Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Nessaja kochana tutaj nie słyszałam zeby w szpitalu cos robili z fasolkami :( Nie kazali mi nic przywieźć w razie czego. Nikt ode mnie nawet jej nie przyjmie bo oni zaczynaja jakiekolwiek badania po 3 poronieniach pod rząd :( :( Psycha mi normalnie spierdziela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to jest przykre jakie oni maja podejscie do ciaz i poronien.. naprawde w takich sytuacjach czlowiek ma ochote zrobic porzadek z nimi.. Izus moze zabrzmi to nietaktownie, ale powiesz mi jak dzieciaczek wygladal? jak maly dzidzius? nie martw sie, nasze Aniolki napewno zaopiekuja sie soba nawzajem i nie tylko soba, beda pomagaly innym Aniolkom odnazlesc sie w sytuacji :* wazne ze masz swoja kruszynke w sercu, to sie liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka tutaj to jest straszne :( Nie chce zostawiać mojej fasolki w śmietniku ale co moge zrobic zeby było wporzadku???? Kochana dokładnie nie pamietam bo byłam w takim szoku ze ........ Napewno fasoleczka jest podłużna. No gorze szersza na dole taki jakby ogonek :( Kolor siny :( byłam w stanie określić gdzie jest tył (plecy) mojej fasolki :( Widać było juz tak jakby kręgosłup naciągnięty sina skóra :( I dookoła jaka taka sina galaretka jakby była :( To chyba tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola - piesek jest prześliczny !! ja jestem fanatyczką psów. mam wszystkie książki Cesara Millana (zaklinacza psów) i prowadzę te metody na moim piesku i powiem szczerze że działa. Była ciężka nieusłuchana, a stała się wpatrzona we mnie i uległa. A Ty też laseczka modeleczka. :) Iza - myślami jestem z Tobą, sercem Cię wspieram. :* :(:(:(:( boże ja bym nie chciała nigdy zobaczyć płodu...... nie wiem czy bym sobie z tym poradziła..... Ewelka - oby okazało się że poprostu za wcześnie byłaś. Wkońcu każdy organizm jest inny. nessaja - witaj w klubie. Moja teściowa od wczoraj leży w szpitalu. Wykryli nieciekawe zmiany na płucach. Chcą wykluczyć raka płuc. Już dziś ją kamerowali od środka, pobrali wycinek. Dodatkowo znaleźli torbiele na wątrobie i nerkach. (60 lat ma) a jej mama w wieku 60 lat zmarła na raka płuc. Jest nieciekawie, taka złota kobieta. Twój tata też ładnie się nacierpi.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza strasznie mi przykro,nawet nie próbuje sobie wyobrazić co musisz czuć. Trzymaj się. Pamiętaj że nie jesteś sama. Jestes bardzo silna. :-) buziaczki. Dzis mam 3 dc, moja ginka tak mi kazała zrobić. I powtorzyc progesteron pod koniec cyklu zeby zobaczyc jak wzrasta. Brzoskwinka, Mackowa ten cykl jest wasz.:-) jeśli mi się teraz nie uda to następny cykl z clo:-(ale ten był inny trwal tylko 25 dni, tak ktotkiego jeszcze nie mialam. Jak bede pisala z kompa to zmienie sie w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************ 27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25 ********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja ********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21.03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 Alaaa66_______________28______11 cs_______1dz_____@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs_______1dz_____@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs________2dz_____@17.04.2014 Pita82_________________32_______2 cs______1dz_____@21.04.2014 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014 Stymulowana___________28______18 cs______1dz______@03.05.2014 kasik_85______________28______14cs_______2dz______@03.05. 201 4 Paola1801_____________22______9cs_______1dz_______@07.05. 2014 nessaja________________21______3cs________1dz_____@06.05 .2014 brzoskwinka14__________21______14cs_______1dz_____@9-10.0 5 .2014 marta86100____________28______75 cs_______2dz______@13.05.2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@17.05. 201 4 Eska22________________22______17 cs______1dz______@25.05.2014 MackowaZona__________27______16 cs_______1dz_____@20.05.2014 ŻoneczkaKrk___________26______0 cs_______________@ 25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza brak mi słów ... Musisz jakoś przez to przejść z mężem :* Dziewczyny a mnie jak mdlilo wczoraj ze obiadu nie mogłam zrobić ... Brzoskwinia i Mackowa zasluzylyscie na duże pęcherzyki :) będa z tego fasolki jak nic :) Paola a jakiego masz pieska ze taki ładny misiek z niego ? :) nie mam dostępu na pocztę dlatego pytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety Iza tak mi przykro:-( bardzo Ci wspòłczuje... Trzymaj się mocno:-* :-* Bardzo smutno się tu zrobiło, to może odciągnę was na chwilę od tych smutnych myśli. Musicie mi coś podpowiedzieć. Już niedługo mam być chrzestną mojej niuni, a kompletnie nie wiem jaki prezent zrobić!! Kasa nie wchodzi w grę, zabawek mają dużo po poprzednim dziecku.... Chciałabym dać coś takiego, żeby było przydatne i oryginalne jednocześnie. Pomocy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka spokojnie :) ciążęwidać na usg dopiero przy becie koło 2000 :) więc jest troszkę za wcześnie :) za kilka dni napewno zobaczysz fasolke :) IZA kochana trzymaj sie :) wiem co czujesz ,ostatnio to przerabiałam tyle że ja widziałam płodu tak dokładnie,to straszne uczucie.musisz być silna :* jesteśmy z tobą :) Alaa dobrze że wyniki dobre :** szkoda że od tego cyklu nie masz monitoringu bo jeszcze tyle czekac musisz;/ ale szybko zleci zobaczysz :* Maćkowa pierwszy raz byłam 10 dc-pęcherzyk miał 14,5mm,potem 12dc-pęcherzyk 16,5,potem 16 dc-pęcherzyk 22mm a dzisiaj mam kolejne usg i 18 dc :) Maćkowa masz z***biaszczy pęcherzyk :) taki dorodny :) działaj kochana działaj :**** Kaasik89 :*** oby tak było :* kasik_85 ❤️ dzisiaj piękna pogoda :**** miłego dnia Wam życze laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka już tyle czekam że naprawdę już mnie to nie zbawi... Ona nie chciała robić monitoringu w 16dc właściwie to się kompletnie nie znam od którego dnia się zaczyna. Mam do niej dzwonić w pierwszych dniach i ma mi wyznaczyć dzień w którym mam przyjść. Tymczasem póki jeszcze mamy pogodę jedziemy na rowerek. Aha sportu mi nie zabrania powiedziała co mogę robić co nie wskazane ale spadek masy ciała jak najbardziej mile widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia ja w zeszłym roku miałam ten sam problem... ja na allegro zamówiłam album obszyty materiałem pluszowym http: //allegro.pl/album-wlasny-napis-prezent-na-chrzest-komunie-i4180153781.html. miałam kupic obazek srebrny do powieszenia na ściane ale juz ktos inny kupił. ewentualnie łańcuszek można kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie?? jak stosowac kwas foliowy?? z jedzeniem czy bez?? i czy o konkretnej porze mam go przyjmować czy to bez róznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa12 ja biore rano zawsze jak wstane, roznica czasem 4 godz zalezy czy ide na rano czy nie, zanim wyjde na dobre z lozka wezme. Nie jem nic wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-- Iza matko, ja nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie co możesz teraz czuć :( musisz być silna, chodź to tak banalnie brzmi teraz ❤️ -- Nessaja dopiero doczytałam o stanie Twojego taty :( przykro mi bardzo, mam nadzieję że wydobrzeje, w końcu jest pod fachowa opieką :) ja zaraz kończę 12 tydzień :) -- Ala kochana nie ma co się czuć ignorowaną, jest tak że odpowiedzieć na Twoje pytania mogą tylko nieliczne dziewczyny - te które również się badają i są stymulowane. Ja jak mówiłam wam juz kiedyś nie rozumiem nawet nieraz o jakich lekach, wynikach czy badaniach mówicie, ale jestem pełna podziwu dla was, że jesteście tak zorganizowane i waleczne !! -- Agniesia a o takich ramkach gipsowych na odciski stópek i rączek myślałaś ? ja kiedys takie kupowałam i byłam zadowolona, rodzice też :) to jest taka super pamiątka od cioteczki :) -- kasia12 ja akurat łykam wieczorem :) gin mówił mi kiedyś że to nie ma znaczenia, ważna jest regularność :) -- Maćkowa, Brzoskwinka jak tam starania? działacie ? -- u mnie tez pogoda śliczna, a dziś wybieramy się na kolacje do chińczyka :) Boże jak ja kocham sajgonki :D niach niach -- aha i jeszcze chciałam wam powiedzieć że wg gina mam termin na 15 nie 16 :) ale niedługo mam urodzinki więc zmienię się jak skończę 24 lata :P miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 kochana tez mnie ciary przeleciały, trzymaj sie kochana, jak sie wogole czujesz? ja dzis mam ciezki dzionek od rana., o 6 pojechala do pracy, po 2h maz dzowni ze córcia non stop wymiotuje, masakra, wrócilam i tak cały czas, nic dzis nie je tylko wymiotuje, o 12 udało sie jej ze mna zasnac i tak biedula jeszcze spi, mam nadzieje ze sie jej poprawi bo jak nei to chyba tylko szpital nas czeka, nic mi nieje ledwo łyczka herbatki zrobiła, kurka wszystko musi byc tak pod górke:( Jutro ide na druga bete i w pn do gina z wynikami, ehhh niew iem co mnie czeka ale co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na usg i już po owu :) ale lekarka kazała nam jeszcze dziś i jutro działać :) więc jeszcze nie ma odpoczynku :** izulinka działamy działamy :** jak szłam na odział to przed wejściem stała sobie kobieta w ciązy,już lada moment rodzić bedzie i wiecie co robiła...stoi sobie na legalu papierocha pali...no zesz kuźwa.krew mnie zalała normalnie...przecież ona świadomie truje swoje dziecko...no jak tak można no ? nie rozumiem takich ludzi... Alaa mi też ogólnie nie zabroniła ćwiczyć ale nie mogę biegać,skakać,podskakiwać,żadnych dynamicznych ćwiczeń tylko takie bardziej statyczne no i oczywiście nie za intensywnie,a w tym cyklu po owu mam wgl sie ograniczyć...nie wiem jak ja to przeżyję...już się przyzwyczaiłam do tych cwiczeń :) wczoraj jak jeszcze ćwiczyłam to próbowałam sobie tak bardzo ostrożnie:) Eweelka bedzie dobrze :) mówię ci że za wcześnie było na usg :) u mnie przy becie 1100 nie było nic widać jeszcze. kasiaa12 na ulotce powinno być jak go brać.ale to bez różnicy czy rano czy wieczorem,czy przed jedzeniem czy po :) ale piękna pogoda :)siedzę sobie na huśtawce właśnie :** cudownie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jestem i ja :) Rano nie bardzo mialam czas zeby zajrzec. Ja nie wiem gdzie Wy ta piekna pogode macie :P U mnie od rana padalo :( Caly czas :( Jakies pol godziny temu dopiero przestalo. No masakra dzisiaj byla :( A ma dodatek zimno jakby to jesien byla :( ... Dziewczyny dziekuje Wam z calego serca za wszystkie Wasze mile slowa :) :) I za wsparcie :) Dziekuje ze tu jestescie :) ... Kasik_85 zycze Ci aby to byl Twoj cykl :) :) Zeby udalo sie bez clo :) :) Trzymam kciuki :) .... agniesia mysle ze pomysly dziewczyn sa fajne :) Na allegro jest pelno pamiatek :) Jak wpiszesz slowo "chrzest" to napewno masa rzeczy wyskoczy i wtedy bedziesz mogla wybrac :) Za wiele to ja Ci nie pomoglam w sumie :P Podpisalam sie pod pomyslami dziewczyn :P I polecilam allegro :P WOW ale blysnelam :) :P .... Brzoskwinka mialas taki dorodny pecherzyk w 16dc wiec musi sie teraz udac :) :) Ja to bym Ci wogole odradzala cwiczenia po owu :) Niech sie fasoleczka zagniezdzi dobrze :) Trzymam kochana kciuki bardzo mocno :) :) Brzoskwinko powiem Ci szczerze ze z moja nie wyparzona geba napewno bym tej Pani przed oddzialem zwrocila uwage !!!!!! Ja po wielu latach palenia rzucilam papierosy z dnia na dzien jak tylko zaczelismy starania wiec nie wierze tym osobom ktore mowia ze nie sa w stanie rzucic palenia jak sie okazuje ze sa w ciazy. Fakt w pierwszej ciazy popalalam. Ale jak tylko sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to papierosow do pracy wogole nie bralam bo w pracy najwiecej palilam. Po pracy w domu bralam od mojego M ze 2 "buchy" i tyle. Bywaly dni gdzie wogole papierosa nie mialam w ustach. Ale w miejscu publicznym nikt mnie z papierosem nie zobaczyl, szczegolnie jak mialam juz wiekszy brzuszek. Przed druga ciaza obiecalam sobie ze rzuce i tak zrobilam. .... Ale cos jeszcze chcialam Wam napisac. Jak bylam z krwawieniami u polskiego lekarza ktory dal mi progesteron to bylam swiadkiem rozmowy telefonicznej ktora mnie powalila.Siedze i czekam na swoja kolej i na recepcje dzwoni tel. Slucham co Pani w recepcji bedzie mowic :) A tu nagle slysze "nie, zabiegow aborcji nie robimy....". Nosz k***a prawie z krzesla spadlam. Odlozyla sluchawke i mowi do kolezanki obok; "odbieram telefon a tam laska ze ona w sprawie nie chcianego dziecka!!!!! Czy robimy aborcje!!!!". Dziewczyny serce mi na chwile stanelo :( Przez glowe jedna mysl mi przeleciala "to ja tu jestem zeby ratowac swoje dziecko a Ty p**do jedna swiadomie chcesz zabic swoje!!!!!!!". Sie k***a antykoncepcje stosuje jesli sie dziecka nie chce....... Porazka. Z drugiej strony nie chce oceniac tej dziewczyny bo mogloby to byc dziecko z g****u........ Ale jesli by bylo to tu jej zrobia aborcje w szpitalu, wiec wnioskuje ze to byla wpadka!!!! I nie jestem w stanie zrozumiec takich ludzi :( No i to tyle :( Zajrze do Was pozniej :) .... Kasiaa12 ja biore kwas zawsze jak wracam z pracy. Z reguly jest to czas miedzy 15-17. Nie mam okreslonej reguly kiedy ja go biore. Aby tylko codziennie :) .... Eweelka jak corcia??? Biedna :( Nie ma nic gorszego niz chore dziecko :( Powtarzam to co chwile i zawsze bede powtarzala :( Bo najgorsze jest jak nie mozesz pomoc :( Eweelka czekam z niecierpliwoscia na jutrzejsza bete :) Trzymam kochana mocno kciuki :) :) Musi byc dobrze :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka dziekuje Ci, teraz czuje sie chyba dobrze :) Przespalam sie z tym wszystkim i jak sie rano obudzilam to pomyslalam, ze to, co sie wieczorem stalo to byla szansa dla nas, zebysmy mogli zobaczyc i pozegnac nasza fasoleczke :) I teraz jest okay :) Ogromny szok byl wczoraj, bo ja sie tego nie spodziewalam. Ja bylam pewna ze nasza fasoleczka w sobote rano wleciala do WC choc nie widzialam jej, tylko mase skrzepow. Takze wczoraj mialam tysiace mysli w glowie, emocje we mnie buzowaly, nie wiedzialam czy plakac czy sie cieszyc (choc nie ma z czego). Ale dzis na spokojnie doszlam do wniosku jaki wyzej opisalam :) :) Za co oczywiscie dziekuje Bogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyzej odnosnie tej dziewczyny ktora dzwonila do przychodni to mialo byc ze moze dziecko pochodzilo z g*********u ale mnie wykropkowalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam tak to rozdzielic bo caly czas mi kropkowalo :) Jak ja czasmai nie lubie tego forum. Albo kropkuje albo z aspam uznaje :( Ale dobrze ze jest :) I Wy tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczęta! Te gipsowe odciski stopek są bombowe:-D zamówiłam już i do tego zawieszkę do smoczka z imieniem małej i jeszcze zastanawiam się nad takim leżaczkiem bujanym albo komplet pościeli taki z wyższej półki :-D jeszcze to skonsultuję z mym lubym;-) w ogóle weszłam na stronę z różnymi artykułami dla dzieci.... Jejku jakie to wszystko piękne, wszystko bym kupiła, gdybym miała dla kogo.... :-( ale póki co nie widać na horyzoncie dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu sie dzieje ze tak cicho. Gdzie Wy wszystkie jestescie???? Ostatnio troche tu smutno jest - to fakt :( Ale zeby sie weselej zrobiło to dawajcie dziewczyny wieści o 2 kreseczkach :) Czekamy :) ... Stymulowana gdzie Ty??? .... Jovanka?? ... PaulisC?? ... Angelus jak u Ciebie?? ... Bejbe a jak u Ciebie??? ... Goofcia to nas juz chyba opuściła? :( .... Giubelli?? ... Paulinka??? ... Marta a co u Ciebie kochana??? Jak sprawy?? Martwimy sie :( Daj znac co u Ciebie?? .... No i reszta dziewczyn pisać kochane, pisać :) ... Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam wam tylko powiedziec Czesc :) po stosunkowo udanej nocy gdzie mezus troche sie zapomnial i pierwszy strzal w srodku, szkoda tylko ze za 4-5 dni @. Ale moze jakbym tak podziala w dni plodne tez by sie zapomnial zanim bedzie znowu chcial rozpoczac staranka :P Zycze wam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Marta i Stymulowana co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc laseczki :) Nie ma to jak rozpoczac dzien o 5 rano i od razu isc do pracy... Mam nadzieje ze chociaz Wy se odpoczywacie :) Iza Ty jestes szalenie dzielna. Jestem pelna podziwu dla Ciebie!! Brzoskwinko czy juz sie czujesz w ciazy? :) Nessaja widzisz Ty, da sie tego Twojego meza urobic :) dzialaj dzialaj w dniach plodnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ... Nessaja slonce to dobrze wróży :) :) Moze maz sie rak do konca nie zapomniał :) Moze przed Tobą tak udawał, a tak naprawdę moze powoli powraca do staranek :) :) Wkoncu juz maj :) Ale nie naciskaj meza ;) Sam sie zdecyduje :) Super ze mialas "stosunkowo udana noc" :P ... Mackowa dziekuje :* Zdarzają sie słabsze chwile gdzie wtedy chodzę i rycze :( Ale tak jak to ZoneczkaKrK napisała - staram sie szukac pozytywów w tej trudnej sytuacji :) :) Ja kochana wstaje codziennie o 7.15 wiec nie narzekam :) ... Lece ja do pracy w ten pochmurny dzien i tak mi sie nie chce ze szok!!!!! Miłego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ?:) jak wam mija dzień :*? Maćkowa ja też dzisiaj wcześnie wstałam :** w ciąży się nie czuję :):D Stymulowana jest przecież na majóweczce nad morzem chyba :) albo mi się coś pokiciało :* ale reszta to mogłaby zajrzeć :* wiecie co mi się w nocy dzisiaj przydarzyło...jakoś o 22 zasnęłam i budzę się 23.34 ze strasznym bólem brzucha,taki ostry rwący,kłujący na samym dole brzucha tak jakby macica,i po bokach,i jeszcze trochę mnie coś rwało i kuło tak jakby w tyłku,nie mogłam się poruszyć wgl bo ból sie nasilał,ale siku mi się zachciało i jakoś powoli usiadłam na brzegu łóżka ale normalnie nie mogłam wstać,każda próba poddźwignięcia się nasilała ból...myslałam że się nie ruszę z miejsca,aż mąż sie obudził i musiał mi pomagać,a jak się przestraszył mówię wam.jakoś powoli doczołgałam sie do łazienki i z powrotem do łóżka.wzięłam dwie nospy i jakoś powoli zasnęłam,ale nie wiem co to mogło być.pierwszy raz coś takiego miałam .mam nadzieję że już nie wróci :) najlepiej siedzę na kiblu i mówię do siebie jak ja dziecko urodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×