Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko!!! Jak się ciesze że beta rośnie!! :) no gęba mi się szczerzy od ucha do ucha! Szkoda tylko że na usg nie byłaś. Ale wierze że we środe zostanie Ci to wynagrodzone i zobaczysz swoje dzieciątko!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa :*** ja tez się sama do siebie śmieje :) dziękuję wam wszystkim za życzonka :) jesteście kochane :******** buziaki dla kazdej :) tak mnie cyce pieką że nie wiem co ze sobą zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko ale sie cieszę, czułam, że wszystko będzie dobrze :) gratuluje kochana :* ❤️ alez mi narobiłaś ochotę na te pierogi mniam mniam hehe Stymulowana nawet się kochana nie obejrzysz jak już minie I trymestr hehe ale cudownie, 1 nasze bliźniaki ❤️ a brzuszek to chyba tez juz lada chwila się pokaże, no w końcu 3 serduszka w Tobie biją teraz :* Maćkowa czas na Ciebie !!! ❤️ nessaja ale to szybko mineło, a w takim otoczeniu to musi sie udać, i wrócisz po wakacjach nie dość, że koloru brzoskwinki to jeszcze z niespodzianką :) ❤️ paulinka u mnie zanim cokolwiek zaczeło się dziać, to właśnie dostałam mega dużo śluzu, który zresztą podlewa mnie do tej pory :D więc może rzeczywiście to nie owulacyjny co :P hehe ❤️ Jovanka ciotki też nie mogą się doczekać nowiuśkich fotek Kacperka :* ❤️ Motynka biedna ty ❤️ ja tez myślę że powinnaś iść z noga do lekarza, nie ma co się forsować :) a jak tam gołębie - odpuściły Ci troszkę ?? eska no pewnie że się uda :) innej opcji nie ma :) ale ładna pogoda za oknem, w takie dni to mam mnóstwo siły :D miłego wieczorku :) P.S Iza!!! gdzies ty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasik 89 widze ze bedziemy miec podobne terminy. ja jutro zaczynam 10 tc. jak liczyłam to tp wypadał na 16 a gince na 18 grudnia. ale moze wcześniej albo i później być. nigdy nie wiadomo. biore luteine dopochwową 2 razy dziennie po 1 tabletce. ale zauwazyłam ze już jest lepiej. plamienie ustało.. może to ze zmęczenia bo przez caly tamten tydzień byłam senna i nie wyspana. jak nigdy spałąm w dzień po 3 godziny. dzis cały dzień leżałam, wstawałam tylko do łazienki i do kuchni. tak sie nudze ze masakra ale dla maleństwa warte jest każde poświęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
brzoskwinka superrrr :-* :-* :-* <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
brzoskwinka superrrr :-* :-* :-* <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa12 no to tylko 1 dzień różnicy hehe to praktycznie idziemy łeb w łeb ;) a ty pracujesz czy w domku juz odpoczywasz ? ;) Brzoskwinia super ze beta rośnie ;) No właśnie a co z Iza ? Heloł gdzieś ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscdarka dostałam okres w Środe o 9 jade na stymulacje zaczynam sie denerwować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kochana będzie dobrze wszystkie będziemy mocno trzymac kciuki :-* musisz sie troszke wyluzowac bo psychika i nastawienie sa bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
a tak w ogole to u mnie odpukac wszystko ok :-) brak nudnosci i zycie staje sie piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja juz cos sobie zarezerwowaliscie w Chorwacji? Kurcze teraz strach tam jechac troche przez ta powodz :( Kurcze patrzcie dopiero maj a juz powodzie a co to bedzie w lecie? Masakra :( strasznie szkoda mi tych ludzi :( my w lipcu ruszamy w gory a dzis na stronie topru czytam ze szlaki zamkniete przez te opady deszczu a na Kasprowym znow lezy snieg. Swiat pomalu chyba staje na glowie. ... 87srem to chyba Ty pisalas o inseminacji tak? :-) nie denerwuj sie, nie ma czym prawda Stymulowana? :-) bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja - jak to fajnie że niedługo startujecie, ja z mężem nie wytrzymaliśmy i zaczeliśmy miesiąc wcześniej. Tak że podziwiam cię za wytrwałość kochana:) brzoskwinka - superowo! niech rośnie i rośnie:P gratuluje mamusiu:) hihi moonlight - a ja dziś spacerowałam kochana. z mężem zrobiliśmy sobie piknik, bo wróciłam wściekła z pracy i wszystko mnie drażniło. więc mąż zabrał mnie na spacer kupił banana kiwi bitą śmietanę i polewę czekoladową. siedzieliśmy na ławeczce i się opychaliśmy jak dzieci, i już wszystko ok:) maćkowa - codziennie mierzę tem, dziś też jest 37,00. sama nie wiem co myśleć o tym. a pipka nadal obrzmiała i piecze jednocześnie swędząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa mi też jest szkoda tych wszystkich biednych ludzi,niektórzy traca dorobek życia ;/ goscdarka fajnie że już czujesz sie okey :* żoneczka bita śmietana :) mmmm :* dziewczyny a ja już jestem w całkowitej eufori dzisiaj :* tatuś woła mnie na podwórko i pokazuje pięknego bocianka na dachu :) i siedział sobie tak kilkanaście minut i patrzył na mnie tak fajnie :* ach :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dla mnie to dziwne mam być w 3dc a jak będe jeszcze krwawic to nie przeszkadza???... czuje sie nieswojo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś widziałam 8 bocianów!!! o 6,00 rano leciały . bałam się żeby mnie nie osrał któryś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka to super piknik mieliscie:) dobrze ze nerwy opadly :p a co do bocianow to ostatnio to jeden jak wystartowal z laki zaraz przy drodze to bardzo powoli sie wznosil a ja jadac autem myslalam ze zaraz mi się w szybe rozplaszczy :) musialam normalnie hamowac heh smialam sie do mojego ze to jakis znak musi byc :) A jak zaszlam w 1 ciaze ale jeszcze nie wiedzac ze jestem to w horoskopie mi pisalo aby sie przygotowac ma wizyte bociana hi hi .......... Brzoskwinka gratuluje wysokiej bety 🌼 milej nocki wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziołchy :) Izulinka i Kasik89 melduję się na Wasze zawołanie :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***a co chwila spam :( A takie esej zaczęłam pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się pojechać dziś na usg. Niestety dobrych wieści nie mam bo nie wyczyściłam się do końca :( Mam jechać na następne usg za 2 tyg. Jeśli do tego czasu się nie oczyszczę to leki i antybiotyki dostanę :( A od wczoraj mam skurcze macicy :( Co jakiś czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam przy okazji dziś spotkanie z lekarka (bo usg tu robi położna). Mówi do mnie że odkryła CAŁKIEM PRZYPADKIEM jedną "rzecz" która może przyczyniać się do tego że nie można utrzymać ciąży. Że jak się zgodzę to ona mi pobierze dziś krew i będzie szukała tego w mojej krwi, ze ona nad tym zaczyna pracować i moja krew pomoże jej prowadzić dalsze badania itd. Jeśli okaże się że mam TO w krwi to jeśli następnym razem zajdę w ciąże to wtedy jestem pod jej stała kontrolą i ona prowadzi całą ciążę :) Tylko nie skumałam 2 słów które do mnie mówiła a to właśnie było TO COŚ. Ja posługuję się prostym angielskim a ona mi tu wyskoczyła z medycznym językiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Brzoskwinka!!!!! Cudowne wiesci!!! Gratuluje sloneczko:*:*:* Srem :* Wszystkie :*:*:*:* Jejku dziewczyny jeszcze nigdy mnie tak nie bolal brzuch na dole i jajnik lewy jak dzisiaj. Nawet chodzic nie moglam. I tak przez ok 3 godz nie wiem co to bylo...oby nic zlego. Moze to owulka sie przesunela? ;( na dole brzucha nadal boli ale nie tak bardzo jak wczesniej...byle tylko zadnen syf sie do mnie ie przyczepil;) Pochwale sie wam ze zaczelam jezdzic na rowerku;) hihi i w ogole wiecej sie ruszam;) dzis zrobilam ok 20 km;) jupiii moze uda mi sie pare cm zgubic;) Milej nocki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się że owe słowa to "przeciwciała tarczycy". normalnie eureka. No też mi nowość że problemy z tarczycą mają wpływ na zajście i utrzymanie ciąży. I jeszcze ze dwa razy mi podkreślała że ona całkiem przypadkiem to odkryła :P Szczena mi opadła do samej podłogi i wróciła i tak 5 razy. Porażka :) Angielscy geniusze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wymiękam z tym spamem :( Nie dam rady Wam dziś nic więcej napisać bo poprzednie wiadomośc***isałam i porawiałam przez pół godziny :( Jutro ma wolne to rano siądę i każdej z Was kochane odpisze :) :* :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Normalnie po trzech poronieniach pod rząd zaczynają robić jakiekolwiek badania, a ja badania tarczycy będę miała zrobione po pierwszym poronieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;* Iza widzisz to przeciwciala tarczycy. Mnie gin pytal czy mialam problemy z tarzczyca a ja ze nie i dlatego kazal zbadac prolaktyne i testosteron. Nie mam pojecia czy moze cos z tarczyca bo nigdy nic nie bylo ale nie badalam sie. Nie zdziwie sie jak tego tez nie mam w normie. Nie mam sily nawet odpisywac. W ogole witam nowe dziewczyny;*;) Wczoraj jadlam o 18 kanapki z jajkiem szczypiorkiem i rzodkiewka i wymiotowalam jak kot. Dzis mi nie dobrze i slabo. Dzis idziemy do gina 19:30. Zrobi mi cytologie ponownie. Wydaje mi sie ze ten bromgeron ma dzis taki wplyw na mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza badania tarczycy to tsh czy cos innego? Pytam bo nie znam sie. Moze tez zrobie. Mamy malo czasu bo do wrzesnia. Bo mam umowe do poczatku wrzesnia. Ten cykl plus dwa kolejne:/ najgorsze ze czas goni. Pragne dziecka z calego serca ale chce aby mialo godne warunki. Na lepsze by wyszlo jakbym poczekala z dwa trzy lata. Ale nie .. nie bede czekac. Dlaczego w ttch czasach jest tak zle.. kiedys to bym na to nie patrzyla z reszta inni tez. Teraz inni przez takie czasy jakie nastaly rodza dzieci jak maja 30lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Już Wam mówię, bo właśnie wróciłam z pobrana krwi. Badanie na tarczycę, które dziś robiłam to TSH i fT4, faktycznie jeśli jest problem z tym hormonem to klops, bo w ciąże sienie zajdzie a jeśli się uda to trudno ją utrzymać. Tak mi ginka powiedziała. No i toxoplazmoza, bo powoduje wady płodu. Także dziewczyny na badania, oddać trochę krwi, bo może problem z zajściem w ciążę leży właśnie tutaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasik89 ja nie pracuje. jak bym pracowała to ginka by mnie wysłała na L4 przy pierwszej wizycie jak tylko była już potwierdzona ciąza bo pytała mnie czy pracuje. ale niedługo mam wizyte w "pośredniaku" i beda mi pewnie cos wciskać jak zwykle. zastanawiam sie czy poprosic o zaswiadczenie ze nie moge teraz pracowac bo przecież powiedzą ze je oszukuje byle do pracy nie iść. takie tam wredoty pracują ze masakra.... mam pytanie jakie proszki przeciwbólowe moge brać?? wiem ze sie nie powinno ale już dłużej nie wytrzymam. od wczoraj mnie głowa boli a w nocy nie mogłam spać. już tego nie wytrzymuje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×