Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Zoneczka jestes genialna, niezawodna i pomyslowa. W zyciu bym nie wpadla na ten pomysl z zapisywaniem wydatkow i wszystkich spraw do zalatwienia przed slubem :) Stymulowana kochana nawet nie wiesz jak sie ciesze!!! :) zycze Ci aby beta rosla w mgnieniu oka :) masz cos na podtrzymanie? Dzwon jutro do swojego doktorka, powiedz mu o ciazy, koniecznie. Nie czekaj do soboty. Giubelli o masakra z tymi posilkami dla dzieci... nie wierze ze osoby ktore pracuja przy produkcji tego dziadostwa nic nie mowia na forum publicznym o tym ze cale mnostwo dzieci jest trute takim swinstwem. W glowie sie nie miesci :/ Inka Iza Ci dobrze radzi, zrob bete i bedzie wszystko jasne :) A ja w pracy siedze, tak mnie pod prawa lopatka nagwizdza ze ledwo siedze :( a jeszczs 6 godzin pracy przede mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza my tez postanowiliśmy wesele w przyszłym roku robić po 12latach. Jak to sukienkę za 300zl??!Też chcę!!!!! ŻoneczkaKrk jakbym mogła prosić o taki cennik bo czuje się zagubiona trochę Stymulowana wow wow wow czekamy na wieści od doktorka wreszcie się wam udało brawo!! ' My w związku z tym narazie też luzujemy i skupiamy się na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.ebay.co.uk/itm/321002331597 ..... Alaa66 A oto i moja suknia ślubna ;) Zamowiona dzis :) W przeliczeniu na złotówki wychodzi około 300zl :) .... Zoneczka kochana jak mozesz nas wesprzeć i wyslac nam na maila kosztorys wydatków to bylybysmy bardzo wdzięczne :) .... Stymulowana ale super. Dzwon do doktorka i konsultuj z nim co dalej. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy bobry!;) dobryyy;) Czy ktoras z pan jeszcze mnie pamieta? Helllooo???!!! U mnie bryndza:/ nadal nic;( A tu widze sie dzieje... Ewelka:* kochana:* Nowym dwupakom a w szczegolnosci tej dzisiejszej szczesciary:p gratuluje;) Czytam was dziolszki ale co ja tu mam pisac..sama nie wiem, jestem taka przymulona ostatnio ze szok. Juz rok minal od kad sie staramy i dooopa. Coraz gorzej sie z tym czuje:( niebawem czeka mnie wizyta u gina i trzeba ruszyc tylek, badania porobic itp a za to dziekuje mackowej bo przeciez to tobie pipeczko obiecalam ze po majowym weekendzie umowie sie na wizyte. Na sama mysl mnie skreca, chyba umre przed gabinetem:) hihi Angelus trzymam kciuki zeby wszystkie dzieciaki rosly zdrowo;* Giubelli kiedy ty na dooopie siadziesz i odpoczniesz???? Sie pytam! Pij ile wlezie niech ci w brzusio idzie:* Jovanka ja strasznie tesknie za twoimi wpisami! Jak nasz niunius? Bejbe hej hej helllo! Kaj zes jest, zniklas tajemniczo tak jak ja??;p Izulinka jak u ciebie? Co u marty? Oby wszystko dobrze sie skonczylo:* Pita zdrowka zycze!:* Eska co u ciebie???;* Zoneczka ty to przepozytywna laska jestes:* do krakowa mam ok 130 km. Moze kiedys namowie mezusia na wycieczke;) ja tam bylam moze z 5 razy, pieknie jest;) Nesssja co u ciebie laleczko? Widzialam fotki, sliczna jestes:* Ty pisalas ze masz dlugie cykle, ja tez:/ co gin mowil ci na ten temat?? Iza!!! I love you! :* przyszla mezatko:* hihi Dobranoc pieknym paniom:* P.s. majowka jest wiec w tym miesiacu minimum 5 dziewczyn ma napisac o 2 krechach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja suknia jest na zdjęciach nr 25 i 26. Pokazana z przodu i z tylu. Bo odpaliłam teraz ten link i pokazało wszystkie suknie jakie gość sprzedaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka jestes :* A dzis któraś z dziewczyn wspominała o Tobie :) Szkoda ze nadal Wam sie nie udało :( Ja myślami ze pojawilas sie zeby nam sie 2 kreskami pochwalić :) Słuchaj naszej Mackowej i czym prędzej do lekarza na badania. Najlepiej jutro :) Zaglądając do nas częściej i nie znikają juz na tak długo :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana;* u mnie deszczowa pogoda.. smutna jak i moj humor. Z rana i z wieczora pozarlam sie troszke z moim. Rano "jak kazda BABA" "zrzedzilam i gadalam bez sensu". No tak bo jakby inaczej eh:) Mackowa @ dalej nie przyszla. Cycki bola i nie bola tak na zmiane. Dzis lekko brzuch pobolewal. Wczoraj znowu spac szybko poszlismy. Gin do mnie dzwonil po 20. Mam po @ zjawic sie. Znowu jakies tabletki dopochwowo moze bede brala. Bedzie znowu cytologie robil bo tamta wyszla beznadziejnie i trzeba ja powtorzyc pozniewaz wtedy mialam stan zapalny. Troszke sie przerazilam ze o tej godzinie zadzwonil. Iza jak super;-) my chcemy slub cywilny i obiad na 40osob hihi;) Giubelli jestes;* Paulknka jasne ze pamietamy i wspominamy o Tobie!;* Ja sie pytam gdzie moja @?? A moze juz nie przyjdzie hmmm;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ewelka strasznie ci współczuje:( domyślam sie co czujesz:( nie poddawaj sie i walcz i swoje szczeście. stymulowana gratuluje:):) bedzie dobrze. oszczędzaj sie teraz i zdrowo odżywiaj:):):* u mnie od kilku dni trwa dieta bananowa. cały dzien jem tylko banany bo na jedzenie patrzec nie moge bo robi mi sie nie dobrze:/:/ dzis mam wizyte u lekarza i troche si edenerwuje co powie. niby po luteinie i kwasie foliowym plamienia ustąpiły ale i tak sie denerwuje. ale u mnie tak jest przed każdą wizytą. jak znowu bede musiała czekać 5 godz na przyjęcie to sie chyba załamie. bo wtedy to naprawde byłam taka wkurzona ze masakra. myslałam ze je tam wszystkie rozszarpie. najlepszy był tekst takiej jedned 60 letniej babki jak recepcjonistka sie zapytała czy była na zapisana: " to nie ma znaczenia czy byłam zapisana czy nie. przyszłam to mnie przyjmie"" no kuźwa myślałam ze ja rozszarpie!! jeszcze przede mną wlazła bez karty a ja miałam karte wyciągnięta rano bo lekarka kazała klientce na recepcji zeby mi wyciągneła karte...i tak czekałam sobie w poczekalni ponad 5 godz bez jedzenia bez picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to możliwe ze testy owulacyjne zrobiłam 4i wszystkie dzień za dniem pozytywne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to teraz wez kilka bananow i picie i lec na wizyte. Nie zglodniejesz a moze szybciej teraz pojdzie to. ;) szok ile u nas czeka sie w kolejkach. Ja chodze prywatnie na konkretna godzine no ale tylko dlatego ze bym chyba nigdy nie zaszlanw ta ciaze chodzac prywatnie jak im pasuje termin. Jeeeeejku od wczoraj tylko sikam i sikam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowa gratuluje Ci kochana z całego serce, trzymam kciuki aby wszystko było dobrze,:) Ehh nie wiem czy dalej mam widniec w tej tablece, jesli podejmiemy kolejne starania to najszybciej za 3-4 miesiace choc tak sie boje ....date następnej @ wpisze orietanycjne na wyczucie, buziole MAMUŚKI 🌻 Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 2014 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2 014 paulinka121989_________25______10cs______1dz______@29.04. 2014 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@07.05. 2014 brzoskwinka14__________21______14cs______1dz_____@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz______@13.05. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 Pita82_________________32_______2cs______1dz_____@22.05. 2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@ 25.05.2014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 2014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2 014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06 .2014 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@??.05.2 014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2 014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka a moze za te kilka miesiecy uda sie od razu;));* badz z nami caly czas;* Zastanawia mnie to czemu od dwoch tygodni budze sie opuchnieta na twarzy:/ i tez mam problem z oddychaniem przez to momentami..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://m.ebay.co.uk/itm/271381241043?nav=SEARCH Iza koniecznie mi napisz co ci przyszło kiedyś kiedyś o tym myślałam ale cena wydaje mi się strasznie niska patrząc pod nasze polskie ceny wiec martwię się ze to przyjdzie niewiadomo co. Myślisz że kiedy będzie kiecka????? Mi się podoba ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Stymulowana nie bój nic :) wszystko bedzie dobrze :*** jak bedziesz miała wyniki pisz odrazu :) już nie moge się doczekac :*** któraś pytałą o testy owu,28.04 w sobote wyszedł mi pozytywny,potem w niedzielę tez pozytywny,w poniedziałek tez pozytywny,a potem już nie robiłam,w sobote i w pn wieczorem miałam plamienia krwią ,w niedziele straszny ból jajnika i kłucia w brzuchu ,myślałam że to owu,we wtorek na usg okazalo się że owu jeszcze nie było i pecherzyk ma 22mm,owulacja była dopiero środa/czwartek.pytałam ginki o co chodzi,i ona mi to tłumaczyła tak że wyrzut tego hormonu lh nie musi być dzień przed owulacją,może być kilka dni przed nią i wtedy bedzie utrzymywał sie na wysokim poziomie aż do samej owulacji i spadnie dopiero po niej,więc jakbym robiła jeszcze testy we wtorek i w środę tez były by pozytywne.także robić testy i starać się aż sie negatyw pokaże :) ja mam dzisiaj trochę zajeć :) sadzenie kwiatów sprzątanie :) wiecie co jak byłam w lab na pobieraniu krwi ,i psikała mi takim czymś okażającym to tak mnie zemdliło,myślałam że rzygnę na nią .ciekawe czy to tylko przypadek :)wyniki wam obwieszczę po 15 :) miłego dnia :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka mi psikala i mowila ze to znieczulenie bo panicznie sie balam;d Czkamy na wyniki;) A moze to nie przypadek ;> Tez bym poprzesadzala kwiatki itp ale leje u mnie a ja lubie to wszystko w ogrodku robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny plakac mi sie chce właśnie jest po wizycie lekarzy i niby długo poleze bo zle jest z tarczyca :-( boje sie ze cos będzie nie tak z małenstwem. a do tego wszystkie dziewczyny wychodza a ja sama a były takie fajne :-( nie mam sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dybry :) ... Paola ślub cywilny i 40 osób? :) My kościelny bierzemy i uwaga na małym weselu bedzie sama najbliższa rodzina i przyjaciele czyli max 25 osób :) :) Gdybym robiła weselicho na cała rodzine (wujki, ciotki, kuzyni itd) to by ze 150 osób było. A my chcemy wkoncu byc małżeństwem sami dla siebie a nie dla całej mojej i mojego M rodziny :) To jest nasz dzien i chcemy go spędzić tylko z najbliższymi :) :) Robimy normalnie przyjęcie w restauracji do około 2 na ranem, bez zespołu grajków (bedzie sprzęt grający i płyty z disco polo :P ) i bez żadnego kamerzysty. Kamerę mamy wiec kogos zatrudnię do nagrywania po trochu a zdjecia to wszyscy na około beda robić :) Sesje zrobimy sobie sami gdzie u mojego ojczyma na łące albo w stodole na sianku i bedzie tyle :) :) :D .... Kasia12 bądź dobrej myśli i koniecznie daj nam znac jak po wizycie :) :) Czekam z niecierpliwością :) ... Eweelka kochana zostań w tabelce i zostań z nami. Nessaja pól roku nie mogła sie starać a cały czas jest z nami i w tabelce :) Zostań plissss :) Bedziemy pocieszały jak umiemy :) ..., Paola to musi byc fasolka :) Trzymam mocno kciuki i czekam z niecierpliwością na 2 kreski :) :* ... Alaa66 pare razy juz zamawialam ciuchy z Chin i przychodziły normalnie :) A za bluzki fajne płaciłem po 5 zł :) Suknia powinna byc pomiędzy 28 maja a 13 czerwca :( Długo sie na nie czeka ale nie ma co sie dziwić jak to z Chin jedzie :) Suknia ktora pokazałas jest Cudna ale ..... moja siostra miała podobna jak była świadkowa i powiedziała ze nigdy wiecej takiej nie kupi. Uda sa ściśnięte i mowila ze wogole nie mozna tańczyć i sie swobodnie poruszać. Wiec ja osobiście odradzam jeśli chcesz sie czuć swobodnie i wytańczyc sie :) I napewno dam Ci znac jak moja przyjdzie :) :) Nawet zdjęcie na maila wysle :) A ceny rzeczywiscie sa niskie :) Moja szwagierka za wypożyczenie sukni płaciła 1500 zł :( Masakra :( .... Brzoskwinka do 15?? Przecież mnie ciekawosc zezre :( Ja należę do tych bardzo niecierpliwych :) Trzymam z***biscie mocno kciuki kochana :) .... A my w srode z moim M sie bzyknelismy bez gumeczki :) A sobie teraz wyliczylam ze prawdopodobnie mam dni plodne. Po stracie ciąży czytałam ze zwykle przeziębienie w trakcie zapłodnienia moze doprowadzić do wad genetycznych płodu a pozniej do utraty ciąży. A wlasnie wtedy byłam przeziebiona i łykałam gripex. Wiem ze to moze wogole nie przez to ale teraz tez jestem chora i znowu łykam gripex wiec poki co nie ma seksu bez gumki. Nie bede ryzykowala :( W nastepnym cyklu bedziemy dzialac :) ... Milego dnia kobitki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka nie zamartwiaj sie. Dobrze ze ewentualny problem wykryli i teraz beda robić wszystko aby było dobrze. Z maleństwem tez bedzie dobrze, jestes w szpitalu pod opieka lekarzy :) Kochana ja nie lubię szpitali ale dla dzidzi mogłabym i cała ciaze leżeć. Wiem ze Ty tak samo wiec wykonuj wszystkie zalecenia lekarzy i przede wszystkim myśl pozytywnie :) Pisz nam o wszystkim kochana :) Trzymam kciuki zebyscie z maleństwem zdrowi byli :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana :) czytam wasze wpisy, czytam i czuję że lada chwila do Stymulowanej dołączą 2 kolejne :* ale nie powiem głośno, żeby nie zapeszyć :P -- Brzoskwinka to czekamy na wyniki :) -- Paula to kiedy test następny ?? haha -- Paulinka - jak możemy zapomnieć o Tobie, no chyba żeś z krzesła spadła :P -- Giubelli - jak możesz myśleć że MY Ciebie nie kochamy ?? no jak ?? oj Tosia musi zrobić z Toba porządek :* a tak na poważnie to ja też nie wiem co na Twoim miejscu bym zrobiła, ale myślę że znasz Siebie, swoją chorobę i na pewno podejmiesz słuszną decyzję :* -- Iza!! :* ej no !! teraz to ja zazdraszczam :D ah ... ah... ah... suknie bajka :) -- my też myślimy o ślubie, ale nie wiemy jak to rozegrać, bo ja na porodówce bym chciała mieć już nazwisko K, i żeby nasz maluch tez je miał, tak wiem że dziecko ma nazwisko matki, ale bym chciała żeby to było nas wszystkich, i tu jest dylemat, bo nie wiemy czy zaślubić się teraz cywilnie, a później przy chrzcinach kościelnie, czy już po urodzeniu fasolka wziąć ślub, a chrzciny zostawić tylko dla małego... trzeba to przemyśleć :) i my też jak cos ty tylko najbliższą rodzinę :) bo np mojego K tato miał 12 rodzeństwa, oni wszyscy maja dzieci które teraz mają dzieci, a jak zmarli rodzice K to tylko 1 czy 2 ciotki jako tako nimi się interesowali, reszta ich olała ciepłym moczem, więc oni dla mnie nie są jego rodziną, chodź ich poznałam prawie wszystkich. W sumie K też już na tyle dojrzał że nie szuka z nimi na siłę kontaktu, chodź jako dziecko tak. A moja rodzina jest malutka bo mój ojciec zmarł jak miałam 2 latka i jego rodzina również nie chciała mieć z nami nic wspólnego, więc na dobrą sprawę dla nas najbliższa rodzina to siostry mojej mamy z dziećmi, i 2 ciotki K :) więc malutko :) no cóż, rodzina hehehe -- Maćkowa jak tam po pracy ?? -- kasia 12 pisz jak tam na wizycie :) -- Eweelka zostań z nami, koniecznie !! -- ja dziś wybieram się na zakupy, przyszedł czas że spodnie cisną mnie już :) hehe 1 zakup ciążowy przede mną ;) i teraz już czuję się w ciąży :D -- miłego dnia kobitki :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i bym zapomniała zapytać - aj ta moje skleroza :) bo ja zawsze brałam kwas foliowy który miał 400 "ug" - nie wiem jak to napisać, ale chodzi o dawkę, zazwyczaj brałam taki różowa z Apteo czy jakoś tak, raz miałam Folik za ponad dychę :O ale on tez miał 400, a teraz kupiłam jakis Dr. Maks 90 tabletek - bo innego nie było i na tym pisze, że jest to kwas dla zdrowego macierzyństwa, a jego dawka to 800 tego czegoś. Czy ja wcześniej brałam za małą dawkę ?? czy to ta jest za duża ?? bo na tamtym różowym kwasie nic o ciąży nie pisało, a tu pisze hm i teraz tak sobie myślę, bo od jutra będę go brać, ale nic chyba nie będzie od większej dawki nie ?? a gin zawsze tylko pytał czy biorę, kazał brać dalej o dawkach nic nie mówił :) eh a wy jaką dawkę przyjmujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja kasiaa12 od dwoch godz czekam na przyjecie i jeszcze poczekam. zadna mnie nie chce puscic nawet po recepte. to juz jest przesada. dopiero weszla z godz 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka na porodowce napiszą Twoje nazwisko ale jak pojdziecie do urzędu stanu cywilnego wpisać fasolinke do ewidencji ludności to bedzie sie pytała czyje nazwisko bedzie miało dziecko. Powiecie ze Twojego i ona tylko zapyta czy Twój zgadza sie na to i w akcie urodzenia fasolek ma nazwisko Twojego. Tak było u nas. Kuba ma nazwisko tatusia tylko mamusia sie od nich odróżnia :) U nas na ślubie bedziemy my :) Rzecz oczywista :P Świadkowie :) Moja mama z ojczymem, moj brat z rodzina, siostra moja z rodzina i moi chrzestni :) Ze strony M bedzie jego mama, brat z rodzina i chrzestni. Do tego chrzestni naszego Kuby :) i tyle. Wiec mysle ze Wy mozecie zrobic tak samo. Rodzice i rodzeństwo oraz Chrzestni :) Twoj rodziców nie ma :( wiec napewno jego chrzestni :) I ślub mozna przed narodzinami zrobic. U księdza terminy sa krótkie :) A restauracje na małe przyjęcie tez znajdziecie :) Nie ma na co czekac :) Ja żałuje ze tak długo czekaliśmy :) Zbieraliśmy kase na wielkie weselicho dla całej rodziny :( A teraz powiedziałam koniec. To jest nasz dzien i nasze święto wiec mam to gdzies i robię przyjęcie tylko dla najbliższych :) A co do kwasu foliowego to czytałam o nim ostatnio. Jeśli gdzies w rodzinie występowały wady u dzieci to lekarz moze przepisać 3 razy większa dawkę. Niektóre wlasnie witaminy dla kobiet w ciąży i kwasy foliowe maja dawki 400, 600, 800. Np w USA bardzo często u dzieci występowały wady i u nich w aptekach jest kwas foliowy z dawka 800. Czytałam tez ze nadmiar kwasu foliowego jest wydalany z organizmu w siuskach wiec nie ma sie czym przejmować. Ja przyjmuje obecnie dawkę 1000 ale jak zaczniemy starania to zajdę na do 600 albo do 800. A czytałam rowniez ze po poronieniach kobiety tez moga i powinny przyjmować większe dawki kwasu foliowego np wlasnie 800. Takze spokojnie kochana lykaj od jutra ten nowy kwas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia12 współczuje Ci kochana ale bądź wytrzymała i nie denerwuj sie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka mi lekarka jak tylko beta pozytywna wyjdzie każe brać 3 tabletki dziennie tej dawki 400 :) kwas foliowy napewno dzieciątku nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przyszle mezatki dawac adresy:p my ciotki klotki tez na slubach sie zjawimy;) hihi Myslalam ze tylko ja mam taka poje....rodzinke, ale widze ze wiekszosc z nas tak ma:) Ja ostatnio uslyszalam od babki, ze chyba nie mozemy miec dzieci skoro prawie dwa lata po slubie i nic;/ stara jedza. Wrrr a ona miala 8 dzieci, juz jest prawie pra pra babka. Nie trawie jej;) Dzieki sloneczka ze o mnie pamietacie;);* Moje siostrzyczki forumowe;) Zmykam do pracy. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka! Genialny pomysł z tym zjawieniem się na ślubach!! Jestem za! :) A co do wizyty u gina to lec jak najprędzej, po co tracić czas?! :) 🌻 Brzoskwinko jak ten czas się dłuży do 15... ale dalej trzymam kciuki!! :) 🌻 Iza, bo jak taka niedorozwinięta umysłowo po pracy nocnej jestem, ta Twoja sukienka jest bordowa? czy nie na tą patrzyłam? :) i w 100% podzielam Twoje zdanie co do wesela. U nas też tylko rodzina była, no dobra i 2 kolegów mojego M w tym jeden ze swoją narzeczoną a drugi był świadkiem :) ja 23 mam wesele siostry ciotecznej, pierwsza wersja była że gości będzie 360, teraz się okazuje że zaprosili niby 450. Jeden wielki spęd. Licząc że zjawi się około 300, i za talerzyk od osoby trzeba bedzie zapłacić 120 to ile to kasy wychodzi... Popieprzyło ich doszczętnie moim skromnym zdaniem. Ale tak to chyba jest jak się robi ślub na pokaz. 🌻 Tak czytam i dochodzę do wniosku że w każdej rodzinie znajdzie się chyba jakiś dekiel. W mojej np jest nim mój brat... 🌻 Kasiaa12 kuuurcze, i kobiety w ciąży nie mają pierwszeństwa? No chyba że ta z Tobą same ciężarówki siedzą :/ 🌻 Gośćdarka Słoneczko ale Ty sie nie załamuj. Ciesz się że jestes w szpitalu, pod stałą kontrolą i opieką lekarzy. Tym bardziej że te wyniki masz nieciekawe. Jak się nie daj Boże coś zacznie dziać to zrobią wszystko żeby maleństwo ratować. Weź pożycz od salowej miotłę i rozgoń te złe myśli! :) nie martw się na zapas bo przecież to maleństwu nie służy kochana :) 🌻 Izulinka... przeżyłam tą noc. Chociaż myślałam że po powrocie do domu zamiast iść spac zrobię listę wszystkich sklepów na literkę B i zorganizuje masowy atak nuklearny na nie... czy coś takiego. No tak dały dziś popalić że szok. Biedni ci moi załoganci... A plecy nagwiżdżają cały czas. Boli mnie pod prawa łopatką i ból promieniuje do całej prawej ręki, z najmniejszym paluszkiem włącznie :( 🌻 Paola a może bete zrób? :) 🌻 Stymulowana jak się masz? Zdradź nam jakie myśli krążą po Twej głowie? Czy jest w nich chociaż odrobina optymizmu? :) 🌻 Eweelka :* widnieć masz w tej tabelce, będziemy z niecierpliwością czekac na dobre wieści. Kibicować Ci codziennie i wspierać jak się tylko da! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa kochana moja jest przed ta bordową ja dobrze pamietam. Jest biała i na piersiach ma czerwone liście z niby gałęziami :) I na dole sukni to samo. Z tylu tez ma te czerwone liście :) :) Ja pierdziele 400 osób???? Kosmos normalnie :) :) Szkoda by mi tej kasy było :) Ja przynajmniej bede miała świadomość kto na tym weselu był :) Nie znajdę pustych kopert bo w tak małym gronie wszystko sie wyda :P ;P .... Alaa na aukcji jest rozpisane z cm rozmiary :) Ja zamowilabym normalnie rozm 12 ale z racji tego ze ostatnio sobie pozwoliłam na czekoladki i słodycze to powiększyła sie moje malusienkie piersiatka rozmiaru 34E :P I sa jeszcz większe, tak samo obwód pod nimi i wzielam rozmiar 14. Jak schudne to pójdę do krawcowej i zmniejszy :) Gorzej by było gdyby miała powiększać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×