Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Cześć Dziewczyny!!! :) Odkąd rośnie we mnie fasolka punkt 6 a ja już nie śpie.. Wcześniej mąż musiał siłą ściągać mnie z łóżka... a Wy jak się czujecie? Pogoda raczej nie sprzyja do mega optymizmu :/ u mnie znowu pada.. A o 15 mamy z M mieć zajęcia dla dzieciaczków w straży.. Jaka frajda zobaczyć małe szkraby podzielające pasję mojego M :) angelusdominus kochana odpoczywaj a mąż napewno się wszystkim zajmie :) albo tak jak wspomniała kasik przyjedziemy i pomożemy. Nawet jakbyśmy miały jechać na koniec Polski :*:*:*:* Albo mam małe IQ albo nie wiem jaki jest powód nie umiem odczytać tabelki.. Tzn 3 i 4 rzędu.. Tylko się nie śmiać, proszę.. :) No i mnie na niej nie ma. Chociaż nie wiem czy nowe dziewczyny mogą się dopisywać.. ----- Miłego dnia Kochane!!!!!!!!!!!!!:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ret, nadgonic Was chyba graniczy z cudem. Ide zjesc sniadanie bo nie ogarne tego na pusty zoladek :-) Jestescie nawiedzone!!! ;) 400 strona nam strzelila a jeszcze niedawno cieszylysmy sie z 200 :-) Ide jesc pozniej sie odezwe i nadrobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny ! :) ..... Ja miałam cesarkę więc o porodzie naturalnym Wam nie opowiem.... Ale koło mojego otoczenia kobietek to źle nie było :) .... Angelus dobrze że z córeczką jest wszystko oki :) Mąż na pewno się dziećmi zaopiekuję. Dbaj o siebie i się nie stresuj :) .....Niuśka powtórz test lub zrób betę wtedy będziesz wiedziała na pewno. Moim zdaniem możliwe, że doszło do zapłodnienia :) ..... Żoneczka super niespodzianka i kochana rodzinka :) troszkę strachu się najadłaś hehe ale za to bardziej zaskoczona byłaś :) co do testu trzymam mocno kciuki :) ...... Olala ja też ostatniej części tabelki nie rozumiem hehe dopisać się możesz tylko musisz sobie skopiować tabelkę i siebie wpisać. Ja siebie nie wpisałam jak narazie bo mam tak nieregularne okresy że nie wiem kiedy @ ma przyjść. ...... Z tego co zaobserwowałam u mnie już dni płodnych nie ma więc teraz czekamy :) Dziś 25 dc ehh :) Miłego dnia Dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny ! :) ..... Ja miałam cesarkę więc o porodzie naturalnym Wam nie opowiem.... Ale koło mojego otoczenia kobietek to źle nie było :) .... Angelus dobrze że z córeczką jest wszystko oki :) Mąż na pewno się dziećmi zaopiekuję. Dbaj o siebie i się nie stresuj :) .....Niuśka powtórz test lub zrób betę wtedy będziesz wiedziała na pewno. Moim zdaniem możliwe, że doszło do zapłodnienia :) ..... Żoneczka super niespodzianka i kochana rodzinka :) troszkę strachu się najadłaś hehe ale za to bardziej zaskoczona byłaś :) co do testu trzymam mocno kciuki :) ...... Olala ja też ostatniej części tabelki nie rozumiem hehe dopisać się możesz tylko musisz sobie skopiować tabelkę i siebie wpisać. Ja siebie nie wpisałam jak narazie bo mam tak nieregularne okresy że nie wiem kiedy @ ma przyjść. ...... Z tego co zaobserwowałam u mnie już dni płodnych nie ma więc teraz czekamy :) Dziś 25 dc ehh :) Miłego dnia Dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka tak, siodemke mi wyrywal a zadneego antybiotyku ni dostalam, nawet nie wiedzialam ze po wyrwaniu sie przepisuje :P a ani ziewnac ani szczegolnych wygibasow buzia nie robie bo boli :P no ale dziura tez spora, wczoraj bylismy na zakupach i mowie to chodz cos zjemy na szybko, P. sobie wzial swoje pyszne az mu zazdroscilam a ja nalesnik z serem zeby szlo to pogryzc. Przyjezdzamy do domu i czuje ze cos mnie uwiera. Patrze do lustra a w dziurze schowana byla cala duza rodzynka :D Paola a osemki tez mi nie wyrosly :P -- Jovanka a mozesz powiedziec jsli to nie tajemnica ile wydaliscie i ile mniej wiecej rzeczy kupiliscie? Jak ja bym chciala juz tak jak wy chodzic z P. po sklepach i wybierac ciuszki, pozazdroscic :) -- Angelus najpierw gratuluje dziewczynki :) i nic sie nie martw, jestes pod opieka lekarzy i bedzie dobrze. A dzieciaki w domu poradza sobie z tatusiem :) najwazniejsze zebys teraz odpoczywala i zeby z malutka bylo okej :) -- Zoneczka super niespodzianka :) widzisz, to bylo na odstrsowanie sie :) a czujesz cos szczegolnego? jakies przeczucie? a te objawy zycze Ci zeby to fasolka dawala znac o sobie :* A zabki mam nadzieje beda potem zdrowe ze nie bede musiala czesto do niego chodzic :P -- Olala mi karte ciazy zalozyl na drugiej wizycie a byl to 9 tydzien :) takze spokojnie, nie martw sie :) a kiedy znowu idziesz? -- Co do porodu to ja kiedys tez sie balam. Ale teraz porodu sie nie boje tylko tak jak ktoras powiedziala tych komplikacji. Ja zdecydowanie chce miec naturalny porod :) -- Mackowa a Ty jak? :) czujesz cos? -- Bejbe to juz chyba nas opuscila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
87śrem :-) musisz skopiowac tabelke i sie dopisac przy staraczkach :-) *** dziewczyny ja juz chyba dochodze do siebie bo jest apetyt jak nie wiem :-) nie macie pojęcia jaki wczoraj wieczorem miałam ślinotok na myśl o gofrach z bita śmietana :-D a w nocy śnila mi sie bułka z ciemnego pieczywa i słonecznikiem - musiałam wstać i zjeść skibke zwyklego suchego chlebka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
a dzis od rana pieke murzynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin dybry :P ... Zacznę tak: po co ja sie zgodzilam zeby w soboty pracować?? :P Jak mi sie cholernie wstać nie chciało :( Słoneczko ledwo, ledwo wychodzi ale cos tam siempokazuje i w sumie nie jest zimno :) Fajnie jest :) .... 87srem jak tam dzisiaj? :) Lepiej samopoczucie? :) Jak goscdarka bedzie Cie do łez doprowadzała to ja ustawimy do pionu :) :* .... Olala super ze fasoleczka urosła i ze wszystko jest wporzadku :) :) Tak jak dziewczyny pisały karte zakładają jak serduszko zacznie bić :) Nie martw sie :) .... Nessaja slonce sukni nie mam podpinanej :P Usralam sie na taka z "ogonem" i teraz bede kombinowala :P Wydaje mi sie wybiorę nr 1 :) Z tego względu ze jak wezmę nr2 to suknia z przodu bedzie swietnie wygladała ale ogon moze sie nie układać :( A z nr 1 to i ogon bedzie sie układał :) Jak bedzie czegoś za duzo na tej halce to w Polsce zdążę jeszcze do krańcowej pojsc i cos wykombinuje :) Ale dziekuje Wam kochane za oponie :* .... Izulinka :* :* .... Brzoskwinka ale Ty masz przeboje :( Nie wmawiaj sobie pozamacicznej :( Musi byc dobrze :) Kiedy idziesz na jakies usg zeby zobaczyć co sie dzieje?? ..., Jovanka :* .... Panna wszystkie z nas chciałyby poznać odpowiedz na Twoje pytanie i nie jedna z nas je sobie zadawala, ale..... Czasami jest tak ze dziewczyny owulacji nie maja :( Czasami pęcherzyki nie pękają, zbyt niski lub zbyt wysoki poziom hormonów i jeszcze masa innych czynników :( .... Paola kochana nie przejmuj sie ja mam 29 lat i ani jednej ósemki :) Dlatego taka tępa jestem :) Ósemki to zeby mądrości a ze ja ich nie mam to ..... :P Poród to pikus Paola, ja najbardziej boje sie powikłań :( .... Angelus kochana nie martw sie o dzieciaczki :) Maz sobie doskonale poradzi :) Wbrew pozorom kiedy trzeba to facet stanie na wysokości zadania :) Dbaj teraz o siebie i maleństwo :) I nie martw sie niczym!! .... Niuska testy czasami oszukują :( Idz na bete i wszystko bedzie jasne :) ..., Zoneczka Cudna masz rodzinkę :) :* Tylko wyobrażam sobie jaka zestresowana do rodziców jechalas :) A za test ja tez zaciskam mocno kciuki :) :) ... Miłego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hi hi gdzie ja tam do łez doprowadzam :-D *** właśnie brzoskwinko kiedy jakas wizyta kontrolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 hehe gośćdarka to do łez ale pozytywnie ciesze się jej szczęśćiem i licze że na pewno wszystko już teraz będzie oki :) gośćdarka.. Przestań jeść bo pękniesz hehe :D mi nadal apetyt to taki jak w szpitalu ... Czekam na orkes żeby dzwonić do pani profesor i umówić się na stymulacje , zaczynam się denerwować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
87śrem przecież my w szpialu miałysmy największy apetyt ze wszystkich hi hi :-) oczka bardzo chciały jeść :-) musze jeść bo kości mi widac :-/ +++ będzie dobrze! ! i masz mi sie tu nie smutac bo nie długo bede tam w mieście i osobiście cie do pionu postawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI 🌼 Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI 🌼 Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03.2014 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2014 paulinka121989_________25______10cs______1dz______@29.04.2014 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2014 brzoskwinka14__________21______14cs______1dz_____@9-10.05.2014 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@17.05.2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.2014 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2014 Pita82_________________32_______2cs______1dz_____@22.05.2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@25.05.2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05.2014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05.2014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2014 teraz może będzie aktualna :) I to nick, II wiek, III ile cykli się staramy, IV o które dziecko, V termin @. Możecie się dopisać jeśli macie zamiar z nami zostać, a mam nadzieję że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_85 MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03.201 4 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2014 paulinka121989_________25______10cs______1dz______@29.04.201 4 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2014 brzoskwinka14__________21______14cs______1dz_____@9-10.05.20 14 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@17.05. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.2014< br /> IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2014 Pita82_________________32_______2cs______1dz_____@22.05.2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@25.05 .2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05.201 4 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05.201 4 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@ teraz może będzie aktualna usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka fajną niespodziankę Ci zrobiła rodzinka :) powiem wam że my mamy z męzem rocznice 19 maja i mamusia juz nam wczoraj torcik upiekła :) niuśkaaa zrób bete,możeż miec bardzo mało hormonu w moczu i test nie wychodzi.:) motynka no niby od poniedziałku urosła,w poniedziałek była 40 a wczoraj była 156,i jak tak liczyłam że musi przyrastać co 48h o min 66 % to się narazie zgadza tylko co z tym wynikiem z piątku (163 (chyba)) .motynka nie wiem jakie mysli chodza Ci po głowie :) mów :* nie zapeszysz,co ma być to bedzie :* ja sama nie wiem co mysle o tym wszystkim. IZA nie wmawiam sobie wcale,poprostu tak może być ;/ ale żyje nadzieją że bedzie jednak ok.w poniedziałek ide na bete znowu i potem do pracowni z wynikiem. narazie czuję się okey.w nocy nie mogłam zasnąc bo było mi niedobrze. Stymulowana a co u Ciebie ? Mackowa kiedy masz termin @ ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka ja też myślę ,że u Ciebie wszystko będzie ok :) Myślę, że po tym co się działo u nas ostatnio staramy się nie cieszyć i nie nakręcać za wcześnie :)Dlatego jak już będziesz po wizycie u lekarza to pisz od razu bo wszystkie jesteśmy bardzo ciekawe:) A co ze Stymulowaną ? Jeśli chodzi o bejbe to kiedyś chyba pisała, że pisze na innym temacie, ale obiecała zaglądać a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pisze to co pamiętam. Brzoskwinko kruca fix! Powtórz bete w poniedziałek może, zobacz czy właściwie przyrasta. Ciotki tu kciuki trzymają za fasolkę w Twojej macicy!! nie wmawiaj se najgorszego bo będę musiała się na Ciebie troche zezłościć jak na Gośćdarke ostatnio za te Jej pesymistyczne nastawienie i czarne scenariusze. Ściskam kciukasy z całych sił!!! Witam nowe staraczki 87śrem cześć Angelus ooo kurcze. Szkoda że teraz nie masz wsparcia w teściach, że przy chłopakach pomóc pewnie nie mogą albo nie chcą/ Ale tak jak dziewczyny piszą, jak już nie będziesz miała a właściwie Twój mąż z kim ich zostawić to daj znak, ciotki coś wymyślą i zdrówka Wam dziewczyny życzę!!! odpoczywaj, nie stresuj się i zobaczysz wszystko będzie dobrze Iza wybacz nie miałam jak i kiedy tych halek pooglądać ale pewnie dokonałaś właściwego wyboru. Ja do swojej sukienki miałam halke dobraną w salonie i ostatecznie jeśli dobrze pamiętam to jej nawet nie założyłam Narzekacie na swoje sukienki to i ja ponarzekam na swoja. Na zdjęciach, na modelce wygląda pięknie, przynajmniej dla mnie. Tzn wyglądała bo teraz tej mojej akurat znaleźć nie mogę jest prawie identyczna tylko że krótsza twojasuknia.pl/suknia-slubna,JuliaRosa,327,Beauty,item,1172.html. Efekt końcowy był taki że no mi tak do końca się nie podobał. Po bokach sa druty usztywniające i koniec końców te druty mi odstawały i sukienka się dziwnie układała. Na ostatniej przymiarce powiedziałam to dla krawcowej a ona że wszystkie panny młode chcą te druty bo dzięki nim można ukryć ewentualne fałdki na brzuchu które powstają jak się założy bieliznę. Zaproponowała mi że oczywiście może te druty usunąć ale obawiałam się że nie wyrobi się do ślubu i zrobi wszystko na odwal. Więc zrezygnowałam i poszłam z drutami a tak wygląda mniej więcej sukienka jeśli chodzi o dół. Różni się od mojej jedynie ozdobami na górze twojasuknia.pl/suknia-slubna,JuliaRosa,203,Beauty,item,1165.html. Jeśli dobrze pamiętam to zapłaciłam za nią chyba te 3000 zł. Albo coś koło tego. Żoneczka ależ masz fantastyczną rodzinę!!! fajnie że niespodzianka się udała Iza... mówisz że ósemek nie masz i jesteś tępa?! To słuchaj tego... ja mam wszystkie ósemki i mądrością nie grzeszę!!! Hahaha dobre co? i w buzi mam je wszystkie nie to że w pudełeczku pochowane na pamiątkę Ależ (.)(.) mnie dziś bolą :/ lezie małpa wielkimi krokami. Ale to może i dobrze. Przyszły cykl chyba sobie daruje, odpuszcze starania bo mam problem z zatokami. 10 czerwca ide do laryngologa na wizyte bo rodzinna leczyła mnie tylko ziołowymi tabletkami które gó..o dały. I cały czas czuje że ścieka mi coś do gardła. I ścieka już od zeszłego roku :/ Iza nastraszyłaś mnie tym swoim przeziębieniem i tym że to fasolce może zaszkodzić i ja tępak z 4 ósemkami dopiero wtedy załapałam że przecież moje gardło atakowane jest przez jakieś wirusy, bakterie czy cholera wie co i to sprzyjać rozwojowi dziecka nie będzie. Do tego jeszcze w maju wizyta z kostką u neurologa, kto wie co lekarz wymyśli, może jakieś dziwne badania zleci... Musze jeszcze tylko męża uświadomić że czerwiec se odpuszczamy Paola u mnie np możesz w prywatnej klinice załatwić sobie cesarkę, płacisz i masz. Opieka medyczna niby wypasiona. taka przyjemność kosztuje około 1500 zł może zaproponuj to babce z biura Jovanka jak już wrócisz od rodziców po weekendzie to koniecznie opisz nam jak w szkole rodzenia było dobrze że udało się większość kupić no ale cóż, coś za coś tyle czasu na nogach więc i kręgosłup to odczuł kiedy zaczynasz pakować torbę do szpitala? Giubelli jak u Ciebie sytuacja? jak się macie dziewczyny? Gośćdarka jedz ile dasz rade ciesze się że masz apetyt i Tobie i maleństwu na dobre to wyjdzie Eweelka bardzo dobry pomysł z tym wyjazdem nad morze ja w lipcu też się wybieram tylko w drugą stronę Polski... góóóóry! Już się nie mogę doszczekać!! Agniesiaa a to nie Ty sama się usunęłaś z tabelki kiedy to postanowiłaś troche odpuścić starania? Motynka jak Twoja kostka? I gołębie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ależ ta moja poprzednia wiadomośc wyszła smutna. A tyle tam było kwiatków i buziek uśmiechniętych... Co to się stało? Chyba że to tylko u mnie nie wyświetla ich. 🌻 Brzoskwinko pędem biegiem Ci odpisuję, termin @ mam na 20 maja, ale z racji że cykl mi się ostatnio wydłużył o kilka dni to pewnie zacznie się 22, jak na złość zresztą bo 23 mam wesele siostry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 olala2013**************24**********5cs*********1dz********tp :) AKTUALNE STARACZKI - 2014 Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03.201 4 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2014 paulinka121989_________25______10cs______1dz______@29.04.201 4 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2014 brzoskwinka14__________21______14cs______1dz_____@9-10.05.20 14 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@17.05. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.2014< br /> IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2014 Pita82_________________32_______2cs______1dz_____@22.05.2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@25.05 .2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05.201 4 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05.201 4 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Czemu ja jestem dwa razy w tabelce?;) Kurcze chyba mi sie owulka przesunela i mam ja dzis bo jajnik mnie cholernie boli. Godzine temu tak mnie zakulo ze loj... i pytanko (glupie) czy jesli bede sie kochac wieczorem to jest mozliwosc ze sie uda??:/ kurcze te moje cykle to sa tak zakrecone jak nessajki;) co do zebow to po wyrwaniu szczegolnie tylnich powinni ci przepissc antybiotyk.tak mi kiedys mowila dentystka, ale czy to prawda to nie wiem. Mackowa jedziesz w gory???? Moze zajrzysz do mnie po drodze w swietokrzyskie;) Iza ja jestem za 1 halka;) bedzie pasowac jsk ulal;) Dzis bede piec torcik z logo bmw dla mojego mezusia bo 19 ma urodzinki;) Wolalabym mu dac test z 2 kreskami ale jrszcze okazja sie trafi;) Buziole mordki wy moje;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
paulinka z którego rejonu świętokrzyskiego jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12 **************23**********??cs*********1dz********tp 18.12.2014 olala2013**************24**********5cs*********1dz******* *tp usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 201 4 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2014 paulinka121989_________25______10cs______1dz______@29.04. 201 4 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2014 brzoskwinka14__________21______14cs______1dz_____@9-10.05 .20 14 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@17.05. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.2014& lt; br /> IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2014 Pita82_________________32_______2cs______1dz_____@22.05.2 014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@25.05 .2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 201 4 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 201 4 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2 014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
87śrem jak dobrze widze to zapómnialas dopisac w tabelce date spodziewanej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ten gość to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem:):):) _nessaja_ - do tej pory wydaliśmy około 2200zł: ubranka wszelkiej maści, łóżeczko, materac, 2 pościele z ochraniaczami na szczebelki, wypełnienie na pościel, mata edukacyjna (tak,tak, mój mąż będzie edukował dziecko od pierwszych dni życia,bez komentarza proszę:) ), leżaczek do kąpieli, 2 prześcieradła, przewijak, 2 kocyki, smoczek, pierwsze mleko (w razie awarii cycków w środku nocy), termometr, szczoteczka do włosków, grzechotki srotki, gruszka do noska, pieluchy tetrowe i flanelowe, pieluchy Pampers 1+inne z wycięciem na pępuszek, oliwka, podkładki na materacyk nieprzemakalne, podkłady na łóżko dla mnie poporodowe, wkładki laktacyjne, płyn do higieny intymnej po porodzie, herbatka dla mnie na laktację, płatki kosmetyczne dla niemowląt (są większe niż te do demakijażu), patyczki do uszu, majtki poporodowe,wanienka, chusteczki nawilżające i dla mnie do higieny intymnej, ręczniki papierowe i i sucharki dla mnie do szpitala:), skarpetki, pierwsze buciki (takie miękkie) razy kilka, 2 koszule do karmienia, butelka w razie wu... Pewnie kilka rzeczy pominęłam, ale tyle tego jest...Oczywiście skarpetek czy ubranek tego samego typu (np. śpioszki czy body, koszulki - kupiliśmy po kilka sztuk, nie po jednej). Wcześniej też kupowaliśmy ubranka, więc do tej kwoty należałoby doliczyć jeszcze jakieś 300 zł. W sumie już niewiele nam brakuje, ale wciąż lista nie jest zrealizowana:P (ale nie będę już Was zanudzać listą rzeczy brakujących). Podsumowując: na zakupach byliśmy w czwartek cały dzień, w piątek do południa i dziś do południa. No i jak na moje oko jeszcze czekają nas ze 2 wypady takie około 3-godzinne. I budiet wsio! Wózek jeszcze, cholera, zapomniałam. Maćkowa - torbę do szpitala będę pakować w ciągu nadchodzącego tygodnia. Dostałam już spis ze szkoły rodzenia, jeszcze tylko upewnię się czy na bank mam nie brać ubranek dla małego do szpitala i mogę zaczynać. W szkole rodzenia było genialnie - położna ma w oczach taką pasję do swojego zawodu, że automatycznie przekłada się to na jakość prowadzonych przez nią zajęć. Ma mnóstwo szkoleń, kursów, specjalizacji, a poza tym...też jest w ciąży:) I to w 8. miesiącu! Mega babka! Poza tym zajęcia są bezpłatne, więc to tylko i wyłącznie korzyści. Powiedziała nam bardzo ważną rzecz: oczywiście jest różnie w różnych szpitalach, ale na ogół w porodzie rodzinnym nie może uczestniczyć facet, który nie ukończył szkoły rodzenia. Nie wiedziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Wchodzę tu po chyba 2 dniach i 4 str do nadrobienia!! Nasze forum Znów zaczyna żyć:) nie czytałam jeszcze nic, dopiero w poniedziałek nadrobie zaległości i napisze do każdej z Was:* ja czuje sie ok:) nie boli mnie nic co wciąż mnie martwi, no tylko (.)(.) czasem, 27 maja mam usg wiec czekam na ten dzien odliczając każda godzine, każdy dzien ciągnie sie w nieskończoność eh co Wam bede gadać:/ a moze któraś z Was tez miała takie bezobjawowe początki? Buziakiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana a ktory to tydzień bo juz nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovanka jestem w szoku. termin masz na lipiec jesli dobrze widziałam w tabelce a ty już prawie wszystko masz kupione. i do tego torbe edziesz już pakować... ja na razie nie myśle o zakupach. pewnie we wrześniu cos sie ruszy. mam czas. torbe pewnie na ostatnią chwile bede pakować ewentualnie tydzien wcześniej zeby ubranka dla dziecka były świeżo wyprane i wyprasowane. ja dostałam ostatnio ksiązeczke od położnej i tam jest napisane co trzeba wziąc ze sobą do szpitala dla siebie i dla dziecka... powiem ci ze sporo tego jest... ale od czego ma sie tragarza? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka działaj jeszcze działaj :) kurde Twoj mąz ma urodzinki w naszą rocznice :) ale fajnie :) przejeżdzałam blisko ciebie w weekend :)_ Maćkowa a ja mysle że nie przyjdzie :) i na wesele w trójeczkę pojedziecie :) Stymulowana a plecy Cię już nie bolą ? bo mnie jeszcze pobolewaja,szczegolnie wieczorem,zaczynaja sie wzdecia i ból pleców.i nie wiem czy to dobrze czy źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×