Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Kasik Gratulacje!!! Tak jak Iza mówi winem się nie przejmuj! Teraz już wiesz że jesteś w ciąży to nie będziesz pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Kasia!!! wiedziałam no wiedziałam:) tak sie ciesze i gratuluję z całego serca dbaj teraz o Siebie! a winem sie naprawde nie przejmuj bo nic nie zaszkodzi:) teraz tylko sie ciesz i bardz dobrej mysli:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O k***a!!!! Brzoskwinko wybacz!!!!!!! :( Jak ja mogłam o Tobie zapomnieć :( Przepraszam !!!! A wiec od początku : Goofcia Izulinka Ja Brzoskwinka Kaasik89. Stymulowana Dzieki za poprawienie mnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O k***a!!!! Brzoskwinko wybacz!!!!!!! :( Jak ja mogłam o Tobie zapomnieć :( Przepraszam !!!! A wiec od początku : Goofcia Izulinka Ja Brzoskwinka Kaasik89. Stymulowana Dzieki za poprawienie mnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
ehh muszę się Wam troche wyżalić dziewczyny... opowiadałam Wam kiedyś że brzuch mnie bołam i byłam w szpitalu bo rodzinna dała mi skierowanie i miałam 37.3 i mdlosci no i zrobili mi wyniki no i te leukocyty mam podwyzszone ale pojechalam do domu bo on tak mnie kierowal a to tu a to na badanie ginek.no i nic nie pokazalo ze to wyrostek i tylko mowi ze jakies zapalenie jest w brzuchu i ze moze mnie zostawic ale bylam tak zla i zmeczona ze pojechalam do dmu. rano brzuch bolal i slabo sie czulam ale wzielam nospe i pomalu pomalu przestalo. wczoraj znowu mnie zaczelo bolec a dzis rano boli mnie brzuch na dole jak na okres a mam dostac dopiero 24... juz sama nie wiem co zrobic bo wydaje mi sie ze gdyby byl to wyrostek to chyba by mnie bolal brzuch coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karciaa a byłaś u gina zeby zobaczyć czy wszystko jest ok po tym jak Cie ten brzuch zaczął bolec?? Kochana teraz Cie brzuch boli i możliwe ze dostaniesz @ wczesniej :( :( Ja zazwyczaj miałam 25-27 dniowe cykle a któregoś razu w 19 dc dostalam @ :( I nie wiem o co chodziło :( Pozniej kolejny cykl normalny 26 dniowy!!!!! Moze porob sobie jakies badania, nawet zwykła morfologia z rozmazem i mocz? Moze juz te badania cos wykryja!! A jak nie to wtedy próbuj inne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała podejrzenia to bym nawet nie powachala ;/ mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze .... Miałam przeczucie tylko ze w tym miesiącu się nam uda mój M tez mi to wczoraj powiedział ale nie miałam żadnych objawów dopiero wczoraj zaczęło mnie tak ciągnąc w brzuchu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ;* Karcia rob badania bo taki bol jest niepokojący .... Musisz to sprawdzić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************ 27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25 ********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja ********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21.03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 Eska22________________22______16 cs______1dz______@12.04.2014 brzoskwinka14__________21______13cs_______1dz_____@13.04 .2014 Alaaa66_______________28______11 cs_______1dz_____@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs_______1dz_____@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs________2dz_____@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs_______1dz_____@17.04.2014 Pita82_________________32_______2 cs______1dz_____@21.04.2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@23.04. 201 4 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014 ŻoneczkaKrk____________25________0 cs_____________@30.04.2014 Stymulowana___________28______18 cs______1dz______@03.05.2014 kasik_85______________28______14cs_______2dz______@03.05. 201 4 Paola1801_____________22______9cs_______1dz_______@07.05. 2014 nessaja________________21______3cs________1dz_____@06.05 .2014 marta86100____________28______75 cs_______2dz______@13.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cześć laseczki :) U mnie ostatni dzień laby i jutro juz do roboty... A fffuuuu ;P 🌻 Aniu specjalnie dla Ciebie wklejam jeszcze raz link do emotek http://forum.o2.pl//emotikony.php :) 🌻 Karciaaa lekarzem nie jestem, specjalistą chirurgii ogólnej tym bardziej ale na moje oko które codziennie patrzy na szew po operacji wycięcia wyrostka Twoje objawy nie wskazują na wyrostek. Tzn za długo Cie to boli, ja pamiętam mnie zaczęło boleć w piątek popołudniu a w sobote o 18.00 leżałam już na bloku operacyjnym. Ból był nie do zniesienia, wszystko co zjadłam lub wypiłam lądowało od razu w misce. Boli Cie z jednej strony? Czy cały brzuch? Leć może na pogotowie do chirurga jakiegoś podpytaj. Wiesz co mnie czasem też brzuch boli ale dlatego że zupy rzadko jadam i to mam te bóle od suchych pokarmów. Jak tylko zjem zupe przechodzi jak ręką odjął. 🌻 Kaasik jeeeej!! Gratuluje!! :) 🌻 Stymulowana byłam kiedyś w Mielnie, bardzo ładnie tam było, nie wiem jak jest teraz ;) w każdym bądź razie życzę duuużo słońca na majówkę i wysokich temperatur!! :) 🌻 Marta pisz nam szybko jak tam po wizycie. I nie stresuj się, nie ma czego :) 🌻 Brzoskwinko jak sytuacja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie przypomniałam że dzisiaj mi się śniło, że urodziłam córkę :D jaka ja byłam szczęśliwa :) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik Gratulacje:) Nie piszę tego złośliwie, ani żeby Cię martwić, ale dziś od rana w radiu mówią o piciu alkoholu i jego wpływie na ciążę. Nawet najmniejsza ilość, nawet u faceta w momencie przytulanek jest trucizną!!! Mam nadzieję, że nie spożyłaś tej trucizny tak dużo, żeby dzidzi zaszkodzić:) No i wara od alkoholu od dziś!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 ty jesteś niepelnosprawna umysłowo dziewczyno :D Zdajesz sobie sprawę z tego że większość ciąż jest.nieplanowanych ? Gdyby prawdą było to co ty w swoim radio usłyszałaś to większość dzieci rodziło by się chorych albo z deformacjami lub wogole by się nie rodziło. Dlaczego straszysz dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze ci powiem że twoi rodzice jak się o ciebie starali musieli być nieźle pijani :( To niemożliwe żeby w tych czasach mając dostęp do netu do portali spolecznosciowych w programach tv się o tym dużo mówi zeby ktoś takie bzdury opowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinia trzymam kciuki z całego serca :* pisz nam co i jak ... Ja chyba zwariuje do tej 21:40 tak się boje :/ mam nadzieje ze lekarz mnie trochę uspokoić .... Kaasik89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Gościu ale masz jaja... wielkości fistaszków! Jeśli masz zamiar obrażać którąś z dziewczyn i jej rodzinę to się ujawnij. Rozumiem że jesteś lekarzem, znawcą i prowadzisz badania nad tym jaki wpływ ma alkohol na płód...?! aaaaj niee, Ty przecież żyjesz na portalach społecznościowych! kręci Cię "imponowanie" wiedzą zaczerpniętą w facebooku czy innym dziadostwie?! Na to wygląda! A w szkole to Ty się uczyłaś/-eś? Ale obstawiam że jesteś babą i chodziłas tam tylko po ławkach pomazać. Starasz się o dziecko?! Życzę Ci żebyś raz dwa zaszła w ciążę i pij ile wlezie! A później jak Twoje dziecko będzie miało epilepsję, adhd, niedotlenienie mózgu czy inną chorobę zastanów się "k****, od czego to?" i może przypomnisz sobie któregoś pięknego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kaasik nie ma co się stresować bo tylko sobie i maleństwu szkodzisz :) ciesz się szalona :) wiesz już że pić nie możesz i założe się że już nie będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo ! Wpadam jak atomówka szybko powiedzieć że razem z wkroczeniem w 29 tydzień dopadło mnie w sobotę wieczór: ból nóg i rąk (jak przed grypą), Jasia fasoli nie mogłam oglądać bo każdy śmiech przyprawiał mój brzuch o taki ból, że myślałam że urodzę. W gardle i przełyku czułam jakby mi siedziało 50 tabletek, i musiałam leżeć w pozycji "S" na łóżku, bo to wszystko było nie do wytrzymania. No i jeszcze mam biegunkę lekką z wszystkimi możliwie śmierdzącymi objawami, że mój M. już wytrzymać nie może, a ja nawet śmiać się nie mam jak.... Tośka chyba wbija swoje różki w mój żołądek a matka cierpi. Wczoraj miałam też gorączkę - dziś już dobrze, oprócz bólu pleców. A tak się chwaliłam, że do tej pory to jakbym w ciąży nie była się czułam, no i jak to mówił mój dziadek: ślak trafił babcyne gęsi. Oby dziś było dobrze, bo wykituję. 🌼 zdążyłam tylko przeczytać że kasik89 się bardzo martwi. Kochana ! Do 12 tyg. ciąży bodajże dziecko jest maksymalnie chronione! Poza tym łożysko nie jest jeszcze wykształcone, więc te lampki wina naprawdę tylko potrzepały mamusią, nie groseckiem - więc głowa do góry, cyce do przodu i gratulacje !!! :) 🌼 ściskam Was kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;* Na poczatku dziecko jest chronione i nie zaszkodzi mu nic wiec spokojnie. Gratuluje kochana;* Ile osob pije a ich dzieci zyja. Jak sie dowiaduja o ciazy to wtedy odstawiaja.. Wyniki mojego dzis o 15 beda a ja prace zaczelam. A moj do 16 dzis wiec moze zajedzie i odbierze. Kuuurcze ale jestem ciekawa. Oby bylo w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu to chyba ty masz coś nie tak pod sufitką jeśli uważasz, że straszę swoją forumową koleżankę. Ładnie bym ci odpowiedziała na twojego posta, ale nie będę się aż tak zniżać:) Albo wiesz co? Zrobię wyjątek! Pier/ dol / nij się w łeb! Alkohol pity przez kobietę w ciąży nie zawsze ma wpływ na życie płodowe, ale udowodnione jest, że takie dzieci mogą mieć w późniejszym życiu problemy zdrowotne. Nie napisałam o żadnych deformacjach ty tłuku bezmózgi. A jesteś właśnie tym przypadkiem o którym piszę. Twoi starzy musieli ostro dawać w palnik i teraz masz tego efekty:) Kaasik kochana, mam nadzieję, że Ty tak nie odebrałaś mojej wypowiedzi, jak ten impotent powyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Kaasik89 ale nie chce mi się logowac cały czas po odświeżeniu strony ... Wiem jakie SA konsekwencje picia alko w czasie ciąży dlatego mam obawy także agniesia spoko ... Teraz juz za późno i pozostaje mi się modlić o zdrowie fasolki i mówić do niej żeby rosła zdrowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 idiotki jedna dziewczyna napisała wyraźnie że wypiła trochę alkoholu nie wiedząc że jest w ciąży w związku z tym się martwi A nie że popija czasami lampkę wina !!! Czytaj ze zrozumieniem. Ty dziewczynę zaraz straszysz ze niewiadomo co jej się stać może . Jesteś śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małolaty zazwyczaj wpadają na imprezach suto zakrapianych alkoholem zdążają się i dragi. Gdyby każdy miał takie kretyńskie myślenie jak ty dziewczyno dzieci by się nie rodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra s********j stąd, bo nikt cię nie pyta o zdanie gościu znikąd:) Ciekawe w którym momencie napisałam, że nie wiadomo co może jej się stać? Napisałam, co słyszałam, raczej ku przestrodze innym, np tobie. A co cię właściwie obchodzi o czym my tutaj rozmawiamy? Znajdź sobie inne forum. Wyolbrzymiasz sytuację, doszukujesz się czegoś między wierszami i siejesz zamęt! Nawet nie wiesz, jakie jest moje myślenie, co i w jakim celu napisałam, ale wydaje ci się, że masz prawo tu jakichś rad udzielać i mnie pouczać. Sama jesteś idiotką. Przychodzisz tu z jakiegoś ciemnogrodu i próbujesz stawać między nami. Idź lepiej na imprezę suto zakrapianą i tam się spełniaj:) Skończyłam z tobą dyskusję. Pozdrawiam cię serdecznie środkowym palcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasencje me nie ma co się stresować jakimś durnym wpisami :) nie zniżajmy się do poziomu tejże osoby :) cieszmy się sobą i wiadomościami a nie wpisami jakiegoś bezczelnego "gościa". Jeśli ktoś nie potrafi się zachować, nie wiem o co chodzi na tym forum to nie powinien tutaj wchodzić ale jeśli już wejdzie i pisze głupoty to nie zwracajmy na to uwagi :) Nie ma sensu szkoda czasu na takie pierdoły :) A jak w ogóle się czujemy ? :) widzę że forum się ożywiło :) tak trzymać. Brzoskwinka czekam na wieści :) i cały czas trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik nie stresuj się, bo będę miała wyrzuty sumienia, że wspomniałam o tym, co dziś słyszałam. Jesteś w ciąży dziewczyno! Ciesz się teraz każda sekundą, bo to jest najważniejsze:) tez pewnie bym trzęsła trochę tyłkiem w podobnej sytuacji, ale przecież nigdzie nie jest napisane, że z Twoją dzidzią coś będzie nie tak;) Myśl pozytywnie! A teraz przyznaj się jakie masz już obmyślane warianty imion dla maluszka:D:D Rety jestem zalogowana a mi wyskakuje, że nie jestem! Obłęd jakiś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet najmniejsza ilość alkoholu w czasie przytulanek bla bla bla ... Tak pisałaś więc ja c***iszę że glupiaś jak but tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×