Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Witam :) Stymulowana WOW!!!! Wspaniale gratuluję. Strasznie się cieszę. Myślę, że teraz nasze forum zostało odczarowane i będziemy miały wysyp Fasolek. Może nawet podwójnych ;) A jak mąż zareagował, rodzince powiedziałaś im? Tyle się wycierpiałaś i nie odpuszczałaś to jest teraz nagroda, podwójna :) A co tu tak cicho jeszcze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
Stymulowana lal super rewelacja tak sie ciesze! !! jako pierwsza przyjęłas mnie mile do forun i tak chciałam zeby wam sie udało :-) i jest a raczej Sa dwie fasoleczki! ! a zas dwa bobaski co skopia brzusio od środka \:-* :-* bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 no ja tez o ja p*****le ;) tam moj maz byl ze mna i go zatkalo z wrazenia a po wyjsciu od lekarza obdzwonil cala rodzine, nie wiem czy to jeszcze nie za wczesnie, ale nie dalam rady go powstrzymac. Ja sama ciagle nie wierze w to co sie dzieje. Doktorek dal mi luteine i duphaston na podtrzymanie, wzial krew i mocz do badan i jak cos bedzie nie tak to za tydzien wizyta a jak ok to za 2 tygodnie:) Goscdarka, Alaa :* ❤️ ZoneczkaKrk nie stresuj sie tak, mysle ze na tak wczesnym etapie raczej nic Ci nie grozi, bardziej wlasnie ten stres i nerwy. Brzoskwinka gdzies Ty? Czasem opowiadam mojemu mezowi co sie dzieje na naszym forum, k jak tylko wczoraj wyszlismy od lekarza mowi do mnie "sprawdz jak u brzoskwinki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana powaliłaś mnie! Dwie fasolki?! To prawdziwy cud!!! Ktoś tam u góry postanowił wynagrodzić Ci te wszystkie miesiące starań i zmartwień:-) kochana gratulacje!!! :-) :-) Ja jadę do ginki o 11 bo moje wyniki cyto... W tym cyklu raczej nam sienie udało, bo czuję się normalnie, tak normalnie, ze nawet nie mam nadziei. Mam jeden test w zapasie, ale obiecałam sobie, że go nie zrobię, bo znowu będzie mi smutno... Miłego dnia dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Stymulowana gratulacje Kochane 2 fasolek, ale masz podwójne szczeście o którym też marze tyle ze w moim przypadku juz sie nie spełni:( ale ciesze sie z Tobą- podwójna radosc-super:) WOW:P Buziaki dla Wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O rety co się wyrabia na tym forum!! :) Stymulowana kochana serdecznie Ci gratuluje, przeklinać ze szczęścia nie będę bo przy dzieciach nie wypada ;) dbaj teraz podwójnie o siebie i fasolki. Mam nadzieje że wszystko będzie z Wami dobrze :) Myślisz że to clo tak zadziałało czy w swojej rodzinie masz już bliźniaki? :) ale niespodzianka :) 🌻 Paulinka ja na Twoim miejscu też bym poszła po @ do gina. Najlepiej gdzieś tak koło 10, 11 dnia cyklu. Sprawdzi Ci wtedy przy okazji czy masz pęcherzyki odpowiedniej wielkości :) 🌻 Żoneczka Ty na serio jesteś taką panikarą? No martwiłabym się gdyby to Ciebie napromieniowali, albo gdybyś było 7 dni po owulacji i z teściową te 2 godziny spędziła. A tu nie ma opcji żeby to promieniowanie zaskodziło ewentualnej fasolce. Przecież nawet jeśli komórka została zapłodniona to jeszcze się nie zagnieździła. Śmiga sobie teraz pewnie do macicy i w nosie ma wszystko, a włascicie to miałaby gdyby mamusia sie tak nie stresowała :) więc mówie Ci, odetchnij głęboko i wyluzuj się. Bo jak będziesz dalej się tak stresować to i mi sie udzieli, w końcu byłam na prześwietleniu kostki niedawno nie mając bladego pojęcia czy zafasolkowałam czy nie :) 🌻 Agniesia to mam tak samo jak Ty poza wizytą u gina w dniu dzisiejszym. Czuje się jak zawsze, żadnych zmian. Też został mi jeden test ale nawet nie chce mi się go robić. Trzymam kciuki kochana żeby wynik cytologii był w porządku! I mimo wszystko żeby lekarz wypatrzył jakaś małą komóreczkę! :) 🌻 Eweelka hej :* no skąd ten pesymizm? Przecież nie masz 60 lat, nie jesteś po menopauzie, jeszcze wszystko przed Tobą! Odczekaj tyle ile kazał lekarz, zacznijcie znowu starania. Przecież nie masz problemu z zajściem w ciążę więc uda się i następnym razem. W końcu i Ty zostaniesz szczęśliwą mamusią po raz drugi :) powiedz jak się czujesz fizycznie? Ból mija chociaż trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mackowa , jest juz lepiej, rana sie goi z dnia na dzien mniej boli, dzisiaj jade na zdjecie szwów, odczekac pewnie musze z pół roku ale nie umiem sie na ta chwile nastawic poztywnie, czuje niesamowitego doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Stymulowana moje gratulacje ale sie ciesze, no naprawde nie bylo jeszcze takiej sytuacji na naszym forum, nalezalo sie Tobie kochana za te wszystkie cierpienia, nasze forum jest wspaniale. Moj M tez chce miec blizniakow:) dziewczyny ja tez tak wierze ze mi z clo sie w koncu uda. Wlasnie gdzie jest nasza brzoskwinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Stymulowana Suuuuuuper :) gratulacje :) podwójne szczęście Cię spotkało... wow.... :) mam nadzieje, że i ja napisze dobre wieści po 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa ja w tym cyklu nie brałam nic. Po poronieniu lekarza dał mi tylko witaminy i powiedział, że mam się zrelaksować. A ja stwierdziłam, że skoro poroniłam to w ciążę szybko nie zajdę, po przytulankach ani razy nie dawałam tyłka do góry tylko od razu wszystko "z siebie wylewałam", byłam na paru imprezach, drinkowałam, papieroski, luz, blues i orzeszki i na forum mało zaglądałam bo po prostu odpuściłam i tak to się stało:) a Ty już który cykl z clo??? Ewlka nie dołuj się kochana, wiem, że Ci ciężko, ale musisz odpocząć kochana, akurat lato idzie - może jakieś wakacje? przydałyby Ci się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana u mnie 2 cykl właśnie powoli zbliża się ku końcowi, 25 dc dziś. Za jakiś tydzień powinnam dostać @. I znając moje szczęście dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny! 🌼 Stymulowana moje gratulacje Kochana!!!!! I jesteś na to kolejnym dowodem aby się wyluzować i wszystko jest cacy :D I jeszcze raz gratulacje bo podwójne :) 🌼 Brzoskwinko również gratuluję :D daj znać co tam u Ciebie ? ....... Długo do Was nie pisałam bo u mnie wszystko po staremu:) Po wizycie wszystko okej :) Ale czytałam Was codziennie:) pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ehhhh, co za poranek. Wstalam rano z Kubą, poranne czynności wykonujemy jak codziennie podczas wybierania się do szkoły :) Siedzę w łazience przed lustrem się pindżę i moje dziecko przyszło do łazienki zrobić siusiu :) Jak to chłop - rozstawia się przed kibelkiem :) podnosi koszulke do góry coby jej sobie nie osiusiać :) I nagle.......patrzę a on na brzuchu ma male czerwone kropeczki :( Zaraz wszystko do gory, oglądam go z każdej strony i co.......chickenpox (ang.) - ospa wietrzna (pl). No to super se myślę :( No i zaraz telefon do szkoły że go nie będzie :( Jak się okazało to od rana już rodzice dzwonili że dzieci nie będzie w szkole z tego samego powodu :) Także epidemia ospy zaatakowała szkołe mojego Kuby. No i zaraz do pracy ze mnie nie będzie napewno do końca tygodnia :( I chciał, nie chciał mam przymusowe wolne. Na szczęście ja jak byłam mała to chorowałam na ospę ale nie jestem pewna co do mojego M :) Ma dzis do mamy dzwonić i sie pytać :) ..... Stymulowana ja do dzis mam tego ogromnego banana na gębie :) :D Zostałaś nagrodzona kochana :) Nie dziwię się że Twój wszystkich obdzwonił :) Długo czekaliście na to dzidzie, w między czasie straciliście :( i tu taka niespodzianka :) dwie fasoleczki malutkie no więc jak mógł nie dzwonić :) :) I kiedyś też miałam takie dziwne zdanie że za wcześnie nie można nikomu mówić itd. Ale mojego M brat ze swoja powiedzieli nam o ciązy chyba w 8 tygodniu i w czerwcu będzie rodziła a z dzidzią zdrowa jest :) Chrzestni naszego Kuby starali sie długo o dzidzię (pisałam Wam tu o nich). Mieli invitro które się udało za drugim podejściem. Napisała nam wiadomość jak tylko wyszła od lekarza, który na usg zobaczył pęcherzyk ciążowy ale serduszko jeszcze nie biło bo był to chyba 5-6 tydzień. Obdzwoniła całą rodzinę z radości i urodziła zdrowego Kajtusia w styczniu :) Więc to że się wcześnie wszystim powie nic nie zmienia. Jeśli z fasolką jest wszystko okay to tak zostanie :) Takze włączamy pozytywne myślenie :) Leki na podtrzymanie masz więc absolutnie nie ma co się martwić :) Cieszcie się z mężem :) Jeszcze raz bardzo Wam gratuluję :) AAAAA i powiedz mężusiowi że celnie strzela :P Nawet bardzo celnie :) :P .... goscdarka a jak Ty się dziś czujesz??? Mam nadzieję że samopoczucie już lepiej :) Będzie dobrze kochana :) ... Eweelka wiem że ciężko Ci teraz myśleć pozytywnie ale ja wiem i wierzę w to że będzie dobrze :) Ułoży się wszystko kochana :) I wierzę że Twoje marzenia sie spełnią :) :* .... Maćkowa żadnego @ nie będzie :) Chyba że za 9 miesięcy :P .... moonlight witaj :) No dawno Cie nie bylo :) Ale super że napisalaś :) Który dc u Ciebie jest??? Może i u Ciebie będzie fasolka??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iza :) U mnie dziś jest 21 dc :) śluz płodny więc jest zabawa :D byłam na usg w 15 dc i z tego co na zdjęciu było widać to pęcherzyk był ale miał tylko 6 mm więc malusi. Pytałam się o te plamienia to powiedziała aby poczekać do następnej @ i zobaczymy jaka będzie. Jak znowu plamienia zamiast okresu to wtedy badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 2014 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2 014 paulinka121989_________25______10cs______1dz______@29.04. 2014 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2 014 brzoskwinka14__________21______14cs______1dz_____@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz______@13.05. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2014 Pita82_________________32_______2cs______1dz_____@22.05. 2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@ 25.05.2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 2014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2 014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06 .2014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06. 2014 .... Wstawiłam tabelkę bo wpisałam sobie datę @ taką przybliżoną bo nie wiem czy po stracie przyjdzie normalnie? I ustawiłam nas w kolejności NIE dostania @ :) .... Marta kochana co u Ciebie?? Napisz coś bo się martwimy??? A jak @?? ..... Paulinka a jak u Ciebie?? Bo zgodnie z tabelką @ powinien być 29 kwietnia, był?? Czy jeszcze nie ma bo nie wiem czy przegapiłam :( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonlight kochana to bawcie się ile wlezie :) :P Trzymam kciuki i czekam na 2 kreseczki :) Mam nadzieje ze pęcherzyk urósł wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa Stymulowanaaa !!! :D jak to przeczytalam to az mi geba opadla :D dwie fasolinki! ciary mi chodza caly czas :D pieknie :* zdjecie masz? :D -- Zoneczka spokojnie, na tym etapie nie wydaje mi sie by moglo zaszkodzic ;) przeciez ona albo sie tworzyla dopiero albo lewitowala :P takze badz spokojna ile tez przez te dwie godzinki moglas sie napromieniowac od tesciowej, niewiele a ja wierze ze fasolce nic nie bedzie :) -- Eweelka kochana nie mozesz sie poddawac. Wiem jaka to swiadomosc ze pol roku trzeba czekac, sama nadal czekam, minelo juz 5 miesiecy, a kiedy to przelecialo? nawet sama nie wiem.. na poczatku mi sie okropnie dluzylo i tez zastanawialam sie czy nie opuscic forum bo bylo mi smutno i czulam sie tu malo potrzebna ale ciesze sie ze tego nei zrobilam. Ty tez zostan z nami bo takie wsparcie jakie tu znajdziesz jest niesamowite. Choc teraz wydaje Ci sie niemozliwe ze zajdziesz znowu w ciaze to uwierz mi, bedziesz jeszcze tulic w ramionach swoja kruszynke :) Ja bede te pol roku czekac razem z Toba i wspierac Cie ile sie da :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.Stymulowana z całego serca Ci gratuluje i strasznie zazdroszcze :** ja niestety nie mam dobrych wiesci...pisałam wam wczoraj że robiłam badania i potem z wynikami na usg iść.jechałam po nie taka zadowolona i szcześliwa że zobaczę wkońcu moją fasolkę.czułam się okey i nic ,absolutnie nic się nie działo.odbieram wyniki,czytam i ....szok totalny,beta spadała do 40...myslałam k***a że jebnę na tym korytarzu.widziałam fasolkę na usg i ginka mówiła że na usg nie widac żeby było coś nie tak ale malejaca beta oznacza że zarodek już obumarł,na izbie przyjęc pobrali mi krew na jakieś badania,nie pamiętam nazwy,żeby ustalić co się stało ale ostatecznie nie dowiedzieli się niczego i rozkładali ręce,powiedzieli że nie wiedza co się stało.progesteron miałam wczoraj bardzo dobry więc to nie to.i nie wiem co dalej.znowu muszę przez to przechodzic...udaję silną przed męzem,ale pękam jak go nie ma.a byłam pewna że teraz bedzie ok,nie miałam żadnych plamien,nawet makrokropeczki,pecherzyk był duzy,i znowu to samo....w takich chwilach nie chce mi się zyć! nic mnie narazie nie boli ani brzuch,ani plecy,nie mam żadnych objawów zbliżającego się krwawienia.jestem głupia,ale gdzieś głęboko siedzi we mnie jeszcze nadzieja że może pomylili się w tym laboratorium,ale wiem że to tylko łudzenie się.bede dalej zaglądać,ale pewnie troche rzadziej bo musze się jakoś pozbierac do kupy.dobra wiadomością jest to że moja Pusia dzisiaj wróciła. miłego dnia .i dzięki że o mnie pamiętaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze brzoskwinia ciągle po górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko :( nie wiem co powiedziec.. naprawde mi przykro.. pisz nam co Ci lezy na sercu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana gratuluje dwóch fasolek. uważaj na siebie i oczywiście na nie:) bede trzymać kciuki żeby wszystko było dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku brzoskwinko znowu to samo??? ja pierdziele:(:( nie poddawaj sie. nie długo ci sie uda. moze bedziesz miec dwie fasolki jak stymulowana.:) trzymaj sie i nie poddawaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko... 🌻 Bardzo mi przykro... Współczuje Ci z całego serca. Trzymaj się dzielnie. 🌻 . Stymulowana, GRATULACJE !!! 🌻 . Powiem Wam, Kobietki, że kiedyś myślałam, że poronienia zdarzają się niezwykle rzadko i są to jakieś odosobnione przypadki. Ale jak teraz piszę tutaj z Wami i widzę, ile z Was straciło swoje fasolki, to jestem przerażona... Dlaczego Bóg pozwala, żeby kobieta zaszła w ciążę, którą zaraz traci? Przecież to jest okrutne... Nie sposób tego zrozumieć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza u mnie @ byla;) Teraz bede miec ok 30 maja. Pisalam zeby mnie ktoras zmienila ;p Brzoskwinka:*:*:* bedzie ok:*:*:* Stymulowana szczesciaro ty!!!:* Za wasza rada kochane do gina wybiore sie w czerwcu dopiero:/ bo i tak caly ten tydzien gina nie ma. Potem mam druga zmiane a on przyjmuje tylko popoludniu. Wrrr. Motynka tez tsk myslalam. I zadko kiedy slyszalam o poronieniach a tu szok...tyle kobiet ma z tym problem... Ewelka ja jestem z toba calym serduchem:* i wierze ze za pol roku znow odzyjesz i za pierwszym razem ci sie uda!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 2014 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2 014 paulinka121989_________25______10cs______1dz______@29.04. 2014 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2 014 brzoskwinka14__________21______14cs______1dz_____@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz______@13.05. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz_____@22.05. 2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@ 25.05.2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 2014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2 014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 2014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2 014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06 .2014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06. 2014 .... Paulinka zmieniłam Ci datę na 30 maja i 11 cykl starań. ..... Brzoskwinka Nawet nie wyobrażam sobie co możesz czuć :( A najgorsze jest to ze miałaś usg na którym było widać fasolkę :( Ja o tym wcześniej nie pisałam ale jak byłąm u polskiego lekarza w piątek to zrobiła mi usg i była moja fasolka :( Wydrukowała mi 2 zdjęcia. A w poniedziałek w szpitalu na usg i fasolki nie bylo widac.....:( To tak cholernie bolało :( Ale u Ciebie jest to 10 razy gorszy ól bo tojuż po raz kolejny się dzieje :( Przykro mi sloneczko :( Wczoraj w szpitalu nie robili Ci usg? Czy tylko te badania z krwi? I co masz dalej robić? Czekać? Na co? Przepraszam że Cię meczę pytaniami. Ale prosze nie zostawiaj nas i zaglądaj do nas codziennie. Płacz nam tutaj i pisz wszystko co Ci na serduszku leży :( Nie trzymaj tego w sobie :( Jestem z Tobą kochana i płaczę razem z Tobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kochana dzieki za bardzo miłe słowa otuchy- teraz przede mną wiecznosc to czekanie tylko czy jest na co? ehhh zobaczymy Szukam własnie jais wczasów nad morzem w Kołobrzegu albo w Sopocie ale nic nie moge znalesc, najchętniej bym wyjechała i zapomniala o wszystkim:) Brzoskiwnko przykro mi Kochana trzymaj sie tam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeja Stymulowana aż mnie zatkało !! cieszę się przeogromnie i gratuluje ci :) podwójne szczęście, jak pięknie ❤️ -- Brzoskwinka ❤️ nie wiem co Ci powiedzieć... bardzo mi przykro ❤️ ❤️ ❤️ -- Maćkowa nie będzie @ i koniec !! -- Eweelka ja tez myślę, że musisz odpocząć, odreagować, przestać się ciągle zamartwiać i uwierzyć w siebie. Chodź to przykre co Cię spotkało, ale na pewno czeka Cię w życiu jeszcze bardzo dużo dobrego, tylko otwórz się by to przyjąć :) -- Żoneczka na tym etapie wydaje mi się, że na pewno nic z ewentualna fasolką się nie dzieje, jeszcze nawet mogło nie być zapłodnienia, myślę że nie ma się co martwić na zapas. -- Agniesia :* -- Iza to masz małego muchomorka w domu :) dużooo zdrówka życzę :* ------ buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny jestem szczęśliwa :-) tarczycy brak sa guzy ale obojetne nie trzeba wprowadzac żadnych leków małenstwu te guzy nie zaszkodza :-) lecz jutro w koncu badanie usg i okaże sie najważniejsze czy z małenstwem sie przez ten czas nic nie stało bo nikt mnie przez te dni nie badał ani nie pytał o kruszynke :-( a nie chciały byście dziewczyny widziec jak schudlam często płacze jak patrze na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka No mam :) Tutaj nie ma takiej białej maści na krostki tylko bezbarwna wiec tak tego muchomorka nie widać :) Zakupiłam wlasnie wapno, nadmanganian potasu i bedziemy sie kurować :) .... Goscdarka No cudne wieści :) Mowilysmy Ci ze bedzie dobrze :) :) Dzieki Bogu :) Z fasoleczka tez napewno jest wszystko okay. Napisz nam koniecznie po usg. A wyjdziesz ze szpitala to obiadku bedziesz jadła i wsio wróci do normy :) .... A ja jutro kuzwa nie moge jechac na usg :( Nie mam z kim Kuby zostawić a ze soba go nie moge wziąć :( No zła jestem ze ja pierd....... Zawsze cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka współczuję bardzo. Takie smutne wieści:-( U mnie też w sumie nie jest kolorowo. Niby cytologia bardzo dobrze, oględziny ok, było USG i sonda i wszystko jest bardzo dobrze, ale.... nie ma w środku fasolki:-( i jakoś tak mi się posmutniało. Jeszcze się do mojego gardła przyczepia i mam zbadać tarczycę. A ja nawet nie wiem gdzie mam sie z tym udać. Ach jeszcze tyle czasu tam spedziłam... Doktorka przypadła spóźniona 2 godziny i tak się ociągała, że wiedziałam tam ponad 3 godziny. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×