Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Udało mi sie dostać do ginekolożki , jestem po wizycie, szczerze? Nastawilam sie juz na najgorsze:( Zbadła mnie i powiedziała ze nie widzi jeszcze u mnie ciaży bo zbyt wczesnie ( ma troche przestarzały sprzęt) ale tez nie widzi poronienia. hmmm wiec ja juz nie wiem, przepisała leki na podtrzymanie i kazała leżec, zaś jutro mam przyjechać do niej rano na 7.30 do szpitala i zrobi mi ponownie badanie na super nowym USG moze cos tam wypatrzy.... ehhh o ile do rana nie bedzie po wszystkim. No nic nie wiem co mysleć, ide leżeć:( Ogólnie jestem zalamana dziewczyny:( chyba juz nie bedzie mi dane mieć drugiego dzieciątka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka nie mów tak lekarz dal ci nadzieje wiec myśl pozytywnie a teraz lez i odpoczywaj a będzie wszystko dobrze ... Teraz masz wsparcie jeszcze w postaci tabletek wiec nie może być inaczej jak final z happy endem ... Trzymam kciuki i oby ci zlecial do jutra szybko czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Coz to za pechowy dzien ja nie wiem :( Eweelka ale Ty mysl pozytywnie!!! Nessaja o kurde to faktycznie ciezko na pracy bedzie die skupic. Mam nadzieje ze ten caly sprzet medyczny pomoze i ze tato poczuje sie lepiej. Tego zycze Tobie i przede wszystkim dla Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam was w pracy i byłam przerażona... Iza - jak po usg?!?!?!?! Ewelka - jak po lekarzu?!?!?!?! oby to były fałszywe alarmy. liczę na was i trzymam kciuki. kasik - napisz jak po badaniu. jak ja się boję znów zachodzić w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka leż, leż i jeszcze raz leż !!! Nessaja zdrowia dla tatusia ZoneczkaKrk ja też się boję:( boję się iść 6 do lekarza bo tzn że znów ruszymy pełną parą do starań...a jakoś tak jak jest teraz jest dobrze, ja chyba zwariowałam, ale teraz ani stresów ani nerwów, a potem leki, inseminacja, leki na podtrzymanie, które jak widać sobie nie radzą.....ja chcę mieć dziecko, ale tak NORMLANIE, a nienormlanie się boję;/ nie wiem czy któraś z Was zrozumie to masło maślane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki musimy być dzielne.... !!!!!!!!!!! napiszę coś okrutnego.. najważniejsze że MY jesteśmy zdrowe.. !!!! bo gdy okaże się, że ktoś ma raka lub inną nieuleczalną chorobę i wie, że niebawem umrze, to moim zdaniem, to jest dopiero tragedia. Bo ktoś wogóle nie ma szans ZAWALCZYĆ o rodzicielstwo. Lub pocieszy się tym kilka dni/ miesięcy i umiera. A my mamy szansę.... to jest bardzo cenne. Powinnyśmy szanować nasze szanse. Każdą poproszę o uśmiech i szukanie pozytywów nawet w tragicznych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jestem i ja :) Zglaszam sie po tylu wezwaniach :) Chcialam do Was napisac w dzien z telefonu ale wyskakiwal mi blad serwera i zebym pozniej sprobowala i dopiero teraz do laptopa usiadlam. Bylam dzis na usg i potwierdzili poronienie :( :( Nie widac zarodka w macicy :( Za 2 tygodnie mam jechac na kolejne usg na ktorym sprawdza czy sama doklanie sie wyczyscilam czy beda musieli mnie czyscic :( :( No i to w sumie tyle :( :( Dzieki kochane ze o mnie pamietalyscie :) ... Paola dopiero zauwazylam na fb wiadomosc od Ciebie. Zawsze fb sprawdzam na telefonie a tam mi tego nie pokazywalo :( Dopiero dzis jak do laptopa siadam to mi sie pokazalo :( Dzieki kochana za wiadomosc :* ... Moonlight jak po wizycie??? Pisz nam kochana co wiesz!! :) ... Kaasik89 a jak u Ciebie po wizycie?? CZekamy i na Twoje wiesci :) ... Brzoskwinka trzymam kciuki za Twoje pecherzyki i mam nadzieje ze jest wielki :) :) I czekam oczywiscie na rezultaty :) :) .... Nessajka biedna Ty :( Matko czemu wszystko, u wszystkich sie tak pierdzieli :( :( Trzymam kciuki kochana zeby tata jak najszybciej wyzdrowiaj i zeby wszystko bylo dobrze. Pisz na na biezaco co z tata jak bedziesz wiedziala. Trzymaj sie kochana :* .... Eweelka najwazniejsze ze odrazu poszlas do lekarza. Trzymam kochana kciuki za Twoja fasolke. Nie stresuj sie!!! Musi byc dobrze. I nie wolno Ci sie dolowac bo fasolka tez to czuje. Czekam z niecierpliwoscia na poranne wiesci od Ciebie i coraz bardziej zaciskam kciukasy zeby wszystko bylo dobrze. Lekarka mi powiedziala ze dopoki przy plamieniu/krwawieniu nie ma skrzepow to jest ogromna szansa na podtrzymanie ciazy. Ja jak u swojej bylam to juz mialam skrzepy :( Nie duze i chyba ze 3 sztuki mi wylecialy ale byly. Takze myslimy pozytywnie. ... Dziewczyny ja narazie nie mysle o starankach bo jestem swiezo po poronieniu ale przeciez jak ja zajde drugi raz w ciaze to bede ze strachu srala w gacie :( :( Ze znowu sie to moze powtorzyc :( Przeciez to jakas masakra :( .... Dziewczyny ktore poronily mam do Was pytanka: Po jakim czasie mogliscie zaczac starania od nowa?? I czy bylyscie czyszczone czy samo sie wyczyscilo?? Przepraszam ze kaze Wam wracac do tego ale szukam informacji za ile my moglibysmy znowu zaczac bo tutaj to mi te glaby powiedza ze nie ma przeciwwskazan itd a ja wolalabym zebrac pare informacji. Z gory dziekuje Wam za odpowiedzi!!!! Ide szykawac wszystko dla mlodzinca do szkoly na jutro. Dla siebie zarcie do pracy itd. Dzis za malo kanapek do pracy wzielam i glodna wrocilam do domu wiec na jutro musze sobie wiecej zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZoneczkaKrk pieknie napisane :) Podpisuje sie pod tym dwoma rekoma :) :) Usmiechnelam sie rowniez :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka dbaj o siebie i odpoczywaj .bedzie dobrze :* musi !:* nessaja trzymaj sie :* dużo zdrowia dla taty :* Stymulowana czasami mam podobnie. Żoneczka prawda .mamy szanse i walczymy.ale bywa cięzko . właśnie mężuś wrócił i oświadczył mi że jedzie w trase na niemcy i dziś koniec "akcji zapłodnieniowej " .nie lubie jak gdzies jedzie ;/ nie lubie byc sama;/ no bedą jaja jak mi jutro lekarka powie że jeszcze owu nie było.ale testy owu dwa dni pod rząd bylu pozytywne...kurde sama już nie wiem,zgłupiałam normalnie.jak ćwiczyłam to właczył mi się straszny ból jajnika,i dalej się odzywa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA podziwiam Cię :*** jesteś taka silna i masz dobre podejście do tej sytuacji :) ja za każdym razem zaczynałam odrazu w nast cyklu,w tak wczesnej ciązy nie rozciąga się macica za bardzo i nie doszło do jakichś wielkich rewolucji w organiźmie.moja lekarka też mi mówiła żeby zaczynac od razu w nastepnym cyklu bo wtedy łatwiej jest zajść w ciążę i łatwiej jest ją utrzymać.nie wiem od czego to zależy ale już kilka osób mi mówiło że po poronieniu jest łatwo zajść w ciąże i lekarze im kazali odrazu się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
I za przykro mi ale w koncu sie uda :-* mojej siostrze udało sie po 2 miesiącach po poronieniu. rodzice sie śmiałi bo ona do samego konca latała jak szałona nic jej nie bylo żadnych leków na podtrzymanie a ja od 20 tyg musiałam leżeć i sie nie ruszac bo juz miałam skurcze i rozwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) No ja po wizycie . Przebadała, pobrała cytologie i dała skierowanie na usg.... i idę ale dopiero za tydzień bo takie kolejki... No i narazie nic nie powiedziała, zobaczymy po usg bo coś mnie lewy jajnik bolał przy badaniu więc kto wie czy jakiś torbiel się nie zrobił. Zobaczymy.. 🌼 Eweelka trzymam kciuki za Twoją fasolkę. Leż i odpoczywaj :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza bardzo mi przykro Ewelkaa trzymam kciuki ze to jednak nie to co Myślisz głową do góry Stymulowana i nessaja mój mega estradiol w 15dc to 156 gdzie norma pd 34-400 niby norma ale salu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie znowu śluz podbarwiony krwią,jest go więcej niż w sobotę . w mojej głowie rodzi się nadzieją że owu była dopiero dzisiaj i jajeczko trochę podskoczyło :) tylko mąz dzisiaj wyjeżdza :) ale jeszcze podziałamy z wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie po wizycie jest serduszko ale jeszcze nie było bardzo widoczne .... Fasolinka mogłaby być ciut większa i boje się ze znów będzie się za słabo rozwijala choć lekarz na razie mnie uspokajal ... Iza ja byłam oczyszczona i miałam zielone światło po pierwszej @ bo było juz wszystko zagojone i jak widzisz wcale tak szybko nie udało mi się zajść myślę ze to wszystko zależy od organizmu ... Kurcze dziewczyny mam taki niedosyt po tej wizycie a następna za 3 tygodnie chyba ze cos wcześniej mnie zaniepokoił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam czyszczona. Czyli lyzeczkowana. Ordynator szpitala powiedział mi ze po 3 okresie Moge sie starać. Właśnie czekam na 2 okres. Ale podobno kobiety które nie musiały byc czyszczona juz po pierwszym okresie moga sie starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Żoneczka. Gość wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza przykro mi ze jednak to sie potwierdzilo ale uklony za pozytywne podejscie do tego. Podobno jest tak ze do okolo 6-7 czasem 8 tyg czekaja az sie samo oczysci, po tym jest lyzeczkowanie. Ale czasem bywa tak ze nie pojdzie samo i trzeba czyscic. Po czyszczeniu mi gin kazal odczekac trzy pelne cykle, tyle ze ja bylam w 14 tyg i wcale nie oznacza ze Ty musisz tyle czekac. Wszystko zalezy od tego jak organizm bedzie reagowal, czy poronisz samoistnie, czy beda musieli Cie czyscic i jak dlugo po czyszczeniu bedzie sie rana goic. U mnie czasem jeszcze zaboli, wiec nie wiem czy juz sie pogoilo na cacy czy nie a do gina chce isc pod koniec maja wiec powinno byc juz wszysto ok. A lekarze zalecaja trzy miesiace bo tyle potrzebuje macica by sie zregenerowac, jedni mowia tak, inni pol roku a jeszcze inni ze mozna od razu. A to wg mnie sprawa indywidualna kazdej z nas, naszej macicy. No i najwazniejsze, bywa tak ze pierwszy miesiac czy kilka owulacji nie ma, ale to pewnie tez zalezy jak wysoko byla ciaza bo bardzo wczesna tak jak u Ciebie (ktory to tc? 6 czy 7?) moze wrocic juz w pierwszym cyklu. Podobno tak jest ze im mniej czasu po poronieniu minelo tym niby latwiej zajsc w ciaze bo organizm pamieta jeszcze ten stan, czy zostaja znikome ilosci tego hormonu nie wiem ale dla mnie nie jest to regula. Tego nie da sie przewidziec. Najlepiej jak pojdziesz po wszystkim do lekarza i Cie przebada by miec pewnosc ze wszystko sie pogoilo, wrocilo do normy i jest gotowe na przyjecie nowej fasolki. Trzymam za Ciebie kciuki i czekam na nowa fasolke :* -- Alaa zobaczysz ze szycbiej niz myslisz wszystko wroci do normy i wkoncu zobaczysz swoje upragnione dwie kreseczki. Cierpliwosc poplaca ;) -- Eweelka, lezec, lezec i jeszcze raz lezec!! niech maz Ci nawet szklanke podaje, pilot i naciaga koc na stopy! musi byc dobrze, rozmawiaj ze swoja fasolka i postaraj sie nie stresowac bo tak jak chyba Iza mowila fasolka to czuje. Sciskam :* -- Kasik bilo serduszko, to sie liczy :) ktory to tc? jak ja tego nienawidzilam - czekania na kolejna wizyte, ale wbrew pozorom czas lecial szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za slowa otuchy :* jutro bede wiedziala co dalej, czy pompa rozbila zatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja jestem w 6tyg i 2dniu i teraz najgorsze dwa tygodnie bo tamta ciąża przestała się rozwijać na poczatku 8tyg a poronilam tydzień później :/ nic trzeba czekać i włączyć dobre myślenie żeby fasolka się dobrze czuła ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja IZA85 :) Eweelka slonce napisz nam jak po wizycie??? Trzymam kciuki kochana. Musi byc dobrze :) Pozniej zajrzeć na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Jestem po wizycie ale nie mam dobrych wiesci, na USG nic nie widać, nie ma ciaży, dziwnie jedynie ze test z moczu wyszedł pozytywnie, mam dzisiaj i jutro zrobic bete i dać jej znac o wynikach, ja juz nie wiem co sie dzieje ze wszystko sie pieprzy w moim organizmie, a @ brak:( Opadaja mi rece, chyba juz nie doczekac sie 2 pociechy a raczej napewno, mój organizm świruje:( załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wam. wlasnie siedze w poczekalni u lekarza i czekam na swoja kolej... masakra cos czuje ze troche posiedze jak zwykle. ale sie denerwuje... kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny. W drodze do pracy :) ... Angelus kochana tyle sie tu dzieje ze zapomnialam napisac jak na wizycie u gina?? Mam ogromna nadzieje ze jednak wszystko dobrze. Daj znac kochana co Ci powiedział :) .... Dziewczyny dziekuje Wam za informacje odnośnie ponownych staranek :) Zobaczę co nam jeszcze powiedzą po kolejnym usg. Zobaczymy jak to bedzie :) :) Boli mnie kurna w srodku brzucha cos :( Tak po srodku wiec to chyba macica?! :( Ale nie jakos bardzo mocno, da sie przeżyć :) .... Moonlight a Ty mialas plamienia?? Sa nadal czy nie?? Trzymam kciuki zeby na usg nie było widać żadnej torbieli!! Ale za to zeby fasolka była :) :) ... Kaasik89 nie stresuj sie kochana. Fasolka to czuje. I jak któraś z nas juz tu napisała nie wywoluj wilka z lasu :( :( Powiem Wam ze zaczęłam sie zastanawiać czy ja sama sobie tego poronienia nie przywolalam moja psychika :( Ciagle patrzenie na gacie, latanie do łazienki bo trzeba sprawdzić czy wkładka czysta, masa myśli w głowie itd. Dopiero teraz uświadomiłam sobie jakiego świra na tym punkcie miałam :( Wiem ze poronienia teraz zdążają sie duzo częściej niż kiedys i każda kobieta sie tego obawia ale ja chyba przeginalam :( A tak Apropo poronień to jest normalnie jakas plaga :( Niedługo to juz bedzie choroba cywilizacyjna :( Jak juz nie jest :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja :* daj znac kochana jak z tata :) Trzymam kciuki i zdrowka dla taty :) ... Eweelka kurczę naprawdę dziwnie :( Test pozytywny wyszedł a na usg ciąży nie ma :( Mam kochana nadzieje ze jednak beta pokaże ciaze :) Trzymam kciuki!!!!! I jestem z Tobą :) Daj znac slonce jak wynik bety!!! Kochana a plamienia dalej sa czy ustąpily?? ... Kasiaa12 nie denerwuj sie!!!! Wszystko musi byc dobrze :) Trzymam kciuki za fasoleczke :) A jak wogole plamienia??? Mam nadzieje ze ustapily? !!! Daj znac jak bedziesz po wizycie. Czekam z niecierpliwością i zaciskam kciuki :) ... Mimo wszystkich zmartwień moje drogie każdej z Was zycze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie gina raz byly przytulanki bo mowil o uzywaniu gumek to wolelismy odczekac. Tylko ze nie wiem czy to byl ostatni dzien plodny. Po tym dwa czy trzy dni pozniej bolalo mnie podbrzusze i tak do tej pory cos boli. Juz mialam bole w krzyzu i takie ciagniecie jak na @ a do niej to jeszcze troche. W kolejnym cyklu mamy sie starac i musimy zrobic badania. Watpie aby mojego sie polepszyly bo czasem robi na dwie roboty:/ zmeczony ciagle itp. Izus kochana przykro mi;( Ewelka kurcze nienwykryto ciazy po mimo ze test pozytywny. Faktycznie zrob bete. Moze za wczesnie aby wykazalo ciaze? Trzymqm kciuki;*** Nessaja jestes naprawde dzielna bardzo dzielna;* nie mowiac juz o zoneczce;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chu*** dni. Chodzi jak zwykleno rodzinke.... eh Scielam wlosy co oznacza zmiany w zyciu. Mam nadzieje ze zmiany na lepsze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam juz 2 godz. nie bylam zapisana wiec jeszcze poczekam. plamienia raz sa a raz nie. ale nie sa juz takie jak byly wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa12 siedź i 4 godz aby Cie tylko zbadała i zobaczyła ze z fasoleczka wszystko okay. Trzymam kciuki i czekam na wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×