Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

rany ale mąż mi:P tu dziś ostro wszystko podgląda co pisze zamiast ogl meczyk :D my tu o ważnych sprawach piszemy a on mi nawija jakie mu piękne pekaesy urosły ahahah czub:P jeden :D cacti zgadzam się z dziewczynkami zrob bete a tak wogole to gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesseja to czekamy na wieści ;-) na pewno w czwartek będzie już widać jak serduszko pięknie bije ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe a Ty do dziela! :P rusz d**e :P :P hihi bo masz nam napisac na swieta ze zobaczylas 2 kreseczki :) hihi moj maz akurat sie nie interesuje az tak na szczescie, okna z kafeterii nawet nie zamykam tylko odswiezam, wiec jak mi tu zaglada to przechodze na inna zakladke albo zaczynam mu calusy dawac i juz zapomina o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Priwjet djewaćki;) melduje sie! Jestem obecna tylko dzis czasu nie bylo zeby cokolwiek nabazgrac:/ kupilam dzis 2 nowe wielki poduchy moze one w koncu przyniosa szczescie;) mackowa mordo ty moja!;* cos wisi w powietrzu! Bajbi;) tylko nie wiem u ktorej z was? Stawiam na mackowa;) yyy albo na wszystkie! A co tam;) cacti tylko gratulowac i troche pozazdroscic;) u mnie chyba dupa, weekend byl raczej za krotki. Tylko nie wiem co jest grane bo caly czas czuje ze mnie brzuch pobolewa na dole na srodku. Cos w stylu na okres ale przeciez do @ jeszcze niecale dwa tyg. Moze znow mi sie cos popierniczylo i tym raz @ bedzie wczesniej? Dobra kobity spadam w kimono;) do jutra czika boom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe licze na to ze juz bedzie widac i ze dostane zdjecie :) a powiem wam ze dzis w pracy wtajemniczona kolezanka mowi mi "no juz Ci ladnie bluzeczka na brzuszek opada" (mam lekko luzna) patrze na nia, przyciagnelam bluzke do brzucha zeby zrobila sie obcisla a ona mowi "szybko rosniesz :D " ale zaznaczam ze po przerwie bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka, mnie kilka dni po owu tez zaczal bolec brzuch i ciagnac :) trzymam mocno, mocno, mocno, mocno kciuki :) tak samo inne kobity, ktoras pisala ze ja ciagnie na na dole :) no u mnie to byl poczatek nowego zycia :) zycze wam tego z calego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja na pewno już będzie ladnie widać ah.. kochana jak ja Ci zazdroszczę tez bym chciała zobaczyć już swoje maleństwo na usg.. jak lekarz walnie ladna focię możesz pokazac nam na forum :D no co wkoncu wszystkie zostałyśmy ciotkami :D!! asasas ;-)) ^^ CiaO laski uciekam w kimono :*:*:* kolorowych ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już idę spać bo mój M co chwilę tu zagląda....no i czuje lekki ból brzucha :( dobranoc pchły na noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bejbe27 pora sie ruszyc do roboty to najlepszy czas;) i uaktualnij tabelke;) majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs............... ..................16.10. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz.............@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ....1 dz........... @ 25.10. Kajakaja12345......25................26cs..............1d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs............ ..................@ 4.11. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11. PauliśC.................22..............15cs............ ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs............... ...................@18.11 paulinka121989......24..............6cs.................1 dz .......@ 30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 31.11. Eweelka...............31................5cs.............. 2dz............@ 03.12 MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @ 13.12. Stymulowana........27...............13cs................. .............@ 20.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 16 dc ale juz też mi emocje opadły i chęci zmalały, pomału oswajam sie z kolejną porażką:(:( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo Yo ! Dobra dobra, mi też tak zmalały chęci i emocje i jeszcze mnie wywaliło że mnie karetką spod pracy wzięli a jednak zaciążyłam, więc brać tyłki w górę i naginać !!! :) albo może nie myślcie o tym faktycznie ? 🖐️ cacti - faktycznie są laboratoria gdzie nie robią hcg. Szukaj aż znajdziesz :) 🌼 POZDROWIENIA DLA MĘŻÓW !!!! :P 🌼 mnie brzuch ciągnie do tej pory więc objawy jak najlepsze macie :) Ale od razu wiedziałam że coś jest na rzeczy jak nic mnie nie bolało w kościach, piękna pogoda za oknem a ja gorączka. 🌼 Babuśki, idę w ten pt do gina - cykamy się sttttrrrasznieeeee, M. idzie ze mną - powiedział że musi przy tym być :) Gorsza sprawa, bo całą noc mnie gardło bolało a wczoraj łamało mnie w kościach....teraz też siedzę w tej pracy ale jak długo wytrzymam to nie wiem.... MATKI, DWUPAKI i JEDNOPAKI co się znają ! DORADŹCIE ! Co ja mogę brać w ciąży ? Mogę zapodać sobie APAP żeby kości nie bolały ? APAP ponoć można nie ? Mam też syrop z mniszka i miodu domowy, czytałam wczoraj też że sok z cebuli i miodu ale nie mam takiego :-/ No kurde help bo jak mnie rozłoży to kicha na całego :( a na forach piszą mało konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Giubelii, Kochana w ciązy można wziąśc apap, na gardło nie bardzo cokolwiek ponoć wszystko do płodu przenika, ale przy pierwsziej ciąży zalecano mi płukać gardziołko woda z solą, nie szkodliwe a pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
:) Dobry, Mackowa cholera wlasnie nie pamietam co tam pisalo, Ewelka dlaczego tak mowisz? będzie dobrze zobaczysz. Wkoncu i nam wszystkim sie uda, zobaczycie! wczoraj wieczorem cos mnie tak kulo na dole brzucha.. wczoraj rozmawiam z mezem, mówię do niego ze tak dziwnie sie czuje, wydaje mi sie ze chyba jestem w ciazy ten się napalil :D mowi ze jesli to wszystkim powie na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Giubelli, apap mozna w ciazy, ale ten standardowy, bez dodatku kofeiny czy czegos tam. Co do gardla. Tez mnie bolalo i tylko domowe sposoby. Herbata z cytryna, woda z sola itd. A najlepiej nie isc do pracy poprostu, zeby bardziej nie rozlozylo. Cacti - beta hcg mozna robic juz 10 dni po stosunku. Bylam wczoraj na 4d, dzidzia zdrowa jak rybka:) no i jest napewno dziewczynka :) bedzie Wiktoria. Najsmieszniejsze, ze bedzie Wiktoria B. jak Victoria Beckham :) hehe. Moj byl ze mna pierwszy raz i mial lzy w oczach. Mala nawet pomachała nam raczka, a lekarz mowil, ze sie smieje. Ile w tym prawdy to nie wiem, ale tak mowil. Mam plytke;) wazy juz prawie pol kilo:) Ostatnio bylam u tego diabetologa w zwiazku z tym cukrem, no i dostalam glukometr, kluje sie 3x dziennie i wiecie co...wszystko spoko. Cukier ani razu nie przekroczyl normy. W zeszly weekend bardzo sie ograniczalam, ale jak zauwazylam, ze jest ok, to czasem zjem cos slodkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ! Ewelka, Mam sól w pracy, będę płukać :) A i apap też mam. Najwyżej jutro zrobię sobie chorobowe :P Truskawka, oby tak dalej ! :) Fiona, dodaje to nam otuchy, sił i nadziei że wszystko będzie dobrze :) Matko....ujrzeć małe jak się śmieje..... ahhhh :) ja w pt jadę oglądać serduszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczeta. Fiona kurcze jak fajnie. Ciesze sie ze malenka jest zdrowa :) oby tak juz zostalo do ciazy i po niej :) Giubelli Fiona dobrze radzi. Lepiej zostan w domu, kuruj sie dmowtmi sposobami jak dziewczyny radza, nie wiem jaki sklad maja cukierki halls, ale jesli nie zawieraja niebezpiecznych substancji dla maluszka moze tego spróbuj. Ewelka i Bejbe glowa do gory!!! Nie dzis to jutro ale sie uda :) ja sie juz nie nakrecam. Co ma byc to bedzie. Dni plodne mam za jakies 5 dni. Wiesiolka pije, kwas tez. Mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie :) dla meza chcialam wczoraj selen kupic ale chwile wczesniej sprzedali ostatnie opakowanie jak na zlosc. Mala Truskaweczko zycze Ci zebys na swieta mogla podzielic sie radosna nowina :) Paulinka swiat do stop Ci rzuce jak przeczujesz, wysnisz, wywrozysz mi dziecko w tym miesiacu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A no to ja bylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paulinka121989 mnie też boli brzuch - od jakiegos tygodnia, tak jakbym miała normalnie okres. A nie mam ;) i testy wychodzą +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacti
powyższy post "gościowy" był ode mnie - cacti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry staraczki i ciążaczki:) Giubelli niedawno moja znajoma była przeziębiona w ciąży, próbowała się leczyć domowymi sposobami, ale nie obyło się bez wizyty u lekarza.... Fiona_88 ja też zadzdroszczę:) i cieszę się, że Wikusia zdrowa:) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona serdeczne gratulacje ze z dzidzia jest ok, fajnie masz:) Wczoraj z mezem romawialismy i z tej okazji ze staramy sie juz rowny rok bedziemy szli na badania. Ja teraz w sobote jade do gin, opowiem jej wszystko powiem niech mi da skierowania na szczegolowe badania zobaczymy co zdecyduje z ta nadzerka. Maz sie martwi ze to moze jego wina ze nie mozemy zajsc, ze z plemikami jest cos nie tak. Boje sie cholernie. A moze odziedziczylam geny po chrzestnej ona tez chyba dwa lata sie starala, bo tak to nie przypominam sobie zeby ktos mial problemy :( ogolnie w moim otoczeniu najblizszych ja mam najwiekszego pecha takze wszystko mozliwe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska_22 nie ma co się załamywać tylko biegiem na badania!! Myśmy po pół roku starań poszli się przebadać i wyszło, że ani ja ni mój M nie możemy mieć dzieci i to ze sobą, po gdyby mój M miał zdrową w tych sprawach kobietę to byłyby szanse i to samo u mnie jakbym miała faceta ze 100% zdrowym nasieniem to też byłoby git, ale ze sobą bez szans. Na szczęście lekarz od razu powiedział, że da się to leczyć tylko trochę to potrwa......na początku była załamka i płacz, ale teraz jak na to spojrzę to cieszę się, że podęliśmy się tego leczenia mimo, że dziecka dalej nie ma wiem, że jesteśmy zdrowi i mamy szanse!!!! Dlatego sruuuu się przebadać wszystkie, które już długo się starają i nic i wasi M też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewno! Wszystko będzie dobrze dziewczyny ! Mój gin ledwo powiedziałam że staramy się już kilka miesięcy, wyciągnął skierowanie i zaznaczył mi i mężowi badania, w tym nasienia. Są fajne laboratoria, gdzie można to wszystko zrobić. No kasy idzie trochę, ale będziecie wiedzieć na czym stoicie. Głowa do góry i czekamy na Was ! 🌼 Moja koleżanka mi dziś powiedziała, że ta kumpela zza granicy co tak przeżywała za moimi plecami, że ja nie mogę mieć dziecka bo pewno mam problemy, dała jej znać że będzie mieć dziewczynkę. Do mnie nie napisała już po wcześniejszym dosadnym wytłumaczeniu jej, że dam radę sobie sama, i że chyba bardziej jej zależy żebym zaszła w ciążę niż mi samej. Obraziła się. Kij jej w oko. Ale na święta napiszę życzenia no i dam znać że byłam już wtedy w ciąży ale nie informuję całego świata o tym od razu jak to ona zrobiła. Jak się odezwie to dobrze. Nie - to jej sprawa. To taki typ "wszędzie mnie pełno i wszędzie wsadzę swój nos". Grrrrrrrr. Czemu ludzie nie skupią się na sobie tylko żyją życiem innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli lecz sie na wszystkie mozliwe sposoby juz teraz, bo pozniej bedzie tragedia. Ja nie bralam apapu, tylko czosnek na bulke na kolacje, w dzien herbata z cytryna cieplutka i mniej przez to bolalo gardlo jak ciagle pilam, mleko z miodem i maselkiem, powoli zaczelo przechodzic ale gardlo jak bolalo tak bolalo wiec wkoncu poszlam do apteki i pani dala mi prenalen na gardlo dla kobiet w ciazy, ale i tak sie balam brac wiec chyba 2 albo 3 tabletki tylko zjadlam ale ulga byla po nich i powolutku przechodzilo. Apap wzielam raz na zeba, tylko pol tabletki i od tamtej pory ropa zaczela mi schodzic i dzis juz wlasciwie prawie jej nie ma. Mimo tego ze mowia ze mozna brac to ja sie boje i nawet nospy jak brzuch mnie boli nie biore. A paracetamol i apap mozna brac w ciazy ale sa jakies dawki ale nie pamietam juz jakie. Ale jak wezmiesz jedna nic sie nie stanie :) a po powrotcie do domu ciepla herbatka z cytrynka i do lozka sie wygrzac poki sie chorobsko nie rozwinie a na kolacje bulka z czosnkiem :P smacznego :P nie mozecie sie juz doczekac wizyty co? :) ja strasznieee :) i nie martw sie, ja tez sie stresuje czy serduszko bedzie bilo, czy rosnie dobrze itd :) pewnie okaze sie ze wszystko bedzie dobrze ale stresik jest. Fiona to super ze Wiktoria zdrowa, jeeeeny jak ja juz bym chciala ogladac tak moje dziecko :) niesamowite przezycie pewnie :) eska, nie martw sie, kazda doswiadczy wkoncu tego cudu :) zobaczysz co powie Ci lekarz i jak badania wyjda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nessajka, faktycznie czosnek muszę wziąć w obroty, a że go uwielbiammmm to będzie....waliło w całym domu :) niach niach niach. Mój tato mi robił zawsze grzanki z czosnkiem, bierzecie kromkę chleba, może być też taki starawy już, kładziecie na rozgrzaną patelnię z olejem (tłuste ale co tam :) ) przypiekacie z obydwu stron, obieracie czosnek i scieracie go na tym chlebie. Trochę soli i miodzio na choróbska ! Wyspać się nie dam rady bo muszę mieć korki dziś bo w tamtym tyg odmówiłam - no bo chyba organizm wtedy się kapnął że chyba jednak jest w ciąży i czułam się jakby mnie walec przejechał. Musiałam spać popołudniami, no a teraz jak trzeba to kurna te korki francowate. Chyba już psychicznie mam ich dość. No i urlop muszę trzymać w razie tego wyjazdu naszego ! Łeb mam już taki od tego wszystkiego, że jadąc do pracy zastanawiam się czy się wymalowałam i czy pantofle zmieniłam na buty bo myślę i robię 5 rzeczy na raz. I jeszcze ta durna znajoma....nie wiem, ale jakąś alergię na nią dostałam....wiele rzeczy się jeszcze o niej dowiedziałam i trochę mam dość tej znajomości.... p.s. Zjadłam dziś serek topiony z tyloma emulgatorami że to moje dziecko to bidne będzie. Ale na inne rzeczy mnie muli na sam widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hello. Ja tak na szybkosci, przeczytalam was raz dwa i tak... na gardlo herbata z cytryna i miodem, albo zrobic sobie syrop z cebuli,tj pokroic cebule w plastry posypac cukrem i na talerzyku postawic na kaloryferze, po paru godz bedzie syropek gotowy. Mackowa oby mi sie przeczucie sprawdzilo:* co do mnie to dupa, napewno w ciazy nie jestem, wczoraj ciagnelo mnie w dole dzis juz nic. Z reszta nie nastawiam sie na pozytywny wynik. Chyba w koncu musze wybrac sie do gina:/ Calusy dla malenkiej Wikusi! Niech nam rosnie! Spadam do pracy;) bajo bajo ciotka klotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana dzieki :* umiesz podniesc na duchu :) Eska my z mezem tez na szczegolowe badania po nowym roku ruszamy, no chyba ze jeszcze w tym roku sie uda ale raczej nie wydaje mi sie z powodu pracy. Giubeli Ty sie ta znajoma nie przejmuj bo to nic dobrego nie da a tylko dziecko stresujesz ;) zapomnij o niej, brzuszek do przodu i pamietaj ze teraz Ty wraz z malenstwem jestes najwazniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* to jest uzaleznienie :P padl mi system na kompie ;/ nie wiem co jest grane.. zawiesil sie, zresetowalam i juz nie da sie zalaczyc ;/ ale mam swoje sposoby :P tryb awaryjny z obsluga sieci i czytam was na biezaco hihi :P Giubelli to do dziela z tym czosnkiem :P znajoma jeszcze jak jej 3 letnia corka ma katar zawiesz jej kolo lozeczka cebule na nitce, smierdzi w calym domu ale po pol godz mala oddycha juz spokojnie :) wiec skoro na dzieci dziala to na doroslym tez bedzie, na noc cebula kolo nosa i dychaj w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomozcie, czy ktoras wie jak przywrocic system?? kombinuje i nic, maz jak sie dowie ze tu padl system to sie niezle wkurzy.. tym bardziej ze dzis na swoim wykryl wirusa i komp do formatowania bo tez nie mysli ale chociaz sie wlacza ... popytajcie mezow swoich, uratujcie mi tylek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się nie obędzie bez serwisu albo kogoś kto umie naprawiać, może jakiś kuzyn, sąsiad czy ktoś kto się zna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×