Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość eska 22
czesc laski u mnie bez zmian @ nie ma dzis juz zaczelam brac luteine na wywolanie @ juz sie martwie cholernie ze nigdy nie bede mogla miec dzieci z moim szczesciem w zyciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) 3 dni mnie nie było, a tu tyle wpisów, że prawie godzinę czytałam:) Jutro ma przyjść @ już wczoraj czułam jak mnie brzuch boli, zasnąć nie mogłam :( bardzo się stresuje:( do tego wyskoczyły mi prychole jak nigdy!!!! więc nie wiem co się dzieje:( a i wredna też nie jestem to jedyny dobry znak. :) Miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babiszonki :) No muszę powiedzieć że oprócz dziwnie spuchniętego brzuszka ;) tracę talię którą miałam zawsze, no ale takie są skutki zapłodnienia :) mój mąż stwierdził, że skoro nie możemy jechać na wakacje do Chorwacji, to porwie mnie przed tymi naszymi trudami jeszcze w grudniu na Kanary! Upierniczył sobie no i co mu zrobię ;) był już nawet w biurze podróży u znajomej, teraz dużo promocji to coś wyszuka. Stwierdził, że wszystkie kraje z Arabusami odpadają, bo tam syf i malaria a nie chce żebym się zatruła, rozesrała czy obrzygiwała go na bierząco :P co z tego wyjdzie - zobaczymy. Fajnie by było bo tu śniegi a tam 25 na plusie....ahhhhh... :) Jovanka, pewno że mnie miętosi jak na @, czasem to się boję, ale ból nie jest mocny więc chyba tak ma być. nessaja - tak tak, jeleń biały :P czytaj lepiej posty do 18.oo bo za jakiś czas białe myszki Ci się pokażą ! :P fiona - daj znać jak po 4D ! Kurcze....musi robić wrażenie.... majowa - :) super że jesteś :) powodzenia w dwupaku ! truskaweczka - mi się dziś śnieg śnił :) czekaj cierpliwie na dwie krechy :) eska - a może jakiś monitoring sobie zrób. Trochę kasy to jest, ale może wtedy lekarz przepisze Ci coś na wspomaganie ? Symulowana - będzie dobrze ! Trzymam kciukolce co by @ się nie pojawiła !!! 🌼 dziopki, co do poczty to nie ma wyjścia - te co chcą mieć dostęp muszą się zalogować i "zaczernić" na kafe, bo podszywów jest dużo, nie wiadomo czy Wy dostaniecie hasło czy ktoś obcy i potem będzie wielkie halo jak nasze prywatne zdjęcia będą oglądać jakieś wredne babulce - co chyba bezpieczne dla nas samych nie będzie. No nie wiem, takie jest moje zdanie, czekam na opinie i będziemy myśleć razem. Dawniej była opcja że pisało się tu na priv - teraz sama nie wiem. No bo chyba w taki sposób byśmy przesłały sobie hasło i adres mailowy, lub po prostu na Waszego prywatnego maila, ale po zaczernieniu się. Nie wiem, pomyślcie, zastanówcie się czy chcecie czy nie i będziemy kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa_ ja też jestem z górnego Śląska:) Giubelli oj Kanary zazdroszczę:) tam w grudniu cieplusieńko:) i Twój M ma rację do krajów arabskich nie ma co, ceny co prawda dużo niższe, ale ryzyko załapania czegoś właśnie typu sraczka bądź rzygaczka dużo wyższe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wgl to jestem nienormalna....leżę jeszcze w łóżku i boję się wstać, bo jak się "wypionizuję" to myślę, że dostanę @.......nic tylko se w łeb strzelić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane kobietki. prezeczytała, wszystkie wpis...;] jesteśmy w domku nie pojechaliśy do tego szpitala w sobotę się troche polepszyło więc mówię siobie po co będe męczyć dziecko szpitalami.... a tu od niedzieli klęska ani nie je ani nie pije ani siku MASAKRA umieram....;( więc wizja szpitala jest coraz bliższa ale uspokoiłam się trochę bo okazało się że szpital w naszym mieście by go przyjął nie musielibyśy jechać 30km do szpitala nas budują nowy oddział dziecięcy i przyjmują tylko starsze dzieci... ale by goprzyjęli także dobrze bo w razie coś wyskoczć do domku(tym bardziej że mieszkamy pd samym szpitalem) coś zjeść wykąpać się czy coś... ja jestem Giubelli jak najbardziej za.... Boże dziewczyny jestem wykończna PADAM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Giubelli juz odpoczelam, wyspalam sie wiec myszek ani bialych jeleni nie widac :P to dobry znak :P a na kanary to i ja bym wyskoczyla, mmm :) Angelus jestesmy z Toba, bedzie dobrze, nie martw sie i odpocznij bo padniesz a musisz miec sily dla synka ktory Cie teraz potrzebuje, pamietaj ze masz u nas wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Hej kobitki! u mnie bez zmian @ brak póki co i mam nadzieje że się nie pojawi, nerwowa też nie jestem a to jest jeden z moich głównych objawów @ :P A może to dlatego że nie mam na kogo być zła bo jak narazie sama w domu jestem :( te jego wyjazdy nas wykończą, a są praktycznie co tydzień :( a jak już w weekend jest to albo ja pracuje, albo tyle spraw do pozałatwiania że nie ma na nic czasu... Giubelli miałam zamiar się zaczernić, ale wpadłam tylko na chwileczkę, także spokojnie w najbliższym czasie to zrobie :) Angelus głowa do góry!! będzie dobrze!! Stymulowana nie ma co wariować! Czekaj, czekaj i jeszcze raz cierpliwie czekaj, wiem co teraz czujesz :) Wydaję mi się że się udało!! Zobaczysz! Mam takie przeczucie! A moje przeczucia się sprawdzają! Trzymajcie się cieplutko kochane!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PauliśC obyś byłą dobrą wróżką, chociaż czuję jak mnie coś w brzuchu ciągnie, ale nie wiem czy sobie nie wkręcam;/ Kiedy będziesz testować????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana dokładnie jeszcze sobie na test terminu nie wyznaczyłam ale myślę że w weekend, jak tylko znajdę chwilkę wolną. Kiedyś robiłam już testy dzień, dwa po terminie @ i zawsze byłam rozczarowana, więc teraz powiedziałam sobie że wariować nie będę i cierpliwie sobie poczekam, bo w tamtym m-cu @ też się pojawiła później niż powinna. Nie wiem czemu, cały czas miałam wszystko książkowo 28 dni równiutko, po powrocie z zagranicy tak mi się zaczęło robić, nie od razu bo pierwszą @ miałam normalnie :( Mam nadzieję że to cholerstwo nie pojawi się w najbliższym czasie, ba.. przez najbliższe 9 m-cy :D No i tobie Stymulowana- kochana też tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs............... ..................@ 16.10. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz.............@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ....1 dz........... @ 25.10. Kajakaja12345......25................26cs..............1d z ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs............ .....................@ 4.11. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz.............@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... .............@ 14.11. PauliśC.................22..............15cs............ ...1 dz.............@ 18.11. motynka.............24.................2cs............... ....................@18.11 paulinka121989......24..............6cs.................1 dz ............@ 30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz............ @ 31.11. Eweelka...............31................5cs.............. .....................@ 03.12 MaćkowaŻona.......27..............11 cs................................. @ 13.12. Stymulowana........27...............13cs................. .................@ 20.11 --------------- Wklejam żebyśmy miały podgląd na bieżąco :) A gdzie nasza smarfetka?? I przyszłe mamusie piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie i zarażajcie nas swoim stanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, zauważyłam że mam lekki ból piersi, ale.. tylko jednej :/ w drugiej nic nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka myślisz? mam nadzieję że twoje przypuszczenia się sprawdzą, póki co nie robię sobie nadziei. Mam trochę teraz na głowie więc staram się o tym nie myśleć ciągle. Pożyjemy, zobaczymy :) Dzięki kochana! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Musialam sie kurde wyspac bo cztery noce praktycznie nie spalam. W pracy po 12h, potem na 16.00 znow praca i tak zlecialo. Moj BF strasznie mnie pilnowal :P Siedzial ze mna do konca :P Jeszcze jednego dnia drozdzowke mi przyniosl zebym glodna nie byla chociaz jedzenie w pracy mam zapewnione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc dziewczyny, ja sie zaczernilam ale logowac mi sie nie chce :p szybciutko przeczytalam co pisalyscie i jestem za tym zeby zalozyc jakas taka swoja poczte czy co bo moj M dorwal sie do forum ;) Angelus uwazaj zeby Ci sie maluch nie odwodnil bo jak jesc nie chce i pic to szybko moze sie organizm do tego taki maly wycienczyc :( Paulinka a Ty gdzie? Pisz bo brakuje mi Twoich komentarzy :) Pauliś ooo to teraz my w niepewnosci do weekendu bedziemy zyc, wez potestuj wczesniej. Trzymam kciuki za dwie kreski!!! :) Stymulowana ale sie usmialam z tego wypionizowania ;) zycze Ci abys mogla bez obaw sie poruszac i oby @ sie nie zaczal! :) Mala Truskaweczka no wez przypomnij sobie, snilo Ci sie forum cale zaciazone? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacti
Hej:) Zacznę od tego że zrobiłam 3 testy i wyszły pozytywnie. Ale minęło dopiero ledwo 2 tygodnie od stosunku który spodziewam się mógł spowodować poczęcie. Nie wiem czy to nie za szybko te testy wychodzą??? Jak myślicie? W pt idę do gin ale też zastanawiam się czy to wszystko nie jest za wcześnie aby cokolwiek stwierdzić . Tak czy siak muszę szybko coś ustalić, to mam niedoczynność tarczycy i w ciąży muszę sie bardzo kontrolować. pozdrawiam:) c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cacti witaj, zrob beta hcg moze zanim pojdziesz do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacti
A od którego tyg można to badanie robić? No i czy to normalnie idzie się do laboratorium i się robi? :P nie znam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacti
Chociaż tak sobie myślę, że skoro na teście płytkowym wyszło, to i we krwi tym bardziej już powinno, Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cacti idziesz do laboratorium, pobieraja Ci krew i w zaleznosci od lab wynik masz albo tego samego dnia albo nastepnego. Jesli domowe testy juz Ci 2 kresji pokazuja to mozesz smialo isc i zrobic nawet jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cacti te z krwi sa dokladniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacti
Hmm... No własnie w tym labie obok mnie nie robią tego testu :(.. Jutro idę odebrać inny wynik w innym laboratorium to się zapytam i najwyżej od razu mi pobiorą. A w piątek lekarz - co właściwie lekarka robi na 1 wizycie "ciążowej"? Ona jakoś też może sprawdzić co i jak? Jeju ja się w ogole na tym nie znam, będę musiała wszystko obczajać od zera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Aaaa na te pozostale pytania Ci niestety nie odpowiem bo w ciazy nie bylam. Na szczescie mamy tu kilka fajnych ciezarowek, mysle ze sie podziela wiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ile czytania idziecie jak burza :D nie ogarniam :P weekend mnie tak zmasakrował że dziś dopiero doszłam do siebie ;-) 3mam mocno kciuki za dziewczynki które z niecierpliwością czekają czy przyjdzie @ czy nie! u mnie 12 dzień cyklu już jutro o dziwo jeszcze się nie stukaliśmy:P hehe że tak napisze gupkowato:P jakos nawet mi się nie chce już starac bo miesiąc miesiąc to samo potem człowiek tylko rozczarowany a tak to sobie przynajmniej nadzieji nie będzie robil.. eh nie wiem jakos nadzieje mnie już opuscily ze nam się uda jovanka nie martw się wszystko będzie dobrze daj znac jak zrobisz betę Giubelli widze ze już brzuszek zaczyna pomalu widać ;-) jeju jak ten czas leci.. niedługo się oberzymy a już bobaski będą z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cacti :) mi na pierwszej wizycie czyli od zaplodnienia 5 tydzien zrobil usg dopochwowe, zbadal ginekologicznie, potwierdzil ciaze :P okreslil wiek i to by bylo na tyle bo bardzo wczesna ciaza i dopiero na drugiej zalozy mi karte ciazy i skieruje na badania. Serduszka widac nie bylo, wiec czekam juz do czwartku :) ale dla wlasnego spokoju mozesz pojsc w piatek do gina zeby potwierdzil ciaze, ja poszlam bo juz nie moglam wytrzymac z niecierpliwosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×