Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Iza usmialam sie z tej mąki ale zrozumialam o co chodzi. Nawet przez mysl mi przeszlo ze mosze w UK sie tak mowi "mąka up" :-) Fajnie ze Kubus juz ma za soba chorobe. Posluchaj jesli ta Twoja lekarka jest az tak "blyskotliwa" ze dopiero niedawno i do tego przypadkiem dowiedziala ze problemy z tarczyca moga miec wplyw na starania o dziecko to moze i nie do knca dobrze Cie przebadala. Moze juz jestes gotowa do tego by zajsc w ciaze... :-) My z mezem w lipcu bedziemy obchodzic 2 rocznice slubu i poki co moj jest jaki byl :-) tfuuu odpukac ;) zobaczymy jak bedzie za pare lat :-) .... Jovanka dobre wiesci nam przynosisz :-) posluszne to Twoje dzieciatko :-) czekamy na nastepne notatki :-) .... Brzoskwinko gdzie jestes? :-) Giubelli odezwij sie, nie stresuj ciotek!! :-) Bejbe czy Ty nas jeszcze czytasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinko Trąbo Ty mala :-) nawet jesli cykl Ci sie wydluzyl to watpie zeby az tak bardzo :) a w czasie kiedy teoretycznie powinnas miec dni plodne mialas sluz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo;* My poki co nie jestesmy malzenstwem ale mieszkamy od poczatku razem praktycznie i zmienia sie na lepsze. Takze po slubie tez pewnie bedzie nie zle:D Tak sobie mysle ze ten torbiel i zapalenie nie pozwalalo mi zajsc w ciaze i moje obliczanie dli plodnych. Bedac u babki w listopadsie mowila ze wszystko ok. No ale mimo to nie wychodzilo. Prolaktyna pewnie tez ma duuuze znaczenie. Fajnie moze w tym cyklu sie uda. Na necie kalendarzyk mi pokazuje dni plodne od czw,pt przez kilka dni. A on kazal sie wczoraj starac i jutro. I byn przegapila wczorajsze staranko gdybym nie poszla. ;-) A jak zajde w ciaze blizniacza? Przeciez ja nie dam sobie rady;p Dalej jestem w szoku ze mam dwa jajeczka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie mamy
Chciałbym zapytać czy cykle raz 29 raz 27 dniowe to jest już problem? Zawsze miałam regularnie co 29dni ale od kilku cykli mam okres raz co 27 raz co 29 .Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa
Wieec dolaczam do Was :) @ ma byc dopiero w niedziele.Zblizenie bylo 18,19 i 27dc.teraz zostaje mi czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie mamy
Jak to możliwe że ja nie zaszłam w ciążę. Przy cyklu 28 dniowym współżyłam cały tydzień dzień za dniem :( Tetoretycznie miałam dni plodne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Witam nowe staraczki :) i te "stare" oczywiście tez :) Do Witajcie mamy a wszystko z zTobą w porządku? Masz pewnośc że w każdym cyklu masz owulację? Może plemniki były za słabe bo nie dałaś partnerowi odpocząć. Hormony masz w normie? Wiesz jest dużo powodó dla których mogło Ci się nie udać... 🌻 Elilkaa czekaj cierpliwie i obu ta cierpliwość została Ci wynagrodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello :) .... Brzoskwinka gdzie Ty jestes?? :* .... Mackowa usg robiła mi położna. Znalazłam ze cos jeszcze tam we mnie siedzi i zawołała druga położna zeby potwierdziła. Tamta potwierdziła i na koniec zawolaly Pania doktor (odkrywce :P ) i tak Pani doktor mi mowila o tarczycy. Takze położna raczej dobrze zbadała, mam nadzieje! A z ta mąka to sie udałam :D .... Paulinka jak zobaczysz w domu żywa biedronki to wypuścił ja na dwór i nie pozwól zeby w domu została. :) No a te bocianki to tak bez powodu niedaleko Ciebie nie latają :) .... Paola ja byłam w styczniu w Polsce u gina i w 10 dniu cyklu tez miałam dwa pęcherzyki :) Dominujący miał 18mm :) Działajcie kochana :) Musi sie udać :) .... Witajcie mamy odkąd ja zaczęłam starania moje cykle zaczęły wariować. Zwykle miałam 26-27 dniowe a jeden trafił mi sie 19 dniowy :( Takze nie masz co sie denerwować. Niestety sa z nami dziewczyny ktore ponad rok starają sie o dzidzie i co miesiąc działają codziennie i nic. Tego nie wychodzi :( .... Elilka witaj :) No wiec trzymam kciuki aby nie przyszedł @ w niedziele :) A jak długo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Witaj ELita Życze powodzenia .... No To ja dziewczyny spadam na stymulacje zdam relacje jak wrócę :) Pewnie jeszcze jakiegoś ;maka; Zaliczymy z mężem hehe :) na rozluźnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola jakie tabletki dostał twój na nasienie?? Na receptę były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dziewczyny ;) Witam Nowe Kobitki ;) .... Elilkaa u mnie mniej więcej @ ma być w poniedziałek (jak się coś nie przedłużyło) więc również czekam :) Jak narazie czuję się normalnie:). ... Miłego dnia !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie mamy
Nie wiem czy mam owulację a czy to nie jest tak za zawsze jest owulacja? Nie znam się na tym za bardzo jak się dowiedzieć czy mam owulację? Jestem zdrowa raczej na nic się nie leczyłam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamy nie zawsze co miesiąc kobiety maja owulacje! Moze to potwierdzić lekarz albo testy owulacyjne. Moze masz problemy z tarczycą. A nawet i tym nie wiesz. Twój maz/partner moze mieć słabe nasienie, u Viebie moga nie pękać pęcherzyki i tak do jutra mogłabym wymieniać. Ile wogole sie staracie?? Poczytaj sobie na Google dlaczego nie mozesz zajść w ciaze i jakie moga byc przyczyny. Jesli przez 6 cykli nie bedzie Wam sie udawało to mozesz to zgłosić swojego ginekologowi a martwić sie zaczniecie jak po roku nic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie mamy
To mój trzeci cykl który się nie powiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamy jesli to był dopiero 3 cykl starań to naprawdę nie masz sie co martwić. Poczytaj sobie zebys wiecej wiedziała na temat niepowodzeń w zajściu w ciaze. Poczytaj o owulacyjne i dniach plodnych i bądź cierpliwa :) :) Sa tu dziewczyny ktore starają sie ponad rok i nic im nie wychodzi :( Takze wrzucamy na luz i bedzie okay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej;* Witamy nowe dziewczyny na pokladzie;) Mackowa ja sama juz nke wiem;( Wydajde mi sie ze byl...u mnie ogolnie to skapo jest ze sluzem, dlatego zdziwila mnie ilosc przedwczoraj i wczoraj. A dzis juz malo jest.. Biore olejek z wiesiolka ale na mnie to nie dziala;( Srem trzymam kciuki:*:*:** wszystko bedzie okk:* Czekam do @ i zaraz po lece do gina bo juz rok minie jak sie staramy i dooopa. :*:*:* Witajcie mamy- 3 cykl to jeszcze nic, nie przejmuj sie, wyluzuj i dzialaj:) musi sie w koncu udac;) Elika oby byly 2 krechy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa
Ja 'staram sie' pierwszy cykl.oznak nie wyszukuje.przedwczoraj bolal mnie chwilami brzuch jak na @ ale tak wydaje mi sie ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza te dwa pecherzyki to przez hormony czy chodzi o to ze co drugie pokolenie moze miec blizniaki jesli bylu w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie mamy
Dzięki bardzo za pocieszenie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie mamy
Ja się sugerowałam tym kalendarzem dni płodnych Netmama.To on mi wyliczył kiedy mam owulację i nic :( już 3razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) przeczytałam was ale nie mam za bardzo czasu wam odpisać :) net mi na laptopie nie chodzi wgl,burza była w nocy i trzasneło niedaleko pewnie dlatego.musiałam na tel wejśc,a na telu cięzko,jeszcze dotykiem pisać to juz wgl hardcor:) wpadłam tylko napisać że właśnie się szykuję i jadę na usg :) napisze jak wrócę :***** mam nadzieję że tam nie padne jak mucha przed gabinetem,bo pewnie bede czekac ze 3 godziny zanim wejde a tyle czasu w jednej pozycji to bedzie masakra dla moich pleców poprostu :* pa pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wiecie co? Chyba jednak nie zacznie mi sie w piatek @ Zrobilam dzis test i.... wyszly dwie kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko trzymam kciuki i czekam z niecierpliwoscia na relacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa zartujesz chyba:D i mowisz to tak.. spokojnie? Jak suppppper w koncu ;***** widzisz dziewczyny mialy racje heheh;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa hura hura hura !! mówiłam i czułam, że teraz przyszedł czas na Ciebie !!!Bboże aż sie popłakałam :* cieszę się ogromnie, czułam że tym razem sie uda !! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mackowa jak superancko :) Ale ja sie ciesze :) :) Kochana z całego serca Wam gratuluje :) :) Matko tyle starań i czekania i sa 2 upragnione kreseczki. Ja tak przeczuwalam :) Normalnie bosko kochana :) A mezus juz wie??? Super, super, super, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka mi tez wlasnie łzy poleciały ze szczescia Mackowej :) Maćkowa kochana jeszcze raz Ci gratuluje :) :) Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie mamy
Mogę zapytać ile Maćkowa żona starała się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola nie chce sie zbytnio ekscytowac. Poki co to tylko test sikany, jutro postaram sie skoczyc na bete, zobaczymy czy wszystko w normie. Pozniej planuje wizyte u gina i dopiero jak uslysze serduszko zaczne sie cieszyc. Szalec z radosci zaczne jak minie pierwszy trymestr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×