Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Stymulowana piękny widok :) i wydaje mi się, że masz prawo byc jeszcze w szoku, bać się i przeżywać, dwa serduszka kochane, ale też i podwójna robota, podwójna odpowiedzialność, i też podwójne wydatki, ale jak juz minie szok to będziesz szaleć tak jak ciotki z forum :) będziesz cudowną mamą i na pewno ze wszystkim sobie poradzisz :) skoro Bóg daje nam tyle cierpienia ile jesteśmy w stanie udźwignąć to też daje nam tyle szczęścia na ile zasługujemy :) cieszę się przeogromnie, w końcu nasze pierwsze bliźnięta ❤️ -- Maćkowa kochana ja nie chcę Cię nakręcać ani nic, ale pamiętasz że właśnie wtedy kiedy jesteś przekonana że nic z tego, popuszczasz sobie, to wtedy dzieją się cuda ?? ale ja nic nie kracze 😘 zamykam i trzymam kciuki ❤️ -- Żoneczka i właśnie jak nie masz juz sił i optymizmu to masz nas :) my Cię zawsze wysłuchamy, doradzimy, a i jak trzeba na ziemię sprowadzimy :) wszystkie jesteśmy tylko ludźmi, mamy gorsze dni to przecież normalne :) -- chciałam się z wami podzielić pewną historią, jakie ludzie to są chamy, sorry za klimat. Wczoraj po południu jak zawsze prawie pojechaliśmy na cmentarz do małej, a że część cmentarza z dzieciątkami jest mega niezadbana (co wynika na pewno z tego, że po 2000 roku zmarło tylko 2, w tym Jula) i chłopaki postanowili skosić trawę, głównie przy małej ale też kawałek dalej, do takiego samotnego grobku. Jako że pojechaliśmy na dłuższy czas to odwiedzaliśmy też takich dalekich krewnych - niektórzy to tak naprawde nie krewni, ale jako dzieci zawsze mówilismy per ciociu wujku więc parę razy w roku zachodzimy dalej. Noi mamy takiego wujka, który też umarł bardzo młodo maiał chyba z 11 lat, ale nie jest pochowany u dzieci tylko wśród dorosłych. Ma on skrzyneczkę nie pomnik, skrzyneczkę co parę lat wymieniają różne ciotki po kolei. W skrzyneczce rosną kwiatki, jest wazon na kwiaty, generalnie grób nie powala, ale jest czysty i taki zwykły. Noi chłopaki tam działaja a ja ide zobaczyć czy u niego też trzeba skosić ta trawę, ide tak gdzie chodżę od ponad 20 lat i nie ma grobu, serce mi w gardle staneło, szukam każdy po kolei i znalazłam, wiecie co ktoś zrobił ?? wymieniali pomnik niedaleko niego, i chyba nie wiedzieli co zrobic ze skrzynką z grobu i grób tego wujka schowali w taką wielką, brudną wstrętną skrzynkę, znaczy cały jego grobek w nią wsadzlil, razem ze zniczami które stały przed grobem, krzyz był prawie w połowie grobu, a mi serce się zatrzymało chyba, zaczełam krzyczeć po chłopaków moich, żeby coś zrobili, no ale co można zrobić z taka skrzynką ?? wynieśli to koło śmietników i tam zostawili, chodź mi się wydaje, że takich rzeczy na śmietnik się nie daje ? nie? ale co zrobic mieli, zawsze jak stawiają pomnik to te skrzynki zabierają, a ci chyba tez nie wiedzieli co zrobić, na śmieci wynieść nie chcieli to znależli 1 grób który w tą skrzynkę się zmieścił :( ludzie są tacy okropni, że przykro myśleć czasami :( sorry za taki klimat, ale musiałam się wyżalić, na ten świat eh -- wstawać śpiochy, dziś ładna pogoda (chyba) ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka u mnie szaro, buro i ponuro, no i pada. Nastroj tez nie lepszy. Wczoraj w pracy taki mlyn bo w nocy inwentaryzja, pelno roboty, wszyscy sie czepiaja, poklocilam sie z kilkoma osobami bo juz mi nerwy puscily a na koniec zeby dolac oliwy do ognia kierowniczka wielka paniczka do mnie zadzwonila i ochrzanila mnie za cos czego ja nie zrobilam, nawet nie dala sobie wytlumaczyc.. wrrrrr w takich chwilach przekonuje sie ze w ciazy to ja tam stac ani jednego dnia nie moge bo z tych nerwow nic dobrego nie wyjdzie i nie moge doczekac sie chwili jak zobacze mine kierowniczki jak walne jej tym L4 na biurko.. a najlepsze jest to ze ochrzanic potrafi i czepia sie o kazda drobna p*****le a jak trzeba wystawic fakture albo zwrot zrobic to ja specjalnie z przerwy musze schodzic bo paniczka nie potrafi - kierownik naszego dzialu ktory ma chyba mniejsze pojecie o tym niz my ktore tam stoimy. A teraz kolezanka przenosila sie na inne tesco i etat sie zwolnil, wiec rozmawialam z jeszcze jedna kolezanka dobra zeby chociaz na 3/4 nam dali. To wiecie co ona zrobila? zatrudnila nowa dziewczyne... no para z uszu nam szla.. my sie produkujemy jak szalone za takie pieniadze, nikt tego nie docenia, wszyscy chyba mysla ze my tam roboty nie mamy bo "zrob mi jeszcze to i tamto" a ja nie raz nie mam czasu wysikac sie czy nawet tampona isc zmienic. Bo o przerwie czasem tez moge tylko pomyslec bo czesto jest tak ze nie ma czasu na to. I nikt sie tym nie zainteresuje czy Tobie sie chce siku, jesc, pic czy chcesz chociaz piec minut spokoju zeby poukladac mysli w glowie. Ale jak ona jest na zmianie i zadzwonic do niej sie cos spytac graniczy z cudem ze sie dodzwonisz bo klepie przez prawie cala zmiane przez telefon z inna kierowniczka.. napewno takich nerwow nie zamierzam serwowac mojej fasolce juz od poczatku. Sorry dziewczyny ale musialam to wyrzucic z siebie -- Izulinka to przykre, ludzie serca chyba nie maja. Jak tak mozna wogole.. -- Stymulowana a ktory to tc? kropeczki piekne, nie moglam oderwac od nich wzroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1393
Hej dziewczyny, może Wy będziecie wiedziały o co chodzi, bo ja już nie mam pojęcia. OM miałam 21.03 po odstawieniu Diane. Gin kazał się starać od razu, 3.05 dwie kreski, 5.05 tak samo. 6.05 byłam prywatnie u ginekologa, stwierdził 5tc, a wg OM powinien być 7. To jestem w stanie zrozumieć. Ale dzisiaj byłam u gin na NFZ, stwierdziła 8/9 tc ! do tego tyłozgięcie macicy (żaden z dwóch poprzednich ginekologów, do których chodziłam prywatnie, tego nie stwierdził) i brak zarodka w jaju płodowym, przy czym prywatnie doktor powiedziała, że zarodek powinien pojawić się w ciągu dwóch tygodni od 6.05. Przepraszam, że tak chaotycznie, ale jestem w nerwach. Sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
IDE DO DOMKU! !! małenstwo cudne zdrowe plakalam jak głupia bo ostatnio byl pupa a teraz buzka sie odwrócilo :-) ten nosek buzka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Stymulowana nie wiem czy ja jestem za chuda :) (58kg na 168 to chyba nie duzo) ale możliwe, że i mi tak powie gin.. Mam nadzieje, że to przez to.. Nadrobie kg, bo chodze cały czas głodna, ale na szczęście jem z umiarem :) a to dopiero początek.. MaćkowaŻona DZIĘKUJE :) Wszystkim mamom, staraczkom życzę miłego i słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
goscdarka super, że mogłaś zobaczyć buzie :) ja jeszcze muszę poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olala2013 ja mam 166cm i jestem o wiele wiele chudsza :-/ i nic mi nie powiedział. a z synem w ciąży przytylam 24kg a po poródzie spadłam na mniejsza wagę niz przed ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ten gość to ja znów mnie nie zalogowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Z dnia na dzień mam coraz więcej pytań, zmartwień.. Dużo osób mówi mi, że przez pierwsze tygodnie ciąży jest największe ryzyko... czyli jednym zdaniem nie mam co się cieszyć?? Jeszcze dziś boli mnie gardło, bo wczoraj strasznie zmokłam idąc po wyniki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
niestety cos w tym jest bo do 12 tc moze byc samoistne poronienie :-( zas ryzyko jest mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA lekarka mi w pracowni robiła usg.pracownia jest obok izby przyjęć więc potem tylko ta krew pobrali.teraz mam mieć 2-3 miesiące przerwy od clo i teraz jak dostanę krwawienia to zamierzam sobie odpocząc jeden cykl,tak się troche wyluzować i nie mysleć o dniach płodnych i niepłodnych,trochę poćwiczę,już mi brakuje tych treningów.co ma byc to bedzie.potem w następnym cyklu zrobię sobie badania wszystkie,muszę jeszcze się tylko skonsultować z lekarką jakie.może wy mi troche podpowiecie?com?stymulowana jakie robiłaś badania ?mackowa ? i jak już bede miała wyszystkie wyniki to zamierzam iść skonsultowac się z innym lekarzem tak jak radziła mi stymulowana.tylko muszę znaleśc jakiegoś dobrego.mam już jednego na oku z innego miasta i chyba jego wybiorę,to taki lekarz koło 50 pewnie juz,wcześniej był ordynatorem a teraz jest jakims zastepcą i dużo opini o nim dobrych słyszałam.szkoda mi trochę zostawiac mojej pani doktor bo wiem że ona sie stara i chce mi naprawdę pomóc,ale ma tez ograniczone możliwości,a czas ucieka i nie chce go marnować.dziś mam 31 dc i nie widać @.więc czekam.jeśli do piątku się nie pojawi pewnie bede musiała na usg iść. nic mi się nie chce dzisiaj robić ;/ pogoda do d**y ;/ staram się nie myśleć o tym wszystkim.miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
I jak tu się nie denerwować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Tylko czy jak lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku to może być coś nie tak? Boje się w ogóle gdziekolwiek wyjechać.. Wiem, że może to być moja paranoja ale tak bardzo chce aby wszystko było dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, moje życie to chyba początek juz pasma nieszczęść, odebrałam wynik badania histopatolog. i pisze na nim po łacinie co siebie w necie znalazłam ze to zaśniad groniasty częściowy- a to juz cos chyba powiązane z rakiem, no poprostu masakra, jestem przerażona:( Musze z tym wynikiem isc do mojego gina co mi powie ale na samą myśl drętwieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zlaaaa. Prl spadla z 716 na 629. A norma jest do 496. Spadla troszke tylko:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowilam sie na wtorek do gin i zwiekszyl mi dawke lekow aby ta prolaktyne obnizyc. Wtedy jak bede u niego to znowu zrobi mi cytologiw i obejzy czy te zapalenie dalej jest ale chyba juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
olala wpisz sobie w google poronienie w ciąży czy we wczesnej ciąży i sa rozne artykuły. i wszystko będziesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Kochana czytałam, ale wolałabym usłyszeć zdanie mam lub przyszłych mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Brzoskwinka tak mi przykro ale jestesmy z Toba kochana... Goscdarka fajnie ze jest wszystko ok i ze juz wychodzisz do domku. Wiecie co wczoraj mialam 24dc i zrobilam sobie test owulacyjny i dopiero teraz wychodza kreski nie jest jeszcze az tak bardzo wyrazna jak testowa ale juz jej nie duzo brakuje, zaraz powinien pojawic sie okres a tu dopiero owulacja sie zbliza nie wiem co jest grane, nie wiem teraz kiedy brac luteine, czy ewentualnie jak bym teraz zaszla w ciaze czy te tabletki mi nie zaszkodza. Dziewczyny pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska kochana luteina nie zaszkodzi bo albo wywola @ albo podtrzyma Twoja fasolke jak zajdziesz w ciaze. A jak kazal Ci gin brac? Mi 16-25dc. Troche pozno jak no owu. Chyba ze oszukal Cie test owu. Testy owu najlepiej robic wieczorem bo rano moga byc pozytywne. Ja testom owu raczej nie ufam. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nie miałam wczoraj wieczorem siły usiaść i coś napisać :( Dziż znowu cały dzień w domu :) Ale ja się rozleniwie przez te wone teraz. Jak mi sie do pracy nie będzie chciało isc :) Dostałam maila od gościa u którego kupiłam suknie ślubną ze suknia jest już wysłana :) Dostałam nr przesyłki i na stronie mogę sobie sprawdzić gdzie jest moja suknia :) Wczoraj przed 20 wyjechała z niemiec :) Czyli jakoś niedlugo powinna być u mnie :) Chociaż w niemczech spędziłą 1.5 dnia i przewozili ja z miejsca na miejsce :) Napewno dam Wam znać jak już ją bedę miała :) Ale się kurna doczekać nie moge :) Zastanawiam się co to przyjdzie i czy rzeczywiście będzie wygladała tak jak na zdjeciu :) .... Macmaćkowa ja bardzo się cieszę że teraz mamy ospę :) Będziemy to mieli za sobą :) A samego go w domu nie zostawię bo ma 5.5 roku :( A poza tym nie zostal by sam, za mały i za strachliwy jest. A do tego wszystkiego w UK można w domu zostawić samo dopiero 11-12 latnie dziecko. Jeśli zostawisz młodsze a sąsiedzi (a są tu wyczuleni na bardzo jeśli o dziecko chodzi!!) podpatrzą że zostawiasz je w domu i Cię podpierdzielą to wtedy się problemy zaczynają :( .... olala gratuluję Ci kochana :) Ciesz się i nie myśl że coś może być nie tak :) Dbaj o siebie i fasolkę :) Niestety kochana do 12 tygodnia jest duże ryzyko :( :( Ale nie każda ciąża musi być w jakiś sposób zagrożona. Nie martw się :) Będzie dobrze :) Myśl tylko pozytywnie :) ... Stymulowana widziałam fasolinki :) Widziałam dwie :) Cudeńko :) :) Wizytę mogę przełożyc ale na nastepny tydzień i to dopiero czwartek a ja już będę miała @ :( :( A po @ odrazu chcielibyśmy starania rozpoczać :( Coś wymyślę, chyba. I tak kochana to właśnie usg żeby sprawdził czy jest w środku czyściutko :) ..... Izulinka już 14 tydzień?? Jak to szybko minęło :) A pamietam jak nam pisałaś o 2 kreseczkach :) A jeśli chodzi o sytuację na cmentarzu to jestem zszokowana :( Jak można być takim bezmyślnym i podłym czlowiekiem :( Porażka :( .... Gość1393 ile czasu brałaś tabletki??? Bo jeśli parę lat to wiele razy słyszałam że po odstawieniu tabletek powinno się odczekać 3 miesiące żeby starać się o dzidzię, bo organizm jest cały czas napakowany hormonami z tabletek i trzeba dać mi czas żeby się tego pozbył. Jeśli tabletki brałaś około 6 miesięcy lub mniej można odrazu próbować :) Ja na Twoim miejscu chyba poszłabym jeszcze do innego lekarza. .... Goscdarka cieszę się że z dzidzią wszystko wporządku :) Super że buziaczka widziałaś :) Super :) Teraz jedz żeby nadrobić stracone kg i dbaj o Was :* .... Brzoskwinka :* Powiem Ci kochana że przyda Wam się odpoczynek. Już jesteście z mężem zmęczeni tym :( Co miesiąc w dni plodne codziennie seksik. Już to w sumie nie była przyjemność :( Teraz odkryjecie na nowo jak można się cieszyć w seksu :) Zobacz na przypadek Stymulowanej :) Biedna poroniła :( Po krwawieniu zaczęli się seksić :) Ale absolutnie nie myśleli że robią to po to żeby zafasolkować :) I prosze.....2 fasolki :) Macie kochanie 2-3 miesiące dla siebie :) Usiądź na necie i poszukaj jakiegoś wyjazdu tylko dla Was :) Gdziekolwiek :) Oderwijcię się trochę od tego :) I tak jak proponowała Stymulowana zmień lekarza. Czasami lekarz jak już za długo się nami zajmuje to robi wszystko po to żeby było po naszej myśli, żeby nas uszczęśliwić. Także może nowy lekarz będzie miał nowe i skuteczne sposoby, pomysły. Głowa do góry kochana :) Jestem cały czas z Tobą słońce :) :* ..... Eweelka kochana słyszałam o zaśniadzie i jak to napisałaś to z ciekawości na google siadłam i znalazłąm to: "Zaśniad groniasty (łac. Mola hydatidosa, hydatis – kropla wody) – niezłośliwa postać ciążowej choroby trofoblastycznej. Zaśniad groniasty powstaje w wyniku nieprawidłowego zapłodnienia komórki jajowej, która implantuje się i proliferuje w macicy. Wyróżnia się zaśniad groniasty całkowity i częściowy. W rzadkich przypadkach może rozwijać się jednocześnie zaśniad i normalny, żywy płód. Przy zapewnieniu odpowiedniego nadzoru często możliwe jest urodzenie dziecka oraz wyleczenie z zaśniadu." Także kochana głowa do góry. Wiem że ciężko jest ale nie wmawiaj sobie słońce :) Pójdziesz do lekarza i powie Ci że to nić groźnego - zobaczysz :) Ściskam Cię mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola spokojnie słońce :) Myślę że więcej czasu potrzeba żeby prolaktyna spadła :) Bedzie dobrze :) .... Eska myślę że dość późno jest na owu :( ALe mogła Ci się przesunąć :) Ja odnośnie luteiny Ci nie pomogę ale napewno jest tak jak napisałą Paola :) Jeśli jest fasolka to pomoże utrzymać ją :) Eska a może test owu wyszedł pozytywny bo jest fasolka??? Mojej znajomej na tescie owu wychodziły 2 kreski a była w ciąży :) Trzymam kciuki kochana :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaZona
Czesc :) Z racji ze w pracy siedze i co chwile dzwoni telefon nie moge mysli zebrac i skupic sie na odpisaniu Wam waszystkim napisze tylko: Nessaja wysylam slonca troche :) Olala czy Ciebie w tylek mamy nakopac? Po cholere czytasz o tych poronieniach? Nie wywoluj wilka z lasu! Ciesz sie ze rosnie w Tobie nowe zycie i mysl o tym a nie o czarnych scenariuszach!!! Brzoskwinko napisze Ci jakie badania mialam jak wroce do domu. Eska a Ty tym testom to tak znowu nie wierz. One sa o kant d**y obic przynajmniej w moim przypadku. Poza tym z porannego moczu robisz czy z popoludniowego te testy? Iza jak Twoj muchomorek? Nie drapie sie za mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka o kurka.. nie wiem co Ci powiedziec. Ale musisz byc dobrej mysli, wierze nie bedzie az tak zle. Jestem z Toba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa dziekuje :) moj muchomorek coraz bardziej zasypany krostami :( Co jakis czas próbuje sie drapać ale ja mam oczy nawet w tyłku wiec jak tylko rękę podniesie to ja juz w gotowości czekam zeby sie odezwać ze nie moze sie drapać :) Ale nie jest zle :) Tfu, tfu....odpukać :) Smaruje mu żelem chłodzący mi daje syrop do picia ktory w jakimś stopniu zapobiega swędzeniu tych krostek :) Zaraz Wam wysle jego zdj na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze robie jak wroce z pracy tak ok 18. Wiecie jak u mnie z tym @ jest czesto mam po 40 dni cykle robie juz trzeci czy czwarty dzien i z kazdym dniem jest ciemniejsza. Wlasnie sie zastanawiam jak z ta luteina bo chce jak najszybciej miec okres i brac clo w koncu. Nie wiem zobacze jeszcze dzis jaka bedzie kreska. Mi ginka kazala brac jak 30 dc nie dostane to wtedy brac zeby ten okres byl. U mnie moze byc tak pozno owulka bo w koncu mam ten okres jak mu sie zachce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaZona
Iza ajj to Twoj Kybus to skrzat maly, myslalam ze on troszke starszy jest. Z synem Marty mi sie pomylilo :) no takiego szkraba samego to i strach w domu zostawic. I do tego podrapalby sie niemilosiernie jakby zostal sam bez nadzoru ;) a co do usg to najwyzej po @ idz tak jak mowisz. Ale mysle ze juz wszystko jest ok i mozecie zaczac dzialania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaZona
Eska a moze zacznij mierzyc sobie temperature z rana? Bedziesz wiedziala kiedy owulacja sie zbliza i kiedy okres sie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
MaćkowaŻona dałaś mi motywacje do pozytywnego myślenia :-) postaram sie nie myśleć o czarnym scenariuszu. W piątek ide do ginekologa i mam nadzieje, że rozwieje wszystkie moje wątpliwości. Nawet zapisuje sobie na kartce wszystko o co chce zapytać. :-) Dziewczyny czym się kurować w przypadku przeziebienia na poczatku ciążu? Bo cholerstwo mnie rozkłada.. I jakiego macie maila? Chciałabym zobaczyć te dwie kochane fasolki stymulowanej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×