z tego wynika? (poza tym że poszedłaś po słownik, bo miałaś daleko?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×