Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Ej! Marta co to za glupie gadanie? Syna masz, zyj dla niego! Do czego to doszlo, zeby facetem sie przejmowac? A malo to ich po swiecie chodzi? Marta daj spokoj kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maćkowa ma rację tego kwiatu pół światu ;) ale nie czekaj za długo bo potem wiesz jak będzie? Ślepy kulawy o jednym oku byle w tym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta przytoczę słowa piosenki.. "Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi.... bo nie jesteś sam..." Po każdej burzy przychodzi słońce..doświadczyłam wielu złych rzeczy w swoim życiu i nadal doświadczam ale jakoś daje radę. Jesteśmy z Tobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdau88
Nam dość szybko się udało:) Dziewczyny pamiętajcie o braniu kwasu foliowego już w okresie starania się o dziecko, to bardzo ważne, możecie sobie poczytać o działaniu kwasu foliowego na rozwój płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta hej! No co Ty?! Nie mów tak, nawet tak nie myśl! Jesteś piękna, masz wspaniałego syna, jest wiosna i niedługo zaświeci słońce!! Mów co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana dziekuje za :* :) .... Motynka biedna Ty :( A biodra Cie jeszcze nie bola od spania na bokach? Ja z tym miałam najgorszy problem przy pierwszej ciąży :( Bolały mnie biodra i nie mogłam spac :( Ale dasz rade kochana :) Juz niedługo bedziesz mogła spac tak jak dawniej :) Jak tylko Ci sie bedzie podobało i jak bedzie Ci wygodnie :) ... Karcia za Ciebie tez trzymam :) Za wszystkie starające sie trzymam mocno kciukasy :) :) A Ciebie kochana w tabelce nie ma!!! Na kiedy termin @ ktora oczywiście nie przyjdzie?? :) ... Marta slonce co sie dzieje???? Jak Mackowa napisała masz synka :) Dla niego musisz żyć :) :) Pisz kochana co sie stało - postaramy sie pomoc :) ... Kasiaa12 nie za wczesnie :) Dwie kredki były i tak jak napisalas praktycznie odrazu wiec jestes na 100 procent w ciąży :) :) No i teraz tak jak każda z nas opisuj objawy jakie ewentualnie mialas :) Jak Twoj zareagował itd. .... Kaasik89 Ty tez pisz nam tu kochana wszystko :) Objawy, reakcja Twojego itd. Prosimy o relacje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie jedyny objaw to brak @. było tylko brązowe plamienie w sobote i niedziele. i teraz od czasu do czasu ale to takie małe jest to plamienie. brałam luteine na początku kwietnia i od tamtego czasu cisza... jak narazie jest w szoku. powoli dochodzi to do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana Dziękuję :** Marta co się dzieje? Głupoty gadasz kłótnia to nie koniec świata wiec nie przekreslaj odrazu Wszystkiego spokojnie ochloniecie i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta rany julek nie poddawaj się, może to głupota i pestka... pomyśl dobrze :) każdy się kłuci. ** dziewczyny. zrobiłam dziś test owulacyjny tak z ciekawości. i wyszły dwie krechy jedna mocniejsza od drugiej. czyli jestem w okolicach owulacji. wczoraj też był pozytywny. troszkę się przejęłam ponieważ w niedziele troszke z mężem się zapomnieliśmy i skończył we mnie. hmmm. myśle że za wcześnie jeszcze na ciąże w pierwszym cyklu, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, może jest tak jak Żoneczka mówi. Napisz, co się stało. Może nie jest tak źle jak mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu dzisiaj taka cisza?? jak nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta cio sie stało kochana ? Stymulowana mi jak się okres kończy to zawsze mam brązowy śluz,ale chyba nie niteczki. Wgl myślałam że bedzie się ze mnie lało teraz,a dzisiaj tak jakby ostatni dzień juz okresu. kasia :**** IZA nie bede na Mazurach niestety ;/ Stymulowana Chorzów nie Chrzanów :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka lekarz kazał wam odczekać ?może wie co robi.ale z drugiej strony moja znajoma poroniła w 17 tyg a w drugim cyklu już zaciążyła i wszystko było ok,w grudniu urodziła zdrowa córeczke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Iza to raczej nie możliwe żeby to była ciąża. Biorę tabletki anty ten miesiąc, także nie ma szans:( Pita chciałabym mieć takiego bodyguarda:) 🌼 Kaasik89 jeszcze raz gratuluję, bardzo się cieszę:) pisz jak objawy :) 🌼 kasiaa12 ciesz się dziewczyno:) zrób bete dla potwierdzenia i gratulację :) 🌼 Ale nas Kasiek się narobiło :) 🌼 Motynka też bym chciała tak narzekać :) I narzekaj nam tu jak najwięcej:) 🌼 Marta co się dzieję? odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dziś na usg nerek z synem i odebrałam wyniki badań. Więc badanie krwi i moczu są ok, ale usg pokazało jakieś zmiany, które mogą być kamionkami, ale pani doktor szybko nas uspokoiła, że badania są ok i kazała zrobić kontrolnie za 3 miesiące.ma dużo wody pić i często siusiać:) Dowiedziałam się też bardzo przykrej rzeczy, znajomy pan został przygnieciony przez drzewo i zmarł:( A tak na poprawę humoru widziałyście ten filmik jak ksiądz z Irlandii śpiewał na ślubie? Obejrzyjcie ja płakałam http://www.tvp.info/14747490/ksiadz-zaspiewal-na-slubie-hallelujah-cohena-hit-w-sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wróciłam po pracy do domu. I jestem nieprzytomna. Próbowałam dużo razy pisać do Was ale przeważnie każdą wiadomość za spam uznawało :( Nie wiem o co chodzi z tym gupkowatym internetem w telefonie. 🌻 Kasik przykro mi z powodu znajomego :( takie jest życie niestety. Mam nadzieje że to jednak nie kamienie ma syn w nerkach. I też się wzruszyłam jak oglądałam ten film. w wiadomościach go widziałam :) super, też bym tak chciała :) 🌻 Marta pisz nam natychmiast co sie dzieje. Wpadłaś tu na chwile, zamętu narobiłaś i sie nie odzywasz, a my tu martwimy się o Ciebie :( 🌻 Mąż odebrał wyniki moich badań i progesteron mam 22,260 co wskazuje na faze lutealną a estradiol 342,3 i z podanych wartości referencyjnych wychodzi że to faza owulacyjna. Nic nie kumam :P badanie było robione w 28 dniu cyklu, w piątym dniu brania luteiny. 🌻 Żoneczka póki nie masz czym to sie nie martw, za krótkie życie jest na to żeby sie zamartwiać :) na testy owu tez trzeba patrzeć z przymrużeniem oka :) mi tam np nigdy sie nie sprawdzały :) 🌻 Moonlight i co @ się rozkręciła czy tylko Cie straszy niepotrzebnie bólem brzucha? :) 🌻 Eweelka a jak u Ciebie? Jakies objawy ciążowe są? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona - masz rację nie będę się zamartwiać. kupiłam te testy z czystej ciekawości, bo chciałam wiedzieć czy wogóle wróciła mi owulacja. Wydaje mi się że tak:) kasia - gratuluję i cichutko zazdroszczę. ** ciekawe co u naszej Marty.... kasik85 - księdza już widziałam wczoraj, oglądałam go kilka razy tak ładnie śpiewa i fajnie się uśmmiechnął:D motynka - ja też bym chciała mieć kiedyś takie problemy ze spaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam dziewczyny, że gdzieś doczytałam się, że kobieta jest psychicznie gotowa na drugą ciążę, wtedy gdy chce mieć drugie dziecko DLA dziecka, a nie ZA dziecko. Jeżeli czuje się niewytłumaczalną potrzebę szybkiego zaciążenia, żeby tylko mieć w brzuc****akieś dziecko, to powinno się wstrzymać do momentu, kiedy poczuje się potrzebę posiadania następnego dzieciątka. Po to, aby to drugie dziecko kochać od nowa, a nie kochać z miłości "przelanej" z poprzedniego dzieciątka. (bo może się okazać w przyszłości, że kochamy nasze żywe dziecko, miłością, która należała do zmarłego dzieciątka). Powiem szczerze że ja na początku tak właśnie miałam, dopiero teraz zaczynam do tego zdrowo podchodzić i rozumieć. Ależ mi się zachciało filozofować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka to co napisałaś jest bardzo mądre. A ksiądz jest super :) szkoda że tak rzadko się zdarza coś takiego:( Nasze msze, śluby, chrzty są bardzo smutne, wyniosłe, ale smutne, a powinny wnosić radość, a nie być monotonne i takie żeby je odbębnić. Jak pojawi się fajny ksiądz, który wprowadza trochę życia to zaraz przenoszą go gdzie indziej i starają się uciszyć. To jest smutne. Mam wrażenie że nasza wiara jest trochę sztuczna, wszystko robi się wobec pewnych schematów i nie można się z nich wyrwać. Tak mnie naszło na refleksję ponieważ myślę o unieważnieniu małżeństwa i trochę mnie to wszystko denerwuje, księża mają kobiety i dzieci, czasem nawet kilka w różnych miejscach, udzielają komuni, spowiadają odprawiają wszystkie sakramenty i nikt nic nie mówi, a jak człowiek popełni błąd za młodu to później zostaje wykluczony z kościoła na całe życie, chyba że będzie żyć samotnie, albo tak jak niektórzy księża. Nie wszyscy, ale sporo jest takich, jestem za zniesieniem celibatu i żeby żyli tak jak my, płacili podatki utrzymywali rodziny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello moje drogie :) .... Zoneczka co ma byc to bedzie :) Nie zamartwiaj sie :) Każdy z nas ma napisany "scenariusz życia" ktory znają tylko Ci co siedzą na gorze :) Jesli w tym "scenariuszu" ma tak byc to znaczy ze wszyscy "na gorze" wiedza co robią :) :) Kochana piękne słowa :) Jak je przeczytalam to zaczęłam dumac nad tym i rzeczywiscie tak jest!!!! Ze po stracie kobiety zaraz drugie chcą mieć :( Filozofuj nam kochana bo pięknie Ci to wychodzi :) :) ..... Kasik_85 mam nadzieje ze z nerkami synka jednak wszystko dobrze bedzie :) :) Dawaj mu wiadra wody codziennie do wypicia :) Niech przeplucze nerki :) :) Kasik mam takie samo zdanie jak Ty odnośnie księży i naszej wiary :) Określenie ze "jest sztuczna " i ze robi wszystko według schematów było trafne - moim zdaniem oczywiście :) O młodych księzach tez jest to prawda :( I jak najbardziej zgadzam sie z rym zeby księża mogli mieć dzieci i zony :) Niech beda jak normalni ludzie, którzy płaca podatki i maja rodziny :) Mysle ze cześć z księży stałaby sie bardziej "ludzka" :) .... Mackowa rzeczywiscie cos te wyniki tak dziwnie :( No chyba raczej nie możliwe ze Ci sie owu przesunęła na 28 dc :) :) .... Lece spac kobity bo padam na ryjek :) :) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja po 2godzinach ćwiczeń i 4km biegu.... Ale okres daje mi w d**e dobrze ze juz jutroddzień 3i ostatni :)))). Teraz padam Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A ja jestem przeciwko temu aby ksieza mieli zony i dzieci. Zawsze uwazalam ze ksiadz to osoba ktora ofiarowuje swoje zycie dla Boga tak? Rezygnuje ze wszystkich "przywilejow", seksu, przyjemnosci. Dla nich wszystkim powinien byc wlasnie Bog i dzialanie w Jego imieniu. I sadze ze ci ksieza ktorzy poswiecaja sie z powolania sa dobrymi duchownymi i inni ich cenia. U mnie w parafii byl ksiadz Krzysztof, byl bo wyjechal na misje, po raz kolejny. Bardzo go lubilam, kazania zawsze byly zyciowe i bez ogrudek, czlowiek po wyjsciu z kosciola zaczynal zastanawiac sie nad swoim zyciem, nie szczypal sie z nikim i za to wiekszosc go cenila chociaz starsze babcie, mohery za bardzo za nim chyba nie przepadaly. Sa tez u mnie w parafii franciszkanie, mieszkaja w starej chalupce, w srodku lasu!!! nie maja ani wody bieżącej, ani swiatla. Brat Michal na Wielkanoc w zeszlym roku wyobrazcie sobie przyszedl w sandalach. I zawsze kiedy go widuje chodzi w tych samych butach. Do kosciola chodza na piechote a maja ze 3 kilometry, w zimie przez zaspy i sniegi. Jak chcieli zbudowac w swojej pustelni konfesjonal zeby spowiadac ludzi ktorzy czesto do nich zagladaja to na karteczkach spisali co by sie im przydalo, chodzili od domu do domu i mowili ze jesli ktos ma materialt z listy i nie sa mu potrzebne i chce sie podzielic to niech przywiezie. Chodzilo o najprostsze przedmioty. Deski, gwozdzie, dachowki... na pierwszy rzut oka widac ze zostali zakonnikami z powolania a nie dla kasy czy przyjemnosci. I o to sie tu chyba wlasnie rozchodzi. Powolanie!! Jesli ktorys duchowny grzeszy, utrzymuje kontakty plciowe z kobietami to co to o nim swiadczy? Mi od razu na mysl przychodzi moj sasiad, rodzice bardzo wierzacy, co niedziele w kosciele, kazde swieta rowniez. Syn sluzyl jako ministrant i mamusia usilnie naciskala zeby poszedl do seminarium. Zupelnie sie do tego nie nadawal. Na szczescie nie skonczyl jako ksiadz. Ale dam se reke uciac ze wielu facetow znalazlo sie w podobnej sytuacji i dzis lataja w sutannie. Jesli chca miec rodzine, zone, dzieci to moim zdaniem nie nadaja sie na ksiezy. To jest decyzja na cale zycie i trzeba miec jaja zeby ja podjac i przede wszystkim nie zlamac wszystkich slubow, obietnic czy co oni tam skladaja. Ksiadz to samotnik a nie tatus z gromadka dzieci i placacy podatki. Moj slub byl ladny mimo tego ze byl w budujacym sie kosciele - wlasciwie to piwnica jakas mozna to nazwac, mimo wszystko atmosfera byla bardzo ciepla, proboszcz pieknie odprawil msze, kazanie bylo krotkie i na temat. Posmial sie ze mnie ze podpisujac akt zawarcia malzenstwa, piszac ostani raz swoje panienskie nazwisko uwalilam se palca atramentem :-) i odszorowac nie dalam rady :p czuc bylo ze to slub a nie stypa, w przeciwienstwie do slubu np mojego brata. Tam ksiadz trejkotal, odklepal formulki i jak sie pozniej okazalo pierwszy swoja wypasiona terenowka na wesele dotarl. Brat za slub zaplacil "ile laska" ale ta łaska nie mniej niz 1000, a u nas oczywiscie ile łaska tylko dla organisty 70 zl, to kwota ktora musielismy zaplacic. Dla ksiedza w koperte wlozylismy 400 jesli dobrze pamietam. Moglabym tak jeszcze pisac****isac ale juz i tak pewnie nikt do tego momentu nie czyta wiec koncze :-) Dobrej nocki zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:P Ale dzisiaj brzydki zimny dzionek, brrrrrr, byle do jutra i mam wolne:) Moja córcia chora, zaś pół nocy nie przespanej,masakra:( A u mnie są objawy jak najbardziej ale na @, brzuch mnie boli jak fix, temp w normie, morze mnie zaleje jak fix:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Mackowa oczywiscie sa wyjatki,ale niestety prawdziwych księży z powołania jest bardzo niewielu. Najczesciej wysylaja ich na misje. U nas proboszcz zadnej nie przepusci a dzieci rozwodnikow nie chciał do komunii dopuscic, wiec matki sie wkurzyly posypaly nazwiskami jego kochanek i od razu sie zamkną i przestal robic problemy. A poprzedniego musieli wykupic bo byl hazardzista i przegrał nie pojawil sie na mszy rezurekcyjnej. Na swojej drodze tez spotkalam fajnych księży. 🌼 A tak wogole co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny! U mnie dziś pogoda zimowa normalnie tylko 3 stopnie brrr.... i deszczowo. 🌼 Maćkowa @ jak narazie tylko postraszyła. Nie rozkręciła się ba nawet jej nie było i nie ma ;o .Będę testować jutro z rana. Jeżeli chodzi o księży to niech prawią Słowo Boże ale moim skromnym zdaniem powinni znieść celibat. Niech mają dzieci, żony. Bardzo się często zdarza że na mszy księża mówią jak to rodzice powinni wychowywać swoje dzieci, że robią to nie tak jak powinni. Jak będą mieć swoje to niech wtedy głoszą kazania. Oczywiście i są tacy co naprawdę świetnie prowadzą msze np. dla dzieci :) Ja do kościoła chodzę aby porozmawiać z Bogiem i tego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, czytam zawsze sobie piszecie i zgadzam się z Wami w 100% jejkus jak ja już Was uwielbiam :) Ile tu jest tematów i Waszych wypowiedzi z którymi się zgadzam :) Jeśli chodzi o Wasze imiona "ksywki" to jeszcze się uczę ale jestem coraz bliżej ich poznania do końca :) Po krótkim wstępie czas wrócić do pracy echhh odezwę się później. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pogoda beznadziejna i zimno.... Śniło Mo się ze jestem w ciąży ze beta wskazywala 860....szkoda ze snu tłumaczy się na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pogoda beznadziejna i zimno.... Śniło Mo się ze jestem w ciąży ze beta wskazywala 860....szkoda ze snu tłumaczy się na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa mi się przed wczoraj śniło że urodziłam dziewczynkę :) a wczoraj znowu, że jestem w ciąży :) kobieta tyle o tym myśli, że się śni po nocach :) ale powiem że mi się takie sny podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×