Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agawa_Agawa

Fotelik dla dziecka na rower - warto?

Polecane posty

Witam - synek waży 10 kg (2 lata). Zastanawiam sie nad zakupem fotelika - ale mąż sie boi, że ciężko jest jechać z takim obciążeniem, ze jest niestabilnie, może przeważyć na którąś stronę i łatwo jest się przewrócić. Czy ktos ma i jeździ? Jakie są Wasze doświadczenia? Czy jest faktycznie ciężko - ruszyc, zatrzymać sie, utrzymać równowagę itp. Nie jestem super specem od jeżdżenia - oczywiście daje sobie radę, ale nie czuję się na rowerze jak "as przestworzy". Czy Wasze dzieci to lubią? Jeździcie na długie wyprawy, czy jedynie na zasadzie - z domu np. do przedszkola itp.? Do jakiego wieku mniej więcej dziecko jest chętne na takie podróże jako pasażer? Czy macie fotelik z tyłu, za plecami, czy z przodu, przed sobą? Mnie siępodobają takie z przodu, ale to wydatek jakieś 400 zł i sie boje, ze zainwestuję, a potem się okaze, ze jest ciężko i nie będę korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da--da
ja mam fotelik ketlera z tyłu. jeżdżę odkąd dziecko skończyło rok. w tej chwili ma ponad 3 lata (16kg). moje dziecko uwielbia wycieczki rowerowe. pakuję coś do zjedzenia, picie i w drogę, czasami nasze wyprawy to nawet 30 km. przy dłuższych trasach co jakiś czas postój, żeby mały trochę pobiegał, rozruszał się i w drogę. jeśli chodzi o utrzymanie równowagi to myślę że nie będziesz miała problemu, może trochę za pierwszym razem( ja nigdy nie miałam żadnej wywrotki z dzieckiem na rowerze). wiadomo, że z obciążeniem jedzie się trochę ciężej. póki co nie wiem jak długo mały będzie chciał jeździć jako pasażer, ale myślę że dopóki nie opanuje dobrze jazdy na swoim rowerku. my mieliśmy fotelik po siostrzenicy i ona również bardzo lubiła rowerowe wycieczki . może rozejrzyj się po komisach za jakiś używanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawitsone
Witam Polecam zakupić rowerek dla dziecka na kołach 12". Jeśli ma czerpać prawdziwą frajdę z jazdy na rowerze. Chyba fotelik jest przeznaczony do transportu dziecka na naprawdę długie wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×