Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscdarka
dziewczyny ja chyba powinnam sie leczyc na głowę , ja w tym szpitalu mam juz tak zryta psychike ze koniec kazdy mowi co innego do tego leże na 6 osobowej sali i co po chwilę sie zmieniaja bo któras rodzi albo do domu. w tym czasie kazda mowi przerozne historię dobre i zle dotyczące ciąży ze ja to juz mam z nerwow góraczke za wysokie ciśnienie skręt zoladka wymioty omdlenia nie jem i mdleje wciąż rycze :-( no totalna idiotka wiem ze na chwilę obecna z małenstwem wszystko ok a ja w głowie juz mam ze porónie albo urodził sie martwe ze tymi swoimi nerwami sama moge zaśzkodzic małenstwu :-( POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
do tego dzis jedna położna sie na mnie uwziela i wciąż dokuczala a ja mam tu jeszcze byc do środy! !! ja tu sie wykoncze :-( w pierwszej ciąży taka nie byłam a miałam więcej problemów niz teraz bo syna ledwo uratowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mam jakos dzis głowy do pisania :( Przeczytałam wszystkie wpisy ale juz nie pamietam kto co pisał :( Jesli nieodpowiednie każdej to bardzo przepraszam :( .... Stymulowana cudnie ze beta rośnie :) :) Ciesze sie ogromnie :) odpoczywaj teraz i bądź dobrej myśli :) .... Paola kochana przykro mi :( Tylko czemu @ jeszcze nie ma :( Nie martw sie kochana :) Nastepnym razem musi sie udać :) .... Zoneczka No wiec jak testy pozytywne to wskakuj z mężem do łóżka i działajcie :) :) Trzymam kciuki :) Super :) ... Kasik89 bądź dobrej myśli :) Nie wywoluj wilka z lasu!!!! Wszystko bedzie ok. .... Goscdarka co sie dzieje??? Slonce Ty nie mozesz tak sie denerwować bo jeszcze bardziej szkodzisz :( Wyluzuj kochana :) Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nawet lekarz mowil aby w tym cyklu nie tylko w nast. No ale byla jedna noc co byla w tym cyklu ciaza prawdopodobna. No ale czemu @ nie ma tylko wydluza mi cykl hehe:/ Powinnam byc od 6 w pracy a siedze w domu i czekam na 8 i jade do weterynarza. Moj pies w nocy zalatwil sie w domu i wymiotowal kilka razy. :/ ma goraczke. Nie wiem moze cos zjadl wczoraj w ogrodku.. wczoraj caly dzien robilismy ogrodek na warzywa i sialismy i on latal byl szczesliwy a dzis to ledwo zywy:/ ja to sie z nim mam. Ide szukac czerwonej wstazeczki!:( bo to pewnie przez jej brak. Kiedy ten koszmar sie skonczy.. :( ciagle cos mu jest w sumie jak z dzieckiem no ale u dziecka to wiadome i gorsze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola dużo ci sie spóźnia @?? moze poczekaj jeszcze i zrób jeszcze raz. ja tez brałam luteine . @ miała sie pojawic między 7 a 14 dniem po odstawieniu albo wcześniej. raz przyszła po 3 dniach później po 9. w kwietniu jak w tym terminie nie przyszła to zrobiłam test. moze za szybko go zrobiłas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy robiąc mocz,morfologie i glukoze mam byc na czczo cz nie koniecznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteine bralam 16-25dc. @ powinna byc 7maj . Dzis juz jest 35dc. Ostatnio mialam dosc regularne. To mozliwe ze przez ta luteine? Test robilam 7 maj i chyba w piatek teraz. I wczoraj bylam na becie bo dla nie nie do pojecia ze bole byly juz wczesniej a @ dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia na milion procent nie za wczesnie bo juz po terminie i wszystko wskazuje ze nie jestem poza pojawieniem sie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
kasia12 tak, do badania morfologii i glukozy musisz być na czczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do morfologii nie trzeba być na czczo jedynie do badania glukozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
tak trzeba byc na czczo ! wtedy wyniki sa wiarygodne i prawidlowe a inaczej moze byc zbieznosc wiec kwestia kto jak do tego podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cześć dziewczęta :) Gośćdarka jak dziś samopoczucie? :) mam nadzieje że złe myśli już Ci przeszły i czujesz sie lepiej. 🌻 Nessaja na śmierć zapomniałam, miałam Ci napisać że cieszę sie bardzo że tato ma się lepiej i wyszedł już ze szpitala. Zdaje się wcześniej niż przewidywali lekarze prawda? :) 🌻 Brzoskwinko wracaj już z tej komunii i pisz nam jak się czujesz:) mam nadzieje że wszystko u Ciebie w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile czeka sie na wyniki badan moczu morfologi i glukozy? bede robic w labolatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej maćkowazona :-* i reszta dzis trochę lepiej kolezanka z pokoju stara sie mnie rozbawiac jak widzi ze podupadam zresztą dzis jest tez bardzo miły lekarz i położna :-) tylko mi smutno bo leże na 6 osobowym pokoju i zostałysmy juz tylko dwie a ona jutro idzie do domu :-( na pewno kogos jutro mi dokoptuja ale to beda obce osoby co nie wiedza z czym jestem co sie dzieje a jutro mam bardzo wazne badania i jak wyjdźie czarna wersja to nie bede sie miala komu wypłakac :-( na dodatek dziewczyny z innych pokoi z którymi sie tak zakumplowalam to tez albo wyszły albo ida jutro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
do tego nie wiem czy pisałam bo sie gubie ale wszystkie dziewczyny maja pełno odwiedzin a do mnie NIKT nie przyjęzdza nawet facet :-( ale sie uzalam nad soba :-) dobra koniec :-) **a tak w ogole przepraszam was dziewczyny ze jestem tak skupiona na sobie i praktycznie żadnej nie odpisuje lecz czytam wszystko codziennie i ciesze oraz współczuje i przeżywam razem z wami :-* :-* :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ps. prawda jest ze obcy ludzie potrafią bardziej wspierac niz bliscy znajomi i rodzina :-* :-* dziękuję ze jesteście :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny :) Stymulowana to cudowna wiadomosc :) Brzoskwinka i jak po komunii? :) jak sie czujesz jakos ciezaroweczka? Zoneczka a jak wykrylas tego guzka? jak go bys okreslila? no i do boju kochana :) dzialajcie :D Kaasik nie martw sie na zapas, staraj sie myslec pozytywne i za 3 tygodnie wszystko sie rozjasni :) Paola przykro mi... a juz mialam nadzieje ze wam sie udalo. Ale wierze ze nastepny cykl bedzie ostatnim :* Pita super ze jestes szczesliwa i super ze wszystko wporzadku ze zdrowkiem teraz :) Eweelka te zle chwile mina, przykro mi jak mysle ze to znow Cie spotkalo, ale zycie doswiadcza sie zeby pozniej Ci to wynagrodzic :* Mackowa tak tak, wczesniej niz lekarze przewidywali wyszedl. Jak narazie ma sie dobrze ale nie wiadomo czy zdolnosc do pracy dostanie, ale zdrowie wazniejsze! A ja cwicze nadal, wczoraj jedynie nie mialam kiedy ale zaraz zabieram sie za cwiczenia. Powiem wam ze czuje juz ze mam mocniejsze te miesnie i jak napne na brzuszku miesnie to delikatnie widac ich zarys :P no, takze do owu moze bede miala jeszcze lepsze i wprowadze w zycie moj plan i moze maz sie nie oprze i w tym miesiacu zaczniemy staranka :P ach chcialabym juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociu Maćkowo fasolka chyba cie posluchala bo dziś brzuch nie boli ;) a bety doktorek mi nie kazał robić tylko badania podstawowe ... Gość Darka to przykre ze nie możesz liczyć na najbliższych :( trzymaj się tam jakoś a jutro pewnie będzie wszystko dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja - mojego guzka wyczuła moja Pani ginekolog.Ja nie potrafię sama nic wybadać bo ostatecznie mi się wydaje że mam z 15 gózków:) Miał 1 cm. Pozakała mi go, jak go badać i kazała obserwować czy rośnie. (to było w 2009). Okazało się że w ciągu roku urósł do 2,9 cm. I wysłała mnie na usg, biopsje, i do jakiegoś swojego lekarza znajomego chirurga. Usunęli i spokój. Niegroźny, ale mam obserwować czy nie robią się następne. Narazie nic się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka - a czemu facet do Ciebie nie przyjeżdza? zajęty pracą? Mój mąż ze mną w szpitalu siedział od 14 dokąd go nie wyganiali. Z rana załatwiał swoje sprawy a potem leciał do mnie. Czasami nawet udało mu się cicho siedzieć do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ślub i wesele to moim zdaniem piękna sprawa, niezapomniane chwile, cudowne wzruszenia, coś co nie ogarniacie ale i tak jest pięknie. Tak że wychodźcie za mąż i nie żałujcie na to grosza. Bo żyje się raz, i niestety sam człowiek musi sobie fundować piękne chwile, aby mógł coś opowiadać dzieciom. Choć powiem Wam że każdy inaczej podchodzi bo np,moje siostra ostatnio mi powiedziała że ostatnie co jej się marzy to biała suknie kościół ślub i wesele. Woli wolny związek lub tylko cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
a bo ja tak napisałam ze nikt nie odwiedza a nie wyjąsnilam dlaczego :-) jestem w szpitalu daleko od miejscowości w której mieszkam bo nie ufam szpitalowi z mojego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hejka :-) Temat "slub" jest bardzo ciekawy, ja rozumiem osoby ktore chca miec huczne wesela i slub jak z bajki, kazdy lubi co innego. Jednym pasuja wystawne przyjecia w gronie 300 osob innym skromne w gronie rodzinnym. Ja naleze do grona tych drugich. Nie widze sensu wydawania pieniedzy na cos co mi do szczescia nie jest potrzebne. I niekiedy jak popatrze wstecz, na wesela znajomych to dochodze do wniosku ze gdzies tam zgubili sens slubu. Przeciez to nie chodzi o to zeby po ceremonii w kosciele isc na dobra impreze. Wydaje mi sie ze wiele par, w tym np moja siostra ktorej mam slub 23 bardziej przygotowuja sie do wesela niz do samego slubu, slub stanowi dodatek. Troche to smutne bo przeciez rozchodzi sie o cos innego. O to zeby stanac przed Bogiem wyznac milosc do drugiej osoby i zwiazac sie z na cale zycie na dobre i na zle... No ale to tylko moje skromne zdanie :-) 🌻 Goscdarka mow szybko w jakim miescie jest ten szpital to z impetem wparujemy w odwiedki :-) niedziela sie juz konczy, zaraz spatku, jutro szybko Ci powinno zleciec bo badanie, pozniej wtorek i we srode do domu :-) pomodle sie dzis za Ciebie zeby badanie wyszlo dobrze. Mysl pozytywnie i sie nie zamartwiaj poki nie masz konkretnego powodu! :-) i uzalaj sie nad sobie ile wlezie jesli oczywiscie Ci to troche pomaga :-) jakos musisz to z siebie wyrzucic, mozesz tu, ja nie mam nic przeciwko temu :-) czekam z niecierpliwoscia na wynik Twojego badania, wiadomo kiedy bedzie? 🌻 Kaasik ooo widzisz?! To jak nastepnym razem maluszek bedzie dawal Ci popalic to postrasz go cioteczka ;) 🌻 Zoneczko chyba nie doczytalam, chyba nawet napewno, wiec podpytam sie, gdzie mialas tego guzka? Skoro ginekolozka Ci wybadala to pomyslalam ze moze na piersi, ja mam problem z badaniem swoich, nie umiem tego robic tez same guzki wyczuwam pod palcami ;) na szczescie raz w roku, a moze i dwa, nie pamietam ginekolozka przy wizycie bada czy wszystko w porzadku :-) 🌻 Nessaja Ty szczuplutka jestes wiec nie powinno byc problemu z wyrobieniem sobie brzuszka :-) powodzenia Ci zycze i wierze ze Ci sie uda meza oczarowac, padnie do Twych stop i bedzie blagal o sexik :-) 🌻 Stymulowana gdzie jestes? Jak po urodzinkach tesciowej? Nie wygadala sie nikomu ze babcia zostanie? :-) i przede wszystkim jak sie czujesz? Jutro beta i wizyta? :-) chyba biore urlop na zadanie ha jutro i bede trzymac kciuki za Ciebie i Goscdarka ;) 🌻 Agniesia jak Twoja zgaga? Przeszla juz? Bo mi odpuscila poki co :-) 🌻 Paulinka na wizyte u gina sie juz umowilas? Bo nie pamietam czy pisalas :-) 🌻 Iza jak sie dzisiaj masz? Bo wiesz co?! Dzien bez Twojego dluuugasnego wpisu to dzien stracony... przyzwyczailam sie juz ze czytam wypracowania i po wczorajszym wpisie czuje niedosyt :( 🌻 Paola jak psiak? Bylas u weterynarza? Kuurcze moze to znowu od kleszcza? :( no i jak Ty sie czujesz? Nadal zadnych objawow @? Zdjecie sukienki zrobie w najblizszym czasie i wysle na maila :-) a jak zapomne to mi przypomnij :-) sciskam mooocno i mam nadzieje ze wszystko ulozy Ci sie pozytywnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
:-) :-) :-) odezwe sie napęwno jak juz cos bede wiedziala ale wiadomo jak to w szpitalu-ruchy maja jak na jutro i nie robią tego o tej godzinę co obiecali ;-) dobranoc uciekam bo tu o 5 budzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaZona
Dzien dobry :) A co tu taka cisza? :) Czy u Was tez tak deszczowo za oknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaBus
Hej, ja też miałam problemy z zajściem w ciążę…duże. Chodziłam od Kajfasza do judasza, szukając pomocy. Koniec końców, chyba 8 lekarz skierował mnie na badania hormonalne. Okazało się, że mam takie zaburzenia, że już nie miałam owulacji  teraz terapia i wszystko jest na dobrej drodze…byłam u tego, gdyby ktoś potrzebował…http://www.lekarze-kolber.pl/gabinet-ginekologiczny.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mackowa u mnie zachmurzone niebo, co prawda nie pada i co jakis czas pokaze sie na chwile slonce ale to pewnie kwestia czasu jak zacznie lac. Co do brzuszka to prawie tydzien za mna i widze ze potrafie wytrzymac cale cwiczenie ze nie odpuszczam i maz powiedzial ze juz jakis drobny efekt widac. Wczoraj nawet partie na brzuch ze mna chcial zrobic i nie dawal rady, po wszystkim powiedzial ze sie nie dziwi ze juz u mnie widac efekty i ze jest ze mnie dumny ze cwicze :P owulke mam miec dopiero za dwa tyg wiec czasu jeszcze troche mam :P -- Goscdarka czekamy na wynikii, trzymam mocno kciuki :) -- Paola jak piesek? i jak u Ciebie? -- Zoneczka łał, sporo kasy na te weselicho daliscie. Ja tez chcialam wesele na 50 osob ale ze kupowalismy w tym czasie mieszkanie to skromne przyjecie, ze wszystkimi goscmi, fotografem, grajkiem i nami bylo 29 osob wiec kameralnie a impreza udana. Najwazniejsze tak jak Mackowa mowi jest to co dzieje sie przed oltarzem. Chociaz ja z mszy zadowolona nie bylam, bo organista nie zagral nic kompletnie z tego co ja chcialam.. i wogole nie szlo po moim planie ale to szczegol ;) -- Brzoswkinko jestes juz? Stymulowana kiedy do doktorka idziesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie pogoda pod psem.....ale to dobrze bo duzo pracy sie szykuje...kibicuje wam wszystkim my narazie stopujemy bedziemy sie szykowac do slubu wiec moze po tym wszytskim sie uda i bedzie jak Pan Bog przykazal:) bede zagladac czytac i kibicowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przyszedl @. W koncu.. :) Piesio wlasnie odzyl i je:) nie trzeba jechac na przeswietlenie. Bylam wczoraj u weterynarza o 8. Moge isc jutro na prolaktyne w czasie @? Chyba to nie ma znaczenia. Czekam az piesio sie zalatwi to juz bedzie super. Wczoraj na noc najadl sie trawy i czekalismy az zwymiotuje ale nic to soli mu dalismy i wtedy zwumiotowal trawe i duzo sliny i dzis juz ok;))) Jak mozecie to wpiszcie mnie w tabelke 11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kurde jakos wczoraj nie miałam nawet chwili czasu zeby Wam cos napisac :( Czytałam Was ale co chwila cos i na pisanie zabrakło czasu. Siedziałam wczoraj na Allegro, wybrałam zaproszenia, pozniej maile do sprzedającego, pozniej wypełnianie formularza z lista gosci itd., itp. I niedziela minęła :) A jak mi sie dzis nie chciało wstać :( Pogoda u mnie na szczescie dobra :) Slonce swieci (słabo, ale swieci) :) Raczej padać nie bedzie ale tutaj to nigdy nie wiadomo. .... Zoneczka przez weekend zajrzalam do Twojego cennika i musze to powiedziec - o ja pierd...........!!!! Ja osobiście weselicha za taka kase bym nie robiła ale absolutnie nikomu tego nie żałuje. Jeśli Wy uważaliście ze tak chcecie to ja jestem jak najbardziej ok z tym :) :) Bajwazniejsze aby było tak jak sobie to wymarzyliscie i zeby tego nie żałować :) :) .... Paola jak piesio????? A Ty jak?? @ rozumiem nie ma? :) Wlasnie odczytałam ze @ jest. Szkoda tylko ze to nie fasolka :( ale w po @ teraz sie uda :) Trzymam kciuki :) .... Goscdarka mam nadzieje ze dzis samopoczucie lepiej :) Czekam. Niecierpliwością na wieści od Ciebie :) Bądź spokojna i dobrej myśli :) :) Bedzie dobrze :) I jak potrzebujesz to użalaj sie nad soba i pisz nam o tym jeśli tego potrzebujesz :) :) .... Brzoskwinka a Ty juz wrocilas???? Jak sie czyjeś i jak na komunii było :) ... Stymulowana jak poczucie ciezaroweczko nasza? :) :) Dzis beta i wizyta? Z niecierpliwością czekam na wieści jaka beta i jak po wizycie :) :* ... Eweelka kochana a Ty jak sie czujesz??? Ból mniejszy?? Mam nadzieje ze troszke ustąpił :* .... Kasik89 jak dzis brzusio?? Ciocia Mackowa zawsze ma na wszystkich dobry wpływ :) :* .... Mackowa kochana nadrabiam dzis i pisze opowiadanie z rana :) Mam nadzieje ze nie za krótkie bedzie :) Przepraszam ze przedwczoraj zawiodłam i napisałam takie krociutkiego wypracowanko :) Obiecuje poprawę :P Jeśli o ślub i wesele chodzi to dwoma rękoma podpisuje sie pod Twoim zdaniem na ten temat :) Moje jest dokładnie takie samo :) :) Kiedy tez chciałam wesela wielkiego ale uświadomiłam sobie ze ślub jest dla mnie i dla mojego :) A tak jak napisalas najbardziej skupiamy sie na weselu a kościół to dodatek :( Dlatego ja postawiłam na małe przyjęcie dla najbliższych :) :* .... Iwona Dzieki za namiary na dobrego lekarza. Moze którejś z nas sie kiedys przyda :) Owocnych starań zycze :) ... Nessaja i reszta dziewczyn do których nie pisałam wyżej: Dzien dobry :* i buziaki dla Was :) .... Zreszta dla wszystkich wysyłam buziale z samego Londynu :) :P No inoczuwiscie miłego dnia lachonki moje :) ... A ja jeszcze w srode na usg jadę :( Nie chce juz do tego wracać a tu usg. I tłumaczenie ze jednak ciąży nie ma (o czym ja juz dawno wiem) i bla bla bla...... Jakos to przeżyje i jeśli wszystko jest ok to nowe starania :) Ja chciałam juz teraz zacząć bo sie czuje dobrze, nic mnie nie boli, wiem ze wszystko ze mnie wylecialo ale bałam sie troche bo jednak do konca nie mam pewności czy oby napewno wszystko tam w srodku jest dobrze. Ale juz niedługo na nowo ruszamy :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×