Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość offerma łódź

Co o mnie myślicie ?

Polecane posty

Gość offerma łódź

38lat, kawaler, bez doświadczeń seksualnych, grupa inwalidzka, wykształcenie wyższe, pracujący jako specjalista, mieszka z matką w dużym miescie, ok 173cm, dobrze zbudowany, wyborca Prawa i Sprawiedliości, od ponad 8 lat na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma łódź
kurwa jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytać?
Nic nie myślę bo cię nie znam ale rade mam: wyprowadź się od matki i zmień poglądy polityczne albo przynajmniej nie chwal się nimi, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma łódź
Dobra a teraz prawda Łysy, mocno przezedzone owlosienie w kroczu,lekko przypruszone siwizna Kawaler i oweszem dziewica Wzrost 162 waga 48 dobrze zbudowany Kolekcjoner puszek po piwie Męski i przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz co myślimy - ja myślę że jesteś bardzo samotny i nie masz trwałych relacji z realu z kimś dorosłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma łódź
Mam wielu kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkreślam słowa "trwała" i "relacja". Np: przyjaciel, kobieta (taka do życia, nie tylko do łóżka), dobre relacje z rodzicami. To były relacje o których myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedną nogą w rowie
Powiem wprost! Lubię słowo interwał, ale rzadko mam okazję aby go używać. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.konto
nic nie mysle. w zasadzie jestes normalny. a z tym doswiadczeniem seksualnym to nie masz zadnego? kobiety cie nie pociagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mam ze słowem "koherentny". Jak go używam, symuluję bardziej inteligentnego niż jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedną nogą w rowie
O tak! "Koherentny" piękne słowo. :D Jeszcze lubię "dystrakcję", "idiosynkrazję" i ostatnio cały piękny zwrot wyjęty z retoryki Korei Północnej, mianowicie: "grozić totalną anihilacją". :D :D :D Używam tego zwrotu możliwie często, ale mam bardzo mało okazji, by komukolwiek zagrozić "totalną anihilacją". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na "myślenie dysocjacyjne"? Tudzież "życiowe aikido"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×