Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Stymulowana ja tez wmawiam sobie ze to przez luteine. Ale po jej odstawieniu powinna przyjsc @. Dzis 31dc. No nic czekam dalej. Dzis moze test kupie. Boje sie rozczarowania jak kazda z nas ma tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13cs********1dz******* *tp 16.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 2014 Alaaa66_______________28______11cs_______1dz_____@13.04.2 014 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2 014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@17.04.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz_____@21.04.2 014 paulinka121989_________25______10cs______1dz______@29.04. 2014 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@07.05. 2014 brzoskwinka14__________21______14cs______1dz_____@9-10.0 5 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz______@13.05. 2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@17.05. 2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 ŻoneczkaKrk___________26______0cs_______________@ 25.05.2014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 2014 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@XX< /a> .05.2014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06 .2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola kochana mi luteina nigdy nie zatrzymała okresu :) jak miał przyjśc to przychodził,teraz ostatnich kilka cykli nie biorę jej tak jak wczesniej od16-25 dc tylko od 16 dc aż pojawi się miesiączka i nie przesuwa mi wcale @ zawsze jest na czas :) więc trzymam kciuki za dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc dziewczynki :-) Stymulowana witaj :-) ciesze sie ze weekend Ci sie udal i przede wszystkim ze wada ktora posiadasz/jest do usuniecia, zaleczenia. To jest najwazniejsze. I tak samo jak Iza pomyslalam ze moze Wam sie udalo wpasc :-) oby!!! ... Brzoskwinko kurcze to ja trzymam kciuki za bete! :-) co do podrozy w ciazy to na morum o ziolach dziewczyna po clo zaszla w ciaze, blizniacza. Jedno dzieciatko sie nie rozwijalo. Z drugim na szczescie wszystko ok. Pojechala z mezem w trace, 300 km przejechala i po powrocie do domu zaczelo sie krwawienie bo lozysko zaelo sie odklejac. Wiec bardzo mozliwe ze dlugie podroze maja zly wplyw na ciaze. Zycze Ci zebys byla w tej ciazy i nie pojechala na komunie. Spotkacie sie na chrzcinach swojego malenstwa ;) Ja tam w ciazy sie nie czuje. Nawet staram sie o tym nie myslec. Jest 19 dzien cyklu, jeszcze troche do @. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale milo byloby gdyby okazalo sie ze i Tobie i dla mnie sie udalo :-) ..... Jovanka o matko jaki sliczny ten Twoj kacprek :-) nie dziwie Ci sie ze nie mozesz oderwac od niego wzroku :-) ....... Motynka heeej :-) dobrze ze wszystko z malenstwem ok i roznie jak na drozdzach :-) a jak Ty sie czujesz? :-) ..... Eweelka jestes tu z nami? Jak sie masz kochana? Nessaja @ zaczal sie... hmm to ja na Twoim miejscu uzylabym calego swojego uroku osobistego i w dni plodne meza zbajerowala i przystapila do dzialania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 odczekaliśmy tylko tyle żebym przestała krwawić i skończyły się plamienia...fakt faktem nie było tych przytualnek za dużo bo troszkę bolało...ale były....no lekarz mógł nie zauważyć bo to by było za wcześnie, no ale lepiej żeby nic nie było póki macica niewyleczona!:) Paola mi też się po luteinie nie zatrzymał @, chociaż też wmawiałam sobie, że to właśnie przez nią nie mam.....ale nie ma co się nakręcać, trzeba być dbrej myśli:) eska super że masz drożne jajowody:) a co to znaczy ta niepłodność pierwotna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie test ktory mozna zrobic o kazden porze i zatestuje. 31dzien to wyjdzie wynim prawidlowy dodatni badz ujemny. Nie nakrecam sie w tym cyklu ale jak mnie rwa sutki to szok. Nawet smieje sie juz z tego. Zyje nastepnym cyklem bo to w nastepnym gin mial nam powiedziec kiedy sie starac i czy przepisze cos mojemu czy bedzie mial lepsze wyniki. W ogole jakas dzisiaj zakrecona jestem... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska jestes :) juz myslalam ze nas opuscilas. Wazne ze wiecie na czym stoicie, szybko problem ginek rozwiaze, pomoze i za niedlugo i Ty doczekasz sie dwoch kreseczek :) -- Eweelka mysle o Tobie, daj znac jak sie czujesz -- Marta czytasz nas? jestes? -- Paola z tabelki termin masz na dzis, czekamy na wiesci :) oby te bolace piersi byly z fasolinki :) -- Mackowa wlasnie szykuje sie na dni plodne :D skonczylam przed chwila cwiczyc, postanowilam przez miesiac cwiczyc taki jeden zestaw. Efekty pokazane byly niezle wiec jesli da mi to tyle co tym dziewczynom to maz mi sie nie oprze :D :D dzis drugi dzien a zakwasy uuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dober!:) Brzoskwinko - ja też bym Ci odradzała wyjazd, jeśli okazałoby się, że to ciąża. Co prawda nasza Giubelli w bodajże 2 m.c. zaliczyła wakacje plus podróż samolotem, ale ja bym nie ryzykowała na Twoim miejscu. Tym bardziej po przejściach, jakie masz za sobą. Po co kusić los? Może i nic by się nie stało (pewnie nie), ale w razie wu ja na przykład miałabym do siebie ciągłe pretensje, że mogłam nie jechać itd. Przepraszam, że tak demonizuję, ale po prostu chciałabym, żeby wreszcie Wam się udało (i każdej z dziewczyn) zostać szczęśliwymi rodzicami:) A znajomymi czy rodziną w takiej sytuacji przejmowałabym się w ostatniej kolejności. 🌻 Eska - no to czyli tragedii nie ma:* Najważniejsze, że to niepłodność, a nie bezpłodność, co ma być drożne to jest i z macicą też ok. I jakie teraz działania podejmujecie? ❤️ Paola - tak bym chciała, żeby Twoje objawy zakończyły się u Ciebie tym co u mnie...;) Trzymam kciuki!!! Maćkowa - ❤️ :) Słuchajcie, ja wiem, że ostatnio bywam na naszym forum nader rzadko, ale Bejbe, Goofcia, PauliśC i Giubelli to już przeginają na maksa. Heloł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko, ja chyba na Twoim miejscu bym nie pojechała, jeśli okazałoby się, że to ciąża... Tak jak pisze Jovanka, lepiej dmuchać na zimne, niż potem coś sobie zarzucać. . Maćkowo, dziękuję, czuję się całkiem nieźle. :) Chociaż od dwóch dni jestem uziemiona i ledwo chodzę. Potłukłam sobie stopę. :( A to przez paskudne gołębie! Kiedy wróciliśmy od Rodziców po świętach, te potwory zaczęły zakładać gniazdo na naszym balkonie. Na szczęście jeszcze nie było w nim jajek, więc wyrzuciłam gałązki i myślałam, że mam dranie z głowy. Co jakiś czas przylatywały, ale je wyganiałam. A po majówce, kiedy nie było nas kilka dni, znów założyły gniazdo. Cały balkon miałam obesrany... Znów przylatują co jakiś czas, próbowałam już wszystkiego - polewałam balkon octem, robiłam straszaki z folii, ale na te cholery nic nie działa. No i jak w poniedziałek po raz enty usłyszałam "gruchu, gruchu", to myślałam, że coś mnie trafi. Chciałam szybko wstać z kanapy, żeby je wypłoszyć. Noga mi ścierpła, stanęłam jakoś tak dziwnie na boku i się przewróciłam. Ból był taki, że myślałam, że jest złamana. Teraz jest trochę zasiniona i boli, kiedy chce na niej stanąć. . Właśnie, właśnie, gdzie jest reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola, ale to dzisiaj masz termin @, tak? Może zrób test jutro rano, będzie wiarygodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka masz racje. Moze lepiej wiecej odczekam niz jeden dzien bo jak przyjdzie to po co test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepłodność pierwotna jest gdy para kocha się bez zabezpieczenia przez rok i nie udaje sie zajsc w ciaze. Juz sie nie moge doczzekac tej wizyty. Jovanka nie wiem co dalej zadecyduje moja gin. U mnie ciagle jest ten problem nieregularnych @ i dosc długich cykli niestety. Ale zobaczymy co powie w sobote. Mam nadzieje ze w tym roku sie w koncu uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Koleżanka jest w 10 TC i tez jechała do rodziny na święta kawał drogi i lekarz jej pozwolił tylko czesto mieli mieć postoje zeby kości mogła rozprostowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kochane,przepraszam ze tak sie wtrace ale mam pewien problem staram sie z mezem o dzidziusia dzis mija 5 dzien od kad spoznia mi sie miesiaczka robilam wczoraj test jednak wyszedl negaywny myslicie ze moga byc to zaburzenia, czy zbyt wczesnie zrobiony test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy :) Forum powraca do formy :) :) .... Stymulowana lekarz sprawdzał macice i wszystko było okay, wiec niech bedzie to fasoleczka :) :) U mnie juz plamien nie ma :) Bzykamy sie ale w gumce :( bleeee. I zastanawiam sie czy mozemy kończyć w srodku? Niby wszystko w srodku sie wyczyscilo i duzo ze mnie tego wszystkiego leciało itd., fasolka tez wyleciała :( ale lekarz tego nie sprawdził bo dopiero za tydzien w srode idę na usg. Możliwe ze teraz cos by zaskoczyło :P bo bede niby dni plodne ale jeśli w srodku jest cos nie tak? Matko jaki dylemat. ..... Paola jak juz z doświadczenia innych dziewczyn wiemy test mógł Cie oszukać albo był zrobiony za wczesnie. Powtórz za pare dni a ja mocno zaciskam kciukasy :* .... Motynka kurna zostaw te gołębie i Uwazaj na siebie :) .... Gościu jest 50/50 szans ze jest ciąża :) Najlepszym i najpewniejszym testem bedzie beta :) Lec jutro rano i daj nam znac jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jestem i ja :-) leże sobie w szpitalu juz po dawce kroplowek i w koncu z apetytem zjadłam obiad :-) a tak to nie jest zle bo dziewczyny na pokoju mam bardzo fajne z tego dwie beda miec wywoływany poród bo po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik89 o widzisz :) ja w piątek beta bedzie pozytywna to ja też oczywiścię skonsultuję się z lekarzem ,to nie tak że na własna rekę podejmę decyzję.na chwilę obecną dziewczyny mnie nastraszyły nieźle. wgl nie wiem czy się udało a juz się wszystkim martwię .pomyślę w piątek :) gość tak jak Iza Ci radzi leć na bete.test mógl Ci nie pokazać ciąży,a może miałaś owu poźniej i jeszcze za wcześnie.idz na bete :) goscdarka super że lepiej się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miałam masakrę dziś w pracy i jeszcze musialam zostać pol godziny dłużej ... Właśnie się do wiedziałam ze muszę jechać do Krakowa jutro i dzwonilam do lekarza czy mogę bo poruszylyscie tu temat podroży i powiedział ze nie ma przeciwwskazań tylko co godzina postój i wolno maz ma jechać co bym się nie denerwowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko, Kasik nie chciałyśmy Was stresować!! :) spokojnie, wszystko jest dozwolone ale z umiarem :) Brzoskwinko moge Ci książek wysłać całe mnóstwo!! :) albo powiedz jakie lubisz to Ci coś tam polece :) 🌻 Kurcze Kaasik jak ja Ci zazdroszczę tego Krakowa... Mój mąż nie lubi tego miasta i nie chce tam ze mną jechać. A ja z miłą chęcią bym je zwiedziła :) 🌻 Ja dziś z przymusu mam wolne, boli mnie kostka czy chodze, czy siedze :/ zamieniłam się więc z kolegą żeby za mnie poszedł bo nie wiem czy sama byłabym w stanie do pracy pojechać :( do tego dziwnie boli mnie brzuszek :( ni to jajniki ni to nie wiem co. Nie wspomne już o zgadze. 🌻 Goscdarka hej :) dobrze że jednak leżysz w szpitalu, podrasują Was tam troszkę, odpoczniesz, może czegoś ciekawego dowiesz się od dziewczyn które z Tobą na sali leżą :) wszystko to przecież po to żebyście i Ty i maleństwo się dobrze czuli :) 🌻 Paola kuuurcze, poczekaj jeszcze z tym testem, pewnie jest za wcześnie :) trzymam kciuki!! :) 🌻 Motynko o rany :( a może skręciłaś se coś?! Byłaś z tą nogą u lekarza na konsultacji? Nic poza tym się Tobie i maleństwu nie stało? 🌻 Eska :) a ziółka pijesz? :) Czy zdałas się póki co na pomoc lekarza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Krakowa jade ale nie rekreacyjnie tylko do lekarza z mężem niestety ale jak będzie czas to może cos zwiedzimy :) Maćkowa nic nie chce mówić ale te twoje objawy to fasolka mi pachną :) Dziewczyny mam pytanie czy jest jakaś szansa żeby zdobyć wasze zaufanie i dostać magiczne hasło na pocztę ? Tez bym chciała wasze dzidzie zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kaasik hehe mi to pachnie kiszką ziemniaczaną, wczoraj wieczorem jadłam, a że to troche ciężkostrawne to pewnie trzyma mnie do dziś :) Co do hasła to ja jestem na tak, zobaczymy jak reszta dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zagadzam, żeby udostępnić hasełko;-) Maćkowa mówisz o zgadze... Ja już trzeci dzień mam taką, że masakra!!!! A śniło mi się, że urodziłam 5 córek. Wyobrażacie sobie?! 5 BAB :-D ale cieszyliśmy się z tego. Każda była inna i wszystkie urodziły się z zębami ;-) chociaż ostatnio udało mi się nieco odpuścić starania i jest mi o wiele lepiej. Czas nie ucieka od małpy do małpy, seksik o wiele przyjemniejszy:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja - widzę że okresik Cię dopadł, w następne dni płodne, zrób się na bogini seksu. I zrób napaść na faceta :):) kasik89 - a gdzie jedziecie do tego krakowa? jejku jak fajnie ja jestem z krakowa :)u nas dość ciepło jest (na sweterek lekki) choć zapowiadało się na deszcz ale nie padało ostatecznie. Kraków jest ładny, turystów w ciul, jest gdzie iść posiedzieć, praca zawsze jakaś się znajdzie. A najważniejsze wszędzie od kilku lat remontują drogi za 2 lata będzie tu pięknie i korki dużo mniejsze. ZGADZAM SIĘ NA HASŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik jak zostanie wam czas to pozwiedzajcie: - wawel - sukiennice - kościół mariacki - nowe muzeum pod rynkiem (wejście w sukiennicach) - restauracja magdy gesler na rynku "Marcelo" (polecam) - restauracja pod wawelem "kompania kuflowa" (też polecam) na Wieliczke pewnie wam czasu nie starczy ale całą reszte tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż od rana jest taki słodki dla mnie.. :) tzn. zawsze jest ale dziś wyjątkowo. A niedawno otworzył winko i napiliśmy się po lampce. Stuknęliśmy się lampkami i powiedział : "to za zdrowe dziecko" ahhh. łezka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia a tez cos jadlas ciezkostrawnego? Wspolczuje Ci i wiem co czujesz. .... Zoneczka rety jak Ty kusisz tym Krakowem... masakra jakas. Jeszcze troche i wsiade w polskiego busa i pojade chociaz lazic nie dam rady :-) A meza masz uroczego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) chciałam się zmienić w tabelce, ale cały czas spam :O więc pochwalę się, że skończyłam dziś 24 lata :) miałam chyba najpiękniejsze urodziny w zyciu, chodź bez wielkiej super imprezy :) moi domownicy spisali się niesamowicie, a i troszkę rodzinki mimo że w środku tygodnia zawitało :) i chodź sama nie mogę w to uwierzyć zjadłam karkóweczkę z grila z sosikiem czosnkowym i nic totalnie nie dzieje się z moim żołądkiem :) fasolek stanął na wysokości zadania i dał mamie szczęśliwie się obżreć :D -- bardzo smutno się tu zrobiło ostatnio :( mam nadzieję że odczarujecie to nasze forum :) Maćkowa Brzoskwinka czas na was :D noi Paola czekamy na 2 kreski jutro !! -- jak możecie zmieńcie mi w tabelce tp na 15 listopad i te moje okrągłe 24 lata :) miłej nocy, na mnie już pora :) buźka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Żoneczka na ta twoja listę to dnia braknie ;) jedziemy do jakiegoś chirurga na konsultacje ale nie wiem gdzie dokładnie (maz będzie nawigowal ) he he Na ile mi sił starczy i czasu to pewnie tyle zwiedzimy ;) Dzięki za propozycje :) A tak wg to ciekawe co z Pita się dzieje ? Mam nadzieje ze u niej wszystko gra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×